Článek

Vjel běžkařům do stopy autem, žena ho dalším tahala ven: Pokuta? 25 a pět tisíc korun

 
Namáhat nohy k Vřesové studánce si nehodlal řidič osobáku. Po vjezdu na lyžařskou magistrálu ale zapadl. Stejně dopadla řidička, která mu dojela na pomoc. Oba schytali tučnou pokutu.
06.04.2021 16:35 |

podobné články

Podobné články

Nepříčetná lékařka tahala agresivně dítě z dělohy a cloumala s ním jako s hadrovou panenkou

 
Otřesný případ zacházení s miminkem se odehrál v Oxfordu. Lékařka, která rodila chlapečka Harryho, s ním z nepochopitelných důvodů násilím cloumala ze strany na stranu. Miminko chytila za nožičky a tahala vší silou. Když se chlapečka podařilo z dělohy dostat, zdálo se, že je v pořádku. O den později ale zemřel.
05.02.2016 13:36 |

podobné články

Kosatka, která za sebou dva týdny tahala mrtvé mládě, znovu porodila

 
V roce 2018 celý svět sledoval smutný příběh, jak za sebou kosatka Tahlequah tahala celých 17 dní mrtvé mládě. Byl to příběh utrpení a zmaru. Letos se však tomuto kytovci narodil zdravý potomek. A vědci začínají živit naději, že se věci obrací k lepšímu.
10.09.2020 09:40 |

podobné články

Únik dat o Romech vyjde ministerstvo na 450 tisíc. Pokutu prý zaplatí

 
Ministerstvu školství byla uložena pokuta 450 tisíc korun za to, že z jeho internetových stránek loni unikly údaje o romských žácích, kteří dostávali dotace na studium. Pokuta je již pravomocná a mluvčí ministerstva ujistila, že pokuta bude zaplacena.
11.07.2012 19:45 |

podobné články

Do Jizerských hor dnes vyrazili první běžkaři

 
V Jizerských horách dnes začala běžkařům sezona. Jizerská obecně prospěšná společnost, jež se stará o stopy na magistrále, nadšencům upravila takzvané malé kolečko dlouhé asi 18 kilometrů. Podmínky na první lyžování byly skvělé, pochvalovala si bývalá profesionální běžkyně na lyžích Zuzana Kocumová. 
30.11.2013 19:45 |

podobné články

Turistický spolek Lipenska: Lipensko nabízí běžkařům nejlepší podmínky za posledních 15 let

 
Nejlepší podmínky za posledních 15 let nabízí pro milovníky běžeckého lyžování letošní Lipensko. Počasí je ideální a stopy jsou upravené. Ničí je ale například neukáznění řidiči automobilů.
17.01.2019 21:45 |

podobné články

Řidič vjel na uzavřený most. I s autem se propadl do řeky a zemřel

 
Smrtelná zranění utrpěl v úterý v Trutnově při havárii muž, který vjel autem na most a zřítil se do řeky. Informoval o tom mluvčí trutnovské policie Udo Ertner.
10.04.2012 16:25 |

podobné články

Opilý student policejní školy vjel autem mezi stany dětí. Zranil spícího chlapce

 
Případ opilého policisty, který v sobotu vjel autem mezi spící děti ve stanovém táboře a zranil jednoho chlapce, si převzala generální inspekce. Student policejní školy může na kariéru u policie zapomenout.
25.06.2012 17:40 |

podobné články

Rus se ke zlosti běžkařů projížděl po lese u Kazaně v obrněném transportéru

 
Běžkařům a dalším výletníkům v lese nedaleko ruské Kazaně se na začátku ledna naskytl nečekaný pohled na sovětský obrněný transportér BTR-60. Zatímco si cestující v desetitunovém vozidle jízdu patřičně užívali, místní pro obrněnce příliš pochopení neměli. Transportér jim totiž poničil běžkařské tratě.
14.01.2019 18:35 |

podobné články

Tresty za schůzku v restauraci: Prymulovi hrozí 20 tisíc pokuta, Faltýnek si nechá vzít imunitu

 
V restauraci, která měla být zavřená, navíc bez roušek. Dostaveníčko ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO), šéfa poslanců ANO Jaroslava Faltýnka a ředitele ostravské fakultní nemocnice Jiřího Havrlanta v restauraci na pražském Vyšehradě budou řešit úřady. Věc už na základě odhalení Blesku začala vyšetřovat policie, pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) mluví o tom, že v případě opatření vydaných vládou řeší jejich porušení magistrát. A do věci se zřejmě vloží i hygienici. Zatímco hospodě hrozí v případě prokázání porušení restrikcí pokuta až tři miliony, magistrát může podle Hřiba pokutovat další hříšníky, těm hrozí pokuta až 20 tisíc.
26.10.2020 05:10 |

podobné články

Řidička tahala za autem muže na invalidním vozíku

 
Dvacetiletá Maria Adamsová byla nakupovat se svým kamarádem v britském Sunderlandu. Přitom je nenapadlo nic lepšího, než že on si sedne na invalidní vozík, který byl určen pro handicapované zákazníky, a ona ho v něm bude tahat za autem po parkovišti. Teď si dívka dva roky nezařídí, uvedl server listu The Guardian.
11.11.2014 20:26 |

podobné články

Asociace podnikatelů a manažerů: Pokuta sem, pokuta tam, pokuta všude, kam se podívám

