Článek

Vítěz MasterChefa Roman Staša je tatínkem, pochlubil se fotkou dítěte

 
Roman Staša se na sociálních sítích pochlubil, že se stal tatínkem. Třiatřicetiletý vítěz minulé řady soutěže MasterChef Česko sdílel fotku se svým dítětem. Syna Samuela má bývalý juniorský hokejista se svou životní partnerkou, jejíž totožnost tají.
10.08.2021 11:35 |

podobné články

Podobné články

Roman Staša pro eXtra.cz: O přítelkyni a chvílích, kdy plakal při psaní své knihy

 
Vítěz MasterChefa Roman Staša (32) pokřtil svou novou netradiční kuchařku s názvem Roman Staša: Matla. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvil o hlubším významu "Matly", "dokonalém" světě i o tom, kdy během psaní knihy plakal. Také ovšem prozradil, zda se v jeho životě již objevila partnerka.
31.05.2021 07:10 |

podobné články

Vítěz MasterChefa Roman Staša: Šok po finále! Potvrdili mu covid a musel do karantény!

 
Sotva se diváci dozvěděli o jeho triumfu, už se štěstí obrátilo ve smůlu. Vítěz MasterChefa 2020 Roman Staša (32) bohužel musel krátce po odvysílání finále putovat do karantény! Má totiž koronavirus!
04.11.2020 12:35 |

podobné články

Vítěz MasterChefa Roman Staša v seriálu Ulice: Obsluhovat Rybovou mi moc nešlo

 
V jeho případě to nebyl anglický král, ale i tak vítěz MasterChefa Roman Staša (32) místo vaření obsluhoval. A to Lindu Rybovou (45) a Vasila Fridricha (44). Ne že by přesedlal na vrchního, ale vyzkoušel si natáčení v Ulici.
10.12.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (144 článků)

Finalista MasterChefa Roman Staša o dvou nejtěžších okamžicích: Myslel jsem, že je to můj konec

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman Staša (31) a Pavlína Lubojatzky (25). Sympatický kudrnáč patří mezi horké favority již od samého začátku. A svým humorem si dokázal získat přízeň tisíců diváků. Pro eXtra.cz se rozpovídal o tom, jak zvládá popularitu, která mu díky soutěži raketově stoupla, a také popsal, co mu soutěž vzala.
02.11.2020 22:05 |

podobné články

MasterChef Roman Staša: Vítězství jsem musel tajit rok, podařilo se mi to i kvůli obří pokutě

 
Vítěz MasterChefa 2020 Roman Staša (32) patřil již během soutěže mezi jedny z nejoblíbenějších kuchařů a diváky nakonec dostal nejenom svým kulinářským umem, ale také optimistickou náladou a dobrým srdcem. Jenomže Roman měl zkrátka štěstí v neštěstí. Získal sice titul MasterChef Česko 2020, otevřela se mu spousta dveří, které se ale bohužel opět zavřely, a to důsledkem pandemie koronaviru. Největší sympaťák celé show promluvil v rozhovoru pro eXtra.cz nejenom o dopadu pandemie na jeho profesi, ale také o tom, jaké bylo před veřejností rok tajit, že je vítěz.
02.02.2021 14:06 |

podobné články

Vítěz MasterChefa 2020 Roman Staša: Řekl, co udělá s půlmilionovou výhrou!

 
Sám o sobě mluví jako o obyčejném týpkovi, který rád griluje. Akorát teď má doma trofej MasterChefa! Roman Staša exkluzivně Blesku prozradil, jak naloží s půlmilionovou výhrou.
03.11.2020 22:05 |

podobné články

Hvězda MasterChefa Roman Staša o nejtěžší chvíli: Byl jsem na pokraji úplného vyčerpání

 
Kudrnatý sympaťák Roman Staša (31) patří mezi velké oblíbence letošní série MasterChefa a nejenom díky svému vytříbenému kulinářskému umění, ale také kvůli tomu, jak si získal svojí neotřelostí a humorem srdce diváků. Roman bude dnes soutěžit o postup do semifinále a rozhodně to nebude mít jednoduché. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jak mu kuchařská show změnila život a také popsal chvíle, kdy si musel sáhnout až na samotné dno.
13.10.2020 14:05 |

podobné články

Velikonoční recept od šéfkuchaře: Vítěz MasterChefa Roman Staša chystá kuchařku

 
Vítěz poslední řady MasterChef 2020 Roman Staša poskytl svůj velikonoční recept. Jak prozradil, jeho milované pracovní návštěvy, kdy dojíždí ke klientům domů a vaří jim své speciality, dělat nemůže, ale rozhodně si nestěžuje. Brzy vydá novou kuchařku, účinkuje také v pořadu Snídaně s Novou.
04.04.2021 07:00 |

podobné články

Vítěz MasterChefa Roman Staša je otcem. Fanouškům ukázal krásného synka

 
Roman Staša, loňský vítěz televizní kuchařské show MasterChef, ukázal svým followerům na sociální síti svého syna Samuela. Stalo se tak přesně po roce, co soutěž vyhrál.
03.11.2021 21:15 |

podobné články

MasterChef Staša se vrací na obrazovky!

