Článek

Vítězové Love Islandu na líbánkách: Kryštof s Denisou hrdličkují na ostrově lásky

 
Po dvou měsících je rozhodnuto a jména vítězů letošní série reality show Love Island jsou již známá. Ze tří finálních párů nejvíce zabodoval Kryštof s Denisou, kteří si nejenže vybojovali pohádkovou výhru 2 miliony korun, ale nyní si užívají i romantických líbánek! Nejen tím se dvojice pochlubila na sociálních sítích. Jaké mají plány do budoucna?
16.11.2022 18:25 |

podobné články

Podobné články

Jasnovidec David z Love Islandu: Tvrdá slova o vítězném páru

 
Reality show Love Island zná své vítěze. Milionovou výhru si odnesli po měsících hledání lásky Kryštof s Denisou. Své k tomu řekl i jeden ze soutěžících této řady David Vitásek. "Kdyby to vyhráli Kryštof s Denisou, tak to je shit. Vyhrál by to podobný pár jako minulý rok," řekl ve videu na sociální sítí TikTok.
14.11.2022 21:00 |

podobné články

Osobnosti: David Love (38 článků) , David David (1461 článků) , David David (1096 článků)

V Love Islandu došlo na první pohlavní styk před kamerami: Kryštof vydržel 4 sekundy

 
Letošní soutěžící Love Islandu jsou o něco odvážnější než ti z předchozí řady. Ukázalo se, že kamer se například vůbec nebojí Kryštof s Denisou, kteří si bez ostychů užili nahaté hrátky v koupelně nebo pohlavní styk, se kterým přes nahromaděnou vzájemnou touhu nedokázali počkat ani do Hideaway. Videozáznam zveřejnila platforma Voyo.
18.10.2022 13:15 |

podobné články

Čtyři vteřiny Kryštofa z Love Islandu: Jeho heroický postelový výkon láme rekordy

 
Potom, co v Love Islandu vyšlo najevo, že soutěžící pár Kryštof s Denisou měli čtyřsekundový pohlavní styk, se strhla lavina komentářů od fanoušků, kteří si z páru jen utahují. Pod příspěvkem na Facebooku diváci nechali upustit uzdu svým emocím a sami se nad informací náramně baví. 
18.10.2022 20:25 |

podobné články

Hrdličky z Love Islandu: Finále byl šok, tvrdí Gabča s Pítrem. I bez milionů se cítí jako vítězové

 
Gabriela Gašpárová a Petr Havránek, účastníci historicky prvního česko-slovenského ročníku Love Islandu, si sice hlavní výhru dva miliony korun z reality show neodnesli, přesto se cítí jako vítězové. Po skončení natáčení na Kanárských ostrovech totiž patří mezi jediné dva páry, kterým láska nadále přetrvává. Jak zpětně vzpomínají na tuto zkušenost a čím lákají lidi, aby s přihláškou do dalšího ročníku neváhali? O tom se rozpovídali v rozhovoru pro eXtra.cz.
18.05.2022 05:10 |

podobné články

Pítr z Love Islandu schytává nenávist za Vildu: Čemu se směješ, debílku, píší naštvaní lidé

 
Vztah hvězd z Love Islandu Nikol Treterové (21) a Vildy Šíra (21) nevydržel zkoušku v realitě a rozpadl se. Nikol na sociálních sítích následně vydala vyjádření, v němž uvedla, že jí měl být údajně nevěrný. Z toho byli fanoušci v šoku a na internetu dali Vildovi co proto. Další účastník Love Islandu Pítr to zase schytal od fanoušků za to, že okomentoval Vildovu fotografii. 
18.03.2022 13:30 |

podobné články

Zaláskovaní Natálie a David z Love Islandu: Promluvili o společném bydlení

 
Natálie Kočendová a David Vitásek sice pohádkovou výhru v Love Islandu nevyhráli, ale zato jsou jedním z párů, který našel skutečnou lásku. Společně navštívili Českého slavíka, kde rozdávali úsměvy na všechny strany. Redakci eXtra.cz prozradili, jak společenský kolotoč zvládají, promluvili o společném bydlení i plánech, které mají s účastníky druhé řady Love Islandu.
15.11.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: David Love (38 článků) , David David (1461 článků) , David David (1096 článků)

