Článek

Vlakvedoucí zbil cestujícího obuškem: Opět dělá pro České dráhy!

 
Překvapivou dohru má útok zaměstnance Českých drah na pasažéra ve vlaku, který loni na podzim natočil jeden z cestujících, a zveřejněné záběry následně šokovaly celé Česko. Incidentem se následně začal zabývat i zaměstnavatel, který vlakvedoucího postavil mimo službu. Jenže uplynulo pár týdnů a vše je jinak...
12.02.2020 14:15 |

podobné články

Podobné články

Šokující záběry z vlaku Českých drah: Průvodčí zbil cestujícího obuškem, tvrdí, že se bránil

 
Uživatel Twitteru pod přezdívkou Odpad - to nej z českých tweetů zveřejnil video, na němž je cestující českého vlaku mlácen teleskopickým obuškem. Ten na něj vytáhl vlakvedoucí, který na záběrech vypadá velmi agresivně. Podle vlastních slov se však prý jen bránil.
02.01.2020 11:11 |

podobné články

Taxikář zmlátil obuškem spolujezdce z fabie: Auto ho prý zdržovalo!

 
Agresivní taxikář zbil teleskopickým obuškem spolujezdce z fabie, která ho údajně zdržovala. Muž ve škodovce na taxikáře ukázal zdvižený prostředníček v okamžiku, kdy ho předjížděl. To ho rozzuřilo natolik, že donutil auto zastavit a muže zmlátil teleskopickým obuškem. Udeřil do hlavy a do zad. Hrozí mu za to až tři roky do vězení!
07.07.2014 18:05 |

podobné články

Smrt holčičky (†2) ve vlaku na Olomoucku: Před soudem stane průvodčí a vlakvedoucí

 
Státní zástupce podal obžalobu na průvodčí a vlakvedoucí kvůli loňskému tragickému pádu dvouleté dívky z vlaku na Olomoucku. Dítě po pádu zemřelo. Ženy čelí obžalobě z usmrcení z nedbalosti. Případem se bude zabývat olomoucký okresní soud. Zaměstnankyním Českých drah (ČD) hrozí jeden rok až šest let vězení. Dráhy se již s rodinou oběti mimosoudně vyrovnaly.
28.07.2017 12:00 |

podobné články

Šokující video z vlaku Českých drah: Průvodčí zmlátil cestujícího obuškem!

 
Po českých sociálních sítích koluje šokující a brutální video. Je na něm zaznamenán násilný útok zaměstnance Českých drah na jednoho cestujícího ve vlaku. Uniformovaný zaměstnanec při něm dokonce využil teleskopický obušek!
02.01.2020 10:35 |

podobné články

Barborka (†2) zemřela po pádu z vlaku: Soud zprostil viny průvodčí a vlakvedoucí

 
Smrt Barborky (†2), která v červenci 2016 zemřela po pádu z vlaku, ve čtvrtek opět řešil olomoucký krajský soud. Ten zprostil vlakvedoucí Jarmilu S. a průvodčí Janu S. viny za tragickou nehodu. Okresní soud je původně potrestal za usmrcení z nedbalosti podmíněným trestem 18 měsíců s dvouletou zkušební dobou. Krajský soud ovšem zpochybnil prokázání viny dvou obžalovaných žen.
25.10.2018 12:20 |

podobné články

Taxikář troubil na řidičku, když mu spolujezdec ukázal vulgární gesto, zbil ho řidič taxislužby teleskopickým obuškem

 
Řidič z povolání neudržel v pátek dopoledne nervy na uzdě a kovovým teleskopickým obuškem napadl muže, který na něj ukázal vulgární gesto. Osmapadesátiletý pachatel projížděl v pátek kolem půl jedenácté dopoledne Plzní ulicí Vejprnická směrem na obec Vejprnice osobním motorovým vozidlem označeným cedulí Taxi. Poté, co dojel před ním jedoucí vůz tovární značky Škoda Fabia, který řídila 42letá žena, začal na auto troubit, neboť se mu zdálo, že jej zdržuje v jízdě.
07.07.2014 12:45 |

podobné články

Taxikář v Plzni zbil kovovým obuškem muže z jiného auta!

 
Drsný incident s taxikářem vyšetřuje policie v Plzni. Řidič taxi tam v pátek zmlátil spolujezdce z jiného vozu kovovým obuškem. Hrozí mu až tři roky vězení.
07.07.2014 15:15 |

podobné články

Za smrt holčičky (†3) může průvodčí a vlakvedoucí!

 
Za smrt holčičky (†3), která loni v červenci vypadla z za Olomoucí z jedoucího rychlíku Galán, může nedbalost vlakové čety. Policisté obvinili průvodčí a vlakvedoucí.
24.02.2017 12:10 |

podobné články

Smrt holčičky: Obžaloba vlakvedoucí!

