Článek

Vlastimil Harapes zkolaboval před domem týden před smrtí: Zdravotní problémy do poslední chvíle tajil

 
Baletní mistr Vlastimil Harapes (†77) špatně dýchal a kašlal, i z toho důvodu byl odvezen do Fakultní nemocnice v Motole. Tam mu lékaři našli nádor, který se nacházel v plicích, a to velmi blízko srdce. I z důvodu umístění nebylo možné mu nádor vyoperovat. Později navíc zjistili, že má metastáze i v dalších orgánech. Poslední chvíle života trávil ve společnosti lidí, kteří tak neměli nejmenší tušení, co se děje, jak píše Blesk.
17.05.2024 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)
Podobné články

VIP PROSTŘENO: "Teplej" Harapes o Fialové: Kdyby byla chlap, zmlátí ji někdo!

 
Herečka Květa Fialová (83) je svérázná žena, která si nebere servítky a často si nevidí do pusy - to je známá věc. Někteří s ní ale mají tak úděsné zkušenosti, že by raději zemřeli, než se s ní znovu potkali. Patří mezi ně i »baleťák« Vlastimil Harapes (66), který si s ní za čtyřicet let jejich známosti užil až až. „Má štěstí, že není mužskej, protože ty řeči, co ona má, to už by ji někdo zmlátil, že by se nepoznala,“ říká Harapes, kterého nepotěšila ani vařením v pořadu VIP Prostřeno. „Mé dýňové polévce se ta její nemohla rovnat, ale rozhodně byla lepší než ten předkrm s kusy skořápek,“ hodnotí Vlastimil, který nemá rád »předžvýkané« mleté maso, a proto se skoro nedotkl hlavního chodu. „Vypadá to hrozně,“ nešetřil Harapes Fialovou, které to bylo jedno a jídlo po něm dojedla. Neodpustila si ale další z řady uštěpačných poznámek: „Harapes má přeslazenou hubu!“
09.11.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Květa Fialová (266 článků) , Vlastimil Harapes (199 článků) , Vlasta Fialová (29 článků)

Válka pokračuje: Harapes potkal nenáviděnou Fialovou na večírku. Skončilo to slzami

 
Herečka Květa Fialová před nějakým časem v pořadu Prostřeno veřejně prohlásila, že baleťák Vlastimil Harapes je homosexuál. Pravdu, o které všichni věděli, ale kterou Harapes nikdy nepřiznal. Od té doby Harapes nemůže herečce přijít na jméno.
21.03.2014 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Květa Fialová (266 článků) , Vlastimil Harapes (199 článků) , Vlasta Fialová (29 článků)

Babiš hlásá lepší Česko, to přece chceme všichni. Vlastimil Harapes chce do Senátu přinést slušné chování

 
Čerstvý sedmdesátník Vlastimil Harapes zavítal do pondělní Kauzy dne na Rádiu Impuls. Popsal, co ho motivovalo ke vstupu do politiky v barvách hnutí ANO Andreje Babiše. Baletní velikán bojuje o křeslo senátora na Praze 6, protože je přesvědčen, že všichni chceme lepší Česko, jak to hlásá Babiš. Všichni prý víme, co si pod tím představit, a Harapes tomuto heslu věří.
03.10.2016 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků) , Andrej Babiš (26336 článků)

Bolestivé manželství s Hanou Zagorovou: Vlastimil Harapes z něj měl doživotní trauma

 
Nedávno zesnulý baletní mistr Vlastimil Harapes (†77) pečlivě tajil své soukromí, veřejně se ale vědělo, že kdysi tvořil manželský pár s Hanou Zagorovou (†75). I když šlo jen o formální sňatek, oba si z něj odnesli velice bolestivý zážitek, jak řekli například autorovi knihy Naprosto nezbytná Hana Zagorová.
18.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků) , Hana Zagorová (752 článků)

Harapes oplakal svého nejbližšího přítele Topola: S jeho synem Jáchymem šel hned za rakví

 
Utápěli se v slzách. Na pohřeb dramatika Josefa Topola (†80) dorazil jeho blízký přítel Vlastimil Harapes (68), který popustil uzdu svým emocím a ze smutku se snažil vyplakat. Nedaleko od něj seděl také syn zesnulého dramatika, Jáchym Topol. Dnes truchlil kvůli otci. Před dvěma lety oplakal svého bratra Filipa (†48). Ten zemřel v důsledku těžké nemoci. Ani na Filipově pohřbu Harapes nechyběl.
24.06.2015 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků) , Josef Topol (29 článků) , Jáchym Topol (70 článků)

Harapes kontruje Fialové: Kdyby byla chlap, už by ji někdo zmlátil

 
Baletní mistr Vlastimil Harapes (66) dostával od herečky Květy Fialové (83) během pořadu VIP Prostřeno pořádně naloženo. Nebrala si s ním servítky a Harapes si to nenechal líbit.
09.11.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Květa Fialová (266 článků) , Vlastimil Harapes (199 článků) , Vlasta Fialová (29 článků)

Baleťák Vlastík Harapes po homo-konfliktu s Fialovou otevřeně radil vdově Marcele Březinové, jak na zajíčky!

 
Na charitativním večeru pro dobrou věc se děly divy. Jedna z účinkujících, zpěvačka "Marcela Březinová":http://www.extra.cz/tema/marcela-brezinova, se v zákulisí svěřila, že by moc ráda chovala na svém statku zajíce. Co ji k tak úžasnému nápadu vedlo, už nedodala, ale s dobrou radou ihned přispěchal baleťák "Vlastík Harapes":http://www.extra.cz/tema/vlastimil-harapes.
01.04.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Marcela Březinová (148 článků)

Rozesmátý Vlastimil Harapes: Ukázal se poprvé od smrti Květy Fialové (†88)!