Drsná kritika vítězů Love Islandu: Lidé jim nevěří ani nos mezi očima a mluví o podvodu

 
Po několika měsících hledání lásky a boji o milionovou výhru je Love Island ukončen a má své vítěze. Těmi se stali Kryštof s Denisou, kteří spolu i přes prvotní neshody zůstali až do konce show. Reakce diváků na sebe nenechaly dlouho čekat a tentokrát jsou zklamaní, a to v takovém rozsahu, že se na sociálních sítích těžko hledají pozitivní vzkazy.
14.11.2022 11:40 |

podobné články

Vítězům Love Islandu se daří: Odvezl jsem si s sebou blonďatej bonus, směje se Kryštof

 
Vítěznému páru reality show Love Island se daří i po návratu do Česka. Kryštof Novák a Denisa Valová své účasti rozhodně nelitují. Z ostrova lásky se vrátili nejen jako dvě hrdličky, ale také s výhrou dva miliony korun. Jak plánují s penězi naložit a už posunuli svůj vztah a sdílí společnou domácnost? Nejen o tom se rozpovídali v rozhovoru pro eXtra.cz.
03.12.2022 05:10 |

podobné články

Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain

 
Osmačtyřicetiletá Courtney Love je spolu s dalšími hudebníky tváří nové reklamní kampaně. Na jedné fotce se plazí po zemi s korunkou na hlavě a na další připomíná svého zesnulého manžela Kurta Cobaina. Další články k tématu: Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla Souboj výstřihů: Courtney Love se také ukázala bez podprsenky
04.04.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (188 článků) , Courtney Love (174 článků)

Plastiky mi poradila Goldie Hawnová, říká Courtney Love

 
Devětačtyřicetiletá zpěvačka Courtney Love má za sebou několik vylepšení od plastických chirurgů. Jejich služby využila už v 35 letech, když jí to poradila starší kolegyně Goldie Hawnová. Další články k tématu: Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla
05.11.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (188 článků) , Courtney Love (174 článků) , Goldie Hawn (106 článků)

Bouře v Love Islandu: Vilu lásky opustili křivák David spolu s uplakanou Natálií

 
Diváci opět hlasovali. Takhle začínal hodně šokující díl Love Islandu, kdy jeden pár opustil vilu lásky. Po aféře, kdy vyšlo najevo, že má David doma přítelkyni a celou dobu se to snažil utajit, tak to zřejmě fanouškům hnulo žlučí. Ti ho totiž poslali domů. A neodcházel sám. 
04.11.2022 20:55 |

podobné články

Osobnosti: David Love (38 článků) , David David (1461 článků) , David David (1096 článků)

Láska z Love Islandu vytřela všem zrak: Vítězové Laura a Martin se zasnoubili

 
Vítězný pár z Love Islandu překlopil lásku do života. Laura Chrebetová a Martin Kulhánek se zasnoubili. A že jejich vztah nebyl jen románkem pro televizní diváky, kteří si pár velmi oblíbili, dokazuje i radostná zpráva z Milána. Kulhánek před svou láskou poklekl a ta řekla ano! O radostnou novinu se následně oba podělili na Instagramu.
27.05.2022 20:15 |

podobné články

Nikol Moravcová jako moderátorka Love Islandu pohořela: Podle diváků byla zcela zbytečná

 
První řada reality show Love Island Česko a Slovensko již zná své vítěze, kterými se stali favorizovaní Laura s Martinem. Pár se obešel bez skandálů i přílišné kritiky, což se nedá říct o moderátorce show Nikol Moravcové (34), která se v Love Islandu objevila spočítáním prstů na jedné ruce. Dle diváků byla zcela zbytečnou postavou a také pro ně bylo velké překvapení, že si i finále neodmoderovali soutěžící sami.
17.11.2021 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (289 článků)

