Článek

Volby na Ústecku znepříjemnili Babišovi aktivisté. Autem promítajícím „oběti covidu“

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) i šéf Pirátů Ivan Bartoš vhodili dnes své hlasy do volební urny. První jmenovaný v Lovosicích, druhý v Ústí nad Labem. Reportáž z jejich volby přinesl server iDNES.cz.
08.10.2021 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23581 článků) , Ivan Ivan (2184 článků)
Podobné články

19 mrtvých do 54 let. 570 nad 65 let. Oběti covidu-19 v ČR

 
Kamenem úrazu každé diskuze o covidu-19 jsou statistiky. Jednak je zde známá debata, zda někdo zemřel "s covidem" či "na covid", ale také srovnání počtu obětí chřipky s počtem obětí covidu a jiná srovnání. Velkým bodem sporu v diskuzi o covidu je i statistika úmrtí a jak vysvětlovat data v ní. Statistiky z krajských hygienických stanic nabízejí celkem jasný přehled, který ukazuje, že s nemocí umírají zejména senioři. A to až 11krát více, než lidé, kteří ještě na důchod nedosáhli.
07.10.2020 07:50 |

podobné články

Policisté na Ústecku bojovali se štěnicemi: Čistka na oddělení a vyhazov uniforem

 
Na policejním oddělení Krásné Březno na Ústecku zkomplikovaly mužům zákona práci štěnice. V rámci dekontaminace museli vyměnit některou výbavu a oblečení, jak potvrdila policie Blesk Zprávám. Celá budova byla deratizována. Na Ústecku se jedná o již několikátý případ zamoření štěnicemi.
26.10.2019 15:35 |

podobné články

Tiskovu ANO narušili dva aktivisté s transparentem. Nikdo si jich nevšímal, tak zase odešli...

 
Tiskovou konferenci poslaneckého klubu ANO narušila dnes ve Sněmovně dvojice aktivistů. Před řečníky rozvinuli transparent s požadavkem na odstoupení premiéra Andreje Babiše (ANO). Po několika desítkách vteřin aktivisté z iniciativy „Proč? Proto!“, která loni pořádala protesty proti Babišovi a prezidentu Miloši Zemanovi, prostor před řečnickým pultem opustili. Zástupci ANO na jejich krok nijak nereagovali a tiskovou konferenci nepřerušili. Mluvčí ANO Lucie Kubovičová novinářům řekla, že aktivisté měli na vyjádření svého názoru právo.
04.12.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23581 článků)

Tiskovku ANO narušili dva aktivisté s transparentem. Nikdo si jich nevšímal, tak zase odešli...

 
Tiskovou konferenci poslaneckého klubu ANO narušila dnes ve Sněmovně dvojice aktivistů. Před řečníky rozvinuli transparent s požadavkem na odstoupení premiéra Andreje Babiše (ANO). Po několika desítkách vteřin aktivisté z iniciativy „Proč? Proto!“, která loni pořádala protesty proti Babišovi a prezidentu Miloši Zemanovi, prostor před řečnickým pultem opustili. Zástupci ANO na jejich krok nijak nereagovali a tiskovou konferenci nepřerušili. Mluvčí ANO Lucie Kubovičová novinářům řekla, že aktivisté měli na vyjádření svého názoru právo.
04.12.2018 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23581 článků)

„Za oběti neschopné vlády.“ K bílým křížům za oběti covidu přibyl na „Staromáku“ nápis, tentokrát nelegální

 
25 tisíc bílých křížů za 25 tisíc obětí covidu se objevilo v pondělí ráno na Staroměstském náměstí v Praze. Na dlažbu je tam namaloval spolek Milion chvilek pro demokracii jako vzpomínku na oběti koronavirové pandemie, v pondělí to byl totiž přesně rok, co s covidem zemřel první člověk v Česku. Jenže v pondělí večer se na dlažbě náměstí objevila další „malba“, tentokrát nelegální. Oranžovým sprejem tam někdo nastříkal nápis „Za oběti neschopné vlády“. Policie hledá pachatele.
23.03.2021 10:25 |

podobné články

Otřesné detaily masakru rodiny na Ústecku: Vrah rodiče svázal, děti skončily v nemocnici

