Článek

Vladimir Putin vyznamenal pětinásobného vraha: Z vězení se chodí rovnou na frontu

 
Rusko se snaží doplnit stavy mužů ve vlastní armádě, jak jen to jde. Aktuálně probíhá obrovská kampaň v ruských věznicích a lágrech. Za půl roku vojenské služby je vojákům slibována svoboda, pokud zemřou, budou oslavováni jako hrdinové. To se teď potvrdilo, když vyšlo najevo, že prezident Vladimir Putin vyznamenal posmrtně pětinásobného mafiánského vraha, který byl odsouzen na pětadvacet let vězení. O kauze píše například britský Daily Mail.
22.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4592 článků)
Podobné články

Putin vyznamenal zločince: Muže podezřelého z vraždy Litviněnka a čečenského prezidenta

 
Ruský prezident Vladimir Putin oceňuje své nohsledy. Vyznamenal Andreje Lugovoje, podezřelého z vraždy Alexandra Litviněnka, i čečenského vůdce Ramzana Kadyrova, který se nedávno zastal vraha Putinova protivníka Borise Němcova.
11.03.2015 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4592 článků)

Putin posmrtně vyznamenal tragicky zesnulého šéfa Totalu

 
Ruský prezident Vladimir Putin posmrtně vyznamenal tragicky zesnulého šéfa francouzské ropné společnosti Total Christopha de Margerieho. Udělil mu Řád cti. Informovala dnes agentura Reuters.
02.11.2014 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4592 článků)

Vánoční vrah Vladimír Lulek ubodal manželku a 4 děti: Po jeho popravě si dal kat panáka rumu

 
Zabil čtyři děti (†1 až †10) a manželku (†41). Masový vrah Vladimír Lulek (†35) dostal trest smrti. Jako poslední v Česku. 2. února uplynulo 32 let od popravy pětinásobného vraha nevinné rodiny.
22.12.2016 09:40 |

podobné články

Za co vás Putin vyznamenal, packalové? Senátor STAN k Vrběticím

 
„Zdá se, že dvojice agentů, která akci dle dostupných informací konala, byla vůbec dvojicí mimořádných packalů. Zpackali Vrbětice, zpackali Salisbury. Za co je Putin vyznamenal, je mně záhadou,“ konstatoval k agentům packalům, kteří mají stát za výbuchy ve Vrběticích i otravou dvojitého agenta Skripala a jeho dcery senátor za Liberecko Michael Canov. „Rusko paralyzovalo naše velvyslanectví v Rusku. Reagovat určitě musíme. Mně osobně by se nejvíce líbila dohoda o stejných kvótách počtu diplomatů. Obávám se však, že paritní stav sice nastane, ale bude 0:0,“ dodal.
20.04.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1818 článků)

Rozmazlený synek mluvčího Kremlu: Žije si v nevídaném přepychu, na frontu jít nehodlá

 
Nikolaj Peskov je dokonalým důkazem, že v Rusku si rozhodně nejsou všichni rovni. Rozmazlený synáček Dimitrije Peskova, který dělá předního mluvčího Vladimiru Putinovi, se totiž nemusí obávat, že by ho povolali na frontu, ani kdyby ruský prezident vyhlásil kompletní mobilizaci. Dokládá to i telefonát, kdy mladému Peskovi zavolal falešný důstojník a vystřelil si z něj, že je povolán na frontu. Odpověd? "Já jsem pan Peskov," zní na nahrávce, jejiž přepis zveřejnil Daily Mail. Zatímco ostatní Rusové umírají ve zbytečné invazi na Ukrajině, Nikolaj si užívá luxusu, drahých aut a směje se všem do tváře.
22.09.2022 16:20 |

podobné články

28. výročí poslední popravy v Česku: Na šibenici v suterénu pankrácké věznice oběsili pětinásobného vraha!

 
Přesně 2. února 1989 byl vykonán poslední trest smrti na území České republiky. Je to tedy už 28 let, kdy byl v pankrácké věznici v Praze popraven oběšením pětinásobný vrah Vladimír Lulek.
02.02.2017 14:05 |

podobné články

Vladimír Putin v Praze?

 
Prezident Ruské federace Vladimir Putin možná již brzy zamíří do České republiky – soukromě. Pokud se bude dařit ruským hokejistům na nadcházejícím mistrovství světa v Ostravě a Praze, mohl by jim Putin vyjádřit podporu přímo v hledištích. Informuje o tom server HlídacíPes.org s poukazem na to, že by tak Putin mohl českému prezidentovi Miloši Zemanovi oplatit cestu do Moskvy.
21.04.2015 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4592 článků)

Vladimír Putin dnes nepotěšil ty, kteří mu předhazují, jaký je diktátor. Analytička Salminen rozebírá celý jeho výroční projev

 
Ruský prezident Vladimir Putin pronesl projev před Federálním shromážděním. Analytička Veronika Sušová-Salminen si ho vyslechla a zhodnotila Putinovy myšlenky, které považovala za vůbec nejzajímavější. Putin se vyjadřoval k domácí politice i k mezinárodnímu dění. Pokud jde o domácí scénu, zatím prý není jisté, zda bude Putin znovu kandidovat na prezidenta, ale ať už to bude, jak chce, Rusko chce samo rozhodovat o svém osudu a nenechá si radit zvenčí.
01.12.2016 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4592 článků)

Vladimír Franta: Vladimir Putin muž z budoucnosti. Proděravěl americký raketový deštník

