Článek

Vnuk Zdeňka Svěráka je pořádný krasavec. František podobu svého otce Jana nezapře

 
Z vnuka Zdeňka Svěráka (87) vyrostl pořádný fešák. František Svěrák se už po boku svého dědečka ve společnosti ukázal, nyní si to zopakoval na tiskové konferenci Stopy Járy Cimrmana. Je jasné, že podobou tíhne spíš ke svému otci Janu Svěrákovi. Stejně jako táta i děda pracuje i on ve filmové branži, a to jako šikovný střihač, který má za sebou například práci na snímku Betlémské světlo. Na tiskovce byla i redakce eXtra.cz a mladého fešáka nafotila.
14.04.2023 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Svěrák (254 článků) , Jára Cimrman (347 článků)
Podobné články

Nový film Svěráků: Podívejte se na ukázky hvězdně obsazeného Betlémského světla

 
Nový film otce, syna a už i vnuka Svěrákových sice dorazí do českých kin až na jaře 2022, už teď ale tvůrci odtajnili trailer snímku, který vznikl na motivy oblíbených povídek Zdeňka Svěráka. V Betlémském světle režiséra Jana Svěráka se představí v hlavních rolích kromě Zdeňka Svěráka a Daniely Kolářové také Ondřej Vetchý, Vojtěch Kotek, Tereza Ramba, Vladimír Javorský nebo Jitka Čvančarová. Podívejte se na trailer od společnosti Bioscop.
06.12.2021 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (513 článků) , Ondřej Vetchý (312 článků) , Vladimír Javorský (32 článků) , Jan Svěrák (254 článků) , Jitka Čvančarová (934 článků) , Tereza Ramba (431 článků) , Daniela Kolářová (210 článků) , Ondřej Svěrák (13 článků)

Betlémské světlo ukázalo svůj první trailer a už teď se na nový český film těšíme

 
Klan Svěrákových pustil do světa trailer k dotočenému filmu, který se do kina dostane začátkem března 2022. Osvědčenou spolupráci režiséra a scénáristy Jana Svěráka a herce a autora knižní předlohy Zdeňka Svěráka doplnil František Svěrák, vnuk Zdeňka, který se poprvé představí jako střihač.
12.12.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Svěrák (254 článků)

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (121 článků)

Pečující maminka, milující manželka a píšící dcera. Ženy Zdeňka Svěráka

 
Život spisovatele, scenáristy, herce, dramatika a textaře Zdeňka Svěráka provází řada žen. Ve filmu hlavně Daniela Kolářová (Na samotě u lesa, Vratné lahve), Libuše Šafránková (Jára Cimrman ležící, spící, Obecná škola, Kolja). A jaké jsou reálné osudové ženy Svěráka, který nedávno slavil pětaosmdesátiny?
14.04.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Šafránková (383 článků) , Daniela Kolářová (210 článků)

Nová pohádka od Svěráka. S Klusem, Dykem i Polívkou

 
Čtrnáctého srpna má do kin vstoupit nová hudební pohádka z pera Zdeňka Svěráka, kterou svěřil do režisérských rukou svého syna Jana Svěráka.
07.04.2014 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Svěrák (254 článků)

Vnuk jí onemocněl leukemií, rozhodla se proto pomáhat. Za 19 let našla tisíce dárců kostní dřeně

 
Zdenka Wasserbauerová z Otrokovic (75) pracovala celý život v Barumce jako účetní. Když jí bylo 56 let, onemocněl její vnuk leukémií. Seznámila se s malými onkologickými pacienty a s problematikou leukémie a začala shánět lidi do registru dárců kostní dřeně. Do klasického důchodu nikdy neodešla, nemá čas. Již 19 let totiž objíždí školy a pracoviště, pořádá přednášky a shání nové lidi do registru. Získala jich už neuvěřitelných 7700. Za to, že se náš vnuk uzdravil a že jsme nemuseli prožívat smutek jako jiné rodiny, tak tomu životu mám co vracet. Vezmu prášek, namažu koleno a jdu shánět další dárce," říká v rozhovoru pro Aktuálně.cz Zdenka Wasserbauerová.
02.12.2015 14:20 |

podobné články

Do kin míří nová česká pohádka z dílny Svěráků a Uhlíře

 
Tři bratři. Takové jméno dostala nová hudební pohádka režiséra Jana Svěráka, kterou natočil dle dětských minioperek svého otce Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře.
04.08.2014 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Svěrák (254 článků) , Jaroslav Uhlíř (132 článků)

Morbidní fotka Zdeňka Svěráka v rakvi: Syn Jan se rozpovídal

 
Jan Svěrák přichází po dvouleté pauze s novým filmem. Betlémské světlo bude mít premiéru již v pondělí. K propagaci svého nového snímku syn Zdeňka Sveráka prozradil, proč svého slavného tatínka znázornil na plakátu v rakvi. O jeho morbidním pozadí promluvil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka na TV Prima.
01.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Svěrák (254 článků)

