Článek

VOK je hnutí občanů, kteří již nechtějí přihlížet stagnaci našeho kraje, říká kandidát do Senátu Navara

 
ROZHOVOR „Pozastavím podnikání a budu se plně věnovat práci senátora. Zřídím si senátní kancelář v obvodu, vytvořím si tým asistentů a ve spolupráci s místními lidmi, bez ohledu na jejich stranickou příslušnost, budu iniciovat změny, které tento region potřebuje,“ uvedl, co prvně udělá, pokud se Vladimír Navara stane senátorem. Ten kandiduje v obvodě Děčín za stranu VOK – Volba pro kraj.
08.09.2020 15:25 |

podobné články

Podobné články

Krysta (VOK): VOK má ambici stát se černým koněm letošních krajských voleb

 
V Moravskoslezském kraji vstupuje do krajských voleb nový politický soupeř, politické hnutí Volba pro kraj (VOK), které bude kandidovat do zastupitelstva kraje Karlovarského, Ústeckého a Moravskoslezského. Prioritami hnutí pro Moravskoslezský kraj jsou ve zkratce: práce, zdraví, pohoda. Cílem VOK je lepší život v Moravskoslezském kraji a zastavení vylidňování kraje.
16.07.2020 22:30 |

podobné články

Promarněné příležitosti, stagnace, dělají se dluhy, slibuje se. Hovořili jsme s kandidátem VOK v Ústeckém kraji

 
„Jestli vám není náš Kraj lhostejný, přijďte příští týden k volbám. Je to na vás. Prosadíme do vedoucích míst odborníky, kteří už konečně musí přinést změnu," zve k volbám Miloň Houda, kandidát a manažer VOK v Ústeckém Kraji, který je mimo jiné velkým kritikem současného vedení Ústeckého kraje.
24.09.2020 09:20 |

podobné články

Hnutí Volba pro kraj představuje kandidáty do Senátu v Moravskoslezském kraji

 
Politické hnutí odborníků Volba pro kraj (VOK) nominovalo ve všech třech senátních obvodech, ve kterých letos proběhnou senátní volby v Moravskoslezském kraji, své zástupce. VOK sází na to, že lidé dají přednost nezávislým odborníkům před politiky.
08.08.2020 11:50 |

podobné články

Krajská zdravotní, akciová společnost Ústeckého kraje, je spojena s mnoha skandály a problémy. Hovořili jsme s hejtmanským kandidátem VOK

 
„Založení KZ a.s. je projektem z doby vládnutí ODS. Krajskou zdravotní od začátku provází snahy o tunelování nemocnic, které spravuje. Ať se jednalo o pokusy o vyvedení výdělečných oborů mimo nemocnice, problematické byly také pokusy o vyvedení správy IT technologií mimo nemocnice. A připomeňme i zavádění NIS (nemocniční informační systém), který je velmi drahý a dlouho nefunkční,“ jmenuje problémy hejtmanský kandidát v Ústeckém kraji za VOK Ota Staňo.
29.09.2020 17:35 |

podobné články

Volba pro kraj představuje kandidáty do Senátu. Vědec, ředitelka i letitý starosta, který nechce posílat zisky Karvinska do Prahy

 
Politické hnutí Volba pro kraj (VOK) nominovalo ve všech třech senátních obvodech, kde letos proběhnou senátní volby v Moravskoslezském kraji, své zástupce. VOK podle vlastních slov sází na to, že lidé dají přednost nezávislým odborníkům před politiky.
08.08.2020 18:50 |

podobné články

Dějepis na českých školách, to je prý jeden gigantický proruský fake. Toto k tomu sepsal publicista Navara, píšící o zločinech komunismu

 
Publicista Luděk Navara okomentoval schůzky Roberta Plagy, ministra školství za hnutí ANO, se zpravodajci z Bezpečnostní informační služby. Je prý především naší vlastní chybou, že jsme se ani třicet let po revoluci nedokázali odpoutat od sovětské propagandy.
16.01.2019 21:35 |

podobné články

Pět tisíc kontejnerů, přes 100 mobilních sběrných dvorů. Praha si na tři roky zajistila svoz odpadu