 
Putin představil nebalistické jaderné rakety s plochou dráhou letu na jaderný pohon s neomezeným doletem, jakož i tělesa 20krát rychlejší než zvuk včetně laserů. Bude Pentagonu nyní stačit vojenský rozpočet na příští rok čítající 760 miliard dolarů? Vstoupilo Rusko do nové éry? Putin narýsoval ruskou vojenskou iniciativu jdoucí ruku v ruce se sociálními reformami majícími umožnit Rusům kvalitnější život, komfortnější podnikání i dobu dožití. Je toto vše prezidentskou předvolební rétorikou? Putin ujistil, že nové kroky Ruska neporušují dříve stvrzené mezinárodní dohody.
02.03.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4592 článků)

Vladimir Putin chodí rád pozdě: Papeže nechal čekat téměř dvě hodiny a Merkelovou víc jak čtyři!

 
Audience u britské královny, případně papeže ve Vatikánu? Ruský prezident si s etiketou hlavu nedělá. Vladimir Putin je pověstný tím, že nikdy nechodí včas. Šéf Kremlu nechává rád čekat naprosto každého, ať je to přední světový státník, nebo dokonce jeho manželka! Podle odborníka je důvodem, proč Putin rád nechává všechny čekat a nestará se o čas, jeho megalomanství.
08.03.2022 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4592 článků)

Vladimír Ustyanovič: Černokněžna

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vyznamenal ministryni obrany Janu Černochovou Řádem kněžny Olgy II. třídy. Udělil jí ho za osobní zásluhu na posílení mezistátní spolupráce a podporu státní svrchovanosti a územní integrity Ukrajiny, píše se v prohlášení ukrajinské prezidentské kanceláře. Zelenskyj Řádem za zásluhy I. třídy vyznamenal také ministra zahraničí Jana Lipavského. A jinak? Svět se asi zbláznil. Lež se stává normou, předseda základní organizace KSČ kandiduje na prezidenta, teroristické útoky jsou schvalovány a premiér české vlády prohlásil, že zatočí s inflací a za jeho vlády potraviny zlevnily. A nyní v daných souvislostech.
05.09.2022 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (756 článků)

Reuters: Vladimir Putin rozhodne naprosto o všem. Je v pozici, kdy určuje budoucnost. Vítězí

 
Dle agentury Reuters se nyní prezident Ruské federace Vladimir Putin nachází v situaci, kdy právě on může rozhodnout, jaká bude budoucnost Ukrajiny, Ruska, ale i Evropy jako takové. Vladimir Putin sám na sebe nahlíží jako na spasitele svého národa, ve Spojených státech amerických a v Evropě je však na něj nahlíženo jako na hrozbu nového světového pořádku.
24.02.2015 12:41 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4592 článků)

Vrah Roubal se chce soudit kvůli křečovým žilám!

 
Drzost, která nezná mezí. Tak by se chtělo nazvat žalobu pětinásobného vraha Ivana Roubala proti VZP a Vězeňské službě ČR kvůli křečovým žilám.
04.01.2010 18:10 |

podobné články

Šílený Oto: Vrah, který to zpackal

 
V seriálu Blesku pro muže o sériových vrazích sledujeme především motiv. V případě pětinásobného vraha Oto Biedermana šlo o kombinaci touhy po penězích a prostoduchosti.
18.10.2011 08:15 |

podobné články

V USA popravili vrahy z minulého století. Dostali smrtící injekci

 
Dva vrazi odsouzení k trestu smrti dostali v noci na dnešek smrtící injekci v Texasu a na Floridě. Texas popravil jako letos svého sedmého vězně pětinásobného vraha Elroye Chestera, popravčí na Floridě zase ukončil život Williama Van Poycka, který zavraždil vězeňského dozorce.
13.06.2013 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Texas Texas (193 článků)

Texas a Florida popravily vrahy z minulého století. Dostali smrtící injekci

 
Dva vrazi odsouzení k trestu smrti dostali v noci na dnešek smrtící injekci v Texasu a na Floridě. Texas popravil jako letos svého sedmého vězně pětinásobného vraha Elroye Chestera, popravčí na Floridě zase ukončil život Williama Van Poycka, který zavraždil vězeňského dozorce.
13.06.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Texas Texas (193 článků)

Poprava pětinásobného vraha v Texasu: Zabil i vlastní ženu

 
V Texasu byl ve středu popraven osmapadesátiletý muž, který v roce 1997 zastřelil svou bývalou manželku a čtyři další lidi. Smrt Coye Wasbrooka byla už 535. popravou od obnovení trestu smrti v Texasu v roce 1976.
10.03.2016 08:10 |

podobné články

Exkluzivní zpověď pro pořad Očima Josefa Klímy: Můj syn byl sériový vrah!

 
Porodila ho, věnovala mu péči i lásku, jenže pak se její syn vydal hodně špatným směrem. „Dodnes jsem se s tím nevyrovnala,“ říká maminka pětinásobného vraha Romana Postla.
02.04.2017 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Klíma (236 článků)

Putin vyznamenal tři ruské novináře zadržené nebo zraněné na Ukrajině

 
ˇRuský prezident Vladimir Putin udělil dnes vysoká státní vyznamenání dvěma novinářům z televize bulvárního serveru LifeNews a reportérovi prokremelské televize Russia Today. Učinil tak po jejich návratu z Ukrajiny, kde byli zadrženi, respektive utrpěli zranění.
28.05.2014 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4592 článků)