Článek

Volební odpoledne v Řeporyjích. Radost z Babiše juniora a hrozba kriminálkou

 
Kostky jsou vrženy, Andrej Babiš se svým hnutím ANO prohrál letošní volby, ze Sněmovny vypadla levice a řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) tuší lepší časy pro českou demokracii. Na sociální síti se v komentování letošních výsledků voleb pořádně rozjel. Zostra se pustil do Babiše, Volného bloku a tradiční levice.
10.10.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23563 článků) , Pavel Novotný (1153 článků)
Podobné články

Tady je "Magora" Jirouse! V Řeporyjích po ikoně undergroundu pojmenovali ulici v nové zástavbě

 
V pátek odpoledne proběhlo v pražských Řeporyjích odhalení nového názvu ulice. Tu pojmenovali Jirousova - po Ivanu Martinu Jirousovi přezdívaném Magor. Ikona undergroundové scény, bojovník proti totalitě, několikrát vězněný básník strávil v Řeporyjích podstatnou část života. Slavnostní akce se zúčastnila kromě starosty městské části i česká písničkářka Dáša Vokatá, současná partnerka herce Oldřicha Kaisera, která s Magorem do jeho smrti v roce 2011 žila.
14.02.2020 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (349 článků)

Manželé Protopopovi z „únosu“ Babiše ml.: Juniora hlídali od incidentu na dálnici D1

 
Dita a Petr Protopopovi. Jména, která ještě před dvěma dny nikdo neznal, ale dnes jedna z nejvyhledávanějších v Česku. Psychiatrička z Národního ústavu pro duševní zdraví a zaměstnanec Agrofertu měli hrát významnou roli při údajném únosu Andreje Babiše juniora na ukrajinský Krym. Jakou, není zatím zcela jasné. Vedle manželského svazku je ovšem spojuje jedna věc – oba jsou významně spjati s premiérem Andrejem Babišem. Jak poznali jeho syna?
14.11.2018 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23563 článků)

Ona má největší rozkrok na světě! Přítelkyně Babiše juniora odstartovala konspirační teorie

 
Andrej Babiš mladší (35) je ostře sledovaným synem premiéra. Právě on je klíčem k tomu, jak vyšetřit a ukončit kauzu kolem dotací na farmu Čapí hnízdo. Andrej Babiš mladší tvrdí, že byl unesen na Krym. Jeho otec tvrdí, že to byla normální dovolená. Že Babiš junior se tam zamiloval. Kdo je žena po boku Babiše juniora? A byly její nohy upraveny ve Photoshopu?
20.11.2018 16:51 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23563 článků)

Vypátrali přítelkyni Babiše juniora: Liza (30) žije se synem v garsonce. A umí si užívat

 
Andrej Babiš starší se opakovaně radoval, že jeho syn Andrej mladší (35) si na Krymu našel přítelkyni, a dokonce se i zasnoubili. Český rozhlas nyní upozornil na to, že se ukrajinským reportérům podařilo 30letou Jelizavetu vypátrat. Skutečně pochází z Krivého Rogu - dle Babišových kritiků ukrajinského „mordoru“, kam s ní premiérův syn odcestoval. Česká policie mezitím oznámila, že tým, vyšetřující údajný únos Babiše juniora na Krym, „udělal úkony, které si předsevzal“. Přímý kontakt s Babišem juniorem se jim ale zatím navázat nepovedlo.
29.11.2018 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23563 článků)

Odpověď Víta Klusáka prezidentovi: Trousí nesmysly. Už ztrácí kontakt s realitou

 
Prezident Miloš Zeman dnes vyjádřil solidaritu premiéru Andreji Babišovi (ANO) v rámci dění na ústeckém mítinku, kde se do předsedy vlády ostře pustil jeho vlastní syn za přítomnosti režiséra Víta Klusáka. Dokumentarista, jenž Babiše juniora na místo přivezl a hájil se, že „šli na polévku“, si od hlavy státu vysloužil odsouzení. „Pomýlený soud pana prezidenta, který už delší dobu prokazuje, že ztrácí kontakt s realitou,“ vzkazuje na to Zemanovi Klusák. Prezident podle něho „trousí nesmysly“ a psychická diagnóza byla na Babiše juniora „uvržena účelově“.
04.09.2021 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Vít Klusák (124 článků) , Miloš Zeman (26367 článků)

Šarapatka znovu okouzluje svou sociální „bublinu“: Jak je Zeman zralý na kazajku, jak fyzicky zastrašil Matochu...

 
Člen Rady České televize Zdeněk Šarapatka se ostře pustil do prezidenta Miloše Zemana, který označil Andreje Babiše juniora za psychicky nemocného člověka. Místo Babiše juniora by se podle Šarapatky měl Zeman zaměřit na své blízké okolí, které je prý také hodno leckteré diagnózy. Šarapatka přitom zmínil prezidentovu choť Ivanu nebo mluvčího Jiřího Ovčáčka.
09.09.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23563 článků) , Miloš Zeman (26367 článků)

Kuka vůz v Řeporyjích vážně zranil popeláře. Hrozí mu amputace ruky a nohy, odvezl ho vrtulník

 
Kolem druhé hodiny odpoledne došlo v ulici Ořešské v Řeporyjích k tragické nehodě. Popelářský vůz při vyjíždění zavadil stupačkami o branku. Popelář ze stupaček spadl a vůz mu přejel horní a dolní končetiny. Nyní je ve vážném stavu, do Vojenské nemocnice ho převáží vrtulník.
23.05.2018 14:55 |

podobné články

Neštěstí v Řeporyjích: Auto sjelo do potoka, skončilo na střeše!

