Článek

Vítěz X Factoru Zonyga přiznal užívání přípravku na erekci

 
Pro Jiřího Zonygu byla pěvecká soutěž X Factor splněním životního snu. Vyhrál milion korun a mohl také skončit s řízením kamionu a vrhnout se do showbyznysu. Hraje v muzikálech, ale proč si nepřivydělat i reklamou? Stal se tváří přípravku na erekci. Další články k tématu: Zonyga v Hoodovi tančí a šermuje naplno, málem už spadl z jeviště Vítěz X Factoru Zonyga se řítil v obci téměř stovkou a přišel o řidičák Zonyga má orlici, se slavíkem nepočítá Jiří Zonyga: Milion jsem ještě neutratil, jsem totiž skrblík Zonyga a Ruml z X Factoru: Snad neupadneme v zapomnění
03.07.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)
Podobné články

Bachařka dojala Brity svým zpěvem, bude předskakovat Beyoncé

 
Z vězení až na pódium s největší popovou hvězdou současnosti. Vítězka britského X Factoru Sam Baileyová dosud pracovala jako ostraha ve věznici. V drsném prostředí ovšem nezhrubla a svým zpěvem dojala Británii k slzám. Další články k tématu: Účastníci X Factoru porazili v cenách MTV favorizovanou Rihannu Vítěze X Factoru rozdrtily pějící manželky britských vojáků Soutěžící v britském X Factoru okřikovaly diváky a pak se popraly Britové se vzbouřili, vítěze X Factoru vyměnili za protestsong Facku vlepil zpěvačce Leoně Lewis žárlivý soupeř z X Factoru Vítěz X Factoru Zonyga přiznal užívání přípravku na erekci
15.06.2012 14:12 |

podobné články

Osobnosti: Tonya Graves (87 článků) , Jan Kraus (1025 článků) , Leona Lewis (28 článků)

Jak se změnil první vítěz X Factoru? Takhle slavil padesátiny s dvojicí medvědů

 
Už to je šest let, co řidič kamionu z Lanžhotu zazářil v prvním X Factoru a stal se jeho historicky prvním vítězem. A také nejstarším, tenhle týden totiž Jiří Zonyga oslavil padesáté narozeniny. "Ani se mi moc slavit nechtělo. Leda snad to, že jsem se jich ve zdraví dožil," smál se Zonyga.
15.09.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Jiří Zonyga lišácky připravil divadlo o peníze. Stále mu ale 20 tisíc dluží

 
Vítěz pěvecké soutěže X Factor a muzikálový zpěvák Jiří Zonyga (46) vyzrál nad vedením Divadla Milénium. To mu ještě nedávno dlužilo neuvěřitelných 45 tisíc za roli Kata v muzikálu Kladivo na čarodějnici. Zonyga ale menší lstí půlku peněz získal zpátky.
26.01.2011 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Prožijte dovolenou snů: Užívejte exotické jídlo, aniž byste přibrali, a zažijte intimní chvilky, o kterých jste nesnili…

 
Míša Nosková i Jiří Zonyga mají s výrobky společnosti Danare a.s. ty nejlepší zkušenosti: Míša je již rok symbolem účinnosti Obezinu after diet, který zajišťuje, aby si udržela svou štíhlou postavu. Jiří Zonyga se stal tváří nového přípravku STOIN™, který umožňuje delší a intenzivnější milostné prožitky. Přírodní složky spolu s aminokyselinami zajistí mužům více síly a kvalitnější dlouhotrvající erekci. Jirka nám osobně potvrdil, že i když pomoc nepotřebuje, bylo to se STOINem lepší než obvykle. A co ještě v Danare umíme? Můžeme vám pomoci zhubnout, aniž byste se trápili dietami. Hubnutí bez diety zajistí OBEZIN™, díky kterému Klára Kolomazníková, Pavel Vohnout a Leona Šenkovou zhubli za 3 měsíce celkem 41 kilogramů.
01.07.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (90 článků) , Leona Šenková (119 článků) , Jiří Zonyga (42 článků) , Pavel Vohnout (56 článků)

Zonyga nezvládl páku s Noidem a zřítil se na zem!

