Článek

Vítěz MasterChefa 2022 přišel o svůj pohár: Dojemným gestem ho daroval malému chlapci

 
Letošní vítěz soutěže MasterChef Česko Martin Pecina předvedl obrovské gesto, které neudělal ještě nikdo z předešlých účastníků. Rozhodl se, že svůj vítězný pohár daruje synovi Ondřeje Štoly, který v pořadu také soutěžil a skončil na "bramborové" čtvrté příčce. Poštou zaslal dojemný vzkaz s tím, že by si mladý Vojta měl svého otce moc vážit, a cenu mu věnoval jako motivaci. Sám Ondřej byl z jeho rozhodnutí zaskočen a mile překvapen. Své vyjádření s díky napsal na svůj Instagram.
19.01.2023 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (419 článků)
Podobné články

Petra Janů splnila sen zesnulému manželovi. Uctila ho dojemným gestem

 
Letos uplyne deset let od úmrtí manžela Petry Janů  (68) , producenta Michala Zelenky. Zpěvačka se rozhodla uctít památku svého manžela dojemným gestem. U své chalupy nedaleko jihočeské Stráže nad Nežárkou nechala dobudovat rybník, jehož stavbu Zelenka započal. Vodní dílo uprostřed lesů, které je na dohled od zpěvaččiny chalupy, dostalo jméno Michal.
18.09.2021 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Janů (489 článků) , Petr Zelenka (131 článků) , Michal Zelenka (72 článků)

Michal David bude chtít zpátky sto tisíc, které daroval napadenému chlapci

 
Zpěvák Michal David, který daroval poraněnému chlapci z Břeclavi šek na částku 100 tisíc korun, bude peníze chtít zpět. Důvodem je vymyšlený příběh, který chlapec do středy hájil. Zranění, kvůli nimž přišel patnáctiletý mladík o ledvinu, si způsobil sám pádem z výšky.
23.05.2012 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1628 článků)

Jsi pašák, Tomáši! Rosický daroval vozíčkáři dres

 
Tomáš Rosický zaslouží pochvalu a hned dvojnásobnou. Kromě toho, že parádním gólem zařídil vítězství Arsenalu nad Tottenhamem, tak zaujal po zápase hezkým gestem. Jednomu z handicapovaných fanoušků daroval svůj dres.
17.03.2014 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Rosický (586 článků)

Skutečné čertovo dítě žije v Číně: Malému chlapci roste z páteře ocas!

 
Tukový váček, který malému chlapci roste z páteře, bude větší a větší a není zatím jediná šance, že by ho doktoři chlapce dokázali zbavit navždy. Malý Siao Wej má totiž rozštěp křížové kosti a dokud se mu nepovede srovnat páteř, bude pořád čertovo dítě.
27.06.2013 12:20 |

podobné články

Sebevražda Jakuba Vyskočila: Krátce před smrtí odrovnal Leoše Mareše dojemným gestem

 
Herec Ivan Vyskočil (75) přišel v noci z neděle na pondělí o syna, majitele společnosti BusLine Jakuba Vyskočila (†46). Ten bohužel sám ukončil svůj život střelnou zbraní. Dnes jeho blízcí truchlí, pár týdnů před činem přitom Jakub ještě rozdával radost, o které s potěšením vyprávěl Leoš Mareš.
11.05.2022 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3425 článků) , Ivan Vyskočil (372 článků) , Ivan Vyskočil (371 článků) , Jakub Mareš (132 článků)

Vítěz MasterChefa Roman Staša: Šok po finále! Potvrdili mu covid a musel do karantény!

 
Sotva se diváci dozvěděli o jeho triumfu, už se štěstí obrátilo ve smůlu. Vítěz MasterChefa 2020 Roman Staša (32) bohužel musel krátce po odvysílání finále putovat do karantény! Má totiž koronavirus!
04.11.2020 12:35 |

podobné články

Vítěz MasterChefa Roman Staša v seriálu Ulice: Obsluhovat Rybovou mi moc nešlo

 
V jeho případě to nebyl anglický král, ale i tak vítěz MasterChefa Roman Staša (32) místo vaření obsluhoval. A to Lindu Rybovou (45) a Vasila Fridricha (44). Ne že by přesedlal na vrchního, ale vyzkoušel si natáčení v Ulici.
10.12.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (161 článků)

Karel Špaček zachránil život Janě: Daroval jí kostní dřeň!

 
„Já a hrdina? To ani náhodou,“ říká o sobě Karel Špaček (43), modelář forem ve strojírně otrokovické pneumatikárny. „Hrdina, to je někdo, kdo zachrání třeba děti z hořícího domu. Já jsem jen daroval kostní dřeň a bylo štěstí, že jsem našel uplatnění jako dárce,“ uvádí skromně, přestože daroval život.
15.03.2013 16:15 |

podobné články

Karel Špaček zachránil život Janě: Daroval jí kostní dřeň!

