Článek

Viggo Mortensen je ve Varech: Mizerně naložený Aragorn se odmítal fotit a rozdávat podpisy

 
Hlavní hvězdy letošního ročníku filmového festivalu v Karlových Varech jsou již v Česku. Po Geoffreym Rushovi (72) dorazil do lázeňského města také Viggo Mortensen (65). Na rozdíl od Rushe se ale Mortensen tvářil poněkud otráveněji a působil unaveněji. Odmítal se také fotit s nedočkavými fanoušky před Grandhotelem Pupp, což neuniklo redakci eXtra.cz, která je přímo na místě. 
27.06.2024 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků) , Geoffrey Rush (40 článků)
Podobné články

Viggo Mortensen slaví 61 let. Král Aragorn sešel, už je skoro stejně šedivý jako Gandalf

 
Slavný Aragorn, jehož si zahrál Viggo Mortensen, patřil k hlavním postavám trilogie Pán prstenů, která se stala jednou z nejúspěšnějších sérií filmového Hollywoodu. Známý Američan, jenž dnes slaví už 61 let, však není jen úspěšným hercem, ale také básníkem, fotografem či malířem. Od své role v Pánovi prstenů se ale sakra změnil.
20.10.2020 08:01 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků)

Hlavní hvězda Varů je v Česku: Aragorn z Pána prstenů Viggo Mortensen přiletěl do Prahy

 
Americký herec Viggo Mortensen, hlavní zahraniční hvězda letošního ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, již dorazil do Česka! Přílet Mortensena, který proslul svou rolí Aragorna z Pána prstenů, zachytila redakce eXtra.cz. 
27.06.2024 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků)

Viggo Mortensen si podmanil Karlovy Vary: Během děkovné řeči promluvil česky

 
Americký herec Viggo Mortensen (65) je jedna z hlavních hvězd festivalu v Karlových Varech. Aragorn z Pána prstenů si během pátečního slavnostního zahájení převzal z rukou prezidenta festivalu Jiřího Bartošky (77) Křišťálový glóbus za přínos světové kinematografii. Během děkovné řeči se pokoušel mluvit česky, což všechny přítomné velmi mile potěšilo. 
29.06.2024 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků)

Hlavní hvězdou Varů bude Aragorn z Pána prstenů: Roli Mortensena chtěl Russel Crowe, Viggo se připojil až po začátku natáčení

 
Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary letos převezme herec a režisér Viggo Mortensen (65). Slavný Aragorn z Pána prstenů tu navíc uvede svůj snímek Až na konec světa, který napsal a režíroval. Na tiskové konferenci, kde nechyběla redakce eXtra.cz, to prozradil ředitel festivalu Jiří Bartoška (77).
24.06.2024 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků) , Jiří Bartoška (892 článků) , Crow Crow (8 článků)

Aragorn z Pána prstenů po 18 letech: Viggo Mortensen stárne a šediví elegantně

 
Jistě si všichni pamatujete sexy Aragorna z trilogie Pán prstenů. Postava krále se stala jeho nejslavnější rolí a ženy při pohledu na něj téměř omdlévaly. Od natáčení filmu ale uběhlo hodně času a všichni herci stárnou stejně jako my. Viggo Mortensen pořádně zešedivěl a sexy hezouna byste těžko poznali.
07.11.2019 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků)

Viggo Mortensen byl nenaložený, Geoffrey Rush sršel dobrou náladou: Vary už jsou ve varu

 
Přípravy na večerní slavnostní zahájení letošního 58. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových varech vrcholí. Ve čtvrtek odpoledne již na místo dorazily zahraniční hvězdy Viggo Mortensen a Geoffrey Rush. Jak jejich velkolepý příjezd probíhal a jaká je páteční karlovarská atmosféra, to jsme rozebrali v podcastu Outsider a Insider. 
28.06.2024 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků) , Geoffrey Rush (40 článků)

Muž, který vzal meč na taxikáře: Je to rytíř Aragorn!

 
VIDEO: Aragorn a Červená Karkulka. Dvě přezdívky, které pohotoví čtenáři udělili účastníkům pouličního souboje. Aragorn použil meč. Taxikář Červená Karkulka si přezdívku vysloužil barvou své teplákové soupravy. Blesk.cz vypátral, čemu se šermíř věnuje a nezbývá než konstatovat, že taxikář měl velké štěstí, že Aragorn nevzal do boje i svého koně!
06.10.2010 05:10 |

podobné články

Viggo Mortensen před a po: Podívejte se, jak vypadá sexy Aragorn dnes

 
Sexy a neohrožený Aragorn, který zachránil celou Středozem. V prvním díle Pána Prstenů z roku 2001 bylo Viggovi 42 let. Je jasné, že se za těch šestnáct uplynulých let změnil. Ale že už mu táhne na šedesát? To ne!
08.09.2017 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků)