 
Zpěvák známý ze soutěže X Factor Jiří Zonyga se tak dlouho hecoval se zpěvákem Václavem Noidem Bártou až skončil na zemi. Dávali si totiž páku, jenže svůj balanc Zonyga neudržel, Noid tak zvítězil.
24.05.2010 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků) , Václav Bárta (1145 článků) , Jiří Bárta (246 článků) , Jiří Bárta (246 článků)

Zonyga zuří: Muzikál Kladivo mi dluží peníze! A ne malé

 
Vítěz X Factoru Jiří Zonyga (43) jako kat odehrál na jaře v muzikálu Kladivo na čarodějnice asi deset představení, ale doposud dostal zaplaceno pouze za jedno představení, a to částku pět tisíc korun.
16.09.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Zonyga: Divadlo Milénium mi dluží 45 tisíc!

 
Pouze vítěz X Factoru Jiří Zonyga (41) měl odvahu říci, že mu Divadlo Milénium, kde hrál roli Kata v muzikálu Kladivo na čarodějnice, nezaplatilo.
02.10.2009 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Dopřejte si dovolenou snů: Užívejte exotické jídlo, aniž byste přibrali, a zažijte intimní chvilky, o kterých jste nesnili…

 
Míša Nosková i Jiří Zonyga mají s výrobky společnosti Danare a.s. ty nejlepší zkušenosti: Míša je již rok symbolem účinnosti Obezinu after diet, který zajišťuje, aby si udržela svou štíhlou postavu. Jiří Zonyga se stal tváří nového přípravku STOIN™, díky němuž dosáhnou muži erekce snáze, rychleji a déle vydrží. Přírodní složky spolu s aminokyselinami zajistí mužům více síly a kvalitnější dlouhotrvající prožitek. Jirka nám osobně potvrdil, že i když pomoc nepotřebuje, bylo to se STOINem lepší než obvykle. A co ještě v Danare umíme? Můžeme vám pomoci zhubnout, aniž byste se trápili dietami. Hubnutí bez diety zajistí OBEZIN™, díky kterému Klára Kolomazníková, Pavel Vohnout a Leona Šenkovou zhubli za 3 měsíce celkem 41 kilogramů.
26.07.2013 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (90 článků) , Leona Šenková (119 článků) , Jiří Zonyga (42 článků) , Pavel Vohnout (56 článků)

Zonyga z X Factoru málem spadl z jeviště

 
Jiří Zonyga (46) ve svém životě vyzkoušel už několik povolání, ačkoli jeho celoživotním snem bylo vždy zpívat. A přestože to nyní musí skloubit i s herectvím v muzikálech, do kterých se nechal naverbovat, nachází zde více zalíbení, než by sám čekal.
21.09.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Pamatujete si ještě na vítěze X-Factoru? Jiří Zonyga pěkně zešedivěl a kil navíc se nezbavil

 
První a jediný ročník pěvecké soutěže X Factor ovládl řidič kamionu Jiří Zonyga (52). Vyhrál pěknou částku milion korun a otevřely se mu dveře do českého šoubyznysu. Jak s tím vším vlastně urostlý chlap naložil? Živí se vůbec ještě zpěvem?
15.12.2016 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Jiří Zonyga už stačil vyhraný milión rozfofrovat

 
Vítěz pěvecké soutěže X Factor Jiří Zonyga (44) díky svému úspěchu dal vale řízení kamiónu a věnuje se zcela svému koníčku. Teď momentálně dokonce seká latinu - a to doslova. Připravuje se na premiéru obnoveného představení Šachmat a Nikita. A vyhraný milión? Ten už je fuč.
15.06.2009 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Zonyga: Volno je pro mě úplný luxus

