Článek

Volby očima politologa: Nerudová si debatou s Turkem uškodila a voliči vytrestali vládu

 
Výsledek voleb do Evropského parlamentu byl pro mnohé překvapivý. "Každé volby jsou jakýmsi referendem o vládě a v tomto případě si myslím, že si vládní strany ještě mohou děkovat za to, jaký výsledek dohromady udělaly, zejména koalice SPOLU, protože tu předvolební kampaň podcenily," komentuje pro eXtra.cz politolog Lukáš Jelínek. Toho nejvíce překvapil úspěch Motoristů sobě v čele s Filipem Turkem. Podle něj mu pomohl i duel s Danuší Nerudovou.
11.06.2024 12:25 |

podobné články

Podobné články

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Odhalili jsme Turka moc pozdě, lituje Nerudová. Z hodnot neustoupí

 
Hnutí STAN se mělo na Filipa Turka zaměřit podle Danuše Nerudové už dříve. „Měli jsme daleko dříve odhalit, kdo on je skutečně zač a jakou má minulost,“ říká Nerudová. Podle jejího názoru může koalice Přísahy a Motoristů stojících za Turkem představovat nebezpečí pro společnost. Případné chyby v kampani STAN se teprve budou analyzovat, Nerudová dále pevně stojí za svými hodnotami, zdůraznila proevropský postoj hnutí STAN, jehož je odnedávna součástí.
10.06.2024 17:40 |

podobné články

Danuše Nerudová obvinila Filipa Turka ze lži: Ezoterickou knihu prý vydal ještě před smrtí své matky, v debatě tvrdil opak

 
Pondělní debata dvou kandidátů do Evropského parlamentu se v jednu chvíli zvrhla v hádku ohledně knihy "Paraziti v nás“, kterou vydal Filip Turek. Danuše Nerudová mu vyčítala, že kniha propaguje nebezpečné a neověřené postupy vůči nemocem, jako je třeba pití Sava. Turek tehdy odpověděl, že knihu vydal po své matce, která již zemřela. Jenže Nerudová nyní na sociální sítí X napsala, že Turek lže, protože kniha byla vydána ještě před smrtí jeho matky. "Turek se tak neštítí opravdu ničeho, ani lhát o své rodině. Tohle je opravdu něco, co lidsky nedokážu pochopit," napsala Nerudová.
06.06.2024 10:55 |

podobné články

Gól do vlastní branky? Nerudová chce Turkovi ukázat na Primě. Už jedou vtipy

 
Lídryně kandidátní listiny STANu pro volby do europarlamentu Danuše Nerudová oznámila rozhodnutí jít do duelu s jedničkou koalice Přísahy a Motoristů Filipem Turkem, jehož dle svých slov chce konfrontovat kvůli jeho názorům na účastníky Prague Pride, na duševní problémy mladé generace či na klimatickou změnu. „Chová se jak velký machr, protože jste se mu nikdo pořádně nepostavil,“ padlo od Nerudové. Podle mnohých názorů však rozhodnutí Nerudové naopak Turka představí i voličům, kteří o něm dosud neslyšeli, a přinese mu hlasy navíc. „Politici STAN právě rozjeli masivní kampaň Filipa Turka s cílem zviditelnit ho širší populaci,“ zaznívá.
02.06.2024 07:15 |

podobné články

Danuše Nerudová v posteli. Za 339 Kč již v prodeji

 
Volby do Evropského parlamentu se konají již příští víkend a politické kampaně se vyostřují. Danuše Nerudová souhlasila s duelem s Filipem Turkem, v pondělním duelu na CNN Prima NEWS hodlá konfrontovat jeho lži. Mezitím je na internetu k zakoupení polštář s obličejem Nerudové jen za 339 korun. Předmět pravděpodobně není součástí kampaně STAN.
02.06.2024 20:20 |

podobné články

Voliči vytrestali sestru Merkelové. CSU má v Bavorsku nejhorší výsledek za 70 let

 
Nedělní zemské volby v Bavorsku vyhrála vládnoucí Křesťanskosociální unie (CSU), potvrdily dnes předběžné oficiální výsledky. Zisk 37,2 procenta hlasů je ale pro sesterskou stranu Křesťanskodemokratické unie Angely Merkelové nejhorším výsledkem za téměř 70 let. Přes všechny změny bude nakonec vládu největší spolkové země podle všeho znovu sestavovat CSU, zřejmě spolu se Svobodnými voliči (FW).
14.10.2018 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2856 článků)