Jako vejce vejci: Švagrová Agáty Prachařové svou podobu s maminkou opravdu nezapře

 
Dcera herců Dany Batulkové a Davida Prachaře Mariana nezapře svou podobu s maminkou, která je tchyní Agáty Prachařové.
02.12.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (184 článků) , Agáta Hanychová (3503 článků) , Dana Batulková (328 článků) , Mariana Prachařová (127 článků)

Dcera Sabiny Laurinové a Pepy Vojtka vyrostla do krásy: Podobu s tatínkem nezapře

 
Herečka Sabina Laurinová (49) zavítala na narozeninovou oslavu producenta Františka Janečka (77) v doprovodu své nejstarší dcery Valentýny Vojtkové (19), jejímž tatínkem je, jak již příjmení napovídá, frontman Kabátů Josef Vojtek (56), se kterým nejen podobu nezapře.  "Hodně lidí si třeba řekne, že to díky nim ta holčička bude mít lehčí, ale ono je to naopak. Já si chci svou kariéru budovat sama," prozradila Valentýna pro Story.
15.09.2021 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (660 článků) , Sabina Laurinová (361 článků) , František Janeček (443 článků) , František Janeček (197 článků) , Josef František (256 článků)

Simona Krainová se pochlubila synem: Max svou podobu s maminkou nezapře

 
Modelka Simona Krainová (50) si s rodinou užívá pobyt v Dominikánské republice. Velmi často z dovolené ukazovala snímky své vymakané postavy, nyní se ale s fanoušky na sociálních sítích podělila o krásnou fotografii z rodinného alba. Syn Max svou podobu k mamince rozhodně nezapře. 
27.03.2023 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2262 článků) , Max Max (124 článků) , Max Max (174 článků) , Max Max (124 článků)

Útok na Svěráka! Jedna velká PŘETVÁŘKA a faleš?

 
Dříve byli jako rodina, dnes si nemohou přijít na jméno. Filip Smoljak se už dlouhé roky domáhá soudně autorských práv a z nich pramenících odměn za svého zesnulého otce. A Zdeňka Svěráka (84) přitom vůbec nevnímá jako osobnost, ke které je dobré vzhlížet. Naopak ho označil za někoho, kdo vždycky upřednostní peníze před dobrými vztahy.
09.03.2021 12:05 |

podobné články

Třetí povídková kniha Zdeňka Svěráka

 
Po strništi bos se jmenuje třetí kniha povídek Zdeňka Svěráka, kterou vydá nakladatelství Fragment 14. října. Kdo využije možnosti předobjednání, dostane ji do ruky už 11. října.
04.09.2013 16:30 |

podobné články

Hlavu vzhůru!: Námitky Zdeňka Svěráka odmítáme, konto Paraple ale podporujeme

 
Volební blok HLAVU VZHŮRU na dnešní tiskové konferenci odmítl požadavek Zdeňka Svěráka, aby dále nepoužíval volební píseň „Metelesku blesku, pojďme pomoct Česku“.
07.10.2013 19:25 |

podobné články

Nechutný útok na Zdeňka Svěráka: Na Facebooku ho označují jako zvráceného pedofila!

 
Sociální sítě jsou možná na jednu stranu dobrou věcí, na stranu druhou umí i pěkně ublížit. Své o tom ví mnohé celebrity, které se jejich prostřednictvím snaží kdekdo pohanit. Jako teď českého herce, humoristu a scenáristu Zdeňka Svěráka (77).
14.11.2013 12:36 |

podobné články

Trauma Zdeňka Svěráka (77): Když mu zemřel bratr, maminka se pokusila o sebevraždu!

 
Smutná vzpomínka na tragicky zesnulého bratra. I to je pro herce a scenáristu Zdeňka Svěráka (77) film Obecná škola. Zahrál si v něm nejen jeho rodný dům, osobní věci, ale také maminka a obrazně i bratr, který v pěti letech zemřel na otravu krve!
13.01.2014 05:15 |

podobné články

Recenze: Kniha Zdeňka Svěráka o strážci nádrže nabízí naději pro starší ročníky

 
Nová kniha Zdeňka Svěráka přináší povzbuzení pro všechny nejen ze své generace, že stářím život nekončí.
15.11.2018 09:10 |

podobné články

Recenze: Kniha Zdeňka Svěráka o strážci nádrže nabízí naději pro starší ročníky

 
Nová kniha Zdeňka Svěráka přináší povzbuzení pro všechny nejen z jeho generace, že stářím život nekončí.
15.11.2018 14:15 |

podobné články

Recenze: Kniha Zdeňka Svěráka o strážci nádrže nabízí naději pro starší ročníky

 
Nová kniha Zdeňka Svěráka přináší povzbuzení pro všechny nejen z jeho generace, že stářím život nekončí.
15.11.2018 19:20 |

podobné články