Článek

Vloupal se do auta. Měl u sebe samurajský meč

 
Strážníci v Mostě dopadli muže, který vykrádal auta. Napomohla tomu náhoda, kdy zloděje v autě přistihl sám majitel vozu. Pachatel měl u sebe kromě pistole také samurajský meč.
11.10.2010 19:45 |

podobné články

Podobné články

Zfetovaný »samuraj« tasil na policisty meč!

 
Jízda kradeným autem skončila pro dva muže na křižovatce pražských ulic Milady Horákové a Svatovítská. Na hlídku se pokusili tasit samurajský meč!
30.10.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (354 článků)

Zpěvačku Joss Stoneovou chtěli brutálně zavraždit, u soudu to popřeli

 
Podle policie chtěli dva muži ve Velké Británii zavraždit známou zpěvačku Joss Stoneovou. Měli u sebe samurajský meč a další vybavení. Zřejmě chtěli i vyloupit její dům, u soudu ale všechno popřeli.
24.10.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Joss Stone (29 článků)

Na Rychnovsku našli 3000 let starý meč. Bronzový poklad čelí přísnému utajení

 
Náhodný nálezce objevil na Rychnovsku bronzový meč datovaný do mladší doby bronzové. Zbraň je zdobená jednoduchou rytou linií obíhající kolem ostří, které je stále ostré jako břitva, řekla archeoložka rychnovského muzea Martina Beková. Nález označila za mimořádný. Pravěký meč byl na Rychnovsku naposledy objeven před 130 lety.
07.11.2019 14:40 |

podobné články

Romský boss v Brně prý zaútočil mečem: Zranil jsem se sám, tvrdil u soudu poškozený

 
Surovou bitku mezi brněnskými olašskými Romy na ulici Cejl, při níž v květnu 2014 svištěl vzduchem samurajský meč, řešil dnes Krajský soud v Brně. Podle obžaloby měl Tibor Lakatoš (40), považovaný za jednu z hlav brněnské komunity olašských Romů, napadnout svého příbuzného Reného Stojku (36). Ten před soudem uvedl, že útočníkem byl sám a zranil se vlastní nešikovností.
13.12.2016 15:55 |

podobné články

Češi přicházejí na chuť pravým samurajským mečům

 
Samurajský meč je jedním z nejznámějších symbolů starobylé japonské kultury. Čím dál častěji ho najdete i v českých bytech...
06.10.2010 05:45 |

podobné články

Kreslíř Mareš ostře: Kalousek usekl hlavu Okamurovi

 
V pravidelném komiksu týdeníku Reflex si tentokrát vzal kreslíř Štěpán Mareš na paškál podnikatele v cestovním ruchu Tomia Okamuru, který se umísťuje v popředí anket, jež hledají největšího favorita pro přímou volbu prezidenta. Na Hrad mu pomohl samurajský meč, z něj ho pak dostali Blaničtí rytíři v podání Karla Schwarzenberga a Miroslava Kalouska.
12.01.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Mareš (45 článků) , Karel Schwarzenberg (3849 článků) , Miroslav Kalousek (6845 článků) , Karel Mareš (54 článků)

Šavle zabavené v kauze mačetového útoku se majitelům nevrátí

 
Většinu sečných zbraní zabavených v souvislosti s vyšetřováním takzvaného mačetového útoku v Novém Boru na Českolipsku jejich majitelé zpátky nedostanou. Rozhodl o tom dnes Krajský soud v Liberci. Zbraně sice nebyly použity při incidentu ani nepatřily útočníkům, soud ale o jejich zabavení rozhodl zejména kvůli riziku, že by mohly sloužit ke spáchání jiného zločinu. Státu by tak měly propadnout šavle, teleskopické obušky, samurajský meč či bohatě zdobený nůž. Rozhodnutí soudu není pravomocné, majitelé si mohou podat stížnost.
11.06.2014 11:40 |

podobné články

Zemřela královna plastik, která byla extrémně vtipná: Tohle je 20 nejkrutějších hlášek Joan Rivers

 
Je to (byla) velká osobnost nejen amerických televizí a talkshow, ale i jedna z nejlepších komiček, jazyk měla nabroušený jako samurajský meč. Čím byla starší, tím byla sžíravější, ostřejší, sarkastičtější a ironičtější.
05.09.2014 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Joan Rivers (21 článků)

Retro Vánoce: Co si slavní přáli pod stromeček v roce 1994?

 
Dnes si lidi přejí nové auto, nejnovější iPhone nebo letenky do exotických zemí. Co si ale přáli najít pod stromečkem slavné tváře v roce 1994? Jitka Zelenková chtěla špagetový servis, Václav Marhoul samurajský meč a Lešek Semelka toužil po cestě do Malajsie.
23.12.2014 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Marhoul (55 článků) , Jitka Zelenková (223 článků) , Lešek Semelka (29 článků)

Co ukrývala Čáslavská v trezoru? Věc cennější než medaile!

 
Vyhrála sedm zlatých olympijských medailí. Ty však Věra Čáslavská (+74) schovávala v gauči. Místo v trezoru vyhradila pro cennější relikvii. Samurajský meč, který dostala od fanouška za bojovný čin na Hrách v Tokiu 1964.
06.09.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Věra Čáslavská (219 článků)

Vysoce postavený Rom čelí obžalobě z pokusu o vraždu!

