Článek

Vladimír Ustyanovič: Nehorázné výroky premiéra Fialy

 
Nerozumím výroku premiéra Fialy po skončení prvního kola voleb, "že dojde k populismu a příklonu k Rusku". Mohu pouze spekulovat, že premiér Fiala signalizuje, že Petr Pavel podepsal vázací svazky v G.R.U., která řídila naši vojenskou rozvědku do roku 1991 jako součást Varšavské smlouvy.
17.01.2023 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (1630 článků) , Pavel Fiala (248 článků)
Podobné články

Vladimír Ustyanovič: Šoky premiéra, nebo ,,Antipremiéra" Fialy

 
KOMENTÁŘ Jen připomenu, co již bylo řečeno, kdy premiér Fiala na setkání s velvyslanci stanovil hlavní prioritu pro všechny zúčastněné – pomoc při obnově Ukrajiny a dodal zároveň, že Česká republika bude i nadále podporovat zbraněmi Ukrajinu. Tyto výroky iniciovaly pomyslnou rozbušku trhaviny SEMTEX, ale s daleko ničivějším účinkem vztahující se k naší energetické a s tím související hospodářské katastrofě.
25.08.2022 16:35 |

podobné články

Kolem ředitelky GASK se objevují nové pochybnosti a Meda Mládková říká: Výroky Jany Šorfové jsou nehorázné lži

 
Proti výrokům ředitelky Galerie Středočeského kraje (GASK) Jany Šorfové ohledně její činnosti v Museu Kampa i důvodům jejího odchodu se ostře ohradila jeho zakladatelka Meda Mládková. „Jsou to nehorázné lži,“ řekla ve čtvrtek večer Právu Mládková.
21.05.2011 11:05 |

podobné články

Začal soud s exšéfem Homolky. Bezostyšné a nehorázné lži, odmítá obviněný

 
Exšéf Homolky Vladimír Dbalý odmítl obžalobu, která jej viní z ovlivňování zakázek a korupce. Státní zástupce nehorázně a bezostyšně lže, řekl při výpovědi. Obviněný je dále náměstek Michal Toběrný a dalších pět lidí. Dbalý si měl podle obžaloby takto přijít na 27 milionů korun.
11.01.2016 10:25 |

podobné články

Vladimír Ustyanovič: Generální tajemník odborových svazů Středula

 
Tento novodobý papaláš, jehož manýry, tím myslím chování, se dají velice blízce připodobnit ke komunistickým krajským tajemníkům. Tento odborový politik svou argumentací a zejména nezapomenutelnými výroky připomíná absolventa VUMLu (večerní univerzity marxismu-leninismu). První výrok tohoto odborářského génia hodný zřetele je „Čím zvýšíme platy ve státní sféře, tím zvýšíme životní úroveň pracujících a jejich koupěschopnost“. To byla jedna z prvních hloupostí.
21.07.2020 16:35 |

podobné články

Vladimír Ustyanovič: Copak je to za doktora Straku?

 
V poslední době rozvířil téma nějaký doktor Straka, který v posledních letech proslul hyenistickými výroky, které váženému čtenáři připomenu.
13.06.2022 07:20 |

podobné články

Odborářský boss vyvolal skandál výroky o homosexuálech

 
Odborářský předák Jaromír Dušek vyvolal skandál ostrými výroky o homosexuálech. Tvrdí, že ovládají České dráhy. Prohlásil dokonce, že se kvůli tomu bojí ohnout pro tužku na chodbě. Dušek se za slovní ataky dočkal ostré kritiky. Ministr dopravy Gustav Slamečka označil výroky za nacistickou rétoriku. Výroky tvrdě odsoudil i premiér Jan Fischer.
06.03.2010 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1770 článků)

Zaorálek: Výroky knížete jsou absurdní. Schwarzenberg: Stojím si za nimi

 
I přesto, že tiskové agentury částečně překroutily výroky šéfa diplomacie Karla Schwarzenberga (TOP 09) na adresu situace v Libyi, jejich jádro je prý pravdivé. Právě to přitom stínový šé resortu Lubomír Zaorálek (ČSSD) označil za "nehorázné a absurdní." Kníže ale nepovoluje.
21.02.2011 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4068 článků) , Lubomír Zaorálek (2844 článků)

