Článek

VMware na prvním místě mezi dodavateli softwaru pro správu podnikové mobility

 
VMware posiluje pozici lídra díky špičkovému řešení pro správu koncových bodů, implementacím u nejnáročnějších zákazníků a řešení a partnerství zaměřeným na IoT.
11.01.2018 13:45 |

podobné články

Podobné články

VMware rozšiřuje funkce pro správu cloudu s aktualizovanou verzí vCloud Suite

 
polečnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, dnes představila aktualizované portfolio produktů pro správu cloudu. Jeho součástí jsou i výrazně vylepšená řešení pro správu z nedávno uvedené sady VMware VMware vCloud® Suite.
09.10.2012 17:20 |

podobné články

VMware oznamuje všeobecnou dostupnost řešení VMware vCloud® Suite 5.1

 
Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, oznámila všeobecnou dostupnost nového VMware vCloud Suite 5.1, komplexního řešení pro cloudovou infrastrukturu, které integruje nejpokročilejší portfolio produktů VMware pro virtualizaci, infrastrukturu cloudu a správu do jediného nástroje, čímž zjednodušuje přijetí technologií éry cloudu.
17.09.2012 11:15 |

podobné články

VMware mezi lídry na trhu řešení pro správu hybridních cloudů

 
Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), přední inovátor v oblasti podnikového softwaru, oznámila, že se podle nezávislé studie společnosti Forrester umístila mezi lídry na trhu řešení pro správu hybridních cloudů. V analýze The Forrester Wave™: Hybrid Cloud Management, Q2 2018 získala společnost VMware nejvyšší možné skóre v kritériích monitoringu cloudu, produktové vize, přístupu k trhu a partnerského ekosystému.
10.07.2018 17:15 |

podobné články

Novinka VMware® vCenterTM Log InsightTM nabídne pokročilé analytické funkce

 
Společnost VMware, Inc. (NYSE:VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, představila VMware® vCenter™ Log Insight™, nový automatizovaný produkt pro analýzu a správu logů uzpůsobený pro éru cloudu. Rozšířením analytických funkcí i na logy umožňuje VMware IT organizacím získat v reálném čase informace z obrovského množství logovacích dat vygenerovaných aplikacemi, fyzickým hardwarem a virtuální infrastrukturou. Díky tomu je možné minimalizovat dobu věnovanou řešení problémů, zlepšit provozní efektivitu a redukovat náklady na IT.
18.06.2013 14:25 |

podobné články

Nová verze Eaton softwaru Intelligent Power Manager pracuje i ve virtuálních prostředích

 
Eaton Elektrotechnika s.r.o. uvádí novou verzi softwaru Eaton Power Manager 1.40, který pracuje i v prostředí virtualizačních platforem. Nová verze softwaru nabízí komplexní přehled a vzdálenou správu napájení pro malá a střední datová centra a uzly datových sítí. Správcům informačních technologií umožňuje software stanovit parametry a limity energetické spotřeby jednotlivých serverů. Intelligent Power Manager je prvním softwarem, který se přímo integruje do nového webového klienta VMware.
16.04.2014 11:15 |

podobné články

VMware představuje VMware Fusion® 5

 
Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, dnes představila VMware Fusion® 5 se 70 novými funkcemi, které zajistí bezkonkurenční uživatelský zážitek s operačním systémem Windows na zařízeních Mac.
24.08.2012 09:25 |

podobné články

VMware představuje VMware vCloud Air Network

 
Společnost oznámila přejmenování služby VMware vCloud Hybrid Service na VMware vCloud Air
22.08.2014 15:55 |

podobné články

VMware převezme AirWatch

 
Společnosti VMware, Inc. (NYSE:VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, a AirWatch oznámily podpis dohody, podle které VMware převezme firmu AirWatch, předního poskytovatele řešení pro bezpečnost a správu mobilních zařízení v rámci velkých firem.
23.01.2014 20:15 |

podobné články

VMware představil vylepšení pro End User Computing

 
Společnost nabídla první pohled na VMware HorizonTM Suite, integrovanou platformu pro mobilní pracovní sílu. WMware představuje komplexní řešení pro využití desktopů jako centrálně řízených služeb využívajících VMware View® a Wanova MirageTM.
29.08.2012 15:50 |

podobné články

VMware představuje službu Workspace ONE

 
Společnost VMware, přední inovátor v oblasti podnikového softwaru, představila nové funkce svého produktu Workspace ONE, díky nimž se tato platforma stává prvním a jediným řešením digitálního pracovního prostředí, které využívá analytické informace ke zlepšování uživatelské zkušenosti a prediktivnímu zabezpečení v neohraničeném prostředí.
28.03.2018 16:05 |

podobné články

VMware nabízí možnost otestovat vCloud

 
Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, představila řešení pro vyhodnocení vCloud – on-line službu pro zákazníky, která umožňuje otestovat veřejný cloud založený na platformě VMware vCloud.
22.08.2012 17:35 |

podobné články

VMware představuje nejpokročilejší platformu pro mobilní pracovní sílu

 
Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, dnes představila VMware Horizon Suite, pokročilou platformu pro mobilní pracovní sílu.
20.02.2013 19:15 |

podobné články

VMware oznámil širokou podporu pro VMware Virtual SAN

 
Více než 150 hardwarových serverů a zařízení od 12 partnerů je certifikovaných pro nový software od VMware, který upravuje vztah hypervizoru a úložiště.
18.02.2014 18:20 |

podobné články

VMware ocenil své nejúspěšnější partnery v České republice a na Slovensku

 
Společnost VMware uspořádala ve dnech 11. a 13. března konferenci „Den s VMware“, dopolední část byla určena pro zákazníky, odpolední pro partnery.
19.03.2014 17:35 |

podobné články

VMware se již popáté umístil na pozici lídra v hodnocení Magic Quadrant pro oblast virtualizační infrastruktury serverů x86

 
Společnost VMware, globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, oznámila, že ji agentura Gartner, Inc., zařadila do kvadrantu lídrů v rámci svého hodnocení Magic Quadrant 2014 v oblasti virtualizační infrastruktury pro servery x86. VMware je do kvadrantu lídrů zařazen již pátý rok v řadě.
21.07.2014 17:00 |

podobné články

VMware oznamuje všeobecnou dostupnost řešení VMware Virtual SAN

 
VMware Virtual SAN zjednodušuje úložiště v rámci virtuálních prostředí díky unikátní architektuře založené na pravidlech pro virtuální stroje a na zabudované automatizac.i
13.03.2014 10:25 |

podobné články

VMware představil Horizon 6 – integrovanou platformu pro publikované aplikace a virtuální desktopy

 
Společnost VMware, Inc. (NYSE:VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, představila VMware Horizon 6, integrované řešení, které doručí publikované aplikace a desktopy v rámci jediné platformy.
11.04.2014 10:30 |

podobné články

VMware představil VMware vCenter Log Insight 2.0

 
Nová verze produktu VMware vCenter Log Insight nabízí šestkrát lepší „Query Performance“ než vedoucí řešení pro analýzu logů, zjednodušuje analýzu klíčových příčin (Root Causes) a proaktivně řeší IT problémy.
30.05.2014 16:41 |

podobné články

VMware Forum 2012 v Praze: přes 500 odborníků diskutovalo o cestě ke cloudu

 
Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, uspořádala v pondělí 28. května v pražském kongresovém hotelu Clarion konferenci VMware Forum, které se zúčastnilo přes 500 odborníků z oblasti podnikání a technologií.
04.06.2012 19:45 |

podobné články