 
Tragédie, která se v noci na pondělí odehrála na Ústecku, je stále obklopena otazníky. Co přesně se v domě v chatové kolonii stalo, stále není jasné. Na místě byly nalezeny tři oběti, mezi nimi patrně i vrah. Tři děti zesnulých manželů byly na místě také - mladistvá dcera se měla stát obětí znásilnění. Děti nakonec skončily v nemocnici. Detaily otřesné události policie zatím tají.
09.01.2018 11:15 |

podobné články

Dva opilce vyhodila servírka a hosté z hospody: Ti na ně poštvali psa!

 
Chtěli v poklidu sledovat včerejší hokejový zápas Česka s USA na mistrovství světa v hokeji, místo toho museli hosté a obsluha restaurace v Brně-Starém Lískovci volat policii. Posezení jim totiž znepříjemnili dva mladíci se svým čtyřnohým doprovodem.
18.05.2018 12:55 |

podobné články

Verešové ukradli lyžařskou výbavu za statisíce: Překvapivý vzkaz zlodějům

 
Modelce Andree Verešové (39) nezačal nový rok úplně šťastně. Hned druhý lednový den zloději ukradli její rodině lyže a snowboardy za statisíce korun. Nad nešťastnou událostí si Andrea posteskla na sociální síti a pro zloděje, kteří jí a jejím dětem znepříjemnili pobyt na horách, má jasný vzkaz.
03.01.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1363 článků)

Tomáš se z Rakouska vrátil s koronavirem: Na internetu mu přáli kulku do hlavy

 
Tomáš K. z Olomoucka byl s přáteli lyžovat v rakouském Schladmingu. Po návratu zjistil, že se na horách nakazil koronavirem. Mnohem víc než nemoc mu ale život znepříjemnili lidé v Česku. Tomášovi sousedé dělali nepříjemnosti, když doma větral, a lidé na internetu mu dokonce přáli smrt! O svých zkušenostech promluvil v otevřeném rozhovoru.
02.04.2020 13:00 |

podobné články

Může za oběti covidu vláda, opozice, nebo my sami? I to ovlivní volby, píší čtenáři eXtra.cz

 
Třicet tisíc obětí pandemie covidu - smutné číslo, které cloumá Českem. Zatímco vládní partaje vinu za oběti, které zemřely v souvislosti s koronavirem, vehementně odmítají, opoziční strany na Babiše s Hamáčkem ukazují prakticky nepřetržitě. Jak to vnímají čtenáři eXtra.cz?
23.09.2021 14:45 |

podobné články

Slovák na Ústecku brutálně přepadával seniory: Dostal 14 let a vyhoštění!

 
Ústecký krajský soud dnes poslal na 14 let do vězení Juraje Zajace za sérii brutálních přepadení seniorů na Ústecku. Třicetiletého recidivistu původem ze Slovenska také na deset let vyhostil z České republiky. Oběti přepadení mají trvalé následky. Nejstarší z nich bylo 90 let. Zajac loupežemi získal maximálně stovky korun. Soud mimořádně zvýšil trest nad hranici, kterou stanovuje zákon.
01.11.2016 15:45 |

podobné články

Masakr rodiny na Ústecku provázejí otazníky: Vyvraždil rodinu zkušený kriminálník?

 
Otřesný případ vraždy, který se odehrál v noci na pondělí na Ústecku, zůstává jedním velkým otazníkem. Policie na celou věc uvalila embargo. Tři mrtvé v chatové kolonii Český Újezd nalezli policisté v pondělí brzy ráno. Podle našich informací se jednalo o Aleše (†63) a Marii S. (†45), třetí obětí byl pravděpodobně sám pachatel. Podle jedné z verzí se má jednat o staršího muže s kriminální minulostí, další hovoří o rodinném příslušníkovi či milenci zavražděné ženy.
09.01.2018 15:55 |