 
Vlastimil Harapes (71) se po delší době ukázal na veřejnosti. Navíc jen týden od pohřbu Květy Fialové (†88), na který nedorazil. Zřejmě kvůli jejich dávnému sporu, kdy ho herečka označila za homosexuála. Přesto se někdejší baletní mistr teď spokojeně usmívá, jako by se nic nestalo.
13.10.2017 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Květa Fialová (266 článků) , Vlastimil Harapes (199 článků) , Vlasta Fialová (29 článků)

Vlastimil Harapes v slzách: Lítost a zklamání ze smrti…

 
Vlastimil Harapes (69) se před devíti měsíci loučil s kamarádem Josefem Topolem (†80). Co se ale stalo teď, nemůže rozdýchat! Je v naprostém šoku…
01.04.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků) , Josef Topol (29 článků)

Vlastimil Harapes nenáviděl Květu Fialovou: Odkryla jeho úzkostně střežené soukromí

 
Baletní mistr Vlastimil Harapes (†77) byl sice velice kamarádský člověk, ale jestli něco v životě vnímal jako obrovskou zradu a potupu, bylo to veřejné vyjádření herečky Květy Fialové (†88). Ta o něm ve VIP Prostřeno! bez rozpaků, a hlavně bez toho, že by si to přál, prohlásila, že byl na muže. Neodpustil jí to skoro až do její smrti v roce 2017. „O té ženské se nebudu vůbec bavit,“ sdělil eXtra.cz nasupeně před lety.
31.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Květa Fialová (266 článků) , Vlastimil Harapes (199 článků) , Vlasta Fialová (29 článků)

Jako baleťák jsem nemusel držet žádné diety, říká Vlastimil Harapes

 
Tanečník a choreograf Vlastimil Harapes (68) zavzpomínal na kariéru sólisty baletu. Měl prý štěstí, že nemusel držet žádné diety, ale přesto si jídelníček hlídal a před vystoupením musel zapomenout na těžká jídla.
15.10.2010 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (564 článků)

Vlastimil Harapes a Magda Vášáryová: Pravda o jejich románku!

 
Křehká herečka Magda Vášáryová (66) si mohla mít svého času každého muže a jejím půvabům neodolal ani Vlastimil Harapes (68). Jak sám přiznává, před 47 lety mezi nimi přeskočila jiskřička…
14.11.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků) , Magda Vášáryová (177 článků)

Baletní mistr Vlastimil Harapes: Operaci kyčle jsem neodkládal ani o den!

 
Je tři týdny po výměně kyčle. Baletní mistr Vlastimil Harapes (70) před lékaři nijak nekličkuje. V minulosti se mu otálení nevyplatilo – ochrnutou ruku musel dlouho rozcvičovat. Pro operaci kyčle tak zvolil první možný termín, ale neoddaloval ji zbytečně i proto, že nehodlal dál snášet bolest. Zatím rehabilituje, chystá se do lázní, ale už nemá stání. „Čekají mě nejen v Semaforu,“ vysvětluje.
30.05.2017 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)

Balet? Podruhé bych stejně nevolil. Je to strašná dřina, říkal Vlastimil Harapes

 
Na jevišti se stal Romeem, princem z Labutího jezera anebo třeba Spartakem. Tančil pětadvacet let a díky baletu procestoval svět, a to i přesto, že měl během studií na pražské taneční konzervatoři z hlavního oboru čtyřky. „Před maturitou jsem konečně pochopil, co se po mně chce, a začalo mi to jít,“ říkal Vlastimil Harapes v jednom z posledních rozhovorů. Baletní mistr ve středu 15. května zemřel.
11.02.2020 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kalivodová (238 článků)

Divoký donchuán Vlastimil Harapes: Balil i předsedu národního výboru, vzpomíná Jiří Krampol

 
V polovině května zesnulý baletní mistr Vlastimil Harapes (†77) byl sice mimořádně zábavným kamarádem a společníkem, i před řadou známých ale skrýval své pravé já. Jenže v jistých kruzích se přece jen vědělo, jak „na tom je“. Herec Jiří Krampol pro eXtra.cz láskyplně zavzpomínal na přítelovy úlety, když hledal lásku na nepravých místech a u nepravých mužů.
03.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků) , Jiří Krampol (1086 článků)

Vlastimil Harapes: Musí čelit sektářům!

 
Tanečník a herec Vlastimil Harapes (63) se nám přiznal, že nesnáší jakýkoliv nátlak zvenčí na svou osobu. Ale i přesto si jej čas od času vyhlédnou fanatické skupinky náboženských sektářů, kterým on pak musí diplomaticky vysvětlovat, že z něj nový svědek Jehovův rozhodně nebude!
25.01.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)

Uršula Kluková a Vlastimil Harapes: Těžká nehoda! Hercům šlo o život!

 
Naši přední herci Uršula Kluková (70) a Vlastimil Harapes (65) málem přišli o život! Jen o vlásek je minula těžká autonehoda, která se stala předevčírem na dálnici z Prahy do Litoměřic, kde se srazil kamion s osobním autem!
25.02.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků) , Uršula Kluková (73 článků)

Vlastimil Harapes: Umělec musí být připravený

 
Vlastimil Harapes obdržel Thálii za celoživotní mistrovství a Právu řekl: "Hlavní je být opravdu připravený, abyste, když vás v pravý čas potká pravá role, dokázal po té šanci sáhnout a proměnit ji v kvalitu."
26.03.2012 21:12 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)

Vlastimil Harapes se má: Nosí hodinky za 470 000 Kč!

 
Vlastimil Harapes (67) nosí na svém zápěstí hodinky, za které byste si klidně mohli koupit hodně dobré auto.
21.09.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)