Článek

Vignerová a Kolečko opět cukrují: Těší se na společné léto, těžké období nechali za sebou

 
Modelka Aneta Vignerová a scenárista Petr Kolečko mají za sebou náročné období. Jejich vztah utrpěl těžkou zkouški a chvíli to vypadalo, že je lásce definitivní konec. Za to mohl Kolečkův milostný poměr s herečkou Nesvačilovou. Tuto situaci však dvojice bravurně obstála a v polovině března si řekli ANO před oltářem. Svatbu se jim podařilo několik dní udržet v tajnosti. (Nejen) o tom, jak se dali opět dohromady, se novomanželé rozpovídali v pořadu ShowTime na Primě. Jak Aneta Vignerová snáší otázky na milostný trojúhelník?
03.05.2023 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (292 článků) , Aneta Vignerová (765 článků)
Podobné články

Svatba by měla přijít až s dítětem, plánuje Aneta Vignerová

 
Miss ČR 2009 Aneta Vignerová pendluje mezi Českem a Tureckem, kde hraje její přítel Tomáš Ujfaluši. U nějakém usazení tedy zatím nemůže být řeč. Vignerová prý ale nepatří mezi ženy, které by se hnaly k oltáři. Svatbu plánuje až s dětmi. Další články k tématu: Vignerová o vztahu s Ujfalušim: Vztah na dálku nám prospívá Tomáš přišel do mého života jako vysvobození, říká Vignerová o Ujfalušim Vignerová randí s Ujfalušim, Kraus o známosti věděl mezi prvními Miss Vignerová randí s Davidem Krausem, seznámili se na jeho koncertě Miss Aneta Vignerová se rozešla s přítelem a narychlo opustila Prahu
14.02.2010 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Campbell (339 článků) , Tomáš Ujfaluši (218 článků) , David Kraus (344 článků) , Agyness Deyn (9 článků) , Aneta Vignerová (765 článků)

Aneta Vignerová oslavila zkoušku dospělosti a naložila se do piva

 
Čtyřiadvacetiletá Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová kvůli modelingu odsunula školu na několik let na vedlejší kolej. V posledních měsících se ale opět ponořila do studia a nedávno na střední podnikatelské škole úspěšně odmaturovala. S kamarádkami to pak zapila pivem a v pivu. Další články k tématu: Svatba by měla přijít až s dítětem, plánuje Aneta Vignerová Vignerová o vztahu s Ujfalušim: Vztah na dálku nám prospívá Tomáš přišel do mého života jako vysvobození, říká Vignerová o Ujfalušim Vignerová randí s Ujfalušim, Kraus o známosti věděl mezi prvními
01.04.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Vignerová (765 článků) , Tomáš Ujfaluši (218 článků) , Tomáš Kraus (96 článků) , Tomáš Kraus (96 článků)

O Kolečko víc i míň: Denisa Nesvačilová v šoku, Aneta Vignerová má být zpátky už déle, šušká se

 
Vypadá to, že z bývalého milostného trojúhelníku je nyní pěkné návratové kolečko. Modelka Aneta Vignerová (35) před pár dny vůbec nevypadala odmítavě, když se k ní Petr Kolečko (38) choval tak, jako když dřív byli partneři. Podle okolí páru, které oslovila redakce eXtra.cz, to navíc vypadá, že tohle rozhodně nemuselo být první podobné setkání v poslední době.
20.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (292 článků) , Aneta Vignerová (765 článků) , Denisa Nesvačilová (174 článků)

Hořká pilulka pro Nesvačilovou: Vignerová a Kolečko vyrazili po tajné svatbě na tajné líbánky

 
Modelka Aneta Kolečko Vignerová (35) a její novomanžel Petr Kolečko (39) dávají své souputnici v milostném trojúhelníku Denise Nesvačilové (31) pěkné kapky. Poté, co se ti dva zničehonic vzali zrzavé herečce za zády, odporoučeli se na romantickou svatební cestu do Belgie.
10.04.2023 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (292 článků) , Aneta Vignerová (765 článků)

Vignerová o vztahu s Ujfalušim: Vztah na dálku nám prospívá

 
Modelka a miss Aneta Vignerová si vztah s fotbalistou Tomášem Ujfalušim užívá i navzdory dálce, kterou musí mezi Prahou a Istanbulem překonávat. "Myslím, že nám vztah na dálku naopak prospívá," říká Aneta Vignerová. Další články k tématu: Tomáš přišel do mého života jako vysvobození, říká Vignerová o Ujfalušim Vignerová randí s Ujfalušim, Kraus o známosti věděl mezi prvními
01.03.2012 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Ujfaluši (218 článků) , Aneta Vignerová (765 článků)

