Článek

Víte, proč jsou repasované notebooky tou nejlepší volbou?

 
Repasované notebooky nyní zažívají období slávy. Pokud Vás to překvapuje, tak nejspíš neznáte všechny výhody repasů. Jaká je ta hlavní? Laicky řečeno. Když si pořídíte repas, získáte tím notebook se stejným výkonem a odolností jako má nový ntb v hodnotě 30 000 Kč a více. Ale pozor, za nejnižší možnou cenu. Včetně záruky. A tomu se říká kauf. Jak je to možné?
16.07.2021 13:45 |

podobné články

Podobné články

Objevte IT techniku kategorie renew, značkové notebooky a PC za zlomek ceny

 
Hodnota nového značkového notebooku výrazně klesne ihned po jeho zakoupení, obdobně jako v případě automobilu. Často proto uživatelé sáhnou po bazarové nebo repasované technice. Na trhu je ovšem k dispozici i mnohem kvalitnější alternativa v podobě takzvané renew IT techniky. Prozradíme vám, co všechno může nabídnout, jak se liší od repasované techniky nebo kolik stojí.
26.02.2013 11:40 |

podobné články

V čem se liší repasované počítače od nových a proč mohou být správnou volbou

 
Hledáte nový počítač s dobrými parametry od známé značky, ale přijdou vám ceny příliš vysoké? Zkuste si prohlédnout repasované počítače, které nabídnou dobrý výkon a spolehlivost často za výrazně nižší cenu.
11.04.2021 16:00 |

podobné články

Repasované vodoměry splňují všechny přísné normy a jsou levnější

 
Velmi úspornou cestou, jak přesně měřit spotřebu vody v domě, je použití repasovaných vodoměrů. I když jde o použité přístroje, všechny z nich procházejí pečlivou kontrolou i opravami a autorizované metrologické středisko tak ručí za jejich přesnost. I starší repasované měřicí přístroje totiž musejí podle odborníků ze společnosti ENBRA a autorizovaného metrologického střediska RENOVA splňovat všechny současné přísné normy.
10.04.2014 11:05 |

podobné články

Repasované či předváděcí notebooky a počítače: Žádný problém!

 
Nemáte s nimi žádné zkušenosti? V tomto článku jsme pro vás shrnuli výhody a nevýhody jednotlivých počítačů podle původu.
28.02.2020 19:45 |

podobné články

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky

 
Snad každá z nás by se chtěla pyšnit titulem nejlepší partnerky. Co je proto ale nutné udělat, abychom si tohle označení zasloužili? Které věci z žen dělají ty nejlepší partnerky? Díky čemu se v očích mužů staví vysoko nad ostatní konkurentky? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Jak dostát role nejlepší partnerky Každá žena by pro toho svého chtěla být tou nejlepší. Ono je to vcelku logické – pokud by to nejlepší měl muž doma, nemusel by to hledat jinde. Tím by odpadlo riziko možné nevěry a nám ženám by bylo okamžitě lépe na světě. V čem se tedy skrývá ono tajemství? Nevytahujte staré spory U žen je poměrně známo, že mají tendence při hádkách vytahovat staré spory. Jestliže se tedy chcete stát nejlepší partnerkou, nikdy se neuchylujte k tomu, abyste své polovičce vytýkali staré věci – především pak ty dávno vyřešené. Nevyčítejte mu kamarády Každý muž má kamarády, se kterými si prostě chce zajít na pivo nebo se s nimi podívat na důležitý fotbalový či hokejový zápas. Titulu nejlepší partnerky dosáhnete už jen tím, že mu tyto chvíle nebudete zakazovat nebo vyčítat. Když bude chtít váš drahý trávit čas s kamarády, využijte této příležitosti a sejděte se s kamarádkami. Vzájemná chvilka odloučení ničemu neuškodí. Staňte se mistrem kuchařem Že láska prochází žaludkem je dávno známý fakt. A věřte milé dámy, že muži na dobré jídlo moc dobře slyší. Na vařenou nudli ho tak s největší pravděpodobností neutáhnete, ale na takovou svíčkovou se šesti už byste mohla. A s přehledem! Buďte svolná k experimentům Muži velmi často chtějí experimentovat v sexu. Vymýšlí nové polohy nebo do intimních radovánek v naší nejrůznější pomůcky. Pokud je žena k těmto experimentům svolná, rázem tak v mužských očích získá na ceně. Samozřejmě se ale nemusíte do ničeho nutit, a pakliže vám něco opravdu bude... Čtěte více Příspěvek 5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2017 18:25 |

podobné články

Proč zařadit do svého jídelníčku batáty?

