Článek

Vojtěch rozprášil další skupinu expertů. Smejkalovi a dalším poslal výpověď mailem

 
Staronový ministr zdravotnictví Adam Vojtěch z hnutí ANO rozpustil další poradní orgán. Poté, co jeho předchůdce Petr Arenberger (za ANO) ukončil spolupráci s Mezioborovou skupinou pro epidemické situace (MeSES), Vojtěch jen pár dní po svém nástupu rozpustil e-mailem další odborníky z Rady pro řízení epidemie onemocnění covid-19. Informaci Českého rozhlasu potvrdil Blesk Zprávám její člen, bývalý poradce prezidenta a lékař Boris Šťastný. Sám Vojtěch uvedl, že chce zjednodušit a zpřehlednit komunikaci svého resortu.
01.06.2021 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (412 článků) , Vojtěch Adam (1375 článků) , Adam Vojtěch (1070 článků) , Petr Šťastný (20 článků) , Petr Rada (276 článků) , Petr Šťastný (6 článků)
Podobné články

Pčelár svou šanci s Farnou promrhal: Ewa se nastěhovala ke Smejkalovi! Je v tom láska?

 
Nejdřív kvůli němu poklekla, pak se topila v slzách a teď s ním bydlí. Ewa Farna (20) po celou dobu Superstar maskovala svou náklonost k Jaru Smejkalovi imaginárním vztahem se Štefanem Pčelárem. Ten svůj boj nakonec prohrál. Ewa se totiž nastěhovala k Jarovi.
13.08.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1289 článků) , Štefan Pčelár (63 článků)

Žilková s manželem Stropnickým chtějí skončit v Divadle na Vinohradech. Výpověď dali mailem

 
Veronika Žilková  (50) stojí za manželem Martinem Stropnickým  (55) snad až přes všechny svatební sliby. Proto se také společně rozhodli, že by chtěli skončit v angažmá v pražském Divadle na Vinohradech. "Poslali jsme to v pondělí mailem, pak byl státní svátek, takže si to ředitel Gregorini přečte až ve středu," upřesnila Super.cz Veronika Žilková.
02.05.2012 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků)

Heidi Janků skončila v televizi! Výpověď jí přišla e-mailem

 
Po třech letech Heidi Janků (53) končí v lechtivém pořadu Intim s Heidi Janků. Televize Barrandov jí ze dne na den vypověděla spolupráci. A sdělila jí to prostě – e-mailem.
14.01.2016 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (600 článků)

Hušák dostal v Sazce výpověď

 
Předseda představenstva Sazky a její bývalý generální ředitel Aleš Hušák ve čtvrtek dostal výpověď z pracovního poměru v loterijní společnosti. Podle mluvčí insolvenčního správce Josefa Cupky Lenky Tiché byl Hušák v sídle společnosti, ale výpověď do vlastních rukou nepřevzal. Cupka považuje výpověď za platnou, Hušák ne. Sazka je od předminulého pondělí v konkurzu, proti němuž se ale odvolal.
16.06.2011 19:40 |

podobné články

Zaměstnanec dal šéfovi výpověď dortem

 
Když dát výpověď, tak stylově. Než v afektu házet výpověď nadřízenému na stůl, můžete odejít ze svého zaměstnání s grácií, jakou předvedl 31letý Brit Chris Holmes. Ten pracoval jako imigrační úředník na londýnském letišti Stansted. Svou výpověď totiž kromě papíru umístil i na krásný dort, který předal svému nadřízenému.
17.04.2013 15:10 |

podobné články

Že během nemocenské nehrozí vyhazov? Omyl. Víme, kdy můžete výpověď dostat

 
Jste zrovna na nemocenské a myslíte si, že jste v bezpečí před vyhazovem? Obecně sice platí, že v době, kdy je zaměstnanec nemocný, by neměl dostat výpověď, existují však výjimky, kdy tak zaměstnavatel učinit může. Zaměstnanci by si však v každém případě měli dát pozor, zda výpověď z pracovního poměru v době nemocenské byla skutečně oprávněná a zda je platná. Někteří zaměstnavatelé totiž využívají neznalosti práva svých podřízených a výpověď v době nemocenské dají i v případech, kdy jim to zakazuje zákon.
11.04.2018 06:25 |

podobné články

Maroš Kramár: Moje děti píší Ježíškovi mailem!

 
Děti oblíbeného slovenského herce Maroše Kramára (51) jdou s dobou. Ježíškovi nepsali dopis za okno, ale poslali ho e-mailem. A moc dobře věděli na čí adresu!
21.12.2010 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Maroš Kramár (159 článků)

Armáda vyhodila vojáky e-mailem. Teď je odprosila

 
Britská armáda se omluvila 38 vojákům za to, že jim oznámila propuštění e-mailem. Jeden z nich dostal zprávu o "vyhazovu" během služby ve válečném Afghánistánu.
16.02.2011 16:30 |

podobné články

Nezasílejte kopie osobních dokladů poštou ani e-mailem, varoval úřad

 
Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) v pátek varoval občany před zasíláním kopií osobních dokladů poštou nebo e-mailem. Varování souvisí s opakovaným šetřením zneužití osobních údajů a kopií občanských průkazů k založení bankovních účtů bez vědomí poškozeného.
23.08.2013 13:35 |

podobné články

Finanční správa: Využijte službu zasílání údajů pro placení daně z nemovitých věcí e-mailem