 
Neštěstí se odehrálo v pátek odpoledne v Řeporyjích na hranicích Prahy a Středočeského kraje. Auto tam sjelo do potoka a skončilo na střeše! Zranění jsou v péči záchranářů, auto budou z náročného terénu vyprošťovat.
25.09.2020 16:15 |

podobné články

Při střelbě v Řeporyjích zemřel mladý policista

 
V pražských Řeporyjích se ráno střílelo, na místě zůstali dva mrtví, z toho jeden mladý kriminalista a jeden recidivista, který měl nastoupit do výkonu trestu.
16.09.2009 11:30 |

podobné články

Svědci: Policistu v Řeporyjích mohli zastřelit kolegové

 
Prošetřování okolností středeční přestřelky v Řeporyjích, při které zahynuli kriminalista a recidivista, potrvá minimálně měsíc. Sdělila to mluvčí inspekce policie Martina Lídlová.
17.09.2009 15:10 |

podobné články

Rekonstrukce v Řeporyjích: Byla to poprava, tvrdí přítelkyně zastřeleného

 
VIDEO: Při zářijové přestřelce v pražských Řeporyjích zemřeli policista a zatýkaný recidivista. Pořád není jisté, kdo střílel. Prozradí více rekonstrukce?
22.10.2009 08:55 |

podobné články

VOLBY: Pavel Novotný bude vládnout v Řeporyjích

 
Velkého úspěchu v komunálních volbách v Řeporyjích dosáhl "profesionální fracek" Pavel Novotný. Usedne v zastupitelstvu a bude ovlivňovat budoucnost této obce.
17.10.2010 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1153 článků)

Rebel Novotný v politice: Bude vládnout v Řeporyjích!

 
Ve volbách kandidoval v Řeporyjích za ODS
18.10.2010 11:55 |

podobné články

Dopravní komplikace v Řeporyjích: Silničáři rozkopou čtyři ulice

 
Od 1. července až do začátku listopadu bude probíhat v pražských Řeporyjích rekonstrukce silnic v ulicích Smíchovská, K Třebonicům, Řeporyjské náměstí a Dalejská. To s sebou přinese problémy hlavně pro řidiče. Ti budou v různých etapách oprav využívat objízdnou trasu přes ulici Jeremiášova a Poncarova.
21.05.2017 11:50 |

podobné články

Pomník vlasovcům v pražských Řeporyjích? Ruská ambasáda se proti záměru ohradila

 
Ruská ambasáda se ohradila proti vybudování pomníku vlasovcům (pozn. redakce: ruské osvobozenecké armádě pod vedením generála Andreje Vlasova) za podíl na osvobození Československa v květnu 1945. Ten chce postavit v pražských Řeporyjích kontroverzní starosta Pavel Novotný (ODS). Záměr se Rusku nelíbí, podle něj by Česko jeho stavbou porušilo své mezinárodní závazky.
25.11.2019 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1153 článků)

Obří požár v Řeporyjích: Skanzen lehl popelem! Jen pár hodin před jednáním o pomníku vlasovcům

 
Noční požár zničil ve skanzenu v pražských Řeporyjích, kde je starostou kontroverzní Pavel Novotný (ODS), kompletně tři domy. Škoda je tři miliony korun, příčinou je podle hasičů nedbalost. Na místě probíhá natáčení, podle zástupce lokační agentury, která ho zajišťuje, chytla jedna z dekorací.
10.12.2019 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1153 článků)

VIDEO Peklo na zastupitelstvu v Řeporyjích: Jako Emanuel Moravec. Tohoto dobře živeného pána bych nechtěl potkat v nacistickém lágru...

 
V pražských Řeporyjích začalo v úterý večer zasedání zastupitelstva, jež má projednat stavbu pomníku vlasovcům, kteří se v roce 1945 podíleli na osvobození Prahy od nacistů. Do obřadní síně místního úřadu dorazili zhruba dvě desítky novinářů, obyvatelé Řeporyjí i další Pražané. Řeporyjského starostu Pavla Novotného (ODS) někteří z nich v jeho záměru podpořili, jiní se do něj pořádně opřeli.
10.12.2019 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1153 článků)

„Parchanti, zrůdy.“ Novotný hájil pomník, při hádce v Řeporyjích to vlasovci schytali

 
„Poprosím o minutu ticha za oběti dnešního útoku v Ostravě,“ uvedl Pavel Novotný, než spustil svůj historický exkurz o vlasovcích. O ně se strhl v úterý večer v Řeporyjích ostrý spor. Jedni je nazývali hrdiny, kteří pomohli Čechům při pražském povstání. Druzí za zrádce, kolaboranty s nacistickým režimem a „parchanty“, kteří si úctu nezaslouží. Zastupitelstvo rozhodlo jednoznačně. Záměr na pomník schválilo v poměru 10 ku 0.
10.12.2019 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1153 článků)

Skanzen hořel před jednáním o pomníku Vlasovcům: Obří požár v Řeporyjích

 
Ve skanzenu v pražských Řeporyjích, v němž jsou stavby imitující českou vesnici 14. století, skončily včera v plamenech tři budovy. Neštěstí se odehrálo jen několik hodin před jednáním o kontroverzním pomníku Vlasovcům!
11.12.2019 05:15 |

podobné články