Článek

VMware mezi lídry na trhu řešení pro správu hybridních cloudů

 
Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), přední inovátor v oblasti podnikového softwaru, oznámila, že se podle nezávislé studie společnosti Forrester umístila mezi lídry na trhu řešení pro správu hybridních cloudů. V analýze The Forrester Wave™: Hybrid Cloud Management, Q2 2018 získala společnost VMware nejvyšší možné skóre v kritériích monitoringu cloudu, produktové vize, přístupu k trhu a partnerského ekosystému.
10.07.2018 17:15 |

podobné články

Podobné články

VMware oznamuje všeobecnou dostupnost řešení VMware vCloud® Suite 5.1

 
Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, oznámila všeobecnou dostupnost nového VMware vCloud Suite 5.1, komplexního řešení pro cloudovou infrastrukturu, které integruje nejpokročilejší portfolio produktů VMware pro virtualizaci, infrastrukturu cloudu a správu do jediného nástroje, čímž zjednodušuje přijetí technologií éry cloudu.
17.09.2012 11:15 |

podobné články

VMware rozšiřuje funkce pro správu cloudu s aktualizovanou verzí vCloud Suite

 
polečnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, dnes představila aktualizované portfolio produktů pro správu cloudu. Jeho součástí jsou i výrazně vylepšená řešení pro správu z nedávno uvedené sady VMware VMware vCloud® Suite.
09.10.2012 17:20 |

podobné články

Novinka VMware® vCenterTM Log InsightTM nabídne pokročilé analytické funkce

 
Společnost VMware, Inc. (NYSE:VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, představila VMware® vCenter™ Log Insight™, nový automatizovaný produkt pro analýzu a správu logů uzpůsobený pro éru cloudu. Rozšířením analytických funkcí i na logy umožňuje VMware IT organizacím získat v reálném čase informace z obrovského množství logovacích dat vygenerovaných aplikacemi, fyzickým hardwarem a virtuální infrastrukturou. Díky tomu je možné minimalizovat dobu věnovanou řešení problémů, zlepšit provozní efektivitu a redukovat náklady na IT.
18.06.2013 14:25 |

podobné články

VMware oznámil všeobecnou dostupnost nejnovějších produktů pro správu cloudu

 
Specializovaná řešení pro správu cloudu pomáhají zákazníkům poskytovat IT formou služby.
16.12.2013 09:40 |

podobné články

Průzkum VMware: třetina českých firem zvažuje využívání veřejných cloudů

 
VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, dnes oznámila, že 33 procent firem působících v České republice zvažuje možnost hostování svého IT nebo jeho části mimo vlastní společnost ve formě veřejného cloudu.
08.07.2013 16:50 |

podobné články

VMware Forum 2012 v Praze: přes 500 odborníků diskutovalo o cestě ke cloudu

 
Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, uspořádala v pondělí 28. května v pražském kongresovém hotelu Clarion konferenci VMware Forum, které se zúčastnilo přes 500 odborníků z oblasti podnikání a technologií.
04.06.2012 19:45 |

podobné články

VMware představuje VMware Fusion® 5

 
Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, dnes představila VMware Fusion® 5 se 70 novými funkcemi, které zajistí bezkonkurenční uživatelský zážitek s operačním systémem Windows na zařízeních Mac.
24.08.2012 09:25 |

podobné články

VMware definuje nový provozní model pro éru cloudu

 
Nové vzdělávací, transformační a poradenské služby Cloud Ops pomohou odhalit význam cloudu. VMware se svými partnery vytvořili Cloud Ops Forum pro spolupráci na přístupu k IT v rámci celého oboru.
02.09.2012 17:20 |

podobné články

VMware převezme AirWatch

 
Společnosti VMware, Inc. (NYSE:VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, a AirWatch oznámily podpis dohody, podle které VMware převezme firmu AirWatch, předního poskytovatele řešení pro bezpečnost a správu mobilních zařízení v rámci velkých firem.
23.01.2014 20:15 |

podobné články

VMware rozšiřuje portfolio řešení pro hybridní cloud o nové funkce

 
Nová vylepšení platformy pro cloudovou správu VMware vRealize Cloud Management Platform umožňuje vývojářům budovat bezpečnější aplikace s konzistentním provozem v libovolném cloudu.
29.08.2018 17:50 |

podobné články

VMware představuje VMware vCloud Air Network

 
Společnost oznámila přejmenování služby VMware vCloud Hybrid Service na VMware vCloud Air
22.08.2014 15:55 |

podobné články

NetApp pomáhá firmám vybudovat základy hybridních cloudů

 
Nový software, skvělé služby a partnerství zjednoduší nasazení hybridního cloudu a správu dat
30.10.2014 16:05 |

podobné články

VMware na prvním místě mezi dodavateli softwaru pro správu podnikové mobility

 
VMware posiluje pozici lídra díky špičkovému řešení pro správu koncových bodů, implementacím u nejnáročnějších zákazníků a řešení a partnerství zaměřeným na IoT.
11.01.2018 13:45 |

podobné články

VMware nabízí možnost otestovat vCloud

 
Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, představila řešení pro vyhodnocení vCloud – on-line službu pro zákazníky, která umožňuje otestovat veřejný cloud založený na platformě VMware vCloud.
22.08.2012 17:35 |

podobné články

VMware představil Horizon 6 – integrovanou platformu pro publikované aplikace a virtuální desktopy

 
Společnost VMware, Inc. (NYSE:VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, představila VMware Horizon 6, integrované řešení, které doručí publikované aplikace a desktopy v rámci jediné platformy.
11.04.2014 10:30 |

podobné články

VMware představil nové služby vCloud Air v oblasti mobility a hybridního cloudu

 
VMware pokračuje v rychlém rozšiřování své platformy pro hybridní cloud, která je nyní dostupná již na 75 % světového cloudového trhu.
04.09.2014 10:10 |

podobné články

VMware a Google modernizují firemní desktopy pro éru mobilních cloudů

 
Řešení VMware z kategorie desktop jako služba zajistí zabezpečený cloudový přístup k Windows aplikacím, datům a desktopům na Google Chromebooks.
18.02.2014 12:40 |

podobné články

VMware představil vylepšení pro End User Computing

 
Společnost nabídla první pohled na VMware HorizonTM Suite, integrovanou platformu pro mobilní pracovní sílu. WMware představuje komplexní řešení pro využití desktopů jako centrálně řízených služeb využívajících VMware View® a Wanova MirageTM.
29.08.2012 15:50 |

podobné články

VMware představuje nejpokročilejší platformu pro mobilní pracovní sílu

 
Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, dnes představila VMware Horizon Suite, pokročilou platformu pro mobilní pracovní sílu.
20.02.2013 19:15 |

podobné články