Článek

„Vláda Slovenska o tom ví.” Rajchl dohnal Matáska ještě dál než k soudu za „pic ho”

 
Schvalování terorismu se měl podle právníka a šéfa strany PRO Jindřicha Rajchla dopustit herec David Matásek svou poznámkou „pic ho!“ těsně poté, co byl spáchán atentát na Roberta Fica. Sám proto podal trestní oznámení a mluví o dvojím metru české justice. Zastavil se též u Orbánovy mírové mise a prohlášení známého německého fotbalisty.
09.07.2024 20:25 |

podobné články

Osobnosti: David Matásek (176 článků) , Robert Fico (1335 článků)
Podobné články

Pic ho, napsala hvězda Básníků po atentátu na Fica. Rajchl teď Matáska žene k soudu

 
Herec David Matásek se měl dopustit trestného činu. Myslí si to aspoň šéf strany PRO Jindřich Rajchl, který na něj podal trestní oznámení. Za všechno může Matáskův příspěvek na Facebooku těsně po atentátu na slovenského premiéra Roberta Fica. „Pic ho!“ měl napsat Matásek, čímž se měl podle Rajchla dopustit schvalování trestného činu.
09.07.2024 16:40 |

podobné články

Osobnosti: David Matásek (176 článků) , Robert Fico (1335 článků)

VIDEO Gros pič. Gros pič. Gros pič. Oběti 21. srpna 1968? Elitní voják nahrál video pro KSČM

 
Bezpečnostní poradce Lumír Němec na svém facebookovém profilu zveřejnil vzkaz komunistickému poslancovi Stanislavu Grospičovi. Ten v minulých dnech uvedl, že v roce 1968 nedošlo k okupaci a že lidé umírali při dopravních nehodách. „Můj vzkaz soudruhovi Gros pičovi,“ napsal k videu Němec.
28.10.2019 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Grospič (189 článků)

„Dušek musel být zlikvidován. Neuvěřitelná sebranka.“ Rajchl drsně nastoupil

 
Předseda strany PRO advokát Jindřich Rajchl se ve streamu na Facebooku vyjádřil ke kauze „Dušek a rakovina“. Českého herce zná Rajchl osobně, Dušek prostě říká věci tak, jak je cítí. Své názory navíc nikomu nevnucuje, rozhovor měl pouze podnítit diskusi. Rajchl sám Duškova slova vnímal jako inspirativní. „Každý má právo na svůj názor,“ zdůraznil také. Odlišnost názorů Rajchl podporuje, bez nich by nebyl možný vývoj společnosti. „Ještě bychom jezdili na koních,“ řekl.
23.07.2023 21:50 |

podobné články

Krásná posila Poldy se bála Matáska: Brzy to opadlo, směje se půvabná slovenská herečka

 
Startuje nová série Poldy a s ní se představí nová posila. Je jí slovenská herečka Barbora Bezáková (27), která si zahraje forenzní analytičku a pravou ruku Jiřího Vyorálka (49). Z natáčení však mladá herečka nejvíce vzpomíná na Davida Matáska (61), se kterým jsou stále v kontaktu, jak redakci eXtra.cz prozradila prostřednictvím TV Prima.
21.02.2024 15:25 |

podobné články

Osobnosti: David Matásek (176 článků) , Jiří Vyorálek (48 článků)

Tohle lidem neřekli! Rajchl zničil duel Fialy s Babišem

 
MONITORING Advokát Jindřich Rajchl (PRO) kritizoval výstup Fialy, Babiše i moderátorky Tománkové v Partii. Vcelku podle něj duel nepřinesl nic nového, nadnesl však domněnku, zda premiér nežije v paralelním světě, pokud si myslí, že se lidem žije v České republice dobře. „Lež jako věž!“ říká Rajchl o Fialově tvrzení, že se bude šetřit na státním aparátu. Dluhy zaplatí vláda z kapes občanů. Andrej Babiš měl být vůči Fialovým lžím kritičtější, Rajchl mu vyčetl, že se nevyslovil vůči obranné dohodě s USA.
04.06.2023 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26372 článků)

Cenzura, liberalismus jako kdysi marxismus. Však se podívejte, jaké si i Česká televize vybírá hosty, povšiml si právník Rajchl

 
Advokát a odborník na mediální právo Jindřich Rajchl varuje před omezováním svobody slova ze strany progresivních liberalistů. „Mám výhradu k České televizi, protože to asi není normální výběr hostů, když je ze stále jedné názorové strany,“ tvrdí Rajchl, kterému omezování svobody slova vadí nejvíce na sociálních sítích, kde se mažou „nesprávné“ názory. Za vzor politika, který říká pravdu, považuje Rajchl maďarského premiéra Viktora Orbána.
19.10.2021 20:00 |