 
Když nemůže vařit u lidí doma, bude pro ně vařit na jejich obrazovkách! Vítěz poslední série MasterChef Roman Staša (32) chtěl rozjet projekt s názvem Bez adresy, v rámci něhož by vařil pro lidi přímo u nich doma. Pandemie vše změnila, ale Staša smutnit rozhodně nemusí.
01.02.2021 05:15 |

podobné články

Vítěz MasterChefa Roman Staša má koronavirus

 
Nový český MasterChef Roman Staša je kvůli koronaviru v karanténě. O tom, že je pozitivní, se dozvěděl dnes ráno. Má lehký průběh nemoci a cítí se dobře.
04.11.2020 12:35 |

podobné články

O Pavlíně si lidé myslí, že je pořád sprostá a negativní, říká vítěz MasterChefa Roman Staša

 
Jen o jeden jediný bod zvítězil Roman Staša (32) ve finále MasterChef Česko 2020 nad Pavlínou Lubojatzky.
06.11.2020 18:15 |

podobné články

Vítěz MasterChefa Roman Staša žije svůj sen: Získal další cenu

 
Mezi dvanácti oceněnými letošních Czech Social Awards je i držitel titulu MasterChef Česko 2020 Roman Staša . Vyhlášení nejinspirativnějších osobní sociálních sítí proběhlo v neděli online.
30.11.2020 16:20 |

podobné články

Extra Host Roman Staša o MasterChefovi: Promluvil o soukromí, partnerce a svatbě

 
Pokud by se měl volit titul největšího sympaťáka letošního MasterChefa, stal by se jím rozhodně kondiční trenér, hokejista a vítěz letošního klání amatérských kuchtíků Roman Staša. Nejenže právem vyhrál a strčil do kapsy porotci protežovanou a lidmi nenáviděnou Pavlínku, ale na place i mezi soutěžícími po celou dobu rozdával humor a dobrou náladu.
07.02.2021 18:36 |

podobné články

Kudrnatý hezoun Roman Staša po vítězství v MasterChef Česko: Strach ze ztráty popularity nemám, užívám si to

 
Vítěz show MasterChef Česko 2020 Roman Staša (32) byl velkým favoritem už od zhruba poloviny soutěže. Diváky si získal svojí upřímností, humorem a vytříbeným vkusem na jídlo. O jeho postupu do finále prakticky nikdo nepochyboval. Mít ale na konci za soupeřku dravou Pavlínku nebylo vůbec jednoduché. O tom svědčí i fakt, že ji Roman porazil o pouhý jediný bod. V rozhovoru pro eXtra.cz se Roman svěřil o své stoupající popularitě a časté pozornosti.
03.11.2020 22:10 |

podobné články

MasterChef Česko 2020 je sympaťák Roman Staša: Mrzutý start proměnil ve fenomenální jízdu k vítězství

 
Vítězem MasterChef Česko 2020 je Roman Staša! Dvaatřicetiletý kondiční trenér a bývalý juniorský hokejový reprezentant o pouhý jeden bod porazil Pavlínu Lubojatzky. Souboj dvou nejlepších kuchařů letošního MasterChefa byl do poslední chvíle vyrovnaný a Pavlína měla prakticky stejnou šanci na výhru jako Roman.
03.11.2020 22:01 |

podobné články

Roman Staša a Kristína Němčková v MasterChef souboji: Svěřili se s pocity před a po

 
V kuchyni MasterChef Česko se odehrál zásadní duel. V souboji kuchařů se proti sobě postavili dva vítězové MasterChefa, a to Kristína Nemčková (19) a Roman Staša (32). Vůbec poprvé tak byli diváci svědky poměření sil těch úplně nejlepších. Jaký to byl pro oba pocit, postavit se jeden druhému? Vrátila se jim stejná nervozita, jako v průběhu souteže? A v čem to bylo tentokrát jiné? To a mnohem více prozradili Roman i Kristína v rozhovoru pro eXtra.cz.
18.03.2021 11:00 |

podobné články

MasterChef Roman Staša: Syna tají, ale bydlením za Prahou se chlubí!

 
Vítěz kuchařského klání MasterChef Roman Staša (33) si bedlivě chrání soukromí, a tak když se v září pochlubil novorozeným synem Samuelem, byl to pro fanoušky šok. Ale teď udělal další výjimku a ukázal, jak bydlí v novostavbě za Prahou.
09.12.2021 14:50 |

podobné články

Czech Social Awards: ocenění mají Krajčovi, Geislerová i MasterChef Staša

 
Osmý ročník udílení prestižních ocenění Czech Social Awards zná dvanáct nejinspirativnějších osobností českých sítí. Ve dvanáctce nechybí herečka Iva Pazderková, vítěz letošního MasterChefa Roman Staša, youtuber a influencer Kovy či manželé Krajčovi.
30.11.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (385 článků)