Článek

Volby ovládlo SPOLU!!! ANO je až na dalším místě

 
Letošní volby do Poslanecké sněmovny vyhrála koalice SPOLU. Jde o spojení ODS, TOP 09, KDU-ČSL. ANO obsadilo druhé místo!
09.10.2021 19:20 |

podobné články

Podobné články

Evropské volby by ovládlo ANO, Úsvit mimo hru

 
Podle v pátek zveřejněného volebního modelu společnosti STEM by volby do Evropského parlamentu ovládlo ANO, které by dostalo 24,7 procenta hlasů. ČSSD by měla 18,5 procenta, komunisté 11,9 a TOP 09 10,7 procenta. ODS by oslovila 7,4 procenta lidí a lidovci 6,7 procenta. Hnutí Úsvit by propadlo a podle volebního modelu by získalo dvě procenta.
02.05.2014 11:20 |

podobné články

ANO suverénně ovládlo krajské volby. ČSSD je těžce na ústupu

 
Krajské volby jasně ovládlo hnutí ANO vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše. Zvítězilo v devíti ze 13 krajů, zatímco sociální demokraté v čele s Bohuslavem Sobotkou dokázali získat jen Jihočeský kraj a Vysočinu, byť dosud měli v krajích 11 hejtmanů. Přímý dopad na českou ekonomiku to podle analytiků mít nebude, může to ale vyhrotit napjaté vztahy mezi hlavními koaličními partnery.
08.10.2016 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23545 článků) , Bohuslav Sobotka (9573 článků)

České lvy ovládlo Nabarvené ptáče, z herců uspěli Schmitzer a Ramba

 
V pražském Rudolfinu v sobotu rozdali filmové ceny Český lev. Nejlepším filmem se stalo Nabarvené ptáče a Václav Marhoul dostal i cenu za nejlepší režii. Nabarvené ptáče ceremonii zcela ovládlo s celkem devíti cenami. Nejlepším hercem je letos Jiří Schmitzer a nejlepší herečkou Tereza Ramba.
07.03.2020 18:50 |

podobné články

Topolánek přirovnal Babiše k Mussolinimu. Šéfovi ANO prý stačí tři věty

 
„Všetko je rozkradnuté a všeci kradnú. Chci to řídit jako firmu. A my to prostě spravíme. To jsou tři věty, se kterými vystačil i v těchto krajských volbách,“ říká o Andreji Babišovi (ANO) expremiér a někdejší šéf ODS Mirek Topolánek. Ve studiu u Václava Moravce se sešel s dalším expremiérem Vladimírem Špidlou, šéfporadcem Bohuslava Sobotky (ČSSD), se kterým probírali, jak dopadly volby. ANO ovládlo kraje a bodovalo i v 1. kole voleb do Senátu. Špidla ale netruchlí, vyhrály prý společně vládní partneři.
09.10.2016 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23545 článků) , Mirek Topolánek (2358 článků) , Vladimír Špidla (323 článků)

Pád Sobotky a triumf Babiše. Taková byla poslední volební bitva

 
VOLEBNÍ VZPOMÍNKY A PERLY Svobodné volby, svobodné volby, neslo se Václavským náměstím v listopadu 1989. Devatero parlamentních voleb, které od té doby lidé absolvovali, přineslo mnoho nezapomenutelného. V přehlídce půvabu i bizáru svátků demokracie jsme dospěli až do roku 2017, kdy volby zcela ovládlo hnutí ANO.
28.08.2021 16:20 |

podobné články

STEM: Význam voleb roste, krajské i senátní volby však patří i nadále k méně důležitým

 
Nejdůležitějšími volbami z pohledu veřejnosti jsou prezidentské volby. Aktuálně přeskočily volby komunální, jež veřejnost dlouhodobě považovala za nejdůležitější. Za důležité považují lidé i volby do Poslanecké sněmovny. Krajské volby, navzdory probíhající kampani, za úvodní trojicí zaostávají. Senátní volby jsou na tom výrazně hůře a patří podle názoru veřejnosti, spolu s volbami do Evropského parlamentu, k nejméně důležitým volbám.
30.09.2020 11:30 |

podobné články

Volby by jasně vyhrálo Babišovo ANO. ČSSD má i se Zaorálkem poloviční podporu

 
Volby do Poslanecké sněmovny by v červenci s přehledem ovládlo hnutí ANO. Hnutí Andreje Babiše by volilo dvakrát více voličů než druhou ČSSD. Změny ve vedení sociální demokracie nové voliče zatím příliš nenalákaly, vyplývá to z šetření společnosti Phoenix research, které proběhlo na začátku prázdnin. Do poslaneckých lavic by čeští voliči poslali celkem šest stran a hnutí.
17.07.2017 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23545 článků)

