Článek

VLAKOVÉ NEHODY: tři zranění v autě, mrtvá žena na kolejích

 
Na Kladensku se srazil vlak s autem. Tři lidé skončili v nemocnici. V Opavě vlak zabil ženu ležicí na kolejích.
09.05.2009 13:20 |

podobné články

Podobné články

Kulaté narozeniny gigabitové sítě KolejNet v kolejích VUT

 
Letos oslaví studentská kolejní síť KolejNet v kolejích Vysokého učení technického v Brně čtvery narozeniny současně. Před 20 lety vznikla první studentská síť na Listových kolejích nazývaná ListNet. Po ní se zrodily kolejní sítě PurkNet na Purkyňových kolejích a PalNet na kolejích Pod Palackého vrchem.
25.10.2014 22:35 |

podobné články

Mrtvá žena (†41) v autě na kolejích v Plasích: Policie hledá kamion

 
Nejasná je zatím smrt ženy (†41), kterou našel v autě Seat Cordoba strojvedoucí na železniční trati v Plasích na Plzeňsku. Policie stále čeká na výsledky pitvy, která má určit, jak žena zemřela. Už teď ale vyšetřování policie směřuje k tomu, že žena byla obětí dopravní nehody.
05.09.2018 15:40 |

podobné články

Pachatele, který ve vlaku odřezal nouzová kladívka, zadržel policista v době volna

 
Třicetiletý muž tento čtvrtek ve večerních hodinách v průběhu jízdy vlakem z vlakové stanice Veselí nad Lužnicí do Jindřichova Hradce postupně ve vlakové soupravě ve vagonech přeřezal přineseným zavíracím nožem, celkem tři jistící ocelová lanka u držáků kladívek, která jsou na stěnách vlakové soupravy. Následně z těchto držáků odcizil tři kladívka pro nouzové rozbití oken v celkové hodnotě 9 000 korun.
03.08.2014 22:00 |

podobné články

Rychtáře dnes málem přejel vlak! Co se dělo na kolejích, kde se včera zabila Iveta?

 
"Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) byl i dnes položit květinu na místo, kde včera spáchala "sebevraždu":http://www.extra.cz/iveta-bartosova-je-mrtva-zemrela-na-kolejich-v-uhrinevsi-jak-se-to-stalo jeho manželka "Iveta Bartošová":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (48). Bohužel se procházel po kolejích tak neopatrně, že ho málem přejel právě projíždějící vlak!
30.04.2014 15:15 |

podobné články

Nehody na kolejích: Když vás strojvůdce vidí, už je pozdě!

 
Jakou šanci máte přežít na kolejích, když projíždí vlak? Prakticky nulovou! Strojvůdce nemůže kolos zastavit včas. Blesk byl u testu ve zkušebním centru ve Velimi. Figuríny na kolejích vlak rozmetal na kousky.
26.05.2009 05:05 |

podobné články

Vlakové neštěstí v Indii: Nejméně 56 mrtvých

 
Nejméně 56 lidí zahynulo a 125 bylo zraněno v pondělí brzy ráno při srážce dvou vlaků ve východní Indii ve státě Bangla. Rychlík zde v plné rychlosti narazil do stojícího osobního vlaku, jehož cestující se vraceli z víkendu. Příčiny nehody se vyšetřují, jedná se již o druhé vlakové neštěstí za poslední tři měsíce.
19.07.2010 09:05 |

podobné články

Další tragédie na kolejích! Na Klatovsku se srazily dva rychlíky!

 
V České republice se stala další nehoda na kolejích! U nádraží v Horažďovicích se srazily dvě vlakové soupravy.
04.08.2015 15:46 |

podobné články

Tragédie u Mlékojed: S dívkami byl na kolejích někdo třetí, popsal svědek

 
Vlakové neštěstí a tragickou smrt dvou mladých dívek u Mlékojed stále vyšetřuje policie. Vyšetřování prozatím neurčilo, zda se jednalo o nehodu nebo sebevraždu, k celému případu se ale objevují další svědci a někteří z nich dokonce tvrdí, že dívky nebyly v osudnou chvíli na kolejích samy.
18.04.2017 11:35 |

podobné články

Nejméně 24 mrtvých. Vlakové neštěstí v Turecku je druhé nejhorší v Evropě za 10 let

 
Na nejméně 24 mrtvých vzrostl podle turecké vlády počet obětí nedělní nehody příměstského vlaku, který vykolejil na severozápadě země mezi městy Edirne a Istanbul. Jedná se tak o druhé nejhorší vlakové neštěstí v Evropě za 10 let. Pro větší přehled vlakových nehod vám dále přikládáme i výběr nejtragičtějších železničních nehod v Evropě za posledních deset let.
09.07.2018 12:20 |

podobné články

5 nejúchylnějších momentů v kariéře Ivety Bartošové: Únosy, Pomeje, Heja, heja a další!