 
Policie navrhla obžalovat vlakvedoucí a průvodčí vlaku Galán, ze kterého za Olomoucí vypadla dívenka (†3).
25.07.2017 12:10 |

podobné články

Smrt Barborky (†2) ve vlaku na Olomoucku: Vlakvedoucí se zastal inspektor! Vše udělala správně

 
Vlakvedoucí obžalovaná v případu tragické nehody, při níž předloni zemřela dvouletá Barborka po pádu z vlaku na Olomoucku, popřela u soudu svou vinu. Ohradila se proti tomu, že by šlo z její strany o laxnost či nedbalost. Žena je společně s průvodčí obžalována z usmrcení z nedbalosti. Podle žalobce jejich vinou odjel vlak z olomouckého nádraží z nedovřenými dveřmi, ze kterých později dítě vypadlo. Obžalovaných žen se dnes u soudu zastal vrchní komisař Správy železniční dopravní cesty, podle něj žádné pochybení vlakové čety neshledal.
22.01.2018 11:30 |

podobné články

Barborka (†2) zemřela po pádu z vlaku: Vlakvedoucí a průvodčí jsou vinny!

 
Vlakvedoucí a průvodčí, které se zodpovídají z tragického pádu dvouleté Barborky z vlaku na Olomoucku, jsou vinny, rozhodl olomoucký okresní soud. Žaloba uvádí, že obě ženy nesplnily drážní předpisy a kvůli tomu vyjel vlak z olomouckého nádraží s nedovřenými dveřmi, z nichž později dítě vypadlo.  Za usmrcení z nedbalosti dostaly trest 18 měsíců s dvouletým odkladem.
06.06.2018 11:00 |

podobné články

Soud zprostil průvodčí a vlakvedoucí viny za nehodu, při níž zemřelo dítě

 
Olomoucký krajský soud zprostil vlakvedoucí Jarmilu Soukupovou a průvodčí Janu Stejskalovou viny za tragickou nehodu, při které v červenci 2016 zemřelo dítě po pádu z vlaku. Okresní soud je původně potrestal za usmrcení z nedbalosti podmíněným trestem 18 měsíců s dvouletou zkušební dobou. Kladl jim za vinu, že vlak vyjel z olomoucké stanice s nedovřenými dveřmi, ze kterých později dítě vypadlo.
25.10.2018 12:31 |

podobné články

Brutální útok ve vlaku Českých drah: Cestující popsal, co konflikt způsobilo!

 
Nenačítající se karta rozpoutala peklo. Vlakvedoucí Jan Š. po hádce s opilým pasažérem tasil teleskopický obušek a začal ho nemilosrdně mlátit. Cestující z vlaku odešel po svých, utrpěl ale několik krvavých šrámů. Vlakvedoucí ho prý bil tak silně, až mu rozbil telefon v kapse.
03.01.2020 05:05 |

podobné články

Řidič autobusu zbil ve Phoenixu cestujícího. Neměl platnou jízdenku

 
Řidič autobusu z arizonského Phoenixu Todd Allen Shiels byl minulý pátek zatčen kvůli napadení cestujícího. Jednadvacetiletý mladík použil průkazku pro středoškolské studenty, na kterou neměl právo. Řidič mu nevěřil, že je tak mladý, jak říká. Když se mladík odmítl identifikovat, surově ho napadl.
19.06.2013 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Todd Allen (1 článek)

Policista zbil zadrženého!

 
Definitivní tečku za případem policisty Michala K. (28, na snímku), který na služebně obuškem zbil Luďka B. (36) a zlomil mu žebro, udělal Krajský soud v Plzni.
06.10.2016 16:25 |

podobné články

Brutální útok ve vlaku Českých drah: Promluvil průvodčí, který zmlátil pasažéra!

 
Vytáhl teleskopický obušek a seřezal cestujícího! Po sociálních sítích koluje video z vlaku Českých drah, na kterém je vidět, jak průvodčí Jan Š. zmlátil jednoho z pasažérů. Co incidentu předcházelo? Vlakvedoucí pro Blesk.cz popsal situaci ve vlaku.
02.01.2020 19:10 |

podobné články

Vlakvedoucí, který seřezal pasažéra: MIMO SLUŽBU!

 
Zaměstnanec drah vzal obušek a cestujícího (58) ve vlaku začal bít! Takový konflikt zachytil na video jeden z pasažérů.
05.01.2020 12:10 |

podobné články

Brutálně zbil cestujícího!

 
Zbil ho do bezvědomí! Policisté hledají dvojici mladíků (na snímku), z nichž jeden napadl muže u vstupu do stanice pražského metra Ládví.
08.09.2017 17:35 |

podobné články

Rath přišel pro „víno“ s obuškem a nabitou pistolí. Věděl o milionech?

 
David Rath dobře věděl, že v krabici od vína, která ho nakonec stála politickou kariéru, je hodně peněz. Tvrdí to aspoň rozsudek týkající se manželů Petra a Kateřiny Kottových, z jehož písemného vyhotovení cituje server Lidovky.cz. Tehdejší poslanec ČSSD a hejtman přišel do bydliště manželů Kottových s nabitým revolverem a teleskopickým obuškem. Takto by prý podle verdiktu nejspíš nedorazil na pouhé přátelské posezení s přáteli. Rath ale kontruje, že s takovou výbavou chodil běžně.
12.10.2015 07:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4552 článků)