 
Na příští tři roky bude Praze zajišťovat svoz objemného odpadu společnost Pražské VOK a MSD. Jedná se o sdružení Pražských služeb a AVE CZ odpadového hospodářství. Rozhodlo se o tom na zasedání Rady hl. města. Kromě svozu objemného kontejneru budou obě společnosti provozovat mobilní sběrné dvory (MSD) a velkoobjemové kontejnery (VOK).
09.03.2018 08:25 |

podobné články

David Navara: Z tělocviku jsem míval pětky

 
Svého času byl třináctým nejlepším šachistou planety, ale ambice stát se světovou jedničkou nemá. Nejen o tom se v rozhovoru pro Šíp PLUS rozpovídal nejlepší český šachista David Navara (26). Nahlédněte do zákulisí „sportu pro intelektuály“ s tím nejpovolanějším.
29.06.2011 03:50 |

podobné články

Pochody německých ordnerů před 2. světovou válkou byly také demonstrace síly, napsal komentátor Navara k jízdě Putinových motorkářů

 
Nad tím, že v závěru dubna projede několika evropskými zeměmi, a to včetně Česka, ruský motorkářský gang Noční vlci, se na názorové straně dnešní Mladé fronty Dnes zamýšlí komentátor listu Luděk Navara. Poukazuje na to, že zmínění motorkáři se netají sympatiemi k ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi a že při své jízdě zřejmě budou mít u sebe sovětské vlajky.
15.04.2015 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3548 článků)

Sověti na nás v roce 1968 udělali bububu, ale USA v té době házely napalm. ČT pozvala na obhajobu Marty Semelové doktora Skálu a stálo to za to

 
Pražské komunistce Martě Semelové pomohla svoboda slova. Od soudu díky ní odešla bez trestu. Je to správné? Neměla by svoboda slova mít nějaké hranice? Ve středečních Událostech, komentářích České televize o tom debatovali komunistický historik Josef Skála a publicista Luděk Navara. Skála hovořil o americkém napalmu padajícím na Vietnam a o masakru na Blízkém východě. Navara naproti tomu vzpomněl Adama B. Bartoše.
06.01.2016 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Marta Semelová (280 článků) , Josef Bartoš (18 článků) , Josef Bartoš (18 článků)

Hejtmanem Karlovarského kraje je Kulhánek

 
Zastupitelé Karlovarského kraje v pondělí zvolili hejtmanem Petra Kulhánka (za STAN). Stalo se tak více než dva měsíce po krajských volbách. Koalice bude mít v 45členném zastupitelstvu 25 hlasů. Tvoří ji zastupitelé ze STAN, Pirátů, koalice ODS/KDU-ČSL, hnutí Místních, Volby pro kraj (VOK) a SNK1 - Starostové našeho kraje.
14.12.2020 11:05 |

podobné články

Soudy by měly při zastavení kauz přihlížet i k obstrukcím obviněných, tvrdí ÚS

 
Ústavní soud (ÚS) sice odmítl na návrh části senátorů zrušit druhý článek dílčí amnestie prezidenta Václava Klause, ale přesto dal obecným soudům návod, k čemu přihlížet při zastavování vlekoucích se trestních řízení. Soudy by podle ÚS měly přihlížet k tomu, zda obviněný neobstruoval jednání soudu.
08.03.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10219 článků)