Trump bez roušky vyrazil do televize a znovu mlžil o testech. Od soka to schytal za mrtvé

 
Americký prezident Donald Trump dnes odpovídal vyhýbavě na dotazy, zda byl testován na koronavirus před první předvolební debatou se svým demokratickým rivalem Joem Bidenem. Řekl také, že už nemá žádné příznaky covidu-19. Připustil však, že měl podle svých lékařů koronavirem lehce infikované plíce, když byl hospitalizován. Šéf Bílého domu to uvedl v debatě s voliči, kterou v Miami pořádala televize NBC. Akce se uskutečnila souběžně s debatou jeho demokratického rivala Joea Bidena, který s voliči hovořil ve Filadelfii před kamerami ABC. Biden při diskusi kritizoval přístup Bílého domu k boji s pandemií. Informovala o tom agentura AP.
16.10.2020 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6307 článků) , Joe Biden (1233 článků)

„To muselo stát peněz.“ Špína od Nerudové na Turka. Odhaleno pozadí

 
Dostala papír s hříchy a podle toho jela. Tak hodnotí, jak se chovala kandidátka Danuše Nerudová v debatě s volebním lídrem Motoristů Filipem Turkem, herní vývojář Daniel Vávra. „Muselo to stát docela dost peněz,“ odhaduje ohledně práce, kterou STAN vynaložil na to, aby na Turka našel špínu. A Nerudová je podle něho sociopatka, protože se smála, když Turek vyprávěl o tom, jak mu zemřela matka. O aroganci Nerudové psali i další komentátoři. Podle Petra Holce Nerudové stačila jedna věta.
04.06.2024 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (680 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (411 článků)

Smrčka (SPO): Válka s Turkem

 
Vášně kolem bitvy s Turkem trochu utichly a je čas podívat se na turecký problém střízlivýma očima. Ono totiž na dnešním Turecku je toho trochu víc než se může zdát z poněkud nabubřených slov, která nám posílá Ankara.
02.04.2017 17:20 |

podobné články

Střet generací: Nerudová a Pavel bodují u středoškoláků, Babiš u důchodců

 
Danuše Nerudová společně s Petrem Pavlem ovládli studentské volby na středních školách. Od Bývalý rektorka od školáků získala 54,1 procenta hlasů, generál 25,7 procenta a Andrej Babiš 9,9 procenta, jak uvádí ČTK. Ukazuje se tak trend, kdy Nerudová a Pavel získávají na svou stranu mladší voliče. Stejně na tom byl i bývalý kandidát Swarzenberger, který se utkal se Zeman, avšak víme, kdo nakonec zvítězil. 
14.12.2022 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26372 článků) , Petr Pavel (2947 článků)

Divišovi vstávají hrůzou vlasy na hlavě. Nerudová eurokomisařkou? Tak to je s námi amen!

 
Nadcházející volby do Evropského parlamentu budou opět soubojem politiků, kteří se o hlasy voličů již utkali v nedávných prezidentských volbách. Svoji kandidaturu potvrdil Pavel Fischer, Danuše Nerudová i Karel Diviš, který posílí kandidátku Svobodných. „Diviš a Nerudová to je jako oheň a voda,“ říká Karel Diviš v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, ve kterém přiznal, že se mu z některých výroků Danuše Nerudové vstávají hrůzou vlasy na hlavě. „Ona hodně cílí na mladší ročníky, které si už bohužel nepamatují centrální plánování a socialismus, ale mě z jejich výroků opravdu běhá mráz po zádech. Když si ještě pomyslím, že by to měla být česká eurokomisařka, tak je s námi asi amen,“ uvedl Diviš.
01.09.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Fischer (330 článků) , Pavel Diviš (6 článků)

Drahošová svému manželovi uškodila, zaznělo jasně z tisku

 
Prezidentskému kandidátovi Jiřímu Drahošovi prý uškodila jeho žena Eva. Píší to alespoň Lidové noviny v souvislosti s jejími slovy ohledně podpory České televize.
20.01.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1217 článků)

Babišovi voliči vyhrožují Nerudové: Omluv se, jinak si tě najdeme, píší v odporném dopise plném nenávisti