 
Pokud se do 16. března přihlásíte k zasílání údajů pro placení daně e-mailem, obdržíte každoročně před splatností první splátky daně e-mail, v jehož příloze bude uvedena kompletní informace s údaji pro placení daně ve formátu pdf.
11.03.2020 11:56 |

podobné články

Otevřít vše. Pravdu o odbornících. Uhodila na Babiše, umí být důsledná

 
Ať vznikne konkurenční skupina! Zkušená advokátka Jana Zwyrtek Hamplová reaguje na změny v působení skupiny MeSES. Sama poslala na Úřad vlády dopis. Požaduje informace a odpovědi na otázky. Jak se do týmu členové dostali? Kdo je navrhoval a doporučil? Jaké měli smlouvy? Poté, co Ministerstvo zdravotnictví vedoucímu Petrovi Smejkalovi a dalším za spolupráci poděkovalo, objevují se další nabídky. Jedna věc je ale podle Hamplové jistá: „Už dávno mělo být navrženo zrušení stavu pandemické pohotovosti, protože tu máme pouze 0,015 % nemocných, a omezení s tím spojená pro 99,185 % zdravých lidí.“
19.05.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (437 článků)

Dealeři vozili na Plzeňsko drogy z Ústecka: Spláchnout do záchodu je už nestihli

 
Skupinu dealerů, kteří ve velkém vozili na Plzeňsko z Ústecka pervitin a heroin, rozprášil policejní Toxi tým. Celkem v jeho sítích uvázlo deset členů organizovaného gangu. Policisté zabavili i větší množství drogy, kterou se před nimi neúspěšně pokusil jeden z dealerů spláchnout do záchodové mísy.
11.06.2018 15:35 |

podobné články

Kauza lithium: Ministr poslal výpověď

 
„Má trpělivost není nekonečná,“ komentoval včera ministr průmyslu v demisi Tomáš Hüner (58, za ANO) fakt, že australským těžařům poslal výpověď memoranda o těžbě lithia u Cínovce.
02.03.2018 09:40 |

podobné články

Islámská nadace dostala výpověď z modlitebny v centru Prahy

 
Islámská nadace dostala výpověď z nájmu na prostory modlitebny v Pasáži Jiřího Grossmanna v centru Prahy, v budově mezi ulicemi Opletalova a Politických vězňů. Důvodem není islám, ale rozhodnutí nového majitele budovy, který chce prostory využít pro jiný účel. Spolu s nadací dostali výpověď i další nájemci pasáže.
26.09.2015 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Grossmann (26 článků)

Mira Třebická: Jak podrazit svého premiéra

 
Když už jako občan České republiky pominu tu skutečnost, že ministr zdravotnictví se po večerech pohybuje s předsedou poslaneckého klubu hnutí ANO bez roušky, ať už v zavřené hospodě nebo v otevřené kapitule, do které se dostává přes zavřenou hospodu, možná sklepem, tak jako mediální expert nemohu opominout roli všech mediálních poradců, PR expertů, expertů na komunikaci, expertů na krizovou komunikaci nebo mediálních mágů, kteří se okolo obou pánů zhusta pohybují.
23.10.2020 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Mira Mira (79 článků)

Hrozil bombami ve vlacích: Místo milionů vyfasoval vyděrač u soudu 8 let vězení

 
Definitivně na osm let za mříže poslal ve čtvrtek Krajský soud v Brně Ondřeje Kopetschkeho (30). Podle obžaloby v roce 2016 vydíral hrozbou výbuchu bomb umístěných ve vlacích společností RegioJet a Leo Express. Hrozby zveřejnil přes Facebook nebo je poslal e-mailem. Policie ho vypátrala až v Hondurasu!
22.11.2018 14:45 |

podobné články

Nákupní centra i kostely pod dohledem policie? V Česku vzniká speciální tým

 
V Česku bude nově fungovat bezpečnostní tým expertů na ochranu obyvatel. Majitelé obchodních center a organizátoři kulturních akcí se budou moci obracet na policii, aby střežila jejich návštěvníky. Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) sdělil, že ministerstvo vytvoří speciální poradní skupinu expertů vzhledem k bezpečnostní situaci v Evropě po útocích ve Francii a Německu. Informoval o tom Radiožurnál.
04.08.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1425 článků)

Výpověď z pracovního poměru - na co máte právo?

 
Dostali jste výpověď z pracovního poměru, nebo jste se rozhodli podat výpověď sami? Veřejný ochránce práv radí na co máte nárok a jaké máte možnosti.
13.07.2010 09:25 |

podobné články

Výpověď už podalo 3.773 lékařů. Někteří je stahují, tvrdí ministr Heger

 
Výpověď zatím podalo 3.773 lékařů v celkem 70 nemocnicích z celkových 190. Na středeční mimořádné tiskové konferenci ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) řekl, že někteří lékaři výpověď stáhli.
05.01.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1275 článků)