podobné články

Kdo přijde v sobotu? Rajchl udělal jasno. „Lže,“ řekl o Fialovi

 
Vláda jedná podle německých not, lidé už nemohou dál. ParlamentnímListům.cz to řekl předseda strany PRO Jindřich Rajchl, který vyzývá k účasti na sobotní protivládní demonstraci v Praze. „Je potřeba jednat, vláda vede sebevražednou taktiku,“ konstatuje Rajchl a odmítá nálepky různých neziskovek či aktivistů, že jde o demonstraci extremistů, rasistů nebo proruských spolků. „Ať se přijdou v sobotu podívat a uvidí normální lidi, kteří už nevědí jak dál a mají toho dost. Vezměme si naši zemi zpět do vlastních rukou,“ dodává.
02.09.2022 04:45 |

podobné články

Stejné boty, stejné mikiny, nové nášivky. Rajchl vytáhl info k Václaváku

 
„Buďto vláda přistoupí na naše požadavky, anebo podá demisi,“ zopakoval na svém facebooku předseda strany PRO Jindřich Rajchl a poukázal na požadavky, které zazněly během sobotní demonstrace „Česko proti bídě“ na Václavském náměstí. Věří prý, že už tu „vláda do Velikonoc nebude“. Pokud by se tak nestalo, a vláda by setrvala, uveřejnil, že má jasný plán. „Zůstaneme tam tak dlouho, jak bude třeba,“ avizoval blokádu vládních budov. Proběhlou akci Rajchl považuje za zdařilou, měla ji však narušit „provokace“. „Stejné mikiny, stejné boty, úplně čerstvé nášivky,“ poukázal na muže s ruskými symboly. Začít konat by dle něj měl ministr vnitra Rakušan.
12.03.2023 20:05 |

podobné články

Máte internet? Zaplaťte ČT. Rajchl na nohou: Zrušit tu „STAN“ televizi. A vytvořit novou

 
Jindřich Rajchl (PRO) chce zrušit Českou televizi po vzoru Slovenska, kde vláda Roberta Fica zrušila veřejnoprávní RTVS. „ČT je zakonzervovaná, nereformovatelná, stala se novou politickou silou, je to STAN televize a měli bychom ji zrušit a vytvořit novou veřejnoprávní televizi,“ tvrdí Rajchl. Ten burcuje voliče, aby volili národovecké strany, protože „jde o duši naší země“.
21.05.2024 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (1335 článků)

Čeští vojáci na Ukrajině: „Jestli neřeknou ne, je čas se bát.“ Rajchl rozjel téma

 
Úvahy o vyslání vojáků zemí NATO na Ukrajinu jsou mimořádně nebezpečné a česká vláda takový plán neodmítla. PL to řekl předseda strany PRO a právník Jindřich Rajchl. Podle jeho slov bychom si měli vzít příklad z politiky premiérů Fica a Orbána, kteří hájí národní zájmy svých zemí. Rajchl by místo úvah o nepotřebnosti Visegrádské skupiny tento formát naopak rozšířil a soustředil se na středoevropskou spolupráci. „ V4 má z mého pohledu smysl a bude mít smysl ještě větší poté, co Fialova vláda skončí na smetišti dějin,“ konstatuje.
05.03.2024 11:05 |

podobné články

Co zapomněla dodat Černochová. Rajchl varuje před salámovou metodou

 
„Už jsme si to jednou v historii zkusili. S dočasností nemá nikdo lepší zkušenost než právě Česká republika.“ Advokát a předseda strany PRO Jindřich Rajchl rozcupoval obrannou smlouvu mezi Českem a USA. „Salámová metoda, kterou vláda používá, mi velí být velmi ostražitým,“ podotýká. Do budoucna je podle něj jediná možná strategie – sbližovat se se státy, které mají podobné názory. „Ať už to bude Maďarsko, Itálie, Slovensko nebo po volbách Rakousko atd., a vytvořit frakci, která následně může v případě rozpadu Evropské unie vytvořit podobný ekonomický blok volného obchodu a pokračovat dál,“ navrhuje Rajchl.
05.05.2023 20:10 |

podobné články

„Dva roky lží u konce“. Rajchl po Putinově rozhovoru rozsekl budoucnost Ukrajiny

 
Dva roky se na Západě lhalo, že chce Rusko napadnout členské státy NATO a po Putinově rozhovoru s americkým moderátorem Carlsonem je prý zřejmé, že to není pravda. Je o tom přesvědčen šéf strany PRO Jindřich Rajchl, podle něhož je důležité, aby lidé měli přísun informací ze všech stran a mohli si svobodně utvořit názor. Rajchl odmítá, že by ukončení války bylo zradou Ukrajiny. „Bavme se o tom, jestli tam mají dál nesmyslně umírat lidi,“ podotýká.
16.02.2024 12:30 |

podobné články

Dohnal ji až k soudu, bude se nejspíš moci psát. Kdo koho? Generál ministryni Válkovou