 
Zpěvák a vítěz soutěže X Factor Jiří Zonyga (44) se už nemohl dočkat prázdnin. Poslední dva měsíce měl samá divadelní představení a slovo volno už mu nic neříkalo. Teď si to ale hodlá vynahradit. Chystá se i s rodinou do Chorvatska.
21.07.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Jiří Zonyga si při rvačce přeřízl šlachu, doteď trpí bolestmi

 
Zpěvák Jiří Zonyga (45), vítěz soutěže X Factor, je bývalý rváč. Při bitkách na tanečních zábavách řadu ran rozdal a nejednu také schytal.
04.05.2010 03:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Jiří Zonyga si kvůli divadlu nechal operovat oči

 
Vítěz soutěže X Faktor, bývalý lesník a kamioňák Jiří Zonyga (46) má za sebou další premiéru. Tentokrát si zahrál postavu Malého Johna v muzikálu Robin Hood, a jak se nám svěřil, divadlu už obětoval ledacos.
03.09.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků) , Robin Hood (214 článků)

Jiří Zonyga: Když už nemůžu, tak si pomůžu

 
Vítěz soutěže X-Factor Jiří Zonyga (48) zvládá víc než leckterý třicátník. V Johance z Arku je zamilován do Lucie Šoralové, Báře Basikové dělá manžela v muzikálu Lucrezia Borgia a nejnověji je partnerem Míši Noskové v divadle Semafor. Kromě toho účinkuje i v pohádkovém muzikálu Kapka medu pro Verunku a v Divadle Kalich získal roli v nově připravovaném představení Mauglí. Neustále přejíždí mezi Moravou a Prahou a přitom stíhá ještě vystupovat s vlastní kapelou. Kde bere svou mužnou sílu? Vyzkoušel nový přírodní přípravek STOIN™.
17.06.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (585 článků) , Lucrezia Borgia (24 článků) , Lucia Šoralová (130 článků) , Jiří Zonyga (42 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

Vítěz českého X Factoru po letech přiznal: Bez panáka to v televizi nešlo

 
Když se v Česku před šesti lety poprvé objevila hudební reality show X Factor, překvapivě v ní zvítězil kamioňák Jiří Zonyga. Jeho zkušenosti z natáčení by si ovšem účastníci druhé řady neměli brát příliš k srdci.
16.02.2014 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Mefisto mu dává zabrat! Zonyga si léčí unavené oči

 
Bylo to pro něj poněkud hektické. Jiří Zonyga naskočil do muzikálu Mefisto doslova za pět minut dvanáct, když nahradil Jana Ježka. A tak musel dřít do úmoru, stejně jako ostatní, kteří si tak museli zvykat na nového parťáka.
14.12.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků) , Jiří Ježek (44 článků)

Zpěvák Jiří Zonyga (52): Z kamioňáka bude zlobr!

 
Ve čtvrtek to bude devět let, kdy Jiří Zonyga (52) vyhrál soutěž X Factor. Původně dřevorubec, který pracoval jako řidič kamionu, se jak mávnutím kouzelného proutku ocitl ve světě showbyznysu a dodnes jej neopustil. Jde z jednoho muzikálu do druhého a dostává i role hodně netradiční. Medvěda už hrál, a nyní střihne zeleného zlobra Shreka v muzikálu, který bude jezdit po republice.
28.05.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Shrek v Česku bude! Zonyga s Jirešovou si mohou oddechnout, o statisíce nepřijdou

 
Už to málem vypadalo, že po nedávném krachu muzikálu Robinson padne i další dílo, Shrek, v kterém hrají například Ivana Jirešová (40), Jiří Zonyga (53) a další. Produkce ale hlásí, že sobotní premiéra ani další představení nijak ohrožena nejsou. Hvězdy tak nebudou finančně na suchu!
21.04.2018 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků) , Jiří Zonyga (42 článků)