 
Řešíte své stravovací návyky? Ideální j dát sbohem všemu nezdravému a naopak do jídelníčku zařadit věci zdravé. Samozřejmě hlavním cílem by měla být také rozmanitost. Jednou z možností, kterou doporučíme, jsou batáty. Proč? Batáty Příprava je velmi jednoduchá Jelikož na ně můžete pohlížet stejně, jako na klasické brambory, budete poměrně jasně a dobře vědět, jak je upravit. Přinášíme recept na batáty, který bude spojený s těmi nejčastějšími postupy tepelné úpravy. Je jedno, jaký zvolíte, jelikož vždy budou chutnat skvěle. Co tedy můžete? Připravit kaši. Batáty uvařit. Upéci je v troubě. Budou vám velmi chutnat I když je přirovnáváme ke klasickým bramborám, neznamená to, že chutnají stejně, jako ony. Chutnají totiž mnohem lépe. Některé z vás je označují jako sladké brambory, což už leccos naznačuje. Pokud se podíváme na jejich vzhled, tak jsou lehce načervenalé, čímž se odlišují primárně. Jejich chuť je skutečně lehce nasládlá a některé konzumentky je přirovnávají k tomu, jako by došlo ke křížení klasických brambor a mrkve. Rozhodně ale chutnají dobře. Jsou bohaté na mnoho živin Ani toto nelze opomíjet. Pokud chcete začít žít zdravě, potom jsou osvědčenou volbou. Co všechno obsahují? Je to třeba tolik nezbytný a doporučovaný vitamín C. Potom nesmíme zapomenout ani na betakarotén, nebo mnoho vlákniny. K tomu všemu přidejme širokou škálu vitamínů a minerálů a je jasné, že jsou jasnou volbou. Batáty jsou běžně dostupné A kde je pořídit? Není to nic složitého, jelikož dnes už jsou běžně dostupné ve většině supermarketů. Navíc jejich ceny rozhodně nejsou nijak vysoké, což nahrává tomu, že možnost zařadit j d svého jídelníčku je poměrně snadná pro každou z vás. Přesvědčte se o tom třeba i vy sama. A to hned při vašem prvním nákupu, až budete v regálech vybírat něco, co je skutečně velmi zdravé a také dobré. Příspěvek Proč zařadit do svého jídelníčku batáty? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.11.2017 08:55 |

podobné články

Fotoaparáty zdražovaly. Notebooky naopak zlevnily

 
Podstatně levnější jsou notebooky a značkové parfémy, jejichž cena na internetu klesá již od začátku letošního roku. Zvýšila se ale průměrná cena fotoaparátu.
03.07.2009 10:55 |

podobné články

Netbokům nevěřte. Notebooky opět přebírají vedení

 
Klasické notebooky z trhu vytlačují takzvané netbooky. Zákazníky už našly mezi milióny lidmi. Avšak ne všichni jsou s jejich možnostmi spokojení.
13.09.2009 10:35 |

podobné články

Armádní notebooky vydrží i zásah bleskem

 
Notebooky jsou sice skvělá věc, ale přiznejme si – s jejich odolností to není právě skvělé. Stačí jeden pád a je po nich. O kolik odolnější je vojenská technika?
03.11.2010 03:40 |

podobné články

Ultratenké notebooky dostaly lepší kola a podvozek

 
Intel představil nové procesory pro ultratenké počítače. Díky nim mají být notebooky ještě tenčí, s dostatečným výkonem a větší výdrží na baterii. Cena zůstane stejná jako u dnešních běžně dostupných přenosných počítačů.
02.06.2009 15:45 |

podobné články

Výherci prázdninové soutěže o tři notebooky

 
Ve spolupráci se společností Microstar jsme připravili soutěž o tři ultratenké notebooky. Známe výherce.
22.06.2009 17:15 |

podobné články

Notebooky pro celý den práce přicházejí na trh

 
S další troškou na trh s poměrně levnými notebooky, které běží na jedno nabití více než deset hodin, přichází japonská Toshiba.
12.10.2009 13:00 |

podobné články

V Mountfieldu rozdávají k nákupům zadarmo Xbox 360 a notebooky Acer

 
Tuzemský prodejce zahradní techniky a bazénů Mountfield nyní rozdává svým zákazníkům super dárky: notebooky Acer Aspire One a centra domácí zábavy Xbox 360 od Microsoftu!
26.04.2010 05:25 |

podobné články

Zboží na internetu zlevňuje. Notebooky však ne

 
Ceny zboží na internetu klesají, ve druhém čtvrtletí roku 2010 poklesly průměrné ceny vybraných komodit na nejnižší hodnotu za uplynulé dva roky. Notebooky ale zdražují.
13.07.2010 10:50 |

podobné články

Ukradl notebooky za půl milionu, při jejich prodeji ho dopadla policie

 
Zloděj ukradl v noci na úterý z kanceláře jedné z místních firem ve Svobodě nad Úpou na Trutnovsku dva notebooky v hodnotě přes půl milionu korun.
28.07.2010 14:50 |

podobné články

Notebooky z bambusu pro ochránce přírody

 
Asus uvedl na český trh tři notebooky z kolekce Bamboo, které zaujmou netradičním materiálem – bambusem, z něhož je zhotoveno jejich šasi.
25.10.2010 13:35 |

podobné články

Kradl notebooky a žertoval s ostrahou. Zloděj - elegán dopaden

 
Pražská policie dopadla v pondělí muže, který v metropoli vždy ve společenském oděvu navštěvoval administrativní budovy, z jejichž kanceláří odcizoval notebooky.
16.11.2010 16:35 |

podobné články

Nejkrásnější notebooky se skrývají pod označením „ultra“

 
Ultrabooky, neboli supertenké stylové notebooky útočí na počítačový trh a hodlají zasáhnout náročnější uživatele upřednostňující moderní...
07.11.2011 11:05 |

podobné články