 
Stačí mnohdy málo, aby podnikatel musel „vytáhnout z kapsy" mnohdy desítky tisíc korun. Podle dostupných informací úřady podnikatele nešetří a vysoké pokuty rozdávají jako politici sliby před volbami. Víte, jaké sankce nám, podnikatelům, hrozí za porušení mnohdy banálních pravidel?
21.09.2017 19:45 |

podobné články

Drsná čelní srážka u Karviné: Řidič vjel do protisměru, zranil čtyři lidi!

 
Vjel do protisměru a čelní srážce už se nedalo zabránit. U Karviné byli zraněni čtyři lidé při děsivé autonehodě. Řidič, který vjel do protisměru, utrpěl nejtěžší poranění. Ostatní muži z vozů jsou zraněni jen lehce nebo středně.
07.03.2015 10:15 |

podobné články

Vážná nehoda na přejezdu u Třebíče: Taxikář vjel přímo pod vlak

 
Přímo pod kola osobního vlaku jedoucího z Třebíče na Jihlavu vjel v pondělí po poledni v centru města řidič (51) taxislužby. Podle svědků, řidič vjel na koleje, přestože signalizace na železničním přejezdu fungovala.
28.03.2016 16:05 |

podobné články

V Londýně vjel řidič autem do lidi. Šlo o další teroristický čin?

 
Britská BBC informuje o incidentu v londýnské čtvrti Brixton. Kolem třetí hodiny ranní tam vjel vůz do lidí. Šlo o Volkswagen Golf. Zraněno bylo pět lidí ve věku 23 ž 42 let.
02.12.2017 14:45 |

podobné články

Řidič vjel u nemocnice do lidí. Svědkyně popsala okamžiky hrůzy: „Viděla jsem ho na poslední chvíli!“

 
V hotové peklo se proměnilo středeční ráno lidem, kteří na zastávce u střešovické nemocnice v Praze 6 čekali na tramvaj. Řidič dodávky vjel do protisměru na tramvajový pás a na zastávku, naboural tři auta a srazil pět lidí! Pět lidí včetně řidiče skončilo v nemocnici, dva lidé jsou zraněni těžce. Okamžiky hrůzy Blesku popsala žena, která seděla za volantem jednoho ze sražených aut a celou nehodu viděla na vlastní oči.
31.03.2021 11:25 |

podobné články

Za urážku policisty nebo úředníka bude pokuta 10 tisíc, rozhodli poslanci

 
Urážka policisty nebo úředníka by nově mohla přijít hodně draho. Nový přestupkový zákon totiž počítá s tím, že za takovýto přečin bude hrozit pokuta až deset tisíc korun. Desetinásobně, tedy na 100 tisíc korun, se má zvýšit maximální sankce za zmaření, ztížení nebo ohrožení poskytnutí zdravotní služby. Návrh zákona Sněmovna v prvním kole projednávání podpořila. Normu nyní posoudí sněmovní výbory.
16.12.2015 21:05 |

podobné články

Strašné! Japonec vjel autem do hloučku dětí, dva mrtví a pět zraněných

 
Sedmiletá dívka a těhotná žena se v pondělí staly obětí mladého Japonce, který u města Kjóto vrazil autem do skupiny školáků. Informuje o tom agentura AFP.
23.04.2012 10:50 |

podobné články

Pokuta 15 tisíc za Tic Tac za 15 korun? Kontrola EET „skřípla“ důchodkyni

 
Jak přísné kontroly elektronické evidence tržeb (EET) můžou být, pocítil na vlastní kůži majitel trafiky z Holešova ve Zlínském kraji. Finanční správa mu udělila pokutu 15 tisíc korun, protože jeho 71letá brigádnice kvůli špatným dovednostem s technologiemi nezaevidovala krabičku Tic Tac za 15 korun, kterou prodala. Podle organizace Podnikatelské odbory, která na případ upozornila, je pokuta neadekvátně vysoká. Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) označila celý příběh za hoax (poplašná nepravdivá zpráva).
19.04.2018 18:30 |

podobné články

Topíte odpadky? Pokuta až 20 tisíc, hrozí ministr Chalupa

 
Domácnosti, které si ve svých domácích kotlích topí pet lahvemi a dalším odpadem, čeká napříště pokuta. Vyplývá to ze závěrů pracovní komise, která řeší, jak zlepšit špinavé ovzduší na Ostravsku, ale i v jiných regionech, kde jsou zásadním problémem exhalace z neekologického vytápění rodinných domů.
26.11.2011 10:05 |

podobné články