Článek

Vojtěch šel místo za Babišem na udílení cen Thálie, Stárková ukázala bříško

 
V Národním divadle proběhlo v sobotu večer slavnostní udílení cen Thálie. Na akci dorazilo množství slavných osobností, mezi nimiž nechyběli herci Erika Stárková, Iva Janžurová nebo třeba Pavel Trávníček. Se svou ženou dorazil také ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, přičemž v jiné části Prahy slavilo hnutí ANO, jehož je členem, porážku ve volbách do Poslanecké sněmovny. Umístilo se na druhém místě za koalicí SPOLU.
09.10.2021 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (559 článků) , Pavel Trávníček (433 článků) , Vojtěch Adam (1610 článků) , Adam Vojtěch (1245 článků) , Erika Stárková (86 článků)
Podobné články

Slavnostní udílení cen Thálie: Erika Stárková ukázala rostoucí bříško

 
Sobotní večer patřil v Národním divadle slavnostnímu udílení cen Thálie. 28. ročník této významné události si nenechalo ujít mnoho slavných osobností.
09.10.2021 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Erika Stárková (86 článků)

Ceny Thálie 2020: Udělovaly se online, bodovala hvězda Tváře Erika Stárková

 
Kvůli protikoronavirovým opatřením proběhlo letošní rozdílení cen Thálie online. Živým přenosem provázel Ondřej Kepka. V činoherní kategorii zvítězili brněnští Tereza Groszmannová a Petr Štěpán. Za muzikál získali cenu Erika Stárková a Pavel Režný.
15.11.2020 11:56 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpán (45 článků) , Petr Štěpán (45 článků) , Ondřej Kepka (56 článků) , Erika Stárková (86 článků)

Těhotná Stárková alias transsexuálka Dáša z Mostu! Ukázala bříško

 
Držitelka Thálie Erika Stárková (36) místo letních divadelních scén objíždí rukodělné trhy. S přítelem přezdívaným Cesar prodává vlastnoručně vyrobené šperky. Každá koruna se jim teď bude hodit – Dáša z Mostu! je totiž těhotná a mateřské pudy v sobě už nezapře.
07.07.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Erika Stárková (86 článků)

Těhotná Dáša z Mostu! Erika Stárková: Prodej ozdob v centru Prahy! Hladí si bříško a chová dítě

 
Držitelka Thálie Erika Stárková (36) místo letních divadelních scén objíždí rukodělné trhy. S přítelem přezdívaným Cesar prodává vlastnoručně vyrobené šperky. Každá koruna se jim teď bude hodit – Dáša z Mostu! je totiž těhotná a mateřské pudy v sobě už nezapře.
07.07.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Erika Stárková (86 článků)

Ministr Besser: Ministerstvo zachraňuje letošní udílení cen Thálie

 
Kvůli nečekanému odstoupení sponzorů se 18. ročník prestižních cen vyhlašovaných Hereckou asociací dostal do neřešitelné situace. Udílení cen Thálie 2010 se nakonec rozhodl podpořit ministr kultury Jiří Besser.
17.02.2011 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Besser (318 článků)

Erika Stárková bojuje o Thálii: Po Dáše z Mostu a Tváři předvedla další majstrštyk

 
Divadelní Ceny Thálie už znají nominované herce a herečky. Nečekaně je letos odhalili online. A za celoživotní dílo znají už i oceněné, jsou jimi herec Josef Abrhám (80) a herečka Hana Bauerová (89). Na to, jestli si sošku nakonec odnese, si počká zpěvačka a herečka Erika Stárková (36). Role Dáši neboli Pavla ze seriálu Most! tak pro Stárkovou dost možná nezůstanou vrcholem její kariéry, jak jí někteří přisuzovali. Letošní předávání cen se v Národním divadle obejde bez diváků.
03.11.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Abrhám (258 článků) , Erika Stárková (86 článků)

Národní divadlo moravskoslezské přiváží z Prahy tři Ceny Thálie 2017 a jednu za celoživotní mistrovství