 
„Já a hrdina? To ani náhodou,“ říká o sobě Karel Špaček (43), modelář forem ve strojírně otrokovické pneumatikárny. „Hrdina, to je někdo, kdo zachrání třeba děti z hořícího domu. Já jsem jen daroval kostní dřeň a bylo štěstí, že jsem našel uplatnění jako dárce,“ uvádí skromně, přestože daroval život.
17.03.2013 07:40 |

podobné články

Manžel se jí zabil v Kellnerově vrtulníku, přátelé zdrcenou ženu utěšují dojemným gestem

 
Zřícení helikoptéry Petra Kellnera bylo neuvěřitelným šokem pro jeho rodinu. Podobné pocity smutku a beznaděje ale zažívají i nejbližší dalších obětí tragické havárie. Spolu s Kellnerem totiž na Aljašce přišlo o život hned pět ze šesti lidí výpravy. O život kromě českého miliardáře přišel průvodce Gregory Harms (†52), pilot helikoptéry Zachary Russell (†33), instruktor snowboardingu Benjamin Larochaix (†50) z Francie a druhý průvodce Sean McManamy. Zdrcené vdově posledně jmenovaného Caitlin McManamy se nyní dostalo dojemného gesta.
02.04.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (553 článků) , Zachary Benjamin (2 články) , Sean Russell (4 články)

Tohle vás dostane: Martin Dejdar udělal video na počest Věry Špinarové s dojemným vzkazem!

 
Není to tak dávno, co Martin Dejdar v show Tvoje tvář má známý hlas předvedl fenomenální vystoupení, v němž zpíval jeden z nejslavnějších songů zesnulé Věry Špinarové. V té době si nejspíše vůbec neuvědomil, že zpěvačku vidí naposledy. Její smrt Dejdara opravdu zasáhla, a proto se rozhodl, že na její památku vytvoří video s dojemným vzkazem.
28.03.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (539 článků) , Věra Špinarová (458 článků)

Překvapení pro soutěžící MasterChefa: Já jsem celebrita, hihňala se Pavlína, pak jí ztuhl úsměv na tváři

 
V minulém díle čekali na soutěžící MasterChefa speciální hosté. První výzvu vyhrál Pepa Nemarava a jeho dvě dcerky. V druhé výzvě pohořela Pavlína a Chili, ale porota rozhodla, že tentokrát nikdo nevypadne. Dnešní díl byl pro všechny nadějné kuchaře velkou výzvou. Nejlepší z nejlepších se utkali o možnost vařit v jedné z kuchyní samotného porotce MasterChefa. Nejdříve museli odbavit obědovou špičku, která byla zatěžkávající výzvou, protože soutěžící nemají s výdejem tolik zkušeností.
22.09.2020 22:16 |

podobné články

Pavlína jde do finále MasterChefa, diváci běsní: Fňukna si postup nezasloužila, píší

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman a Pavlína. Poté, co soutěž opustil Pavel, se diváci doslova rozohnili. Nemůžou pochopit, jak je možné, že je Pavlína ve finále.
27.10.2020 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (348 článků)

Finalista MasterChefa Roman Staša o dvou nejtěžších okamžicích: Myslel jsem, že je to můj konec

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman Staša (31) a Pavlína Lubojatzky (25). Sympatický kudrnáč patří mezi horké favority již od samého začátku. A svým humorem si dokázal získat přízeň tisíců diváků. Pro eXtra.cz se rozpovídal o tom, jak zvládá popularitu, která mu díky soutěži raketově stoupla, a také popsal, co mu soutěž vzala.
02.11.2020 22:05 |

podobné články

Banksy viděn v Anglii. Dítěti daroval dílo za 750 tisíc

 
Graffiti umělec Banksy se údajně ukázal lidem v Lake Distrikt. Prozradil své jméno a chlapci daroval podepsanou kresbu.
01.02.2015 12:31 |

podobné články

Veronika (†17) se oběsila, zdrcený přítel udělal po její smrti dojemné gesto

 
Byla tak mladá, ale přesto se rozhodla skoncovat se životem. Teprve sedmnáctiletá Veronika se oběsila v lesíku v Buštěhradu na Kladensku. Ještě den před smrtí se přitom zvesela bavila s kamarádkami. Zdrcený přítel mladé dívky se po její smrti rozhodl uctít její památku dojemným gestem.
02.07.2016 13:45 |

podobné články

Fotbalový pohár mění název. Bude se jmenovat podle České pošty

 
Druhá nejprestižnější česká fotbalová soutěž změnila ve čtvrtek název - bitva o český pohár nyní ponese název Pohár České pošty.
16.02.2012 13:45 |

podobné články

Otevřený dopis řediteli České televize: Proč jste vystřihli Marka Víta, když si za Barcelonu šel pro pohár vítěze LM?

 
Marek Vít šel přebrat pohár pro vítěze Ligy mistrů za Barcelonu a v tu chvíli dala Česká televize nepochopitelně záběr do studia, kde seděl nudný Pavel Čapek a něco tam žvatlal. Ptáme se generálního ředitele ČT Petra Dvořáka, proč televizním divákům nebyl dopřán vrchol večera, kdy Čech Marek Vít přebírá ušatý pohár.
07.06.2015 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Čech (110 článků) , Petr Dvořák (823 článků) , Pavel Čapek (61 článků) , Petr Dvořák (818 článků) , Pavel Marek (343 článků) , Marek Dvořák (46 článků) , Pavel Dvořák (147 článků) , Pavel Dvořák (147 článků) , Pavel Marek (359 článků) , Pavel Čech (178 článků)

ČEZ: Pohár starosty Nákří letos zůstane doma

 
Šest sedmičlenných týmů, z toho dva ženské, se v sobotu 24. června utkalo v Nákří na Českobudějovicku o Pohár místního starosty v netradičním hasičském trojboji. Sedmý ročník klání o tuto putovní trofej ovládli nákeřští hasiči, takže pohár zůstává až do příštího roku doma, kam se vrátil z Boršova nad Vltavou.
25.06.2017 08:25 |

podobné články