Článek

Vince Vaughn skončil ve vazbě. Policie ho zadržela, když řídil opilý

 
Herec Vince Vaughn (48) si zadělal na malér. Policie ho o víkendu zastavila při silniční kontrole a zjistila, že je pod silným vlivem alkoholu. Hollywoodskou hvězdu převezli z Manhattan Beach v Kalifornii do vazby.
11.06.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Vince Vaughn (19 článků)
Podobné články

Herec Vince Vaughn bude mít další dítě

 
Bývalý přítel Jennifer Anistonové Vince Vaughn čeká další přírůstek do rodiny. Zprávu o tom, že je jeho manželka Kyla podruhé těhotná, sdělil v televizní show. Další články k tématu: Herec Vince Vaughn je ve čtyřiceti poprvé otcem Herec Vince Vaughn bude poprvé otcem Herec Vince Vaughn se tajně oženil Jennifer Anistonová a Vince Vaughn se rozešli Vince Vaughn potvrdil svůj vztah s Anistonovou
29.04.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (720 článků) , Vince Vaughn (19 článků)

Herec Vince Vaughn povýšil na dvojnásobného otce, po dceři přišel syn

 
Herec Vince Vaughn je už dvojnásobným otcem. Jeho ženě Kyle se narodil syn Vernon. Dítě i matka jsou v pořádku. Další články k tématu: Herec Vince Vaughn bude mít další dítě Herec Vince Vaughn je ve čtyřiceti poprvé otcem
11.08.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Vince Vaughn (19 článků)

Vince Vaughn si odmítá koupit mobil. Telefonuje od kamarádů

 
Ačkoliv bere dvacet milionů dolarů za film, peníze utracené za mobilní telefon mu přijdou jako vyhozené z okna. Kdykoli se potřebuje Vince Vaughn někomu dovolat, půjčí si telefon od kolegů či kamarádů. „Mám z mobilu upřímnou hrůzu. Když ho člověk má, neustále mu někdo volá, píše textovky a otravuje,“ vysvětluje hvězda filmu Rozchod , proč si ho ještě nepořídila.
16.11.2009 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Vince Vaughn (19 článků)

Herec Vince Vaughn se tajně oženil

 
Americký herec Vince Vaughn, známý z komedie Nesvatbovi, měl malou soukromou svatbu. Bez účasti médií si v tichosti vzal svou přítelkyni Kylu Weberovou, se kterou žije dva roky.
01.10.2009 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Vince Vaughn (19 článků)

Herec Vince Vaughn plánuje svatbu, nemůže se dočkat rodinného života

 
Herec Vince Vaughn (39) plánuje svatbu se svou snoubenkou Kylou Webberovou. Sám o sobě také prozradil, že kvůli svatbě docela vyšiluje a nemůže se už dočkat, až bude v chomoutu.
09.10.2009 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Vince Vaughn (19 článků)

Americký herec Vince Vaughn se oženil

 
Americký herec Vince Vaughn, který hrál mimo jiné v romantické komedii Nesvatbovi, si z názvu tohoto snímku příklad nevzal a o víkendu se oženil.
05.01.2010 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Vince Vaughn (19 článků)

Owen Wilson a Vince Vaughn chystají potrhlé komedie o manželství a sexu

 
Dva králové ulítlého humoru letos chystají komedie o manželství a sexu. Owen Wilson má hlavní roli ve filmu Hall Pass Peta a Bobbyho Farrelyových a Vince Vaughn v dosud bezejmenné komedii.
06.01.2010 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Owen Wilson (41 článků) , Vince Vaughn (19 článků)

Herec Vince Vaughn bude poprvé otcem

 
Americký herec Vince Vaughn je štěstím bez sebe, jeho manželka Kyla Weberová mu oznámila, že se jim konečně podařilo počít. Hvězda filmu Rozchod bude otcem poprvé. S bývalou partnerkou Jennifer Anistonovou prý dítě mít nechtěl.
14.07.2010 13:04 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (720 článků) , Vince Vaughn (19 článků)

Herec Vince Vaughn je ve čtyřiceti poprvé otcem

 
Bývalý přítel Jennifer Anistonové herec Vince Vaughn se ve čtyřiceti letech dočkal prvního dítěte. Dceru Locklyn mu porodila manželka Kyla Weberová v sobotu 18. prosince. Hvězda filmu Nesvatbovi po dětech prý dlouho toužila.
22.12.2010 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (720 článků) , Vince Vaughn (19 článků)

Komediální dvojka Vince Vaughn a Owen Wilson opět spolu

 
Američtí herci Vince Vaughn a Owen Wilson, kteří spolu hráli např. v úspěšné komedii Nesvatbovi, se znovu spojí kvůli připravovanému filmu The Internship (Stáž).
16.04.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Owen Wilson (41 článků) , Vince Vaughn (19 článků)

Opilého Vince Vaughna chytila policie za volantem

 
Herec Vince Vaughn si zadělal na malér. Policie ho o víkendu zastavila při silniční kontrole a zjistila, že je pod silným vlivem omamných látek. Osmačtyřicetiletá hollywoodská hvězda tak byla převezena z Manhattan Beach v Kalifornii do vazby.
11.06.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Vince Vaughn (19 článků)

Kdo by to do něj řekl? Herec Vince Vaughn je podruhé otcem a pořádně ho to dojalo!

