Článek
Podobné články

Nejslavnější kuchařku světa Nigellu Lawson napadl manžel přímo na ulici

 
Britská policie předala varování kvůli napadení miliardáři Charlesi Saatchimu. Ten měl na počátku června před restaurací v londýnské čtvrti Mayfair několikrát chytit pod krkem manželku Nigellu Lawson. Vše nafotili paparazzi a zachytili také to, jak slavná kuchařka odchází v usedavém pláči. Saatchi policejní výstrahu přijal a omluvil se.
18.06.2013 16:45 |

podobné články

Slavnou vnadnou kuchařku Nigellu Lawson vyrazili z luxusní restaurace. Přišla s pizzou!

 
Slavná britská kuchařka Nigella Lawson vyrazila do jedné z nejslavnějších losangeleských restaurací s pizzou v krabici. A samozřejmě vyvolala rozruch. Majitelé hotelu a restaurace Chateau Marmont ji požádali, aby pizzu zahodila, nebo si ji odešla sníst jinam.
27.11.2013 07:32 |

podobné články

Vnadnou kuchařku Nigellu Lawson kvůli drogám nepustili na palubu letadla!

 
Nigella Lawson má za sebou další zostuzující a potupnou scénu. Na letišti v londýnském Heathrow ji zadrželi imigrační úředníci přímo před vstupem na palubu letecké linky do Los Angeles. Kuchařka během soudu s bývalými asistentkami přiznala, že několikrát požila kokain a marihuanu přímo před svými dětmi. Kvůli tomu teď nesmí do USA, kde na ni producenti čekají kvůli natáčení talentové kuchařské show The Taste.
07.04.2014 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Nigella Lawson (6 článků)

Slavná kuchařka Nigella Lawson čelí dalšímu skandálu: Už několik let bere pravidelně drogy

 
"Nigella Lawson":http://www.extra.cz/tema/nigella-lawson (53) je přezdívána jako domácí bohyně, protože má několik velice úspěšných pořadů v televizi o vaření, ve kterých kombinuje své recepty plné nezdravých ingrediencí a svůj sex-appeal. V létě se o ni zajímal bulvár kvůli šokujícím záběrům jí a jejího tehdejšího manžela, kterého paparazzi přistihli při tom, "jak ji v restauraci škrtí":http://www.extra.cz/sokujici-fotografie-nejslavnejsi-kucharku-sveta-v-restauraci-drsne-napadl-jeji-manzel.
28.11.2013 20:15 |

podobné články

Kuchařku Nigellu škrtil manžel v restauraci, policie ho napomenula

 
Televizní kuchařka Nigella Lawsonová je v šoku. Její manžel, miliardář Charles Saatchi ji v oblíbené restauraci při hádce začal škrtit. Později tvrdil, že šlo jen o hravé škádlení, od policie ale nyní dostal napomenutí kvůli napadení. Další články k tématu: Nigella Lawsonová vaří rychle a skvěle. Chcete znát její triky? Zhubnout neznamená být zdravější, říká televizní kuchařka Nigella Televizní kuchařka Nigella zhubla za osm měsíců o tři velikosti
19.06.2013 10:25 |

podobné články

Nasilnický manžel vnadné kuchařky Nigelle Lawson prodává obrazy: Proč? Škrtí ji na nich!

 
Minulý rok se o kuchařce Nigelle Lawson psalo několik měsíců a ne zrovna lichotivě. Nejdříve na veřejnost pronikly fotografie, na nichž ji manžel Charles Saatchi škrtí na zahrádce londýnské restaurace. Následoval rozvod a veřejné propírání špinavého prádla. Saatchi se pokusil z Lawson udělat narkomanku a vytáhl na ni to, že brala kokain a marihuanu. Teď se v Británii hovoří o dalším skandálu. Saatchi – prodejce umění – nabízí obrazy, na nichž umělci parodují jeho škrcení manželky v londýnské restauraci.
07.07.2014 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Nigella Lawson (6 článků)

Slavná kuchařka Nigella Lawson je notorická lhářka a narkomanka, vyslechl londýnský soud

 
Po rozvodu s manželem Charlesem Saatchim chtěla Nigella Lawson rozjet slibnou televizní kariéru v USA. Britská televizní kuchařka ale možná bude ráda, že bude moct dávat soukromé lekce vaření a bude chodit kanálem. Její bývalý, s nímž se rozešla poté, co ji fyzicky napadl před londýnskou restaurací, totiž na ni u soudu vytáhl dost nelichotivé informace. Nigella prý přes deset let fetovala, drogy dávala i nezletilé dceři a má problémy s pravdomluvností.
30.11.2013 16:40 |

podobné články

Čeští herci na divadlo kašlou a raději vydělávají statisíce s vařečkou v ruce

 
V zahraničí je zcela běžné, že se profesionální kuchaři stávají populárními celebritami. Namátkou můžeme jmenovat například Jamieho Olivera (36) a Nigellu Lawson (51) , kteří jsou slavní jako rockové hvězdy. I v Čechách se tento model stále častěji uplatňuje a i malé dítě ve školce dobře ví, kdo je Zdeněk Pohlreich  (55) , Jiří Babica  (50) nebo Emanuel Ridi.
30.04.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Oliver (110 článků) , Jiří Babica (154 článků) , Zdeněk Pohlreich (468 článků)

Šokující fotografie: Nejslavnější kuchařku světa v restauraci drsně napadl její manžel!

