Článek

Vlak srazil u Zábřehu člověka: Zabil ho

 
Na železniční trati mezi Zábřehem a obcí Lupěné na Šumpersku v sobotu ráno rychlík srazil a usmrtil osobu. Oznámila to policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Kvůli nehodě byl na 2,5 hodiny zastaven v obou směrech provoz na hlavním železničním koridoru v úseku mezi stanicemi Hoštejn a Zábřeh na Moravě.
20.02.2021 12:30 |

podobné články

Podobné články

Vlak srazil a zabil u Horních Počernic člověka

 
Vlak dnes večer srazil a zabil mezi Mstěticemi a stanicí Praha Horní Počernice člověka. ČTK to řekl mluvčí drážní inspekce Martin Drápal. Provoz v tomto úseku je kvůli nehodě zastaven, obnoven by měl být podle údajů na webu Českých drah o půlnoci
18.07.2014 22:50 |

podobné články

Vlak u pražských Horních Počernic srazil a zabil člověka

 
Vlak dnes u pražských Horních Počernic srazil a zabil člověka. Kvůli nehodě byl přerušen provoz na trati mezi Prahou a Lysou nad Labem. ČTK to řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Omezení se dotklo hlavně osobních spojů, místo vlaků vyjely autobusy.
20.01.2015 17:11 |

podobné články

Desítky minut zpoždění: Vlak na hlavním tahu srazil a zabil člověka

 
Vlak v Tuklatech na Kolínsku ve čtvrtek odpoledne srazil a zabil člověka. Provoz na hlavní trati z Prahy na Kolín to podle webu Českých drah velmi omezilo. Vlaky jezdí pouze po jedné ze tří kolejí. Způsobilo to značná zpoždění.
20.02.2020 16:40 |

podobné články

Vlak srazil u Plzně člověka: Tělo zůstalo viset na lokomotivě

 
Vlak srazil na trati z Plzně do Chebu člověka. Mrtvola zůstala viset na lokomotivě. Tragédie se stala u obce Bdeněves na severu Plzeňska. Podle prvních informací skočil muž pod vlak sám. Jde tak nejspíš o sebevraždu.
30.09.2017 12:40 |

podobné články

Starosta Zábřehu: KDU-ČSL by prospělo nebýt ve vládě za každou cenu

 
Proč není spokojen s výsledkem strany a jak nahlíží na možnou koalici ČSSD, ANO a KDU-ČSL? Čeho se obává u nových stran, jež se dostaly do sněmovny? František John (KDU-ČSL) plánoval akademickou dráhu, nyní je ale od roku 2010 starostou Zábřehu. Jak se mu podařilo vypořádat s problémy, které zanechalo předchozí vedení a jak se aktuálně vyvíjí dlouholetý spor s firmou Wanemi? Řeč byla i o příčinách problémů s bezdomovci, jež se se nevyhnuly ani Zábřehu.
13.11.2013 09:21 |

podobné články

V Zábřehu čekali na Zemana jeho odpůrci s transparenty

 
Několik červených karet, nesouhlasných transparentů a tibetských vlajek drželi dnes v rukách někteří účastníci podvečerního setkání prezidenta Miloše Zemana s obyvateli Zábřehu na Šumpersku. Mítinku, který byl součástí třídenní návštěvy prezidenta v Olomouckém kraji, se v centru Zábřehu zúčastnily stovky lidí a obešel se bez incidentů.
09.11.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24959 článků)

Pendolino usmrtilo v Zábřehu na Moravě člověka. V provozu nastaly komplikace

 
V železniční stanici Zábřeh na Moravě dnes odpoledne vlak pendolino srazil a usmrtil člověka, který přecházel přes koleje. Sdělil to mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Provoz ve stanici byl podle webu Českých drah značně omezen, desítky vlaků měly až patnáctiminutová zpoždění. 
17.05.2013 19:00 |

podobné články

Dívky přebíhaly trať, jednu z nich (14) srazil vlak

 
Mladická nerozvážnost se nevyplatila 14leté dívce, která se rozhodla zkrátit si cestu přes koleje. Stačila chvilka nepozornosti a málem přišla o život. Na trati mezi Břeclaví a Podivínem ji srazil vlak. "Dva lidé přebíhali trať před přijíždějícím EuroCity. Jednoho člověka vlak zachytil," řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.
19.02.2012 16:30 |

