Článek

Vlak na Zličíně srazil člověka: Provoz na trati nehoda zastavila

 
Pražští hasiči spolu se Správou železnic zasahovali na pražském Zličíně. Došlo tam k nehodě, při které vlak srazil osobu. Hasiči zraněného předali do péče záchranářů.
11.12.2021 11:30 |

podobné články

Podobné články

Vlak u Nymburka srazil cyklistu: Nehoda zastavila provoz na trati

 
K vážné nehodě došlo ve středu ráno na trati mezi Nymburkem a Poděbrady. Osobní vlak tu srazil a zranil cyklistu. Zraněný skončil v nemocnici, nehoda omezila provoz na trati.
23.05.2018 06:55 |

podobné články

U Přerova srazil vlak člověka: Na trati vznikala zpoždění

 
Nákladní vlak srazil časně ráno u Přerova člověka, který na místě zemřel. Provoz na trati do Polska je omezen, průjezdná je jen jedna kolej. Provoz na trati do Polska byl více než čtyři hodiny omezen, plně obnoven byl po 08:00.
20.03.2017 07:00 |

podobné články

Mezi Kladnem a Kralupy se srazil vlak s autem: Nehoda zastavila provoz na trati

 
Mezi Kladnem a Kralupy nad Vltavou se dnes brzy ráno srazil vlak s autem, provoz na trati stojí. Cestující přepravuje náhradní autobusová doprava. Řidič auta je vážně zraněný, příčinu nehody na místě vyšetřují policisté.
12.12.2017 08:50 |

podobné články

Vlak v Horních Počernicích srazil mladou ženu, na místě zemřela. Provoz na trati dvě hodiny stál

 
Provoz na trati mezi Prahou a Milovicemi zastavila tragická nehoda. Za Horními Počernicemi srazil vlak kolem půl osmé ráno mladou ženu, ta zraněním na místě podlehla.
13.02.2020 08:15 |

podobné články

Na trati na okraji Plzně srazil vlak člověka: Provoz byl přerušen

 
Na železniční trati na okraji Plzně v sobotu večer srazil vlak od Prahy člověka. Byl na místě mrtvý. Doprava na hlavní trati Praha - Plzeň byla mezi plzeňským hlavním nádražím a Ejpovicemi zhruba na dvě hodiny přerušena. ČTK to zjistila od policie, záchranářů a z webu Českých drah.
28.12.2019 21:40 |

podobné články

U Otrokovic srazil vlak člověka, provoz na trati je omezený

 
U Otrokovic na Zlínsku srazil večer osobní vlak člověka, který svým zraněním podlehl. Byl v místě, kam nemá veřejnost přístup. Řekl to mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Provoz na trati Přerov Břeclav byl zhruba na hodinu zcela přerušen, vlaky nyní jezdí po jedné ze dvou kolejí. Je to dnes již třetí člověk usmrcený vlakem. 
04.02.2013 20:55 |

podobné články

U Berouna srazil vlak člověka, provoz na trati stojí

 
U Popovic na Berounsku srazil a usmrtil v pondělí dopoledne vlak člověka. Provoz na trati mezi Prahou a Plzní byl v obou směrech zastaven, informovala mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková.
30.01.2017 11:20 |

podobné články

Tragédie na kolejích: Vlak ve Všenorech srazil člověka, provoz na trati stojí

 
Obrovské neštěstí se odehrálo v pondělí odpoledne ve Všenorech u Prahy. Osobní vlak tam srazil člověka, ten na místě zemřel. Hasiči teď z vagónů evakuují zhruba čtyřicet cestujících, provoz na trati mezi Berounem a pražským hlavním nádražím je zastaven.
27.01.2020 16:40 |

podobné články

Neštěstí na Frýdecko-Místecku: Vlak bez cestujících se stal ženě osudným

 
Osobní vlak bez cestujících dnes ráno srazil a usmrtil ženu na trati mezi Baškou a Pržnem na Frýdecko-Místecku. ČTK to řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Nehoda zastavila zhruba na tři hodiny provoz na trati z Ostravy do Valašského Meziříčí. Podle webu Českých drah se provoz podařilo obnovit kolem 07:00. 
21.06.2013 08:50 |