Vignerová o vztahu s Ujfalušim: Vztah na dálku nám prospívá

 
Modelka a miss Aneta Vignerová si vztah s fotbalistou Tomášem Ujfalušim užívá i navzdory dálce, kterou musí mezi Prahou a Istanbulem překonávat. "Myslím, že nám vztah na dálku naopak prospívá," říká Aneta Vignerová. Další články k tématu: Tomáš přišel do mého života jako vysvobození, říká Vignerová o Ujfalušim Vignerová randí s Ujfalušim, Kraus o známosti věděl mezi prvními
01.03.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Ujfaluši (218 článků) , Aneta Vignerová (765 článků)

Dokážu se postarat o svého muže, říká Vignerová pečující o Ujfalušiho

 
Fotbalistovi Tomáši Ujfalušimu se v době nucené pauzy způsobené zpřetrhaným vazem v koleně dostalo prvotřídní péče. A to především od partnerky Anety Vignerové. Miss a modelka na kameru iDNES.cz přiznala, že je vyloženě pečovatelský typ. Další články k tématu: Aneta Vignerová oslavila zkoušku dospělosti a naložila se do piva Svatba by měla přijít až s dítětem, plánuje Aneta Vignerová Vignerová o vztahu s Ujfalušim: Vztah na dálku nám prospívá Tomáš přišel do mého života jako vysvobození, říká Vignerová o Ujfalušim
28.01.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Vignerová (765 článků) , Tomáš Ujfaluši (218 článků)

Už mám tolik dětí, že zvládnu možná natočit i pohádku, vtipkuje Kolečko

 
Scenárista a režisér Petr Kolečko s partnerkou, modelkou Anetou Vignerovou, vyrazili do Karlových Varů na filmový festival. V rozhovoru pro iDNES.cz prozradili, kde nechali syna Jiříka i jak tráví letošní léto. Kolečko se svěřil s tím, že inspiraci pro jednu z postav filmu Zbožňovaný našel ve vlastní rodině.
25.08.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (292 článků) , Aneta Vignerová (765 článků)

Líbí se mi její hluboká duše, je až astrální bytost, říká Kolečko o Vignerové

 
Modelka Aneta Vignerová (35) a scenárista a režisér Petr Kolečko (39) přiznali, že se těší na společně strávené léto a prozradili, co na sobě navzájem mají rádi. Manželé vyrazili podpořit slavnostní znovuotevření terapeutického hřiště pro děti v pražské motolské nemocnici.
22.01.2023 13:05 |

podobné články

Petr Kolečko a odkopnutá Aneta Vignerová znovu spolu: Cukrovali jako čerstvě zamilovaní

 
Není to tak dávno, co redakce eXtra.cz jako první potvrdila, že scenárista Petr Kolečko (38) podvádí Anetu Vignerovou (35) s herečkou Denisou Nesvačilovou (31). I když se zdálo, že je v novém vztahu vše zalité sluncem, těžko říci, jak se věci vlastně mají. Kolečko totiž včera večer podnikl výlet do centra Prahy a hádejte, kdo mu dělal společnost. Krásná zrzka Denisa to nebyla. Redakce eXtra.cz pro vás celé dostaveníčko zdokumentovala.
16.11.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (292 článků) , Aneta Vignerová (765 článků) , Denisa Nesvačilová (174 článků)

Plné kolečko lásky: Aneta s Petrem cukrovali jak o život, úlet s Nesvačilovou je zapomenut

 
Scenárista Petr Kolečko (39) a jeho zákonitá manželka Aneta Kolečko Vignerová (35) vyrazili s tříletým synem Jiříkem do společnosti a dávali okázale najevo, že po turbulentním Petrově kolečku mezi matkou jeho dítěte a herečkou Denisou Nesvačilovou (31) je dnes již vše zalito sluncem. Fotky ze psí akce pořídila agentura Herminapress.
04.06.2023 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (292 článků) , Denisa Nesvačilová (174 článků) , Aneta Vignerová (765 článků)

Kolečko zpátky u Vignerové? Modelka zveřejnila všeříkající snímek

 
Ačkoli se mohlo zdát, že vztahový trojúhelník kolem Petra Kolečka se vyřešil jeho odchodem k Denise Nesvačilové, vypadá to, že ještě rozhodně nic není uzavřeno. Aneta Vignerová totiž na svém Instagramu sdílela ve stories video, na kterém je Kolečko vedle jejich syna v její posteli. Ačkoli Vignerová záhy příspěvek stáhla, spekulace se už opět rozjely naplno.
28.03.2023 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (292 článků) , Aneta Vignerová (765 článků) , Petra Nesvačilová (108 článků)

Kabelky na léto, aneb co se bude nosit?

