Článek

Visel z mostu

 
Zasněžená silnice, velká rychlost a zřejmě i sjeté pneumatiky poslaly kamion do smyku, nejde zas o tak neobvyklou nehodu.
30.01.2020 18:10 |

podobné články

Podobné články

Nehoda jako z akčního filmu. Kamión visel přes okraj mostu

 
Doslova na vlásku visel v sobotu život Aguinalda Da Silvy, který s nákladním vozem prorazil zábradlí mostu Chavantes v brazilském státě Paraná. Návěs soupravy se zaklínil o most tak šťastně, že zabránil, aby auto spadlo do vody. Svědci nehody pak vytáhli nezraněného řidiče pomocí lana.
26.09.2012 20:05 |

podobné články

Mladík (22) chtěl skočit z Nuseláku: Visel z oplocení za ruce 10 minut

 
V noci z úterý na středu chtěl mladík (22) skočit z Nuselského mostu. Dramatické události, kdy asi 10 minut visel nešťastný muž za oplocení pouze na rukou, přihlíželi pohotovostní motorizované jednotky policie. Ty pak naštěstí muže od jeho činu odradily.
06.05.2017 16:40 |

podobné články

Pátrání v sutinách mostu v Janově narušil požár. Další mrtví se pořád nenašli

 
Až dvacet lidí se pohřešuje po pádu mostu v Janově, další těla kromě 38 dosavadních obětí záchranáři ale neobjevili. Práce v sutinách narušil i krátký požár. Na šest set lidí muselo být evakuováno z domů pod zbývající částí mostu. Zatímco v italské vládě nepanuje shoda ohledně potrestání provozovatele mostu, jeden italský deník zveřejnil záznam praskliny ve vozovce mostu dva dny před jeho zřícením.
17.08.2018 13:50 |

podobné články

Fotka smrti: Spoutaný visel ve skříni na šaty!

 
LOS ANGELES – Rodina záhadně zesnulého herce Davida Carradinea (†72), hrdiny akčních snímků »Kill Bill« a »Kung fu: Legenda pokračuje«, je v šoku. Thajské noviny Thai Rath totiž zveřejnily na titulní straně fotku jeho mrtvého nahého těla s oběma rukama svázanýma nad hlavou. Visel ve skříni na šaty.
09.06.2009 02:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4552 článků)

Tirák visel nad železniční tratí!

 
Do pozdní noci vyprošťovali hasiči kamión, který převrácený na boku visel na svahu nad železniční tratí. Nehoda se stala u obce Podhájí na Domažlicku a naštěstí nebyl při ní nikdo zraněn.
02.07.2009 10:55 |

podobné články

Muž při parkování prorazil zeď budovy a visel ze sedmého patra

 
Zaparkovat auto v několikapodlažní garáži se nepodařilo sedmašedesátiletému Američanovi. Ralph Hudson při couvání prorazil zeď a zastavil na poslední chvíli, když už polovinou vozidla visel ven. Z celé nehody však vyvázl bez zranění. Popadané cihly poškodily auta stojící podél ulice, ale chodce naštěstí těsně minuly.
03.05.2010 13:30 |

podobné články

Chlapec visel za hlavu zaklíněnou v mřížích

 
Obrovské drama, boj o holý život, při němž šlo o vteřiny se odehrálo v čínském městě Yiachan v provincii Chu-pej. Šestiletý chlapec Ming Ming propadl mříží u okna a nad rušnou ulicí visel za hlavu.
05.05.2010 19:25 |

podobné články

Tom Cruise riskoval život, visel z mrakodrapu!

 
Herec Tom Cruise (48) už není nejmladší, přesto se nevzdává své velké lásky - natáčet akční, nebezpečné scény bez dabléra na vlastní pěst! Skákání z budovy na budovu, šermování se samurajským mečem, slaňování z hor bez lana. To pro herce není žádný problém. Tento víkend ale překvapil i své nejotrlejší fanoušky, když visel ve výšce 828 metrů nad zemí!
02.11.2010 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (952 článků)