 
Bývalý ředitel Vězeňské služby Petr Dohnal chystá na ministryni spravedlnosti Helenu Válkovou (ANO) žalobu za průtahy. Lidovky.cz píší, že její přerušení takzvaného řízení o rozkladu, který Dohnal podal proti svému odvolání, považuje za účelové protahování.
15.07.2014 07:30 |

podobné články

Ještě hůř o Černochové a Pekarové. Rajchl se trestu nelekl a mluvil

 
MONITORING SÍTÍ V pravidelném streamu se advokát a předseda strany PRO Jindřich Rajchl vyjádřil ke dvěma žalobám. Jednak k té, v níž zastupuje Jordanku Jiráskovou proti Tomáši Etzlerovi. Podle něho ať soud dopadne jakkoliv, tak se jedna strana odvolá, nepřekvapilo by ho, kdyby případ skončil u Nejvyššího soudu. Ale také ke kárné žalobě na jeho osobu z pera České advokátní komory. Rajchl se směje, že je žalován za citování Hemingwaye. A vzkazuje, že autoři budou muset konstatovat, že političky Markéta Pekarová Adamová a Jana Černochová těží a využívají války ke svému prospěchu.
17.07.2023 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (1001 článků)

Pravda o stropu na elektřinu: Rajchl spočítal. A vyzval

 
Právník a předseda strany PRO Jindřich Rajchl vyčinil vládě Petra Fialy (ODS) a speciálně ministrovi financí Zbyňku Stanjurovi. Rajchl má za to, že Fialova vláda se chová vůči Česku jako na dobytém hradě a celou Českou republiku plení a pracuje ve prospěch nadnárodní globalizace. Podle Rajchla musí tato vláda skončit, musí se spojit antiglobalistické síly a musí lidem pomoct skutečně řešit jejich tíživou situaci. Až příliš vysoké ceny elektřiny, které mnoho lidí nemá šanci zaplatit.
10.11.2022 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6552 článků)

„Bruselský řetěz, o to jde.“ Rajchl vyhlásil akci proti euru

 
Strana PRO varuje, že vláda Petra Fialy chce na sílu prosadit přijetí eura, ačkoliv s tím většina českých občanů nesouhlasí. Předseda PRO Jindřich Rajchl proto ve středu představil petici, ve které se mají občané České republiky vyjádřit k možnému vstupu do eurozóny. „Žádná vláda nemůže takto zásadní krok udělat bez souhlasu občanů,“ tvrdí Rajchl a přidává příklad Švédska, které má po odmítnutí eura v referendu trvalou výjimku ze vstupu do eurozóny.
10.01.2024 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6552 článků)

Schvalovat atentát na Fica? Názor, svoboda slova. Rajchl dostal papír od policie

 
Právník Jindřich Rajchl obdržel policejní usnesení, jímž se vyšetřovatelé vypořádávají s verbálními projevy, které schvalují atentát na slovenského premiéra. Projevy lítosti, že střelec nemířil výše, či výzvy k ocenění za střelbu do „svině“ prý policie zhodnotila komplexně a došla k závěru, že jde o vyjádření chráněné svobodou slova. Rajchl k tomu poznamenává, že „pokud někde napíšete jednu větu o tom, že Rusko vstoupilo na území Ukrajiny oprávněně, tak vám policie zaklepe na dveře druhý den a budete rádi, když od soudu odejdete s podmínkou“. Justiční systém této země je podle něj v naprostém rozvratu.
24.06.2024 17:20 |

podobné články

Soud potvrdil, že neexistuje důkaz, že roušky omezují šíření viru, udeřil advokát Rajchl. A vytáhl i něco na Vojtěcha

 
Lidé ve vládě jsou buď zcela nekompetentní, nebo naprosto kašlou na zákony této země. Myslí si to pražský advokát Jindřich Rajchl, který patří k nejhlasitějším kritikům vládních opatření souvisejících s bojem proti pandemii Covid-19. Podle jeho slov je navíc naprosto tragické to, jakým způsobem se snaží vláda ohýbat zákony i ústavu naší země. Za symbolickou třešničku na dortu pak označil pandemický zákon, který považuje doslova za legislativní paskvil. „Ministr Vojtěch se dle mého názoru více než příliš rychlého rozvolňování bojí toho, že skončí období nikým nekontrolovaných kšeftů s testy a zdravotnickými pomůckami pro spřátelené subjekty a další kamarádíčky vyvolených,“ řekl nahlas to, o čem se mezi lidmi šušká, Jindřich Rajchl, který vede odbornou komisi hnutí Trikolora pro právo a spravedlnost.
17.06.2021 22:00 |

podobné články

Rajchl: Budete sedět doma? Dostanete euro, korespondenční volbu a migranty

 
Vládě, které věří jen dvě procenta lidí, to už jsou jen rodinní příslušníci, totální fiasko, směje se předseda PRO Jindřich Rajchl, který svolává demonstraci v centru Prahy. „Pokud budete sedět doma, tak schválí korespondenční volbu, rozjednají euro a přivedou migranty!“ vzkazuje Rajchl lidem. Vyjádřil se také k dění kolem nového vedení Ústavního soudu a odmítl přijetí eura jako mocenského nástroje k ovládání evropských ekonomik.
16.08.2023 21:10 |

podobné články