 
Zpěvačka "Iveta Bartošová":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48), která v úterý "ukončila na vlakové trati v Uhříněvsi svůj život":http://www.extra.cz/iveta-bartosova-je-mrtva-zemrela-na-kolejich-v-uhrinevsi-jak-se-to-stalo, má za sebou mimořádně pestrou dráhu.
01.05.2014 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

Vlak přejel ženu ležící na kolejích

 
Dnes v 9.30 ráno bylo v Jeseníku pozdvižení. Vlak zde totiž přejel ženu, která ležela na kolejích. Strojvedoucí se sice podle svých slov snažil soupravu zastavit, ale neštěstí už zabránit nestihl a ženu přejel. Žena, jejíž totožnost zatím zůstává neznámá, byla na místě mrtvá.
02.08.2010 15:35 |

podobné články

Unikl policejní záznam nehody sexuologa Weisse: Přesné detaily tragédie, při níž zemřeli dva lidé

 
Sexuolog Petr Weiss (62) jel před měsícem na chalupu na Pelhřimovsku, když nezvládl řízení svého jaguaru, vjel do protisměru a srazil se s fordem. V autě seděli tři členové rodiny Šimpachových. Přežila jen matka, která si z nehody odnesla vážná zranění. O manžela a dceru navždy přišla. Nyní se na světlo dostaly detaily tragické nehody.
16.10.2016 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Weiss (27 článků)

ZASTŘELENÁ ŽENA PŘED BÍLÝM DOMEM: Proč s dcerkou v autě najela do bariér?

 
Americká policie zastřelila před budovou Kongresu ženu, kterou pronásledovala poté, co svým vozem narazila do bezpečnostní bariéry u Bílého domu. Žena ujížděla před policisty a dva z nich byli během pronásledování zraněni, informovala policie na tiskové konferenci. Osmnáctiměsíční dcera, kterou vezla žena v autě, vyvázla zřejmě bez zranění.
04.10.2013 08:25 |

podobné články

78 OBĚTÍ! Kolem nás ležela roztrhaná těla a plakali zranění, líčí svědci vlakové neštěstí

 
Španělsko truchlí. U města Santiago de Compostela došlo k tragické vlakové nehodě, která je druhou nejhorší v Evropě za uplynulých 20 let. Přeživší a svědci neštěstí hovoří o roztrhaných tělech, plamenech a všudypřítomném prachu, který místo zahalil.
25.07.2013 10:00 |

podobné články

Šílenec střílel u texaského soudu! Bilance: Jedna mrtvá, tři zranění

 
Jedna mrtvá a tři zranění - to je výsledek střelby před budovou soudu v texaském městě Beaumontu. Informovala o ní ve středu televize ABC.
14.03.2012 20:40 |

podobné články

Dvojčata v autě mrtvá nebyla, tvrdí vyšetřovatelé

 
Švýcar Matthias Schepp (†43) unesl své dvě dcerky, šestiletá dvojčata Alessii a Livii, a poté skočil pod vlak. Po dívkách jako by se zem slehla. Pátrá po nich policie třech zemí - Itálie, Francie a Švýcarska, ale zatím marně. Další vyšetřování ale přineslo dobrou zprávu - v autě otce dívek nebyly nalezeny známky toho, že by tam byla mrtvá těla.
16.02.2011 21:25 |

podobné články

Pražský dopravní podnik si připomíná padesáté výročí od uvedení filmu Dáma na kolejích

 
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) při příležitosti 50. výročí od uvedení filmu Dáma na kolejích připravil vzpomínkovou akci s hlavní hrdinkou snímku s Jiřinou Bohdalovou. Akce se uskuteční v pátek 30. září 2016 od 18.00 hodin na Malostranském náměstí, tedy na místě, kde se odehrálo několik hlavních filmových scén. Na taneční a hudební vystoupení doplněné vzpomínkami a autogramiádou herečky naváže v 19.30 hodin promítání snímku Dáma na kolejích, které bude pro návštěvníky zcela zdarma.
27.09.2016 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (831 článků)

Drastické fotky z místa činu: Na tomto místě dnes tragicky vyhasl život Ivety Bartošové!

 
"Dopolední sebevražda zpěvačky":http://www.extra.cz/iveta-bartosova-je-mrtva-zemrela-na-kolejich-v-uhrinevsi-jak-se-to-stalo "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (†48) zaměstnala obrovskou četu vyšetřovatelů a policistů. Z místa jejího tragického činu máme fotky, které celou strašnou situaci dramaticky dokumentují. Zatímco zpěvačka, která dobrovolně ukončila svůj život skokem pod vlak v den Rychtářových narozenin, už odpočívá v pokoji, na kolejích rokuje skupina lidí o tom, co se vlastně stalo.
29.04.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

5 záhad kolem smrti Bartošové. Rychtář přiznal, že upravil dopis na rozloučenou! Jak?

 
Přestože je zatím z dostupných zpráv známo, že "Iveta Bartošová":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48) "spáchala před dvěma dny sebevraždu":http://www.extra.cz/iveta-bartosova-je-mrtva-zemrela-na-kolejich-v-uhrinevsi-jak-se-to-stalo, kdy ji na kolejích v Uhříněvsi přejel vlak, začínají se objevovat otazníky, na které zatím neznáme odpověď. Tady jsou.
01.05.2014 14:20 |

podobné články