Článek

Vlastnosti a talenty dětí podle horoskopu. Jaké je to vaše?

 
Znamení zvěrokruhu může odkrýt řadu vlastností v dospělosti a stejně tak může určit, jaké bude vaše dítě a na co má talent. Je to vaše malý rošťák nebo spíše klidný andílek? Podívejte se sami, co všechno dokáže pouhé datum narození určit.
16.08.2021 14:10 |

podobné články

Podobné články

Co o vás říká indiánský horoskop?

 
Indiáni odjakživa ctili zvířata jako sobě rovné, a proto je indiánský horoskop založený právě na nich a přisuzuje lidem jejich vlastnosti. Díky indiánskému horoskopu tak můžeme zjistit, jaké zřejmé – a samozřejmě i skryté – vlastnosti jsme získali díky dnu našeho narození a zároveň je pro nás ukázkou toho, s čím se až po zbytek našeho života chtě nechtě budeme muset potýkat. Indiáni totiž věřili, že se v každém člověku ukrývá nějaký zvíře, jenž mu určuje nejen vlastnosti, ale i povahu a charakter. Stejně jako tomu je u každého horoskopu, i tomu indiánskému každý měsíc vládne jedno zvíře. Vy se prostřednictvím dnešního článku můžete dozvědět, co právě o vás říká indiánský horoskop! Indiánský horoskop – co o vás vypovídá? Zajímá vás, co o vaší osobnosti vypovídá indiánský horoskop? Jaké zvíře na vás vychází dle vašeho data narození? Jaké vlastnosti vám byly uděleny? To všechno vám prozradí následující řádky! Sokol ( 21.3. 19.4.) Lidé narození ve znamení Sokola se vyznačují přesností, statečností i moudrostí, kterou navíc korunují výborné pozorovací schopnosti. Dokáží si vážit i sebemenších maličkostí, především si ale váží sami sebe, díky čemuž umí zdolávat těžké chvíle s lehkostí tohoto slunečního ptáka. Překážky života je jen tak nezaskočí. Pokud jste se narodili v tomto znamení, neměli byste se bát být odvážní a měli byste si všímat maličkostí, protože jedině tak si budete moci vážit sami sebe. Dejte si pozor, abyste svou neopatrností nepromarnili jedinečnou příležitost. Dokážete-li se na problémy života podívat z výšky sokola, pak dosáhnete volnosti světa. Bobr (20.4. – 20.5.) Kdo se narodil ve znamení bobra, pyšní se činorodostí, chytrostí a prozíravostí. Bobrům byly odjakživa přisuzovány lidské vlastnosti právě pro jejich šikovnost a stavitelskou dovednost. Lidé ve znamení bobra jsou tvořiví, soběstační, šikovní a ochotní pomáhat druhým. Radují se z vykonané práce a milují svobodu. Narodili jste se... Čtěte více Příspěvek Co o vás říká indiánský horoskop? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2016 03:50 |

podobné články

NEGATIVNÍ VLASTNOSTI PODLE HOROSKOPU: Berani, Blíženci a Raci jsou lakomí sobci!

 
Věděli jste, že naše temné stránky můžeme ovlivnit jen do jisté míry? Velkou část hrají hvězdy a konstelace, ve kterých jsme se narodili. Zajímá vás, jaké negativní vlastnosti má váš partner nebo kamarádka? Tenhle přehled negativních vlastností podle horoskopu vám zaručeně pomůže.
12.06.2016 13:35 |

podobné články

Negativní vlastnosti podle horoskopu: Ryby jsou mrchy, Kozoroh je kariérista! A co vaše znamení?

 
Všichni dobře víme, že každé znamení horoskopu oplývá řadou negativních vlastností. S trochou nadsázky se nyní podíváme do těch nejtemnějších hlubin vaší duše.
19.01.2018 14:20 |

podobné články

Víme, jaké vlastnosti dědí děti po svých tatíncích. To budete koukat!

 
Je nesporné, že každé dítě dědí vlastnosti po své matce i otci. O tom, z koho má potomek více, lze jen polemizovat. Geny, které má dítě po rodičích, obejít nelze. I když psychologové říkají, že máme vlastnosti zděděné i získané, první zmíněná varianta je pochopitelně silnější. A jakéže vlastnosti mají děti po tatíncích nejčastěji?
09.01.2018 16:50 |

podobné články

Čínský horoskop pro Koně na rok 2022. Jste Kůň?