Muž visel za jízdy z okénka auta, chtěl chytit zloděje

 
Scéna jako z hollywoodského akčního filmu se odehrála před nedávnem v kalifornském Stocktonu. Za okénko u spolujezdce tam visel muž z auta, které se jelo ulicí šedesátikilometrovou rychlostí. Celý incident zaznamenal štáb místní televize, informoval server Digital Journal.
10.08.2011 12:05 |

podobné články

Kocour Micin visel z okna za hlavu, hasiči mu zachránili život

 
Profesionální hasiči z Opavy zachránili v úterý kocoura, který visel z pootevřeného okna ve druhém patře za hlavu. Pod sebou měl navíc sluncem rozpálený parapet. K uvězněné kočce v Opavě-Kateřinkách přivolali hasiče krátce před 18. hodinou sousedé.
22.08.2012 14:10 |

podobné články

Záhada! V Brandýse hořela maringotka, vedle ní visel oběšnec

 
Co se stalo v Brandýse nad Labem? Přivolaní hasiči tam našli zapálenou maringotku. Vedle ní visel oběšenec.
05.05.2013 14:55 |

podobné články

Mladík visel bez jištění na jedné ruce ze 75metrového jeřábu

 
Angličan James Kingston se vyžívá v adrenalinových a kaskadérských kouscích. Mimo jiné má rád výšky a leze proto po různých konstrukcích a budovách. Na začátku června využil ojedinělé příležitosti a vyšplhal na stavební jeřáb ve svém domovském Southamptonu, kde si užíval výhledu ze 75metrové výšky. V jeden moment visel ve vzduchu zavěšený jen na jedné ruce.
12.06.2013 15:25 |

podobné články

Chlapec visel z okna domu, o vlas unikl hrozivému pádu

 
Život pětiletého chlapce visel doslova na vlásku. Před pádem z více než desetimetrové výšky ho zachránil rychlý zásah místních hasičů.
20.07.2013 16:30 |

podobné články

Na pražské výpadovce visel na bráně se značkami oběšenec!

 
Obrovský šok zažili v pátek ráno řidiči vyjíždějící z pražských Kunratic směrem na Pražský okruh. Na jedné z bran s informačním značením totiž visel oběšenec!
14.03.2014 07:10 |

podobné články

Horor v Hradci Králové: Z okna visel sebevrah!

 
Tragédie pro rodinu a obrovský šok pro obyvatele Hradce Králové! V sobotu ráno z okna místní bytovky visel oběšený muž! Zřejmě spáchal sebevraždu!
30.03.2014 14:00 |

podobné články

Klamy oka: moucha na Dürerově madoně

 
O obraze a mouchách napsal skvělou epizodu v Osudech dobrého vojáka Švejka spisovatel Jaroslav Hašek, aby co nejpříkladněji vystihl absurdnost fungování rakouské monarchie krátce před jejím zánikem. „Tady kdysi visel obraz císaře pána,“ ozval se Bretschneider po chvíli, „právě tam, kde teď visí zrcadlo.“ „Jo, to mají pravdu,“ odpověděl pan Palivec, „visel tam a sraly na něj mouchy, tak jsem ho dal na půdu. To víte, ještě by si někdo mohl dovolit nějakou poznámku a mohly by být z toho nepříjemnosti.“ A problémy nastaly. Za větu „sraly na něj mouchy“, kterou donašeč Bretschneider oznámil úřadům, hospodský Palivec vyfasoval deset let žaláře. I Švejkovi se to zdálo trochu moc…
13.04.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hašek (109 článků) , Jaroslav Hašek (109 článků)

Muž zkolaboval v koruně stromu! Visel jen na pásku od kalhot!

 
Lidé objevili ve Vysokém Mýtě seniora, který zkolaboval přímo v koruně stromů, když tam prořezával větve. Dolů muž visel jen za pásek. Přivolaný lékař už mu ale nedokázal pomoci.
10.10.2014 16:10 |

podobné články

Tříletý chlapec visel z okna, matka se ho snažila udržet

 
Rychlá práce hasičů zachránila tříletého chlapečka, který visel v čínském městě Ž'-čao na mříži okna ve třetím patře. Jeho matce, která ho držela, se ho nedařilo vytáhnout, a pomohli až přivolaní hasiči, uvedla agentura Reuters.
30.12.2014 05:01 |

podobné články

Ožrala s 3 promile na plotě: Visel hlavou dolů!

 
Visel hlavou dolů a vypadal jako pytel brambor! Namol opilý muž (38) si v noci na včerejšek krátil cestu přes plot Výstaviště v Praze-Holešovicích. Do akce museli hasiči, aby ho vyprostili a předali záchranářům.
14.10.2017 05:05 |

podobné články

Puštík obecný zmobilizoval hasiče: Dravec visel bezmocně za nohu v okapu domu v Havířově

 
Bez lidské pomoci by zahynul. Naštěstí si nebohého puštíka obecného všimli náhodní kolemjdoucí. Na jednom z domů v Havířově visel noční pták bezmocně hlavou dolů, zachycený za nožičku.
22.01.2018 10:45 |

podobné články