Vyzýval Bělobrádek Češky k sexu s uprchlíky? „Nehorázná lež,“ zuří vicepremiér

 
„Češky by se neměly bránit sexu s uprchlíky“, „Běženci nemusí dodržovat naše zákony“. Takovéto výroky připsala exkandidátka na primátorku Ostravy za LEV 21 Nela Lisková vicepremiérovi Pavlu Bělobrádkovi (KDU-ČSL). Ten se proti jejím tvrzením důrazně ohradil. Podle něj jde o neúspěšnou kandidátku, která prošla několika stranami. Její výroky označil za „lživé a nehorázné“. V jednom ze svých textů dokonce Lisková vyzvala politika, ať nabídne imigrantům vlastní ženu.
11.01.2016 20:15 |

podobné články

Migranti jsou... Přijde poslankyně Maříková o imunitu? Šéfka TOP 09, Kalousek a další jsou na její straně

 
Vydání poslankyně Karly Maříkové (SPD) policii za její výroky na adresu migrantů nejspíše Poslanecká sněmovna neschválí. Poslanecký klub SPD vyjádřil Maříkové plnou podporu a s vydáním nesouhlasí ani opoziční TOP 09 a STAN. „Výroky jsou to naprosto nehorázné a odsouzeníhodné, ale je to politické vyjádření, které bychom měli pokrýt imunitou,“ řekla předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová-Adamová.
10.03.2020 16:56 |

podobné články

Kylie Minogue: V těchto šatech je nehorázně sexy!

 
Kylie Minogue je stále NEHORÁZNĚ SEXY!
21.11.2011 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Kylie Minogue (381 článků)

Němec (LEV 21): Platy některých státních úředníků jsou nehorázné

 
Vysoké platy některých "vyvolených" státních úředníků jsou nehorázně vysoké a neodpovídají skutečně odvedené práci.
28.07.2013 20:40 |

podobné články

Gazdík: Nehorázné. Babiš nešetří, ale přitom chce úspory po obcích

 
Ministr financí Andrej Babiš chystá pravidla, která radnicím určí, jak nejvíce se mohou zadlužit. Zdůvodňuje to tím, že podle nejnovějších údajů dluží více než polovina obcí a měst v Česku dohromady přes 92 miliard korun. Je to nehorázné od vlády, která odmítá šetřit a vyrábí dluhy, říká místopředseda Poslanecké sněmovny Petr Gazdík (klub TOP 09 a Starostové).
19.05.2014 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Petr Gazdík (1208 článků) , Petr Gazdík (1197 článků)

Plyn zlevní i Pražská plynárenská. Ale málo! Nehorázné marže si moc nesníží!

 
Pražská plynárenská od 1. května letošního roku zlevní všem zákazníkům zemní plyn o 11 procent. Snížení cen už oznámil i největší tuzemský distributor plynu, skupina RWE. To vše po dvouměsíčním tlaku Blesku, který upozorňuje na nehorázné marže dodavatelů plynu! Snížením cen si ale tyto společnosti jen nepatrně ukrojí.
16.03.2016 10:50 |

podobné články

„Nehorázné, skandální.“ Marksovou naštvala stopka pro poslankyni s miminkem

 
Za „naprosto nehorázné a skandální“ označila česká ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (ČSSD) to, že poslankyni Simonu Petrík nevpustili s půlroční dcerou v šátku na jednání slovenské Národní rady, kam zamířila na interpelace, prý jen kvůli jedné otázce a na 20 minut. Na Západě je situace jiná, upozorňuje Marksová a její slova potvrzuje i europoslankyně a matka půlročního syna Kateřina Konečná (KSČM). V europarlamentu totiž došlo i na kojence.
04.05.2016 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (425 článků) , Michaela Marksová (465 článků)