 
Zajímá vás pohled na vaše znamení zvěrokruhu z hlediska čínského horoskopu? Chtěli byste se dozvědět, jaké znamení v čínském horoskopu představujete a jaké události na vás čekají v roce 2022? V tom případě se začtěte do horoskopu pro Koně na nadcházející rok 2022.
08.12.2021 15:05 |

podobné články

5 typických společných vlastností zemských znamení. Vidíte je v sobě nebo někom známém?

 
V astrologii se všech 12 znamení dělí do čtyř skupin podle živlů - oheň, voda, země a vzduch. Každá skupina má své typické vlastnosti, které je spojují. Mezi zemská znamení patří Panna, Býk a Kozoroh. Jaké společné vlastnosti mají? A sedí na vás nebo vaše známé?
26.10.2021 13:55 |

podobné články

5 ženských vlastností, pro které by muži byli ochotni udělat všechno na světě

 
Milé dámy, víte, co na vás muži nejvíc zbožňují? Překvapivě to nejsou ani vaše oblé boky, ani vaše štíhlá stehna, ale jsou to některé vaše vlastnosti.
15.10.2015 11:56 |

podobné články

Jaká znamení zvěrokruhu jsou doopravdy neoblíbená? Patří mezi ně i to vaše?

 
Každý má své stinné a světlé stránky, některé vlastnosti jsou však hodnoceny hůře než jiné. Znáte ty své typické záporné vlastnosti pro vaše znamení zvěrokruhu? Pokud ne, dávejte pozor a přečtěte si, proč právě vaše znamení ostatní lidé nemusí.
05.01.2022 10:00 |

podobné články

S jakou nejlepší vlastností se vaše znamení narodilo?

 
Každé znamení má své specifické vlastnosti už od narození. Zajímalo by vás, s kterou nejlepší vlastností jste se narodili právě vy? Pokud ano, čtěte dál a dozvíte se více.
19.01.2022 09:30 |

podobné články

Nejlepší vlastnosti podle horoskopu: Jaké máte přednosti a co všechno vám jiná znamení musí závidět?

 
"V minulém článku":http://www.extra.cz/nejhorsi-vlastnosti-astrologickych-znameni-vite-cim-lezete-ostatnim-uplne-nejvic-na-nervy, od autorova temného dvojčete, jste se seznámili s těmi nejhoršími vlastnostmi "slunečních znamení":http://www.extra.cz/tema/slunecni-znameni. Musíme uznat, že mnozí z vás to vzali statečně, s nadhledem a humorem.
15.08.2014 19:21 |

podobné články

Bohatství podle horoskopu: Jste podle svého znamení horoskopu předurčeni k finančním úspěchům?

 
Být bohatý jistě není špatný stav. Dokázat peníze nejen vydělat, ale také si je udržet, však není úplně snadné. I vaše povahové rysy, které vám dává vaše hvězdné znamení, jsou v tomto směru důležité. Jste tedy zrození k úspěchu na poli financí?
28.09.2021 07:50 |

podobné články

Jste dub nebo Vrba? Nahlédněte do Keltského horoskopu

 
Existuje mnoho vytvořených systémů horoskopů, které se tradují různě dlouho, mají svoji vlastní historii, ale téměř vždy se jedná o propracovaný řád, který dává smysl a vznikl dlouholetým pozorováním, stejně tak je tomu i u keltského horoskopu
12.10.2021 15:35 |

podobné články

5 typických vlastností pro vzdušná znamení. Sedí na vás?

 
Všechna znamení zvěrokruhu se dělí do čtyř skupin podle živlů - oheň, voda, země a vzduch a každá z nich má své charakteristické rysy a vlastnosti. Mezi vzdušná znamení patří Blíženci, Váhy a Vodnář. Jaké vlastnosti tedy všechny z nich spojují? A najdete se v nich?
01.11.2021 14:30 |

podobné články

POZITIVNÍ VLASTNOSTI PODLE HOROSKOPU: Berani jsou cílevědomí, Váhy empatické a Vodnáři originální!

 
Naše osobnost není tvořena jen z negací, a tak si dnes udělejme hezký den tím, že si o sobě přečteme, v čem jsme dokonalí. Uvidíte, že se vám bude hned líp dýchat a rozhodně se budete cítit lepším člověkem. Pojďme se podívat, co o našich vlastnostech říkají hvězdy. Je tu velký horoskop pozitivních vlastností.
21.06.2016 10:45 |

podobné články

Horoskop pro arogantní: Předurčuje vás vaše znamení ke sklonu k aroganci?

