Článek

Vincent Navrátil přiznal psychické problémy: Trpím obsedantně kompulzivní poruchou, odhalil syn Žilkové

 
Syn Veroniky Žilkové (62) herec Vincent Navrátil (26) přiznal nečekanou diagnózu. V pořadu 7. pádů Honzy Dědka se nechal slyšet, že trpí hypochondrií a také obsedantně kompulzivní poruchou. „Mám rituály, které dělám, když dělám určité věci,“ uvedl.
07.11.2023 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Vincent Navrátil (135 článků)
Podobné články

Alžběta II. zřejmě trpěla obsedantně kompulzivní poruchou

 
Britská královna Alžběta druhá trpěla podle nedávno vydané knihy The Royal Governess obsedantně kompulzivní poruchou (OCD). Neurotická duševní porucha se u panovnice měla projevovat například nutkavou potřebou mít neustále srovnané pastelky.
02.09.2020 17:55 |

podobné články

Katy Perry má obsedantně kompulzivní poruchu a věří na mimozemšťany

 
Zpěvačka Katy Perry prozradila, že trpí obsedantně kompulzivní poruchou, kvůli které vždy vše řadí podle abecedy a má fóbii z mikrobů. Kromě toho na sebe vyzradila i další zajímavosti, jako že věří na mimozemšťany a cestuje všude s plyšovým medvídkem. Další články k tématu: Katy Perry: S Pattinsonem chci jen kamarádit, ale bohužel mám prsa Kvůli obálce Vogue jsem tři měsíce nepila, říká Katy Perry Otec Katy Perry: Modlete se za moji dceru, její uctívání je zvrácené John Mayer: Ve vztahu s Katy Perry se necítím jako celebrita Katy Perry zapózovala u své figuríny, zpěvačku připomíná spíš kostýmem Katy Perry a Russell Brand po rozvodu: ona si našla modela, on modelku
24.10.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Russell Brand (98 článků) , Katy Perry (691 článků) , John Mayer (47 článků)

Amanda Seyfried: Mám obsedantně kompulzivní poruchu

 
Herečka Amanda Seyfried tvrdí, že za většinu jejích životních trablů může obsedantně kompulzivní porucha, jíž mnoho let trpí. Úzkosti, strachy, deprese a obavy z okolí ji skličují od puberty. Dokonce dlouhodobě užívá léky, které nejsou bez vedlejších účinků. Lexapro jí nasadili před jedenácti roky a dodnes ho pilně zobe.
21.10.2016 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Seyfried (69 článků)

Krásky a především brunetky, pozor: Syn Veroniky Žilkové Vincent Navrátil je single a miluje takovéto kočičky

 
Syn herečky Veroniky Žilkové, herec Vincent Navrátil, ukázal svoji expřítelkyni a přiznal, jaké ženy se mu líbí. Vincent je momentálně nezadaný a prozradil, jaké dámy u něj mají šanci.
14.01.2014 22:05 |

podobné články

Vincent Navrátil je stále nezadaný: Syn Veroniky Žilkové přiznal, proč zůstal na ocet

 
Herec Vincent Navrátil je nejen pořádný sympaťák, ale také fešák. I tak je ale stále single. Právě o tom se Vincent rozpovídal při příležitosti předávání cen Českých lvů, kam dorazil jako doprovod své matky Veroniky Žilkové. “Chtěl bych potkat tu pravou, ale ona se ne a ne objevit,” prohlásil pro eXtra.cz. Řekl ale i to, že i kdyby partnerku měl, tak proč by ji nevyvedl na tak velkou příležitost a opět by radši vyrazil společně s rodinou.
06.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vincent Navrátil (135 článků)

Syn Veroniky Žilkové Vincent Navrátil na neuvěřitelně sexy fotce: Nejvíc spokojený jsem se svým zadkem!

 
Syn Veroniky Žilkové Vincent Navrátil a nejhezčí herec seriálu Cesty domů Radúz Mácha společně nafotili pořádně sexy fotky. Radúz a Vincent nastoupili do sedmé řady seriálu Cesty domů a lidsky si hodně sedli. Skvěle si rozumí a vtipkují spolu i mimo záběry.
21.10.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Radúz Mácha (38 článků)

Syn Žilkové promluvil o vztazích uvnitř rodiny: Děly se nám tragické věci, sestra se od nás odvrátila, říká Vincent Navrátil

 
Herec Vincent Navrátil (26) to v životě neměl jednoduché. Nejenže je synem slavné herečky Veroniky Žilkové, ale také je bratrem Agáty Hanychové. Jeho rodina tak patří k těm nejsledovanějším v českém šoubyznysu. A pozornosti médií i veřejnosti neunikl ani Vincent. Společně s ostatními členy rodiny prošel všemožnými problémy, přesto stále drží pospolu a smysl pro humor je rozhodně neopouští, jak herec sám potvrdil v rozhovoru v našem studiu eXtra Host. 
06.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3715 článků) , Vincent Navrátil (135 článků)

Vincent Navrátil si uměl vybrat: Tahle andělská tvář s tělem bohyně je jeho přítelkyní

 
Syn Veroniky Žilkové (59), herec Vincent Navrátil (24) opět ukázal krásnou přítelkyni Anetu, se kterou nedávno oslavil čtyřiadvacáté narozeniny. Půvabná blondýnka pochází z Moravy a není to jen krásná tvářička, ale také chytrá žena, která již čtvrtým rokem studuje experimentální biologii na vysoké škole. Vypadá to, že si Vincent opravdu uměl vybrat.
11.04.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Vincent Navrátil (135 článků)

Tohle je nová láska fešného syna Veroniky Žilkové: Vincent Navrátil randí s touhle kočkou!

