Článek

Víte, kdo dabuje hollywoodské hvězdy? Ověřte si své znalosti v našem kvízu

 
Já jednou budu v Hollywoodu. Tuhle větu zpívá v písni Hollywood Lucie Vondráčková v roce 1994. Věřím, že snem herců je zahrát si v nějakém filmu přímo v Hollywoodu. Hollywood je čtvrtí v Los Angeles v Kalifornii v USA. Je to důležitá oblast pro americkou kinematografii.
06.11.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2020 článků)
Podobné články

Ověřte si vaše znalosti legendárního seriálu Most! v našem kvízu

 
Seriál Most! se stal pojmem ze dne na den. Jeho popularita a sledovanost s každým dílem rostla. Ověřte si své znalosti o tomto kultovním českém seriálu v našem kvízu.
28.09.2023 11:30 |

podobné články

Jsou animované filmy a postavy vaše parketa? Otestujte své znalosti v novém kvízu!

 
Po úspěchu kvízu Animované postavy můžete otestovat své znalosti v jeho pokračování. Zjistěte jak dobře znáte animované postavy a filmy v novém kvízu Animované postavy 2, který je sice o poznání složitější než první díl, ale o to zajímavější! Kdo dá plný počet bodů?
03.12.2016 12:20 |

podobné články

KVÍZ: Ověřte si to, jak dobře znáte Vladimíra Menšíka a jeho nejslavnější role

 
Vladimír Menšík. Jméno, které zná snad každý Čech, jenž se alespoň někdy dívá na filmy z doby před Sametovou revolucí. Ověřte si v našem kvízu, co víte o životě tohoto herce a o jeho nejslavnějších filmech.
11.06.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Menšík (165 článků)

KVÍZ: Zazněla ve filmu Marečku, podejte mi pero hláška "Já když kouřím, tak zvracím."? Otestujte své znalosti v našem kvízu

 
„Houstone, máme problém.“ Víte, odkud tato hláška pochází? Že ne? Tak to možná máte opravdu problém. V našem kvízu si vyzkoušejte, jak dobře na tom jste s oblíbenými filmovými hláškami.
10.11.2023 11:30 |

podobné články

Seriál Přátelé: Zavzpomínejte v kvízu na obyčejné životy amerických kamarádů

 
Seriál Přátelé je s námi již téměř 40 let. Nejedna televizní stanice jej pravidelně reprízuje. U televizních obrazovek v tu dobu sedí tisíce diváků. Ti jsou věrní skupině šesti přátel a jejich životním příběhům. V našem kvízu si ověřte, zda o nich víte skutečně vše.
09.11.2023 09:00 |

podobné články

Krkonošské pohádky, skvělý Večerníček. Připomeňte si jeho postavy a ověřte své znalosti v našem kvízu

 
„Anče, Kubo, hajnej!“ byla otravná věta, která v této pohádce zaznívala často a která symbolizovala nevrlost Trautenberga. Ten vystupoval jako záporák celé pohádky. Víte o postavách všechno?
30.10.2023 11:30 |

podobné články

KVÍZ Jak dobře znáte největší hollywoodské milostné eskapády? Otestujte svoje znalosti

 
Bouřlivé vztahy a ještě bouřlivější rozchody patří k Hollywoodu stejně jako filmy. Vztah Brangeliny nebo Johnnyho Deppa a Winony Ryder sledovali ve své době všichni. Tetování Winona Forever by mohlo povídat. Jak dobře znáte nejslavnější hollywoodské páry a jejich milostné eskapády? Vyzkoušejte si vaše znalosti v našem kvízu.
21.11.2023 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Winona Ryder (32 článků) , Johnny Depp (1061 článků) , Johnny Johnny (300 článků)

Jak dobře znáte seriál Comeback? Otestujte své znalosti v našem kvízu

 
Comeback, je úspěšný český sitcom, který si našel spoustu příznivců. Líbí se vám tento seriál? Otestujte, jak dobře jej znáte v našem kvízu, který obsahuje 20 otázek právě z tohoto seriálu.
13.02.2016 08:25 |

podobné články

Milujete filmové parodie? Poznáte je podle fotek v našem kvízu?