podobné články

V Trmicích na Ústecku uspělo sdružení s romskými kandidáty

 
V komunálních volbách v Trmicích na Ústecku výrazně uspělo sdružení Společně pro Trmice (Nezávislá volba), jehož kandidáti byli většinou Romové. Sdružení získalo 19,22 procenta hlasů a v patnáctičlenném zastupitelstvu bude mít tři křesla. Jen o jednoho zastupitele více budou mít vítězní Starostové a nezávislí, kterým dalo hlas 24,36 procenta voličů. Vyplývá to z informací webu www.volby.cz. V Trmicích byla i dobrá volební účast, k urnám přišlo 45,7 procenta voličů. Marcel Cichý ze sdružení ČTK řekl, že ho úspěch překvapil.
12.10.2014 21:06 |

podobné články

Aktivisté nemají na blokádu dřevorubců udělenu výjimku, kontruje Stráský

 
Na šumavském Ptačím potoce u Modravy v pondělí opět ekologičtí aktivisté svou přítomností brání kácení stromů napadených kůrovcem. Podle Hnutí Duha nemá správa Národního parku Šumava nutnou výjimku, která by tady kácení stromů umožnila. Park naopak tvrdí, že výjimku nepotřebuje a že kácení je v souladu se zákonem. Naopak výjimku ze zákona by si měli prý pořídit aktivisté.
18.07.2011 19:10 |

podobné články

Ekologičtí aktivisté na Šumavě mají 14 dní klid, kácení se zastavilo

 
Čtrnáct dní mohou sbírat síly ekologičtí aktivisté protestující na Šumavě proti kácení stromů napadených kůrovcem a odpočívat mohou i jejich rivalové z řad policie, kteří aktivistům už déle než tři neděle bránili v pronikání do uzavřených míst, kde se těžilo dřevo. Ekologičtí aktivisté dočasně přerušili blokádu kácení, protože v lokalitě Na Ztraceném se nyní nebude 14 pracovat. Pro ParlamentníListy.cz to potvrdil mluvčí blokády Vratislav Vozník.
18.08.2011 13:00 |

podobné články

Aktivisté recesistickým vzýváním neviditelné ruky trhu vítali reformy

 
Na tři desítky aktivistů z brněnské skupiny iniciativy ProAlt se v sobotu sešlo v centru moravské metropole, aby alegorickým pochodem a společným vzýváním neviditelné ruky trhu přivítali reformy vlády Petra Nečase. Za přihlížení Brňanů prošli aktivisté centrem města, lidé na začátku průvodu měli masky politiků, na konci naopak šli aktivisté pod maskami ovcí.
08.01.2012 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9373 článků)

Aktivisté rozvinuli v Semilech transparent s hákovým křížem

 
Dva aktivisté z Prahy dnes v Semilech rozvinuli transparent s hákovým křížem. Stalo se tak na náměstí, přímo pod mozaikou s komunistickými symboly - srpem, kladivem a rudou hvězdou. Chtěli tím upozornit na rozdílnost ve vnímání komunistických a nacistických symbolů v Česku. Zatímco totalitní mozaika totiž podle policie není propagací komunismu, oba aktivisté za transparent se svastikou skončili na policii.
24.02.2012 15:30 |

podobné články

Aktivisté z hnutí Okupujte stanují na pražském Vyšehradě

 
Aktivisté sympatizující s hnutím Okupujte (Occupy) se po parku na Klárově objevili také na pražském Vyšehradě. V jednom zákoutí parku už několik dní stojí tři stany s vylepenými petičními archy. Podle radnice aktivisté poškozují veřejnou zeleň. Ti se ale, stejně jako v případě Klárova, odvolávají na petiční zákon. Radnice ve věci zahájila správní řízení.
07.06.2012 11:55 |

podobné články

Zbili mě aktivisté tábořící pod Vyšehradem, tvrdí úředník

 
Aktivisté z hnutí Occupy údajně napadli úředníka druhé městské části. Ten podle vyjádření mluvčí Prahy 2 monitoroval místo pod Vyšehradem, kde aktivisté táboří. Případem si již zabývá policie.
27.07.2012 17:05 |

podobné články