 
Herec Vincent Navrátil je zamilovaný až po uši. Syn herečky Veroniky Žilkové má už dva měsíce novou známost a nyní pár poprvé vyrazil na romantickou dovolenou. S půvabnou herečkou Sabinou Rojkovou si užívají na řeckém ostrově Korfu.
11.08.2015 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (58 článků) , Vincent Navrátil (135 článků)

Ze syna Veroniky Žilkové je neuvěřitelný fešák. Podívejte se, jak Vincent Navrátil vyzrál

 
Vincent Navrátil, syn Veroniky Žilkové  (59) , je nejen úspěšným hercem, ale už také producentem a režisérem. Napsal scénář, zrežíroval, financoval a také si zahrál ve filmové sérii Mužketýři. Dal na to v době koronaviru své úspory.
29.07.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Vincent Navrátil (135 článků)

Vincent Navrátil má doma tuhle bohyni: Potřebuju vedle sebe dominu, přiznal herec

 
Vincent Navrátil (24) si prostě umí vybrat. Jeho přítelkyně Aneta Kňávová je neskutečně sexy! Herec se už v minulosti svěřil, že se vyžívá v hádkách a že vedle sebe potřebuje hlavně ženu dominu. Najde syn Veroniky Žilkové (59) štěstí právě po boku sexy bohyně Anety?
16.04.2021 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Vincent Navrátil (135 článků)

Podcast: Máminu filmografii jsem vystřihl, přiznal syn Žilkové, talentovaný Vincent Navrátil

 
Diváci nového detektivního seriálu České televize Boží mlýny byli nadšení z hereckého výkonu 24letého Vincenta Navrátila. Herec a zakladatel produkční filmové společnosti se na place pohybuje již odmala. Jeho maminka Veronika Žilková jej totiž brala i na natáčení slavného Tele Tele. Vincent Navrátil pro Blesk Podcast prozradil, že ho to tam moc nebavilo. Upřímně také vysvětlil, proč nekouká na filmy a seriály se svojí maminkou.
18.06.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Vincent Navrátil (135 článků)

Syn Žilkové Vincent je čertovo kvítko: Zmlátil Mikuláše!

 
Vypadá jako andílek, převlékl se za Mikuláše, ale je to pěkný čert! Syn Veroniky Žilkové (52) Vincent Navrátil (16) prozradil, že se na včerejší mikulášský večer pořádně nažhavil.
06.12.2013 12:15 |

podobné články

Syn Žilkové Vincent je čertovo kvítko: Zmlátil Mikuláše!

 
Vypadá jako andílek, převlékl se za Mikuláše, ale je to pěkný čert! Syn Veroniky Žilkové (52) Vincent Navrátil (16) prozradil, že se na včerejší mikulášský večer pořádně nažhavil.
06.12.2013 18:25 |

podobné články

Nejhezčí syn Veroniky Žilkové Vincent se poprvé na veřejnosti ukázal se svojí přítelkyní. Chodí s touhle roztomilou brunetkou

 
Herec Vincent Navrátil, syn herečky Veroniky Žilkové  (53) , se poprvé na veřejnosti ukázal se svojí přítelkyní, herečkou Sabinou Rojkovou, se kterou chodí už tři měsíce. Zatímco pro Vincenta je zájem médií normální, pro Sabinu to je velká novinka.
14.09.2015 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (58 článků) , Vincent Navrátil (135 článků)

Syn Žilkové Vincent Navrátil: Zlomil si kotník, vyhodili ho z filmu!

 
Nečekané starosti přidělal Veronice Žilkové (55) syn Vincent (20), známý ze seriálu Ulice! V pondělí jej totiž reportéři Blesku potkali o berlích ve Vojenské nemocnici v pražských Střešovicích, kam jej právě máma Veronika přivezla.
31.05.2017 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Vincent Navrátil (135 článků)

Syn Žilkové Vincent riskuje fešnou tvářičku a míří do ringu! Běda, jak nevyhraji!

 
Nejmladší syn herečky Veroniky Žilkové (56) Vincent Navrátil (21) propadl boxu a rozhodl se své malé zkušenosti otestovat v ringu! Na sociální síti se pochlubil fotkou do půl těla a termínem zápasu. Jeho trenér se mu vysmál.
15.10.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Vincent Navrátil (135 článků)

Syn Žilkové Vincent (22): Po »svatební fotce« líbánky s kráskou v Izraeli!

 
Před dvěma týdny herec Vincent Navrátil (22) překvapil fotkou v těsném objetí s půvabnou blondýnkou ve svatebních šatech. Místo slov přidal obrázek prstýnku a dárku. Hned všechny napadlo, že se syn Veroniky Žilkové (58) tajně oženil.
05.02.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Vincent Navrátil (135 článků)

Syn Veroniky Žilkové nahý před kamerou: Vincent okouzlil divačky!

 
Divačky slovenské televize Markíza včera rozparádil první díl seriálu Svatý Max, v němž hlavní roli kněze ztvárňuje syn herečky Veroniky Žilkové (60) Vincent Navrátil (24). A hned v úvodní části potěšil oko nejedné divačky.
11.03.2022 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Vincent Navrátil (135 článků) , Max Max (133 článků) , Max Max (188 článků) , Max Max (133 článků)