 
Nominaci na Cenu Thálie 2017 proměnily operní pěvkyně Maida Hundeling a muzikálová zpěvačka Katarína Hasprová. Radostným překvapením je Cena Thálie pro činoherce do 33 let, která byla udělena Ivanu Dejmalovi, a Cena Thálie za celoživotní mistrovství pro tanečníka Richarda Böhma.
25.03.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Hasprová (15 článků)

Plnoleté Ceny Thálie by se letos málem nekonaly nebýt ministra Bessera

 
Nominace na letošní udílení Cen Thálie vyhlásili včera zástupci Herecké asociace (HA). „Ceny Thálie se konají poosmnácté, jsou tedy plnoleté, ale schází jim bohatý strýček, který by je trvale podporoval, takže se málem nekonaly,“ řekl úvodem prezident HA Václav Postránecký.
17.02.2011 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Postránecký (231 článků)

Ceny Thálie získala Groszmannová, Štěpán či Stárková

 
Za nejlepší výkon v činohře porota divadelních Cen Thálie ocenila v kategorii hereček Terezu Groszmannovou a v kategorii herců Petra Štěpána. Groszmannovou ocenili za titulní roli Mirandolíny v inscenaci Národního divadla Brno. Štěpán si odnesl skleněnou plastiku se stylizovanou hereckou maskou za roli Satana v inscenaci Ztracený ráj (Zpráva o člověku) Městského divadla Brno.
14.11.2020 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpán (45 článků) , Petr Štěpán (45 článků)

Erika Stárková už těhotenství neskrývá: Hvězda seriálu Most! ukázala rostoucí bříško i budoucího tatínka

 
Hvězda seriálu Most! Erika Stárková  (37) už neskrývá, že je v očekávání prvního potomka.
16.08.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Erika Stárková (86 článků)

Těhotná Erika Stárková: Ukázala bříško

 
Pěkně se zakulacuje! Erika Stárková (37) alias Dáša z Mostu je v pokročilém stadiu těhotenství, což je na ní hodně vidět.
26.08.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Erika Stárková (86 článků)

Těhotná Erika Stárková alias Dáša ze seriálu Most!: Už se zakulacuje!

 
Herečka Erika Stárková (37) alias transsexuálka Dáša ze seriálu Most! už přestala skrývat své těhotenství. Po několika měsících, kdy sociální sítě „krmila" výhradně vysmátými portréty, začala pyšně předvádět i své už pořádně klenuté bříško!
16.08.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Erika Stárková (86 článků)

Ceny Thálie získali Hlaváčová, Krajčo i Ruml

 
V sobotu večer proběhlo již podvacáté na scéně pražského Národního divadla slavnostní vyhlášení cen Thálie. Oceněni byli Richard Krajčo, Gabriela Míčová nebo Jana Hlaváčová, která převzala Thálii za celoživotní mistrovství. Zvláštní cenu udělilo kolegium dirigentu Arnoštu Moulíkovi, cena Thálie pro činoherce do 33 let patří Matouši Rumlovi.
23.03.2013 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (379 článků) , Jana Hlaváčová (205 článků) , Gabriela Míčová (22 článků)

Předávání cen Thálie v režii Moravce: Korn a Kostka zazářili! Kdo z velkých hvězd také zabodoval?

 
Dnešní večer hostilo majestátní Národní divadlo udílení divadelních cen Thálie. Událost to byla opravdu velkolepá. Moderování se překvapivě chopil moderátor Václav Moravec, známý především z politických debat. Cenu za celoživotní mistrovství v činohře získala legenda Petr Kostka. Kdo další vyhrál cenu od designéra Bořka Šípka?
24.03.2018 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (97 článků) , Bořek Šípek (299 článků) , Václav Moravec (666 článků)

