Článek

Vojenská policie vrátila část zabavených věcí v ČT

 
Praha /AKTUALIZOVÁNO, FOTOGALERIE/ – Vojenská policie ve středu přivezla do České televize (ČT) část materiálů, které zabavila při pátečním zásahu v budově zpravodajství.
16.03.2011 16:55 |

podobné články

Podobné články

Vojenská policie vrátila část věcí zabavených v ČT

 
Vojenská policie (VP) ve středu před polednem vrátila do České televize část věcí, které zabavila při pátečním zásahu v budově zpravodajství v místnosti č. 145 na Kavčích horách, kde pracují redaktoři Karel Rožánek, Richard Samko a Luboš Rosí. Oznámil to mluvčí televize Ladislav Šticha. ČT zvažuje ústavní stížnost na postup VP.
16.03.2011 12:25 |

podobné články

Vojenská policie vrátila ČT část zabavených materiálů

 
Vojenská policie ve středu přivezla do České televize (ČT) část materiálů, které zabavila při pátečním zásahu v budově zpravodajství. Policisté podle jejich mluvčího Jana Čermáka vracejí většinu dokumentů, už je prý nepotřebují pro další vyšetřování.
16.03.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čermák (90 článků)

Vojenská policie vrací dokumenty České televizi

 
Vojenská policie je znovu v budouvě ČT a vrací část zabavených věcí, které zabavila při pátečním ozbrojeném zásahu.
16.03.2011 12:05 |

podobné články

Vojenská POLICIE vrátila televizi zbytek zabavených MATERIÁLŮ

 
Zbytek materiálů, které předminulý týden zabavila vojenská policie, už má Česká televize zpátky.
21.03.2011 17:20 |

podobné články

Vojenská policie vrátila ČT poslední zabavené věci

 
Vojenská policie vrátila České televizi (ČT) poslední materiály, které zabavila předminulý týden při zásahu v budově zpravodajství. Sdělil to mluvčí ČT Ladislav Šticha s tím, že žádná z věcí nepatří mezi důkazy v prověřování možného ohrožení utajované informace.
21.03.2011 17:25 |

podobné články

Vojenská policie vrátila ČT zbytek zabavených věcí, důkazy nenašla

 
Příslušníci Vojenské policie (VP) vrátili v pondělí poslední předměty, které zabavili při ozbrojené razii v budově zpravodajství České televize v pátek 11. března. Žádný ze zkoumaných předmětů jako důkaz neposloužil.
21.03.2011 16:50 |

podobné články

Tisíce roušek zabavených státem patřilo Červenému kříži: Jan Hamáček se omluvil

 
V polovině pracovního týdne celníci v Lovosicích zabavili tisíce zdravotnických pomůcek. Jenže část zabavených respirátorů a roušek byla součástí daru Červeného kříže v čínském městě Čching Tchien čínským krajanům v Itálii.
20.03.2020 18:16 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1677 článků)

Policie se zbavuje zabavených vozidel. ZA PÁR PENĚZ

 
Středočeská policie prodává 15 zabavených automobilů, nejlevnější je za 50 korun.
15.08.2011 15:00 |

podobné články

Exšéfa Zemanovy stráže šetří Vojenská policie: Nechával si proplácet fiktivní cesty

 
Odvolaného velitele Hradní stráže Petra Prskavce vyšetřuje Vojenská policie. Server Aktuálně.cz s odkazem na tři vysoce důvěryhodné zdroje uvedl, že Prskavec je podezřelý z toho, že si vypisoval a nechával proplácet cesty domů, kam však nejezdil, a místo toho zůstával v Praze. Že Vojenská policie záležitost na Pražském hradě prošetřuje, potvrdila bez podrobností její mluvčí Lenka Haberová.
06.12.2016 17:20 |

podobné články

Vyšetřovatelé kauzy Nagyová ostrouhali: Část Rittigových věcí museli vrátit

 
Česká advokátní komora (ČAK) vrátila část důkazů zabavených v kauze kolem Jany Nagyové advokátovi Tomáši Jindrovi, který zastupuje lobbistu Iva Rittiga. Uvedl to dnes server iDnes.cz. Je to například počítač a dokumenty v šanonech. Původně byly zabavené při loňské domovní prohlídce u Jindry, pak je ale komora nechala zapečetit a odmítla vydat vyšetřovatelům, protože to nenařídil soud.
03.02.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1562 článků) , Jana Nagyová (1555 článků)