 
Monika Babišová není jediná, komu ve schránce během prezidentských voleb přistála obálka s výhrůžkami smrtí. Podobně odporný vzkaz totiž dostala i Danuše Nerudová, a to již po skončení prvního kola. Podporovatelé Andreje Babiše bývalé rektorce slibují, že pokud neodvolá svá slova o tom, že je expremiér zlo, dojdou si pro ni a zbijí ji baseballovou pálkou. Nerudová zveřejněním dopisu reagovala na slova Babiše, že jeho voliči jsou slušní, zatímco ti provládní nikoli. "Není to tak, že by tyto praktiky používal jen jeden tábor," píše neúspěšná kandidátka na Twitteru.
21.01.2023 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26372 článků)

Nejdřív ukázala nového chlapa, teď perfektní poprsí v bikinách: Agáta Prachařová se pochlubila rajcovním selfie z dovolené

 
Agáta Prachařová  (34) si užívá první společnou dovolenou s novým partnerem Zdeňkem Turkem. Vyrazili spolu do Thajska a Agáta zásobuje sledující na Instagramu zážitky z cest. Stihla se pochlubit i zamilovaným selfie s Turkem , k němuž nyní přibyla i fotka z opalovačky.
11.01.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3975 článků)

Skleslá Iva Pazderková sdílela tajemný vzkaz: Krach vztahu s Turkem je více než jasný

 
Moderátorka Iva Pazderková (42) sdílela na svém Instagramu fotografii s tajuplným popiskem. „Někdy je těžší a bolavější se rozhodnout a udělat krok k tomu být šťastný než zůstat nešťastný. Ať už se jedná o práci, rodinu, přátele, nebo lásku,“ napsala. Je tak dost možné, že odkazovala na svůj dálkový vztah s Turkem, s nímž se seznámila díky účasti v reality show Survivor. Napovídá tomu i fakt, že si ze sociálních sítí smazala všechny jeho fotky.
10.02.2023 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (440 článků)

Valentýnské překvapení Ivy Pazderkové. Vztah s Turkem je minulostí, herečka odhalila tajemného partnera

 
Iva Pazderková je samé překvapení. Zatímco veřejnost dlouho měla za to, že má herečka vztah na dálku s Turkem, s nímž se potkala na natáčení první řady Survivoru, nejspíš tomu bude úplně jinak. Pazderková se totiž na Valentýna pochlubila pikantní fotkou ve spodním prádle, přičemž ji objímá ruka neznámého muže. Zřejmě tak má novou lásku.
15.02.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (440 článků)

Podle volební kalkulačky mi to s vámi vyšlo dobře, notoval si Vondra s Turkem. Kalousek se neudržel

 
Staronový europoslanec Alexandr Vondra (ODS) se vyjádřil v pořadu 360° k nově zvolenému Filipu Turkovi (Přísaha a Motoristé). Ten se v minulých dnech svěřil se svou ambicí směřovat do frakce Evropských konzervativců a reformistů (ECR), kterou v minulosti právě ODS spoluzakládala. Vondra ve vysílání potvrdil, že se s Turkem programově shodne, vyčítá mu však jeho koketování se svastikou. Píše o tom mimo jiné také server iDnes.cz.
11.06.2024 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1441 článků)

Za Turkem a Klausem? Dávní tahouni ODS se zle servali. Topolánek střílel ostrými

 
Jiskry probleskávají i mezi dinosaury ODS, jejichž politická kariéra je dávno po kremaci, nebo která ji právě zažívá. Bývalý premiér Mirek Topolánek se pustil do bývalého europoslance za ODS Jana Zahradila. „Jít oslavovat se Šlachtou, Macinkou, Turkem a Klausem bylo chucpe. Můžeš mít dokonce v lecčem pravdu, ale na tu Ti sere Bílý tesák…“ zahrozil přes sociální sítě Topolánek na Zahradila.
22.06.2024 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2468 článků) , Jan Zahradil (774 článků)

Rektorka Nerudová na Hrad? Ano, stále zvažuji. Rozhodnu se v pravý čas

 
Ekonomka a rektorka Mendelovy univerzity v Brně Danuše Nerudová zvažuje kandidaturu na prezidentský úřad. „Přemýšlím o tom, je to velmi vážná a seriózní věc. Své rozhodnutí učiním ve správný čas,“ řekla Nerudová. Český stát by podle ní měl fungovat moderněji a flexibilněji, aby v příštích krizích obstál lépe než v té současné.
19.05.2021 13:50 |

podobné články