Jak zpevnit ochablé břišní svaly

 
Krásně ploché bříško je tajným snem snad každé ženy, která se nechce stydět za povolené partie, jenž se nevzhledně přelévají přes lem džín a vytváří tam dojem, že se dotyčná nehlídá v jídle a nekontrolovatelně se přejídá. Jak zpevnit ochablé břišní svaly, které nás nutí nosit volnější kousky oblečení? Na to se můžete společně s námi podívat v dnešním článku! Také toužíte po pevném bříšku, které budete moci v létě hrdě vystavovat v plavkách? Pak jste na správném místě! Poradíme vám, jak zpevnit ochablé břišní svaly a získat tak postavičku jako lusk, o které se vám až do dnešního dne ani nezdálo. Jdeme na to! Jak zpevnit ochablé břišní svaly? Bříško patří mezi nejproblémovější partie, které nedají spát nejedné ženě či dívce. Nezáleží na tom, zda vaše bříško vypadá špatně vlivem porodu, přejídání se o loňských Vánocích nebo jste zkrátka zakulacená od přírody. S našimi cviky si k pevnějšímu bříšku může dopomoci každý – stačí jen chtít a mít dostatek pevné vůle, abyste to nevzdali po prvních dnech! Co funguje na jednotlivé břišní svaly? Břišní partie se skládají z několika svalů. Najdeme zde svaly přímé, šikmé i hluboké, přičemž přímé a šikmé svaly se ještě dělí na spodní a horní. Chcete-li mít krásné bříško rovné jako prkno, pak je zapotřebí posilovat všechny jeho partie. Nestačí se zaměřit pouze na přímé břišní svaly, neboť v takovém případě ty šikmé začnou zaostávat a výsledek nebude tak efektivní. Kdo chce mít ploché bříško, ten se mu musí věnovat jako celku. Jak? To vám poradíme v následujících řádcích! Co platí na jednotlivé břišní partie: 1. Přímé břišní svalstvo: horní: cviky cílené na pohyb trupu směrem k bokům dolní: cviky cílené na pohyb bojů směrem k hrudníku 2. Šikmé břišní svalstvo: horní: cviky cílené na pohyb ramene směrem k protilehlému boku dolní: cviky cílené a... Čtěte více Příspěvek Jak zpevnit ochablé břišní svaly pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.09.2016 06:00 |

podobné články

Už ho netají: Erika Stárková (37) se pochlubila exotickým tatínkem dítěte

 
Populární herečka a multitalentovaná umělkyně Erika Stárková (37) se pochlubila rostoucím bříškem a ukázala muže, se kterým čeká dítě a chce s ním jít společně životem. Pár spolu vytváří a navrhuje stylové šperky a oblečení, můžete je potkat na hudebních festivalech, kde své výrobky prodávají a náramně si to užívají.
17.08.2021 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Erika Stárková (86 článků)

Udílení cen Zlatý glóbus: Dorazila stylová Julia Roberts i fialová noční můra Melissa McCarthy

 
Udílení cen Zlatý globus za rok 2018 je za námi. Po červeném koberci se prošly hvězdy světového formátu a tuto událost využily k tomu, aby předvedly své nejlepší módní kreace. Některým z nich se to povedlo na jedničku, jiní však vytáhli outfit, který svou nevkusností přitahoval pohledy dalších. Například Julia Roberts ukázala, že dáma nepotřebuje šaty k tomu, aby vypadala fantasticky. Oproti tomu jindy stylová Melissa McCarthy si zřejmě spletla udílení cen s karnevalem a přišla převlečená za noční oblohu.
07.01.2019 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (285 článků)

Předávání cen Thálie: Zabodoval »Rocky« Pecha, triumf Grossové se nekonal!

 
Slavnostní předávání cen Thálie za výkony na prknech, která znamenají svět, se odehrálo v sobotu večer v Národním divadle. Naději na cenu nakonec neproměnila hvězda muzikálu Ples upírů Natálie Grossová (15), místo ní zvítězila Katarína Hasprová (45). Ocenění získal také Peter Pecha za Rockyho a celoživotními mistry se stali Jiří Korn v oboru muzikál či Petr Kostka (79) v činohře.
24.03.2018 20:20 |

podobné články

Studentská Thálie: Impuls a příležitost pro talentované studenty

 
Studentská Thálie je prestižní soutěžní přehlídkou středoškolské autorské tvorby, realizovanou ve dvou sekcích, v Autorském tvaru a Autorském počinu. Pro obě sekce je letos vyhlášeno téma: „Jako poprvé.“ Do pilotního ročníku Studentské Thálie se přihlásili studenti nebo herecké soubory neuměleckých i uměleckých pražských středních škol. Autorské tvary i počiny hodnotí porota, složená z profesních odborníků a studentů dotyčných oborů.
21.02.2013 14:35 |

podobné články