Jak předejít rozchodu

 
Hádky mezi vámi dvěma jsou stále častější, už si nerozumíte tolik jako dříve, vadí vám i sebemenší maličkosti, jeden druhého štvete, ale přesto, že se očividně nad vaším vztahem začínají stahovat černá mračna, tajně přemýšlíte nad tím, jak předejít rozchodu. Zpravidla jsme to vždycky my ženy, které se snažíme vztah slepit dohromady, i když už to kolikrát vypadá na definitivní konec. Možná ani váš vztah teď není takový, jakým býval nebo jaký by jste si ho představovali. Možná se často hádáte, vytahujete na sebe starou špínu, už spolu netrávíte tolik času a dokážete se urazit kvůli prkotinám. I když vás partner kolikrát strašně naštve, přesto večer v posteli hledáte způsoby, jak předejít rozchodu. Jednoduše proto, že ho máte rádi a nechcete o něco přijít i navzdory tomu, že se teď chová jako ten největší pitomec. Jak předejít rozchodu? A dá se to vůbec?! Nad tím možná přemýšlíte i vy, protože se vám zdá, že vaše partnerství – ať už trvalo rok, deset let nebo jen pár měsíců – jde pomalu, ale jistě do kytek. Kolikrát máte strašnou chuť to vzdát, ale pak si vzpomenete na ty lepší chvilky – a že jich bylo tolik!! – a najednou máte sílu pokračovat. Teď už jen stačí přijít na způsob, jak předejít rozchodu a postarat se o to, aby váš vztah byl opět zahalený sluníčkem. 2+1 rada, jak zabránit rozchodu Mluvte spolu! Hodně vztahů se rozpadlo právě kvůli tomu, že spolu partneři přestali dostatečně komunikovat. Zkuste si sednout, najít si na sebe chvilku času a otevřeně si o všem promluvte. Je to teď nebo nikdy a horší už to být asi nemůže, co myslíte? Buďte spolu! Dalším kamenem úrazu, který již dokázal zapříčinit spoustu rozpadů vztahu, je nedostatek společně stráveného času. Na začátku jste spolu pořád, až možná nezdravě často, teď jste spolu zase... Čtěte více Příspěvek Jak předejít rozchodu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.07.2017 07:15 |

podobné články

Komentář: Babiš definitivně přebarvil Česko. Nejspíš i včetně Sobotky

 
Byl to typický Bohuslav Sobotka. Premiér a šéf ČSSD prohrál další volby, v televizi ale popíral realitu, když chtěl kvůli přiznání fiaska počkat na dopočítání zbylých dvou procent hlasů. Radši ani nemusel, ČSSD totiž v závěru ještě ztratila: v krajských volbách ji hnutí ANO, s nímž vedla hlavní souboj jinak nejnudnějších voleb, porazilo o šest procentních bodů. A ovládlo i volby senátní, aspoň v prvním kole. Co všechno to znamená?
08.10.2016 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9573 článků)

Babišovo ANO nepovládne ani na Vysočině. Je to krádež, vzteká se hnutí

 
Hnutí ANO nemá v poslední době příliš důvodů k radosti, byť ovládlo krajské volby. V nich získalo vítězství v deseti krajích, přesto má jistotu hejtmanského křesla pouze v jednom, a to v Moravskoslezském. V dalších krajích totiž probíhají vyjednávání ostatních stran, které se snaží domluvit na koalici tak, aby obešly hnutí premiéra Babiše. Nejinak tomu bylo i na Vysočině, kde už nyní je jasné, že ANO půjde do opozice. Do hejtmanského křesla pak usedne lídr koalice ODS a STO Vítězslav Schrek.
08.10.2020 14:31 |

podobné články

STEM: Jsou krajské volby důležité či ne?

 
Nejdůležitějšími volbami z pohledu veřejnosti jsou dlouhodobě volby komunální. Aktuálně se jim v míře důležitosti vyrovnaly volby prezidenta republiky. Dále lidé za důležité považují volby do Poslanecké sněmovny. Poněkud méně důležité jsou podle veřejného mínění krajské volby, jejichž hodnocení nezměnila ani skutečnost, že výzkum proběhl těsně po jejich skončení. Výrazně méně důležité jsou podle občanů volby do Senátu a do Evropského parlamentu.
04.11.2016 12:55 |

podobné články

Ovládne strach z migrantů švédské volby? Nacionalisté si brousí zuby na vysoký zisk