 
Milé ženy, máte již svoje kabelky na léto? Pokud ne, pak jste tu správně a určitě byste si dnešní článek neměly nechat ujít! Možná jste stejně jako spousta jiných žen a dívek neměly sebemenší tušení, že s příchodem horkých prázdninových měsíců přichází na řadu i obměna vašich kabelek. Naštěstí máte nás a před sebou dnešní článek, tak hurá na něj! Mít kabelky na léto je nutnost, ať si kdekdo říká, co chce. Pokud jste byli toho názoru, že stačí mít jeden jediný kousek a ten nosit 365 dní v roce, doslova 24/7, pak jste se bohužel spletli. Stejně jako se mění módní trendy a my v létě nosíme kratší svršky nežli v zimě, mění se i trendy v kabelkách. A proto je potřeba, abyste vyměnili stávající kabelky za aktuální kousky. Které to jsou? To se dozvíte v následujících řádcích! Jaké jsou kabelky na léto? Když se řekne léto, automaticky si vybavíme sluníčko, zábavu, čas strávený u vody, večírky za vlahých letních večerů, romantické chvíle při západu slunce. A tomu všemu se přizpůsobí i kabelky na léto, jejichž úkolem je nejen poskytnout vám úložný prostor pro věci, jež chcete mít neustále po ruce, ale zároveň i podpořit váš outfit, podtrhnout celkový nápad a dodat vám šmrnc. Zní to dobře, viďte? Pokud chcete toho všeho docílit, musíte si vybrat kabelku, která je pro letní čas ideální. Tak si je pojďme společně představit! Velká plážová taška Sice ve svém názvu nenese slovíčko kabelka, ale i tak jí patří přední příčka našeho pomyslného seznamu. Velká, klidně můžete říci, že obří, plážová taška je pro letní měsíce must have. Všechno se do ní vejde, vyrazit s ní můžete i k vodě, a co se týče designu, na velké ploše krásně vyniknou pestrobarevné květy, veselé potisky i hravé barvy. Decentní crossbody kabelka Představte si, že se... Čtěte více Příspěvek Kabelky na léto, aneb co se bude nosit? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.07.2017 19:20 |

podobné články

Vignerová a Kolečko si od dětí nedávají pohov. Jak si modelka rozumí se staršími syny svého partnera?

 
Po delší době vyrazili Aneta Vignerová  (33) a Petr Kolečko  (37) do společnosti. I se synem Jiříčkem (14 měsíců) a scenáristovými dvěma syny z předchozího vztahu.
21.04.2021 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (292 článků) , Aneta Vignerová (765 článků)

Vignerová a Kolečko se rozešli. Scenárista randí s herečkou Nesvačilovou

 
Rodiče dvouletého syna Aneta Vignerová (34) a Petr Kolečko (38) se rozešli. Scenárista odešel od modelky a bývalé Miss České Republiky za svou novou láskou, kterou je herečka Denisa Nesvačilová (31).
10.09.2018 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Gérard Depardieu (195 článků)

Největší milostný trojúhelník léta: Vignerová, Nesvačilová a Kolečko. Předpověděly hvězdy krach vztahu už dávno?

 
Jako by tohle trio pasovalo na všechny charakteristiky. Nesvačilová ve znamení Raka, toužící po lásce, ve které se jí dlouho nedařilo, a tak chtěla počkat na toho pravého. Karma jí však do života přihrála doslova válku. Kolečko ve znamení Berana, který když se rozhodne, jde hlavou proti zdi a opustí i své malé dítě. A Vignerová, zákeřný Štír, který je připraven bojovat o zbytky své hrdosti a cti. Věděly hvězdy už na začátku roku, že se něco chystá? Na to se podívala naše astroložka.
28.08.2022 19:00 |

podobné články

Ostrá hádka v zákulisí. Kolečko neunesl ponížení, Vignerová dostala co proto

 
Během natáčení se k sobě chovali jako dvě hrdličky, po vypnutí kamer ukázali ale realitu svých všedních dní. Aneta Vignerová se sice snažila působit dojmem dokonalého páru, otec jejího syna Jiříka  Petr Kolečko se ji ale neostýchal seřvat přímo před štábem zábavného pořadu Můj muž to dokáže. Už ze záznamu je ale zřejmé, že chemie mezi nimi nefunguje. 
08.09.2022 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (292 článků) , Aneta Vignerová (765 článků)

Aneta Vignerová a Petr Kolečko se prý tajně vzali. Jen 10 dní po Českých lvech, kde byl scenárista s Nesvačilovou

 
Tohle zřejmě nikdo nečekal. A herečka Denisa Nesvačilová (31) tuplem ne. Scenárista Petr Kolečko (39) si po milostném trojúhelníku mezi ní a modelkou Anetou Vignerovou (35), s níž má dítě, nakonec vybral svou vyvolenou. Tou se stala dlouhonohá modelka Vignerová, kterou si scenárista podle tvrzení Blesku dne 14. března 2023 vzal na Staroměstské radnici.
29.03.2023 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (292 článků) , Aneta Vignerová (765 článků) , Denisa Nesvačilová (174 článků)

Tajná svatba? Kolečko a Vignerová se před pár dny vzali, píše bulvár

 
Režisér a scenárista Petr Kolečko (39) a modelka Aneta Vignerová (35) se podle informací Blesku před několika dny tajně vzali. Svatba měla proběhnout v polovině března.
25.05.2020 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Neuvirth (128 článků)