Političky si vjely do vlasů: „Nehorázné lži,“ čertí se Marksová na Maxovou

 
Různé pohledy na problematiku nízkých výdělků pečovatelek a pečovatelů v pátek dostaly do sporu političky vládní koalice. Poslankyně hnutí ANO Radka Maxová ostře kritizovala ministryni práce a sociálních věcí Michaelu Marksovou (ČSSD) za to, že se nesnaží hledat peníze na přidání v sociálních službách. Marksová se proti tomu důrazně ohradila a označila to za nehorázné lži. Problém je podle ní v ministerstvu financí a hnutí ANO, pod jehož správou resort je.
19.05.2017 16:35 |

podobné články

Pražský primátor kritizuje rozhodnutí vlády: Zrušit trhy ze dne na den je nehorázné, říká Hřib

 
Vládní rozhodnutí zrušit kvůli pandemii nemoci covid-19 vánoční trhy je podle pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) nehorázné a vláda musí trhovcům nabídnou adekvátní kompenzace. „Navíc je naprostý paradox zrušit venkovní trhy třeba na náměstí Republiky a vedle toho nechat fungovat přeplněné nákupní centrum," sdělil Hřib. Vláda od pátečních 18:00 zakázala konání vánočních trhů s výjimkou prodeje stromků a kaprů. Na veřejných místech lidé nebudou smět pít alkohol.
25.11.2021 19:00 |

podobné články

Au. Po projevu je z Fialy boxovací pytel. A nemlátí ho zdaleka jen Babiš

 
Dnešní projev premiéra Petra Fialy (ODS) k ekonomické a politické situaci Česka budí na sociálních sítích rozporuplné reakce. Přestože část komentujících vnímá projev jako „vynikající“, zaznívají ve větší míře negativní reakce i od lidí, kteří běžně k současnému kabinetu nejsou příliš kritičtí. Mnozí se přitom pozastavují zejména nad Fialou kritikou předchozího Babišova kabinetu, jež zaznívala hned zkraje projevu a pokračovala i v jeho průběhu. „Velkorysé vládní PR,“ ozývá se. A nechybějí ani spekulace, zdali se projevem premiér nechtěl zbavit pozornosti kolem kauzy spojené s vládním STAN. Podle šéfredaktora MF DNES Jaroslava Plesla dnes k občanům od Fialy zazněl „hodně silnej signál“.
22.06.2022 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (390 článků) , Petr Fiala (4899 článků) , Jaroslav Fiala (151 článků)

Není to jen Babiš. Láska neví, co čekat od Fialy

 
Záměr premiéra Petra Fialy (ODS) vystoupit tuto neděli s televizním projevem necelý týden před volbami se střetává s dosti silnou kritikou opozice a šéf opozičního hnutí ANO Andrej Babiš Fialu označil za zbabělce kvůli tomu, že s ním nepůjde do společné televizní debaty. „Odlétám v zastoupení prezidenta na pohřeb královny Alžběty II.,“ osvětluje však Fiala. Jeho televizní projev ale mezitím s obavami vyhlíží i senátor Václav Láska (SEN 21). Neví, co má od Fialy očekávat.
17.09.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Petr Fiala (4899 článků) , Václav Fiala (168 článků)

Není to jen Babiš. Láska neví, co čekat od Fialy

 
Záměr premiéra Petra Fialy (ODS) vystoupit tuto neděli s televizním projevem necelý týden před volbami se střetává s dosti silnou kritikou opozice a šéf opozičního hnutí ANO Andrej Babiš Fialu označil za zbabělce kvůli tomu, že s ním nepůjde do společné televizní debaty. „Odlétám v zastoupení prezidenta na pohřeb královny Alžběty II.,“ osvětluje však Fiala. Jeho televizní projev ale mezitím s obavami vyhlíží i senátor Václav Láska (SEN 21). Neví, co má od Fialy očekávat.
17.09.2022 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Petr Fiala (4899 článků) , Václav Fiala (168 článků)