 
Švédové v neděli rozhodnou o novém složení parlamentu. Volby ovládlo téma migrace a k historickému úspěchu směřuje nacionalistická strana Švédští demokraté. Její celkové vítězství se sice neočekává, může však pořádně zamotat dění na tamní politické scéně. Uspějí nacionalisté v době, kdy na rozdíl od Česka Švédové problémy s migrací skutečně řešit musí? Volební místnosti se otevřely v 08:00, první odhady výsledků se pak očekávají po jejich uzavření ve 20:00.
09.09.2018 12:30 |

podobné články

Zeman pověří Babiše sestavením vlády. Okamuru a Bartoše chválil, Kalouska smetl

 
Babišovo ANO ovládlo Česko, sněmovní volby vyhrálo ve všech krajích. Co na to Miloš Zeman? Pochválil šéfa ANO Andreje Babiše, vážit bychom si podle něj však měli i dalších lídrů – Tomia Okamury či Ivana Bartoše, uvedl v pořadu Blesk.cz S prezidentem v Lánech. „Není to populista, je to pragmatik,“ prohlásil Zeman o Babišovi. Pověří ho sestavením vlády, názor by změnil jen ve chvíli, kdyby Babiš neměl o úřad zájem.
22.10.2017 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23545 článků) , Miloš Zeman (26314 článků)

ANO ovládlo 10 krajů, děčínský senátor zvolen už v prvním kole

 
Vládní hnutí ANO vyhrálo krajské volby v deseti ze třinácti krajů, nejvíce mandátů ztratily ČSSD a KSČM. Zároveň se v 27 obvodech konalo první kolo senátních voleb, v němž přímo obhájil mandát jeden senátor.
03.10.2020 22:10 |

podobné články

Hnutí ANO volby vyhraje, Babiš ale mít radost nebude, věští kartářka eXtra.cz Michaela Kudláčková

 
Hnutí ANO nejspíš krajské volby vyhraje, ale oproti roku 2016 si výrazně pohorší. Shoduje se na tom řada expertů a politologů. Volby podle nich totiž výrazně ovlivní koronavirus a s ním spojená možná neúčast seniorů, kteří se bojí nákazy. Dalším faktorem může být i ztráta důvěry v premiéra Andreje Babiše a jeho boj proti koronaviru. Prognózy expertů potvrdila pro eXtra.cz i kartářka Michaela Kudláčková, která předvídá, že ANO nebude mít příliš velké důvody k radosti.
25.09.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23545 článků) , Michaela Kudláčková (88 článků)

V Praze by zvítězilo ANO s TOP 09 a ČSSD v zádech

 
Pražský magistrát by podle zářijového průzkumu společnosti STEM/MARK ovládlo po blížících se volbách hnutí ANO Andreje Babiše (20 procent). Na druhém a třetím místě by skončily strany stávající koalice TOP 09 (14 %) a ČSSD (9 %).
19.09.2014 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23545 článků)

Ipsos: Volby by vyhrálo ANO následované koalicí Pirátů a hnutí STAN, třetí by skončila koalice SPOLU

 
Pokud by se v lednu 2021 konaly volby do Poslanecké sněmovny, vyhrálo by je hnutí ANO s výsledkem 27,2 %. Na druhém místě by skončila koalice Pirátů a hnutí STAN, na třetím pak koalice SPOLU (ODS, TOP 09 a KDU-ČSL). Do sněmovny by se rovněž dostalo hnutí SPD se ziskem 8,4 %, dále KSČM (6 %) a ČSSD (5,8 %).
12.02.2021 21:25 |

podobné články

Volby by vyhráli Piráti se STAN, pozice ANO a Spolu vyrovnané

 
Volby do Poslanecké sněmovny by na začátku června vyhrála opoziční koalice Pirátů a STAN, která podle modelu agentury Data Collect pro Českou televizi získala 25,5 procenta hlasů. Pozice ANO a dalšího opozičního bloku Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) jsou vyrovnané - hnutí premiéra Andreje Babiše by volilo 20,5 procent lidí, Spolu 19,5 procenta voličů.
16.06.2021 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23545 článků)

Volby by vyhráli Piráti se STAN, pozice ANO a Spolu vyrovnané

 
Volby do Poslanecké sněmovny by na začátku června vyhrála opoziční koalice Pirátů a STAN, která podle modelu agentury Data Collect pro Českou televizi získala 25,5 procenta hlasů. Pozice ANO a dalšího opozičního bloku Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) jsou vyrovnané - hnutí premiéra Andreje Babiše by volilo 20,5 procent lidí, Spolu 19,5 procenta voličů.
18.06.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23545 článků)