podobné články

U Čáslavi smetl vlak auto: Řidič zahynul, nehoda zastavila provoz na trati

 
U Čáslavi se dnes ráno srazil vlak s osobním autem. Řidič vozu nehodu nepřežil, jeho spolujezdkyně utrpěla zranění. ČTK to řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Provoz na trati Čáslav - Třemošnice je přerušen, mezi stanicemi Čáslav místní nádraží a Skovice je zavedena náhradní autobusová doprava.
31.01.2018 07:05 |

podobné články

Zima se drží „zuby, nehty“: Námraza zastavila tramvaje, boural i autobus

 
Námraza zastavila v pátek ráno provoz na tramvajové trati v Liberci a také na meziměstské trati do Jablonce nad Nisou. Dopravu v krajském městě musely až do šesti hodin zajišťovat náhradní autobusy, na trati do Jablonce byl provoz obnoven v 7:15. Problémy nebyly jen na tramvajové trati, policie řešila ráno také několik dopravních nehod na namrzlých silnicích. Obešly se bez zranění.
29.04.2016 10:00 |

podobné články

Vlak na Hradecku srazil člověka: Nehodu nepřežil

 
Na trati mezi Chlumcem nad Cidlinou a Novým Bydžovem na Hradecku v neděli vlak srazil člověka. Byl na místě mrtev, řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Doprava na trati skoro tři hodiny stála, provoz se obnovil v 15:15, uvedly České dráhy.
09.01.2022 16:40 |

podobné články

Vlak v Radlicích srazil člověka. Mezi Smíchovem a Hlavním nádražím provoz stojí

 
Obrovská tragédie v pátek odpoledne zastavila provoz vlaků mezi Zličínem a hlavním nádražím v Praze. Vlak na přejezdu v Radlicích srazil člověka, zda srážku přežil, zatím není známo.
10.08.2018 16:10 |

podobné články

Vlak v Libni usmrtil člověka! Provoz byl na hodinu a půl zastaven

 
K neštěstí došlo ve středu ráno na vlakové trati v pražské Libni. Vlak tam srazil člověka, ten svým zraněním na místě podlehl. Provoz vlaků na trati vedoucí z pražského Masarykova nádraží přes Vysočany byl zhruba hodinu a půl zastaven, řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Dopravní omezení se týkalo i příměstských vlaků. U nehody zasahovali hasiči, místo nehody na mostě přes Sokolovskou ulici bylo podle mluvčího pražských hasičů Martina Kavky obtížně přístupné.
29.08.2018 08:00 |

podobné články

Vlak srazil člověka na Chomutovsku: Provoz prozatím stojí

 
Na Chomutovsku srazil dnes ráno vlak člověka. Provoz na trati mezi stanicemi Chomutov a Kyjice je zastaven.
07.04.2017 06:55 |

podobné články

Neštěstí zastavilo provoz na kolejích: Vlak v Klánovicích srazil člověka, na místě zemřel

 
Další neštěstí se odehrálo v pondělí odpoledne na kolejích v Praze. Vlak v Klánovicích srazil člověka, ten na místě zemřel. Provoz na hlavní trati z Prahy na Kolín byl kvůli tomu zhruba na půl hodiny přerušen. Rychlíky a expresy jezdily odklonem přes Lysou nad Labem.
27.07.2020 16:00 |

podobné články

TRAGICKÁ NEHODA: Vlak srazil člověka

 
Provoz na železniční trati mezi Prahou a Turnovem je přerušen, mezi Všetaty a Neratovicemi srazil vlak člověka. Příčiny nehody nyní zjišťují vyšetřovatelé.
23.01.2014 07:25 |

podobné články

Vlak u České Třebové srazil člověka: Nehoda omezila provoz na trati

 
U České Třebové srazil dnes časně ráno nákladní vlak člověka, který svým zraněním podlehl. ČTK to řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.
21.11.2016 07:00 |

podobné články

Mezi Běchovicemi a Úvaly zabil nákladní vlak člověka. Na místě byl omezený provoz

 
Na trati mezi pražskými Běchovicemi a Úvaly u Prahy srazil dnes před polednem nákladní vlak člověka. Chodec střet nepřežil. Uvedl to mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Provoz vlaků v místě neštěstí byl podle webu Českých drah omezený. Některé rychlíkové spoje proto jely odklonem přes Nymburk a Lysou nad Labem. Provoz se obnovil před 14:00.
31.10.2018 13:00 |

podobné články