Článek

Vlivný člen ODS Oulický stavěl načerno!

 
Podnikatel a vlivný člen ODS Patrik Oulický neměl stavební povolení a přesto stavěl! Navíc tak činil v chráněné krajinné oblasti a mimo zastavitelné území obce! Podnikatel se k aféře raději nevyjádřil!
28.07.2009 21:10 |

podobné články

Podobné články

Kmotr Oulický: Zakázky za 2,5 miliardy a ztráta paměti

 
Patrik Oulický, vlivný severočeský podnikatel napojený na ODS má další malér. V neděli ho ministr dopravy Vít Bárta obvinil, že spolu s dalším vlivným kmotrem Petrem Bendou (ČSSD) ve skutečnosti řídí Ředitelství silnic a dálnic v Ústeckém kraji. A nyní vyšlo najevo, že Oulický skutečně získal od ŘSD zakázky za 2,5 miliardy Kč. Sám Oulický přitom tvrdil: Žádná moje firma pro ně nepracovala.
10.01.2011 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Benda (185 článků) , Vít Bárta (2842 článků)

Oulický pokutu za černé stavby nedostane, nedokázali mu jejich užívání

 
Podnikatel a vlivný člen severočeské ODS Patrik Oulický nedostane od stavebního úřadu v Trmicích pokutu až milión korun za užívání načerno postavených staveb v Moravanech na Ústecku. Šéf stavebního odboru Martin Sommer ve čtvrtek oznámil, že úředníkům se nepodařilo najít dostatek důkazů, že by Oulický stavby skutečně užíval. Část staveb by měl nicméně podnikatel zbourat.
10.02.2011 15:20 |

podobné články

Mají úředníci z Oulického strach?

 
Návod pro všechny, kdo by chtěli beztrestně porušit zákon, ukazuje bohatý podnikatel a kmotr ODS Patrik Oulický (41). To vše ve spolupráci s úředníky magistrátu v Ústí nad Labem. Ti totiž už dva roky řeší jeho černé stavby v chráněné krajinné oblasti. A bez výsledku. Ačkoli i Oulický přiznává, že stavěl načerno, většina staveb stále stojí. Proč úředníci nekonají? Prý se bojí, že je Oulický požene před soud!
28.02.2011 08:10 |

podobné články

Mocný ODSák Oulický prý stavěl načerno

 
Vlivný člen ODS Patrik Oulický čelí už druhému vážnému podezření, že má na kontě černou stavbu. Poté co před několika lety bez povolení úřadů postavil rekreační rezidenci, tentokrát jde o podivné okolnosti kolem povolení stavby jeho budovy v Ústí nad Labem. Informuje o tom MF DNES.
09.08.2012 13:00 |

podobné články

Vlivný člen ODS načerno staví v chráněné oblasti

 
Podnikatel a vlivný člen ODS Patrik Oulický stavěl bez stavebního povolení v Moravanech na Ústecku, v Chráněné krajinné oblasti (CHKO) České středohoří. O věci měl původně rozhodnout Městský úřad v Trmicích, když však hrozilo, že stavby nařídí zbourat, převzali případ krajští úředníci. Informovala o tom v úterý Česká televize (ČT).
28.07.2009 20:45 |

podobné články

Podnikatel Patrik Oulický opustil ODS

 
Severočeský podnikatel a vlivný člen ODS Patrik Oulický vystoupil ze strany. V pátek o tom informovala ČT 24. Oulický je spojován s bývalým senátorem Alexandrem Novákem, který je rovněž považován za kontroverzní postavu ODS a vyhýbá se nástupu do vězení.
22.03.2013 14:00 |

podobné články

Kmotr ODS Oulický: Jeho prachy a známosti jsou nad zákon

 
NEDĚLE 26. 9. - Už bezmála dva roky si vlivný ústecký podnikatel a šedá eminence místní ODS Patrik Oulický užívá svého načerno postaveného megalomanského sídla v chráněné krajinné oblasti. A dlouho zřejmě ještě bude.
26.09.2010 05:35 |

podobné články

Bagr zabral: Kmotr Oulický musí zbourat černé stavby

 
Akce Blesk.cz Bagr zabrala! Vlivný ústecký podnikatel a kmotr ODS Patrik Oulický musí zbourat část svých megalomanských staveb, které si načerno postavil v Chráněné krajinné oblasti České středohoří. Tleskáme a vzkazujeme: Jen tak dál!
28.12.2010 12:25 |

podobné články

Člen ODS podnikal bez povolení v CHKO České středohoří

 
Podnikatel a vlivný člen ODS Patrik Oulický stavěl bez stavebního povolení v Moravanech na Ústecku, v Chráněné krajinné oblasti (CHKO) České středohoří.
29.07.2009 08:40 |

podobné články

Kmotr Oulický: Špinavá cesta k milionům?