Shopaholicadel v Love Islandu: Dejte ji tam, prodáme obě ledviny, prosí lidé

 
Známá influencerka Shopaholicadel již několik měsíců ovládá český internet. Ačkoli jí byl několikrát smazán účet a zdálo se, že její pomyslné “slávě” je konec, Adéla Pulcová vždy dostala zelenou a vrátila se na sociální sítě zpět. Nyní by ji lidi rádi viděli v reality show Love Island. “Prosím TV Nova, vemte ji do Love Islandu,” koluje po TikToku. 
19.10.2022 13:10 |

podobné články

Vilda z Love Islandu to za Nikol strašně schytal: Jsi potkan a ubožák, nešetří ho fanoušci

 
Už nějakou dobu se mezi fanoušky šuškalo, že vztah hvězd Love Islandu Nikol Treterové (21) a Vildy Šíra (21) se rozpadl. Ačkoli oba nějakou dobu zarytě mlčeli, nakonec se rozhodli jít s pravdou ven a konec velké lásky potvrdili na svých instagramových profilech. Zničená Nikol se dokonce rozpovídala o tom, co stálo za jejich rozchodem, a z usměvavého sympaťáka se během chvilky stal nenáviděný superpadouch. Za to, co své bývalé lásce provedl, schytal na sociální síti od lidí pořádnou čočku. 
16.03.2022 12:45 |

podobné články

Konec lásky z Love Islandu? Gábi s Pítrem odpověděli na otázku rozchodu

 
Hvězdný pár z Love Islandu Gabriela Gašpárová a Petr Havránek se po konci reality show doslova nezastavili. Získali statisíce fanoušků, pro které tvoří pravidelně obsah na sociální sítě, avšak se slávou přicházejí i stinné stránky. Stačí, aby spolu pár nebyl byť jen chvíli viděný, a už se spekuluje o jejich rozchodu. Gabriela na svém Instagramu prozradila, jak se věci skutečně mají. 
27.07.2022 18:55 |

podobné články

Velkolepé finále Love Islandu se blíží: Kdo zůstal před jeho branami a které páry zabojují o 2 miliony korun

 
Love Island míří do finále. V pátek 11. listopadu byla odvysílána poslední epizoda před závěrečným finále. Hned poté se v aplikaci Love Island spustilo hlasování, které trvá až do sobotních 20 hodin a rozhodne o vítězích. Jak poslední chvilky před závěrečným finále ve vile lásky probíhaly?
12.11.2022 14:15 |

podobné články

Poslední 3 páry z Love Islandu: Diváci mají jasno, kdo shrábne 2 miliony

 
Reality show Love Island se blíží do finiše a na ostrově lásky zbyly už jen tři poslední páry. Diváci mají absolutně jasno v tom, kdo z pohledných ostrovanů vyhraje... a kupodivu se na tom třeba vůbec neshodnou s moderátorem samotného pořadu Vojtou Drahokoupilem (26).
13.11.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Drahokoupil (149 článků)

Z Love Islandu se stal Survivor: Vilu lásky ohrožuje tropická bouře Hermína

 
Na Kanárské ostrovy, kde se momentálně natáčí druhá řada reality show Love Island, dorazila tropická bouře Hermína. Z toho důvodu bylo pozastaveno natáčení, jak pro eXtra.cz prozradil PR manažer pořadu Daniel Maršalík. Situaci na ostrově navíc na své sociální sítě dokumentují moderátorka pořadu Zorka Hejdová (32) a její manžel Míra Hejda (38).
25.09.2022 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (217 článků) , Daniel Daniel (880 článků) , Daniel Daniel (880 článků) , Daniel Daniel (880 článků) , Daniel Daniel (505 článků) , Daniel Daniel (880 článků) , Daniel Daniel (880 článků) , Daniel Daniel (880 článků) , Daniel Daniel (880 článků) , Daniel Daniel (150 článků)