Diag Human: Trojice výtvarných děl zabavených ve Vídni je zpět v galeriích

 
Do stálé expozice kubismu v domě U Černé Matky Boží v Praze se dnes vrátil obraz Vincence Beneše a plastika Otto Gutfreunda ze sbírek Národní galerie Praha. Díla patří do trojice zapůjčených výtvarných děl zabavených v květnu ve Vídni kvůli kauze Diag Human. Třetím je obraz Emila Filly Dvě ženy, který se také dnes vrátil do sbírek Moravské galerie v Brně.
24.11.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Otto Gutfreund (6 článků) , Emil Filla (79 článků)

Rozprodej zabavených aut: Golf za 100 Kč, Audi A3 za 200 Kč!

 
Policisté se zbavují zabavených aut, vše můžete koupit opravdu za hubičku. Hodnota většiny aut je 100 nebo 200 korun! Podívejte se, co mají policisté v nabídce.
18.10.2013 06:10 |

podobné články

Hra o miliardy z Mostecké uhelné: soud zamítl žádost o vrácení zabavených peněz i argument o promlčení

 
EXKLUZIVNĚ. O odblokování peněz zabavených při vyšetřování privatizace Mostecké uhelné společnosti žádala dědička po zemřelém miliardáři Luboši Měkotovi. Její stížnost ale zamítl městský soud a následně i vrchní soud. V lednu tak může začít hlavní líčení v celé kauze, píše Eliška Hradilková Bártová na webu Hlídací pes. 
18.12.2017 11:45 |

podobné články

ÚZSVM vyhlásil první výběrová řízení na prodej koní zabavených kvůli týrání

 
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) vyhlásil výběrová řízení s následnou aukcí na prodej koní zabavených kvůli týrání na Benešovsku.
31.01.2018 14:15 |

podobné články

Vojáci při vpádu do ČT pochybili

 
Podle státního zástupce vojenská policie při zásahu v ČT pochybila, část zabavených materiálů musí vrátit.
15.03.2011 16:25 |

podobné články

Langer přišel k soudu jako „vousáč“. A část jeho věcí dostane policie

 
Ostravský soud vydal policii část věcí a dokumentů zabavených policií v bytě a kanceláři bývalého ministra vnitra a nyní advokáta Ivana Langera (ODS). Někdejší prominent ODS přišel k soudu osobně v doprovodu svého advokáta Tomáše Sokola. Langer přitom překvapil svojí vizáží. Podobně jako před ním expremiér Petr Nečas a exministr Alexandr Vondra (oba ODS), také on vyměnil hladkou tvář za strniště.
18.05.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1198 článků) , Petr Nečas (9310 článků) , Ivan Langer (678 článků)

Vojenská policie se rozdělí, více se v ní uplatní záložníci

 
V rámci reorganizace armádních složek má být v příštím roce Vojenská policie rozdělena do dvou složek. Nově má vzniknout kriminální část armádní policie, jejíž velitel bude podřízen ministru obrany, a vojsková policie, jejíž velitel bude přímo podléhat náčelníku generálního štábu. Významnější roli by po rozdělení měli hrát příslušníci záloh.
17.08.2012 18:10 |

podobné články

Vyšetřovatelé kauzy Nagyová ostrouhali: Část důkazů museli vrátit

 
Česká advokátní komora (ČAK) vrátila část důkazů zabavených v kauze kolem Jany Nagyové advokátovi Tomáši Jindrovi, který zastupuje lobbistu Ivo Rittiga. Uvedl to dnes server iDnes.cz. Je to například počítač a dokumenty v šanonech. Původně byly zabavené při loňské domovní prohlídce u Jindry, pak je ale komora nechala zapečetit a odmítla vydat vyšetřovatelům, protože to nenařídil soud.
03.02.2014 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1562 článků) , Jana Nagyová (1555 článků)

Část majetku obstaveného v kauze MUS policie vrátila

 
Policie vrátila část majetku obstaveného v kauze údajného tunelování a podvodného ovládnutí Mostecké uhelné společnosti (MUS). Malou část zablokovaného majetku miliardáře Luboše Měkoty dostala zpět jeho sestra, která je jeho jedinou dědičkou. Měkota zemřel loni v březnu a policie musela prokazovat, že obstavené obchodní podíly, finance a nemovitosti pocházejí přímo z trestné činnosti. Napsala to dnes Mladá fronta Dnes (MfD).
03.07.2014 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Měkota (32 článků)