podobné články

U Všenor zabil vlak muže. Zřejmě sebevraha

 
Smrtelná zranění utrpěl ve čtvrtek ráno muž, kterého u Všenor v Praze západ srazil osobní vlak. vlak jel z Prahy hlavního nádraží do Řevnic, potvrdil informace mluvčí drážní inspekce Martin Drápal. Není vyloučeno, že zraněný skočil pod vlak schválně.
01.08.2013 09:10 |

podobné články

Mezi Ostravou a Bohumínem srazil vlak člověka, ten na místě zemřel

 
Vlak Eurocity jedoucí do Polska srazil na trati mezi Ostravou a Bohumínem člověka, který se pohyboval v kolejišti. Ten byl na místě mrtvý, informoval agenturu Mediafax mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.
03.02.2011 18:45 |

podobné články

Nákladní vlak srazil v Praze člověka! NEPŘEŽIL

 
Nákladní vlak ve středu v 18.30 srazil v pražských Horních Měcholupech člověka, trať na Tábor a České Budějovice je dočasně uzavřena. Informuje o tom server Českých drah.
20.04.2011 19:25 |

podobné články

Na Brněnsku srazil vlak člověka, na místě zemřel

 
V pondělí ráno srazil vlak u Popovic na Brněnsku člověka, který zemřel. Podle předběžných informací spáchal muž sebevraždu, řekl agentuře Mediafax mluvčí brněnských policistů Bohumil Malášek.
09.05.2011 08:40 |

podobné články

U Otrokovic srazil vlak člověka, provoz na trati je omezený

 
U Otrokovic na Zlínsku srazil večer osobní vlak člověka, který svým zraněním podlehl. Byl v místě, kam nemá veřejnost přístup. Řekl to mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Provoz na trati Přerov Břeclav byl zhruba na hodinu zcela přerušen, vlaky nyní jezdí po jedné ze dvou kolejí. Je to dnes již třetí člověk usmrcený vlakem. 
04.02.2013 20:55 |

podobné články

Vlak Leo Expressu srazil na přejezdu člověka. Zřejmě přecházel tam, kde neměl!

 
Na železničním přejezdu mezi Olomoucí a Grygovem srazil ráno vlak člověka, který na místě zemřel. K neštěstí došlo na přejezdu zabezpečeném závorami i světly.
03.12.2013 07:20 |

podobné články

TRAGICKÁ NEHODA: Vlak srazil člověka

 
Provoz na železniční trati mezi Prahou a Turnovem je přerušen, mezi Všetaty a Neratovicemi srazil vlak člověka. Příčiny nehody nyní zjišťují vyšetřovatelé.
23.01.2014 07:25 |

podobné články

NEŠTĚSTÍ: V Brně vlak srazil člověka! Nehodu nepřežil

 
Osobní vlak srazil v pátek odpoledne na železničním přejezdu v Brně člověka. Provoz mezi stanicemi Brno - hlavní nádraží a Brno - Chrlice je proto přerušen. Zavedena je náhradní doprava.
30.05.2014 16:25 |

podobné články

Neštěstí u Ostrova: Vlak na kolejích srazil člověka, byl na místě mrtvý

 
U Ostrova na Karlovarsku srazil dnes ráno vlak člověka. Byl na místě mrtvý.
07.06.2014 08:25 |

podobné články

Vlak u České Třebové srazil člověka: Nehoda omezila provoz na trati

 
U České Třebové srazil dnes časně ráno nákladní vlak člověka, který svým zraněním podlehl. ČTK to řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.
21.11.2016 07:00 |

podobné články

U Berouna srazil vlak člověka, provoz na trati stojí

 
U Popovic na Berounsku srazil a usmrtil v pondělí dopoledne vlak člověka. Provoz na trati mezi Prahou a Plzní byl v obou směrech zastaven, informovala mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková.
30.01.2017 11:20 |

podobné články