 
Znáte všechny znamení zvěrokruhu a jejich typické vlastnosti? Zajímá vás, kteří jedinci bývají arogantní a zda k tomu má předpoklady i vaše znamení? Zjistěte více v tomto horoskopu.
10.11.2021 09:05 |

podobné články

Kým jste podle Indického horoskopu?

 
Jistě už máte zmapováno, jakým znamením jste v klasickém horoskopu. Jaké znamení pro Vás ale přichystala indická astrologie? Určí nejen Vaše znamení, ale řekne Vám mnohé o Vašich světlých i stinných stránkách, ukáže Vám aspekty života, které byste sami jednoduše neodkryli.
23.10.2021 10:10 |

podobné články

Kosatky mají charakterové vlastnosti jako lidé

 
Španělští etologové tvrdí, že kosatky chované v zajetí projevují charakterové vlastnosti, které byly popsány jen u člověka a lidoopů. Podle studie z Girony projevují třeba hravost či společenskost ale také paličatost a trpělivost či další vlastnosti. To nasvědčuje tomu, že u těchto druhů savců vzniká něco, co se v psychologii popisuje jako osobnost. Ale přitom osobnost jako taková je přisuzována jen člověku.
20.11.2018 15:30 |

podobné články

Mayský horoskop: K jakému znamení patříte a jaká je jeho charakteristika?

 
S odlišnými kulturami přicházejí i různé a často jedinečné výklady astrologie, díky čemuž můžeme nahlédnout do zcela nových horoskopů. Tak se dozvíme něco o nás a našich vlastnostech i z trochu jiného pohledu. A to se vždy hodí. Jaké znamení v Mayském horoskopu je to vaše?
06.11.2021 13:05 |

podobné články

Ghí a jeho zdraví prospěšné vlastnosti

 
Už jste někdy slyšeli o přepuštěném másle? Právě ono se ze sanskrtského termínu nazývá Ghí. Z másla se sice i připravuje, ale má úplně rozdílné vlastnosti oproti klasickému máslu. Na Západě není až tak rozšířené, zato na Východě ho znají už 5 tisíc let. Přepuštěné máslo považuje arujvéda za základní potravu pro mentální rovnováhu, zdravé trávení a vzhled. Mimo to je ghí považováno za nejlepší produkt u přípravy vařených, smažených i pečených pokrmů. Přepuštěné nebo také přečištěné máslo je bezlepkové a nulovým obsahem laktózy. Je tedy výborné pro lidi, kteří trpí potížemi s intolerancí mléčné bílkoviny. Jedno máslo – různé tradice Přečištěné máslo se řadí k základním surovinám Indického vaření. S oblibou ho však používají také nejlepší kuchaři z Francie. V Egyptě nese název samna baladi. Postup výroby a chuť másla je podobná. Etiopané ho nazývají niter kibbeh a zhotovuje se obdobně, jen přidáním určitého koření mění svou příchuť. Ještě o krok dále je v tomto Maroko. Kořeněné ghí nechají pod půdou zrát až několik měsíců i let. Máslo se pak jmenuje smen. V Brazílii mají máslo podobné tomu marockému a jmenuje se manteiqa-da-terra, což z překladu znamená „máslo země“. Ghí různých názvů a podob má veškeré výhody pro tělo i mysl člověka. Jednička mezi všemi oleji na vaření Ghí disponuje vysokým bodem zápalnosti, a tudíž během vaření či smažení nekouří. Výborně se snáší s pestrou škálou koření. Má jemně ořechovou chuť a specifickou vůni. Ghí vede nad všemi oleji na vaření, protože má skvělé schopnosti strávení. Napomáhá nejen trávení, ale upravuje hladinu lipidů a cholesterolu. Za zmínku stojí také schopnost vyživování nervových buněk. Posiluje látkovou výměnu, imunitu, podporuje schopnost učení a skvělé je rovněž při detoxikaci. Má hojivé účinky a to jak vnitřně, tak zevně. Zkusíte také tuto zdravou a chutnou pochoutku? Příspěvek Ghí a jeho zdraví prospěšné vlastnosti pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.07.2015 08:46 |

podobné články