 
Nigella Lawson (53) je po "Jamiem Oliverovi":http://www.extra.cz/tema/jamie-oliver nejslavnější britská kuchařka a dá se říct, že ve světě coby zástupkyně žen je ta úplně nejslavnější. Pohledná Britka, která miluje tuny másla, čokolády a další moře nezdravých věcí a z nich také vaří, má miliony fanoušků po celém světě a její kulinářské show jsou v televizi žádaným zbožím.
19.06.2013 17:10 |

podobné články

Pokoří zase Bibli? Láďa Hruška vydává novou kuchařku, vydělá opět milióny

 
Bezkonkurenčně nejprodávanější kniha české historie bude mít bratříčka! Zatímco ale předchozí kuchařku Levně a chutně s Láďou Hruškou  (37) vydávala televize Nova a její někdejší tvář měla z prodaného výtisku jen pár drobných , po přechodu na Primu , kde bude účinkovat v Receptáři , si vydává novou kuchařku sám. „První náklad už je předem rozebraný,“ dozvěděli jsme se.
07.08.2015 08:40 |

podobné články

Nejznámější kuchařka světa a milovnice másla Nigella Lawson po padesátce neuvěřitelně zhubla

 
Na plno mužů působí Nigella Lawson (52) jako ideální žena. Nejen, že je sympatická, má okouzlující tvář a svůdnou postavu přesýpacích hodin, ale hlavně umí perfektně vařit. Na její kuchyni je přitom pro muže nejatraktivnější to, že před moderní zdravou kuchyní upřednostňuje tu ‚poctivou‘. Nigella razí heslo: „Másla není nikdy dost!“, a proto se na pořady o vaření díky ní začali s radostí dívat i muži. Přestože se tato kuchyně začala po padesátce na její postavě trochu podepisovat, dnes už je zase štíhlá jako proutek.
29.03.2012 19:45 |

podobné články

Kuchařce Nigelle Lawson vyhrožuje Scotland Yard. Utěšovat ji musel i bývalý James Bond!

 
Slavné britské televizní kuchařce Nigelle Lawson rok Hada přinesl těžkou životní zkoušku. Ačkoli se dokázala zbavit despotického manžela, před koncem roku na ni praskl velký drogový skandál. Teď jí vyšetřováním vyhrožuje Scotland Yard, ona však tvrdí, že všechno přežije a vrátí se do showbyznysu v plné síle. A pomoc jí chce také Pierce Brosnan. Představitel Jamese Bonda jí nabídl vánoční dovolenou na Havaji.
28.12.2013 11:02 |

podobné články

Osobnosti: Pierce Brosnan (121 článků) , James Bond (543 článků)

Nejkrásnější a nejslavnější světová kuchařka Nigella Lawson začala pěkně kynout

 
Britská rodačka Nigella Lawson (51), která se jako jedna z mála žen dostala se svým kuchařským uměním na televizní obrazovky a se svým pořadem o vaření bodovala téměř po celém světě, začala v posledních letech pořádně přibírat. Diváky ve svých kuchařských relacích přitom neokouzovala jen tím, jak zdatně se umí otáčet kolem plotny, ale také svými sexy křivkami a překrásným obličejem. Samotná Nigella si však s přibývajícími kilogramy příliš těžkou hlavu nedělá.
14.06.2011 11:45 |

podobné články

Vysmátá kuchařka Nigella Lawson: Občas jsem vykouřila jointa a zkusila kokain

 
Sympatická Nigella Lawson (53) je symbolem kulinární smyslnosti. Stále veselá a plná energie. Teď však vyšlo najevo, co za její "dobrou náladou" vlastně stojí. A sladkosti to nejsou...
06.12.2013 13:00 |

podobné články

Šokující tvrzení: Vnadná kuchařka Nigella Lawson je notorická lhářka a narkomanka!

 
Po rozvodu s manželem Charlesem Saatchim chtěla Nigella Lawson rozjet slibnou televizní kariéru v USA. Britská televizní kuchařka ale možná bude ráda, že bude moct dávat soukromé lekce vaření a bude chodit kanálem.
09.12.2013 11:35 |

podobné články

Vnadná kuchařka Nigella Lawson přiznala: Ano, brala jsem drogy kvůli brutálnímu manželovi

 
Slavná kuchařka Nigella Lawson se konečně vyjádřila k užívání kokainu a marihuany. U londýnského soudu přiznala, že obě drogy skutečně brala.
11.12.2013 11:45 |

podobné články

Vychrtlá Angelina Jolie okouzlí v roli známé milovnice jídla. Dokáže tahle chodící kostra kvůli roli přibrat?

 
"Angelina Jolie":http://www.extra.cz/tema/angelina-jolie (38) dostala fantastickou nabídku! V novém filmu by měla ztvárnit roli známé britské spisovatelky kuchařek, novinářky a hlasatelky "Nigelly Lawson":http://www.extra.cz/tema/nigella-lawson.
08.01.2014 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2058 článků)

Zemřel legendární Marlboro man Eric Lawson: Zabila ho cigára!

 
Kovbojský klobouk naražený hluboko do očí, džíny, šátek kolem krku, ošlehaná snědá tvář, zkoumavý pohled tvrďáka, který si zapaluje cigaretu. Kdo by neznal legendární reklamy na cigarety Marlboro. Kovbojové umírají, značka zůstává. Nyní odešel další z nich, herec Eric Lawson (†72). Zabilo ho to, čeho byl tváří i tělem…
27.01.2014 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Eric Lawson (3 články)

Vnadná kuchařka Nigella Lawson vystoupí ve finále Eurovize. Bude snad zpívat?!

 
Ačkoli Nigellou Lawson známe z televizních pořadů vždy jen s vařečkou v ruce, přijala pětapadesátiletá kuchařka nabídku televize BBC a zúčastní se finálového přenosu pěvecké soutěže Eurovize. Bude předčítat výsledky hlasování ze Spojeného království.
21.05.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Nigella Lawson (6 článků)