Poslední region v Česku má hejtmana. Karlovarský kraj povede exprimátor Kulhánek

 
Zastupitelé Karlovarského kraje v pondělí zvolili hejtmanem Petra Kulhánka (za STAN). Stalo se tak více než dva měsíce po krajských volbách. Koalice bude mít v 45členném zastupitelstvu 25 hlasů. Tvoří ji zastupitelé ze STAN, Pirátů, koalice ODS/KDU-ČSL, hnutí Místních, Volby pro kraj (VOK) a SNK1 - Starostové našeho kraje.
14.12.2020 11:55 |

podobné články

Omar Koleilat: Pokud centrální banka přistoupí k tvrdé regulaci, dojde zcela jistě ke stagnaci celého trhu

 
Novelu zákona o ČNB dnes projednával sněmovní Rozpočtový výbor. Schválení současně předkládané textace novely může přinést rapidní zásah do podoby i dostupnosti úvěrů na bydlení. Novela je rizikem také pro stávající majitele hypoték, kteří přijdou o možnost refinancování hypotékv v momentu končící fixace úvěrové sazby. To zásadně ovlivní nejen rezidenční nemovitostní trh v České republice, ale může přinést stagnaci celému nemovitostnímu segmentu i stavebnictví.
19.04.2017 18:40 |

podobné články

Klaus: Euro přežije, Evropa za to zaplatí hospodářskou stagnací

 
Euro podle prezidenta Václava Klause přežije nynější dluhovou krizi v eurozóně, Evropa za to ale zaplatí hospodářskou stagnací. Klaus to dnes řekl na přednášce během své návštěvy hornorakouského Lince. Současně se vyslovil za důraznější kroky k řešení ekonomických problémů.
25.10.2011 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10219 článků)

„Tunely velkých celostátních stran musí skončit!“ Lékař bouchl do stolu a jde do voleb na Ústecku

 
ROZHOVOR Ústecký kraj potřebuje změnu a jiné lidi v krajské politice, nezatížené předchozími vztahy a závazky. Je nutné nahradit lidi politicky dosazené odborníky. Politika je důležitá, ale nesmí se odtrhnout od reality a žít jen volbami a snahou o udržení pozic, říká lékař a kandidát do zastupitelstva Ústeckého kraje za VOK - Volba pro kraj Ota Staňo.
06.09.2020 08:10 |

podobné články

Kandidát do Senátu Čuňas: Dienstbier by měl chodit kanálama

 
Děsí mne ta bezmezná touha pana Babiše a socialistů všechno o všech vědět. Vadí mi snaha Miloše Zemana o erdoganizaci naší země, a že nás otáčí na Východ, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz nezávislý kandidát do Senátu František „Čuňas“ Stárek. Zanechal prezidentovi i vzkaz. Jaký? A jak vzpomíná na našeho prvního porevolučního prezidenta? V souvislosti s polistopadovým vývojem připouští, že máme před sebou ještě kus cesty, ale poukázal zároveň na jednu věc, o níž je přesvědčen, že ji budoucí historikové docení. Prozradil nám také, s jakými prioritami kandiduje do Senátu. A nejen to...
05.08.2016 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24959 článků)

Královéhradecký hejtman se setká s řidiči autobusů. Nechtějí pracovat za 75 Kč na hodinu

 
Hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc (ČSSD) se dnes setká s řidiči autobusů kvůli tendru na zajištění autobusové dopravy v hradeckém kraji. Odboráři tvrdí, že podmínky soutěže postavené na co nejnižší ceně povedou ke stagnaci jejich mezd a žádají zastavení soutěže. To však podle právních posudků kraje není možné.
29.12.2015 06:21 |

podobné články

Kandidát do senátu Čekan: Nebýt v EU, nemuseli jsme být jen vazaly vyspělých států EU

 
Kandidatura do senátu je pro mne velkou výzvou, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz starosta a kandidát do senátu Pavel Čekan (ČSSD). A ačkoliv přiznává, že není ještě úplně rozhodnut, kterou ze svých priorit by v senátu akcentoval jako první, v tom, co chce změnit, má jasno. Prozradil nám také, proč nelituje svého rozhodnutí hlasovat proti vstupu Česka do EU. A nejen to…
28.07.2016 11:25 |

podobné články