 
Kmotr Oulický možná natahuje svoje prsty i do úřadu pro udělování dotací. Úřad, který rozděluje bruselské dotace pro Ústecký a Karlovarský kraj si pronajal třikrát tak větší prostory než měl v minulosti, za jejichž pronájem platí 10 milionů ročně. Vydělává na tom firma, kterou spoluvlastní právě kmotr Oulický.
12.01.2011 13:00 |

podobné články

Podnikatel Oulický označovaný za kmotra skončil v ODS

 
Patrik Oulický, vlivný politik a podnikatel v Ústeckém kraji, ukončil členství v ODS. Uvedla to Česká televize. Ukončení členství potvrdil Právu předseda ústecké organizace ODS Radim Holeček.
22.03.2013 13:50 |

podobné články

Oulický z ODS si postavil obří sídlo načerno

 
Vlivní kmotři v ODS, kteří neomezeně vládnou krajům, se poznají celkem snadno. U baru platí z paklíku pětitisícovek, na luxusních autech mají prominentní značky a na všechny zákony kašlou. Právě tak jako Patrik Oulický (40).
25.11.2009 05:30 |

podobné články

Šedá eminence ODS Oulický musí zbourat část svého sídla, nařídil magistrát

 
Stavební úřad ústeckého městského magistrátu nařídil podnikateli a členu ODS, aby odstranil na své náklady část staveb, které načerno bez povolení vybudoval v Moravanech v Chráněné krajinné oblasti České středohoří. Do konce března příštího roku by měl Oulický nechat zbourat zastřešení příjezdové cesty.
28.12.2010 11:10 |

podobné články

„Kmotr“ ODS Oulický narazil. Musí zbourat načerno postavené zdi

 
Patrik Oulický, někdy označován jako regionální kmotr ODS, bude muset zbourat vysoké zdi u svého domu v Moravanech. Po zastřešeném vjezdu, který odstraňoval na začátku roku, je toto další z nepovolených staveb Oulického, která půjde pryč.
20.05.2011 20:40 |

podobné články

Kmotr Oulický za černé stavby zaplatí balík!

 
S dalšími komplikacemi může počítat podnikatel a milionář Patrik Oulický. Tento kmotr ODS se neblaze proslavil svým načerno postaveným sídlem, které si nechal klidně zbudovat v Chráněné krajinné oblasti České středohoří. Před několika dny mu úřady přikázaly zbourat část černých staveb a nyní mu hrozí i mastná pokuta!
06.01.2011 11:55 |

podobné články

Stavební kontrola u Oulického: Kmotr relaxuje v Thajsku

 
Na bránu sídla Patrika Oulického postaveného načerno v Chráněné krajinné oblasti České středohoří v pondělí zaklepala kontrola ze stavebního úřadu. Právě od této instituce hrozí kmotrovi z ODS až milionová pokuta. Oulický si ale s kontrolou starosti nedělá. Úředníka si totiž vzal na paškál jeho právník. Oulický si prý užívá v Thajsku.
18.01.2011 10:30 |

podobné články

Oulický (41): Kašle na úředníky i na pokutu

 
Patrik Oulický (41), označovaný za kmotra ODS, se opět "vyznamenal". Tento milionář a kontroverzní podnikatel znovu předvedl, jak je arogantní. Stavební úřad, jehož pracovník nedávno obhlížel načerno postavené stavby pana podnikatele, si totiž vyžádal stanovisko Oulického k této kontrole. Podnikatel na to měl 14 dní. Nic ale neposlal. Jak se zdá, milionová pokuta, kterou může kmotr za černotu dostat, je po něho nejspíš drobný výdaj a úředníci samozřejmě k smíchu.
07.02.2011 17:25 |

podobné články

Kmotr Oulický: Co si zbourá, to si zase postaví!

 
Tři roky trvalo úředníkům, než se rozhoupali a nařídili zbourat mohutné opěrné zdi a krytý vjezd, které si načerno v Chráněné krajinné oblasti České středohoří nechal u své luxusní vily postavit podnikatel a kmotr ODS Patrik Oulický (42). Další jeho černé stavby stále stojí, ale mocný milionář může zůstat v klidu. Když už totiž opravdu něco zbourá, za pár týdnů si stejnou stavbu postaví znovu. S požehnáním úřadů.
06.06.2011 07:10 |

podobné články

Kmotr Oulický chce nový vjezd do sídla

 
Kmotr ODS a vlivný podnikatel Patrik Oulický (41) se opět pustil do díla. Na svém pozemku v Chráněné krajinné oblasti České středohoří plném černých staveb si naplánoval další megalomanský projekt. Jenže u úředníků tvrdě narazil a nepomohly mu ani jeho miliony ani přátelské vztahy s politiky. Stavební úřad v Trmicích jeho novou stavbu nekompromisně smetl ze stolu.
02.05.2011 06:00 |

podobné články