 
Vince je sice kus chlapa, ale jeho city k rodině jsou pro něm na prvním místě. Stal se podruhé otcem a je patřičně pyšný.
11.08.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Vince Vaughn (19 článků)

Temný případ má své hrdiny. Colina Farrella a Vince Vaughna

 
Colin Farrell a Vince Vaughn přijali nabídku pro druhou sérii Temného případu.
22.09.2014 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Colin Farrell (104 článků) , Colin Farrell (103 článků)

Nedávno zesnulý sedmý statečný Robert Vaughn by oslavil narozeniny! Připomeňme si jeho filmy

 
Robert Vaughn, herec který se do podvědomí diváků dostal především jako váhavý střelec Lee ze Sedmi statečných, by se v tomto týdnu dožil 84. let. Filmovému a televiznímu herectví se věnoval od počátku 50. let 20. století, kdy začal vystupovat v drobných epizodních rolích a v amerických televizních seriálech. Mezi americké hollywoodské hvězdy patřil od roku 1959, kdy byl nominován na cenu Americké filmové akademie Oscar za snímek Hoši z Filadelfie. Robert Vaughn zemřel 11.11.2016, a my vám dnes představíme jeho nejvýznamnější snímky.
25.11.2016 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Robert Vaughn (24 článků) , Robert Vaughn (24 článků)

Vinci Vaughnovi hrozí až rok za řízení pod vlivem alkoholu

 
Herec Vince Vaughn v červnu řídil auto silně intoxikovaný. Kalifornská policie ho 10. června zastavila a prokázala u něj vysokou hladinu alkoholu v krvi. Hollywoodská hvězda ale při vyšetřování a zatýkání dělala problémy, a tak teď čelí čtyřem trestným činům, z nichž se bude zpovídat u soudu.
11.09.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Vince Vaughn (19 článků)

Leoše Mareše zadržela policie, prý řídil opilý!

 
Moderátor Leoš Mareš je zřejmě ve velké kaši. V pondělí dopoledne ho údajně zadržela policie, protože řídil opilý.
06.06.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2992 článků)

TOHLE MUSÍTE VIDĚT: Opilý muž řídil dopravu v centru Prahy!

 
Opilý muž dnes ráno řídil dopravu na rušné křižovatce v centru Prahy. Muž, který si navlékl bundu dopravního podniku, rozdával několik desítek minut pokyny řidičům tramvají i osobních aut. Naštěstí se nestala žádná dopravní nehoda. Pak ho zadrželi strážníci městské policie. Vytrvalost mu však nechyběla. V podvečer se na křižovatku vrátil a zase řídil dopravu.
06.11.2013 22:25 |

podobné články

Trailer: Jak říct kamarádovi o nevěře?

 
Ronny (Vince Vaughn) a Nick (Kevin James) jsou už od vejšky nejlepší kámoši. Společně vedou firmu vyvíjející automobilové motory, přičemž Nick je technologickým géniem, zatímco Ronny obchodním talentem, který Nickovy nápady prodává. Právě uzavřeli smlouvu s automobilovým gigantem, Nickovo manželství s krásnou Genevou (Winona Ryder) šlape jako hodinky a Ronny se konečně chystá požádat o ruku dlouholetou přítelkyni Beth (Jennifer Connelly). Jenže pak se všechno strašidelně pokazí, když Ronny přistihne Genevu při nevěře s potetovaným svalovcem (Channing Tatum). V tu chvíli se ocitá na výše zmíněné křižovatce. Má říct Nickovi pravdu a brutálně tak ranit nejlepšího kámoše? Nebo má předstírat, že nikde nebyl a nic neviděl a v Nickovi dál udržovat iluzi dokonalého manželství? Ronny se rozhodne kamarádův vztah zachránit, a tak zaútočí na Genevu, na jejího milence, čímž strhne lavinu komických nedorozumění a zmatků, která paradoxně nejvíc ohrožuje právě jeho. Pravda občas bolí, ale když ji tajíte, může to bolet mnohem víc.
20.03.2011 21:35 |

podobné články