 
V našem novém kvízu můžete otestovat své znalosti filmových parodií. Patří tento žánr mezi váš oblíbený? Ukažte jak dobře jej znáte. Kvíz obsahuje celkem 20 fotek z filmů, a vaším úkolem je vybrat, do kterého filmu fotka patří. Na výběr je vždy ze čtyř možností, a je také připraveno velké množství nápověd.
22.08.2018 12:20 |

podobné články

Zachraňte Willyho!: Zjistěte v našem kvízu, jak dobře znáte příběh slavné kosatky

 
Zachraňte Willyho! je rodinná klasika, která vznikla na sklonku minulého století, ale stále si získává srdce dětí i dospělých. A to i přesto, že se s ní pojí smutný příběh skutečné kosatky, která si zahrála Willyho. Možná znáte její jméno. Možná znáte i další podrobnosti o tomto filmu. Ověřte si to v kvízu.
25.06.2023 07:15 |

podobné články

KVÍZ: Zjistěte, jak dobře znáte filmy s Jaroslavem Marvanem

 
Nerudný revizor Anděl a policejní rada Vacátko. To jsou asi nejslavnější role Jaroslava Marvana. V jakých dalších filmech si zahrál? Ověřte si své filmové znalosti v našem kvízu.
17.06.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Marvan (54 článků)

Kvíz o Simpsonových: Slavná žlutá rodina vás podrobí křížovému výslechu

 
Co říct o Simpsonových? Každý ví, že je to nejdéle vysílaný sitcom v historii americké televize a už dávno vstoupil do popkultury coby jeden z nejvtipnějších animáků všech dob. Přesto ho ne každý zná jako své boty. Ověřte si vlastní znalosti legendárního seriálu v našem kvízu.
22.08.2023 09:00 |

podobné články

Otestujte své znalosti ve filmovém kvízu česká klasika

 
Poznáte staré české klasické filmy podle fotek? Otestujte své znalosti v tomto kvízu, který obsahuje 20 otázek, a aby to nebylo tak složité, máte k dispozici čtyři možnosti a několik nápověd.
17.09.2017 13:30 |

podobné články

KVÍZ: Ověřte si, jak dobře znáte české filmové písničky

 
Hudba je neodmyslitelnou součástí nejenom koncertů, ale také filmového umění. Každý dobrý film je doprovázen i muzikou, kterou si diváci po zhlédnutí snímku v hlavě ještě dlouho broukají. Vyzkoušejte si v našem kvízu, jak dobře jste na tom se znalostí českých filmových písniček.
13.08.2023 09:00 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Pan Lišák je milovníkem deskových her a hospodských kvízů. Tyhle otázky ale nezvládl

 
Pan Lišák nejraději tráví čas nad deskovkami s partou přátel po boku nebo u hospodských kvízů. Jeho popularita strmě stoupá hlavně u něžné části publika, nijak ho ale nezměnila. Pořád je to sympaťák stojící nohama pevně na zemi. Zkuste ho porazit v našem kvízu.
25.11.2023 07:15 |

podobné články

KVÍZ: Ověřte si, jak dobře znáte kultovní trilogii Slunce, seno

 
Filmy se staly kultovními, a to zejména díky své zábavnosti a nostalgické atmosféře komunistického Československa. Pokud máte rádi české filmy a chcete se trochu pobavit, určitě byste si neměli nechat ujít tyto komedie. A jak dobře je vlastně znáte? Vyzkoušejte si náš malý kvíz a ověřte si své filmové znalosti.
20.05.2023 07:15 |

podobné články

Znáte dobře kapelu Queen? Otestujte své znalosti v kvízu!

 
Freddie Mercury,  který je považován za jednoho z nejvýznamnějších zpěváků v historii, by včera oslavil své 70. narozeniny! Jak dobře znáte kapelu Queen, jejichž leaderem byl po dlouhé roky právě tento skvělý zpěvák, se dozvíte v našem kvízu.
06.09.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (299 článků)

Jak moc znáte kultovní seriál Pobřežní hlídka? Vyzkoušejte si své znalosti v tomto kvízu

 
Pobřežní hlídka je kultovním seriálem, který na televizních obrazovkách běžel dlouhých 12 let. V šesti sériích se odehrála spousta příběhů. Vzpomenete si v našem kvízu i na ty nejmenší detaily?
09.09.2023 11:30 |

podobné články

Marek Eben: Není to pouze moderátor, ale také zpěvák či herec mnoha rolí. Jak dobře ho znáte si ověříte v našem kvízu

 
V posledních letech je Marek Eben znám především jako moderátor StarDance...Když hvězdy tančí. Za svou kariéru ale vystřídal spoustu dalších profesí. Zavzpomínejte v našem kvízu na jeho největší role a moderátorské úspěchy.
03.10.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (517 článků)