 
Samurajský meč svištěl vzduchem při surové bitce mezi dvěma brněnskými olašskými Romy. Střetli se kvůli lásce. Pokus o vraždu začal včera řešit Krajský soud v Brně.
14.12.2016 12:05 |

podobné články

Jak se naučit mít ráda sama sebe?

 
Velká spousta žen zapomíná mít ráda sama sebe. A to je velká škoda, protože na každém z nás je něco krásného, něco výjimečného a zkrátka něco, za co se můžeme mít rádi. Bohužel společnost na nás klade poměrně velké nároky. Neustále nám předhazuje určitý kult dokonalého vzhledu, za který považuje vyretušované hvězdy na titulních stranách časopisů. Přitom krása člověka je hodně individuální pojem, nemáme pravdu? A právě díky fotkám, na kterých pracují špičkový odborníci, nebo celebrity, jež na pohled působí dokonale, ale za jejich vzhledem stojí profesionální pomoc vizážistů a kadeřníku, nutí ženy dívat se samy na sebe kritickým okem nebo se snad dokonce nemít v lásce. Chcete mít ráda sama sebe? Mít ráda sama sebe by přitom měla být povinnost. Ať už je vám dvacet, pětatřicet nebo třeba padesát let, měli byste se naučit, jak přijmout sebe sama, jak na sobě vidět jen to nejlepší a jak se naučit mít ráda sama sebe. A to i přes skutečnost, že možná nezapadáte do měřítek společnosti, která to vidí jinak. Naučte se být k sobě laskavé Základem všeho, jakýmsi stavebním kamenem celého kouzla, jak se naučit mít ráda sama sebe, je být k sobě laskavé. Buďte laskavé ke svému tělu a nenuťte se do extrémních změn nebo proměn jen proto, abyste se přiblížili k některému z ideálů krásy. Je jich kolem nás spousta a není se tak čemu divit, že podvědomě toužíme být krásné jako naše české modelky, nebo stejně tak půvabné, jako americké herečky, jež na červených kobercích doslova září. Zkrášlování prospívá i na duši Chcete vědět, jak se naučíte mít rády samy sebe? Je to jednoduché: musíte se samy sobě líbit. Když se na sebe podíváte do zrcadla, měli byste být pyšné na to, co v jeho odrazu vidíte. A mít rád sám sebe znamená občas se i rozmazlovat,... Čtěte více Příspěvek Jak se naučit mít ráda sama sebe? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

Zloděj měl vážně pech! Nevědomky se vloupal do auta policistovi, skončil v klepetech

 
Ze zaparkovaného auta na něj koukala slibná kořist. Zloděj na Proseku nelenil, do vozu se vloupal a drahou navigaci si bleskurychle sbalil do batohu. Jenže netušil, že se pořádně přepočítal. Auto totiž patřilo policistovi, který nezvaného hosta ve svém autě viděl z okna. Dlouho se tak gauner z lupu neradoval.
31.12.2019 12:20 |

podobné články

Zloděj se vloupal do auta Dagmar Havlové. Ukradl GPS

 
Neznámý pachatel se v úterý v noci vloupal do auta manželky bývalého prezidenta Václava Havla před jejich domem v Praze.
09.09.2009 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5582 článků) , Dagmar Havlová (1228 článků)

Muž, který vzal meč na taxikáře: Je to rytíř Aragorn!

 
VIDEO: Aragorn a Červená Karkulka. Dvě přezdívky, které pohotoví čtenáři udělili účastníkům pouličního souboje. Aragorn použil meč. Taxikář Červená Karkulka si přezdívku vysloužil barvou své teplákové soupravy. Blesk.cz vypátral, čemu se šermíř věnuje a nezbývá než konstatovat, že taxikář měl velké štěstí, že Aragorn nevzal do boje i svého koně!
06.10.2010 05:10 |

podobné články

TO JE PAKO! Mladík se vloupal do auta a USNUL V NĚM!

 
Strážníci zadrželi ve čtvrtek v garážích obchodního centra v Praze 10 mladíka z okrsu Praha - západ, který se vloupal do jednoho ze zaparkovaných automobilů a na místě usnul. Vzbudili ho až strážníci, informovala v pátek Mediafax jejich mluvčí Hana Fialová Doleželová.
07.10.2011 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Hana Fialová (17 článků)

Smůla na druhou: Gauner se vloupal do auta, patřilo strážníkovi! Pěkně si na zloděje posvítil

 
Tomuhle zloději se pořádně lepila smůla na paty - nebo spíše na ruce. Na pražském parkovišti si v neděli večer vyhlédl auto a bez skrupulí se do něj vloupal. Jeho nadšení ale netrvalo dlouho - hned vzápětí byl totiž dopaden přímo při činu! Zkuste hádat, komu vozidlo patřilo...
08.01.2020 16:00 |

podobné články

Muž vytáhl meč na taxikáře. Policie hledá svědky incidentu

 
Policie hledá svědky incidentu mezi dvěma řidiči na pražských Vinohradech ze středy 29. září. Jeden z mužů použil dokonce meč. Celý incident je přitom zachycen na videu (viz článek).
06.10.2010 13:30 |

podobné články

Strážník taserem sestřelil slepce. Jeho hůl považoval za meč

 
Anglický policista asi příliš koukal na Hvězdné války. Jedině tak se dá vysvětlit jeho chování, když taserem skolil jednašedesátiletého slepce. Jeho bílou hůl považoval za meč.
18.10.2012 23:00 |

podobné články