Viggo Mortensen: Hollywood je plný dětinských sobců

 
Tvrdou kritiku Hollywoodu zahrnul do svého interview s britským deníkem The Guardian herec Viggo Mortensen. Podle něj současné klima ve filmařském světě nastavují největší hvězdy, které se chovají sobecky a dětinsky, baží jen po cenách a při samotném natáčení předvádějí velmi průměrné výkony. Mladá generace to vidí a chová se podle toho ještě otřesněji. Nemá totiž žádné vhodné příklady.
06.10.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků)

Největší hvězdy festivalu ve Varech jsou odhaleny. Fanouškům se ukáže Aragorn z Pána prstenů i slavný Clive Owen

 
58. ročník festivalu v Karlových Varech bude opět nabitý hvězdnými jmény. Do města zamíří herec a režisér Viggo Mortensen a Clive Owen. Oba jsou českým divákům více než známí, a navíc oba převezmou cenu prezidenta festivalu, jak řekl Jiří Bartoška během tiskové konference. Na místě je i redakce eXtra.
19.06.2024 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků) , Clive Owen (24 článků) , Jiří Bartoška (892 článků)

Aragorn z VIDEA: Jenom jsem bránil rodinu

 
Říkají mu Aragorn a jeho protivníkovi Červená Karkulka. Video, na kterém bojuje Petr N. (43) s mečem proti taxikáři (32) v červené soupravě se na internetu stalo hitem. Nyní se Aragorn rozhodl k celému incidentu vyjádřit. Vyprovokovalo ho k tomu vystoupení taxikáře na televizi.
05.10.2010 21:35 |

podobné články

Aragorn na CHATU: Taxikáři bych nyní podal ruku!

 
Petr N., který získal na internetu přezdívku Aragorn, ve středu vytáhl meč proti agresivnímu taxikáři, přezdívanému Červená Karkulka. Incident zaznamenala policie a oběma aktérům hrozí až dva roky za mřížemi. Aragorn osobně na chatu pověděl čtenářů svou verzi celého incidentu! Co vás zajímalo? 
06.10.2010 18:50 |

podobné články

Aragorn ubalí jointa a vyrazí s Kerouakem na cestu

 
Představitel Aragorna z Pána prstenů Viggo Mortensen přesedlal z fantasy na beatniky. Zahraje si v dlouho diskutované filmové verzi slavného románu Na cestě od Jacka Kerouaka.
09.08.2010 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků)

Z pohledu otce i syna. Viggo Mortensen se ve filmu stará o nesnesitelného starce

 
Herec známý jako Aragorn z Pána prstenů propůjčil svou sošnou figuru s jemným obličejem hyperprotektivnímu synovi, jehož otec trpí demencí.
26.05.2021 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků)

Divoké kouření ve Varech: Všichni hulili jako dvacet uličníků za školou, Janek Bartoška se potatil

 
Už zítra odstartuje 58. ročník filmového festivalu v Karlových Varech. Na místě konání akce jsou již přítomny hlavní hvězdy letošního ročníku, herci Geoffrey Rush (72) a Viggo Mortensen (65). V lázeňském městě samozřejmě nechybí ani prezident festivalu Jiří Bartoška (77). Všechny zmíněné osobnosti se aktuálně nachází na večeři, kde si společně dopřávají i cigaretku. Jejich uvolněný večer před slavnostním zahájení festivalu mapuje redakce eXtra.cz. 
27.06.2024 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků) , Geoffrey Rush (40 článků) , Jiří Bartoška (892 článků)

GLOSA: Hvězdně obsazený festival ve Varech nemá konkurenci. Mladá generace mu ale teprve musí přijít na chuť

 
Jaká hollywoodská hvězda letos přijede do Varů? Častý dotaz, než Jiří Bartoška a jeho realizační tým na konci června odhalí, kdo ze světových jmen nás poctí svou přítomností na filmovém svátku v Karlových Varech. Když letos na tiskové konferenci oznámil, že dorazí Viggo Mortensen a Clive Owen, někteří přítomní novináři se ptali "a kdo dál". A nutno říct, že šlo o zbytečný dotaz. Prim tady hrají totiž hvězdy českého stříbrného plátna. 
06.07.2024 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků) , Clive Owen (24 článků) , Jiří Bartoška (892 článků)

Kdo je muž, který vzal meč na taxikáře? Říkají mu Aragorn

 
VIDEO: Bitka mezi taxikářem (32) a mužem s mečem (43), kterou nafilmovali svědkové a umístili na internet, má dohru. Oběma "válečníkům" hrozí až dva roky za mřížemi. "Vezl jsem těhotnou přítelkyni a bránil jsem se," tvrdí muž, který získal přezdívku Aragorn. "V ruce jsem měl mobil," říká taxikář a vyvrací, že by použil tzv. boxer.
05.10.2010 16:15 |

podobné články

Červená Karkulka ukázal rány: Takhle mě posekal Aragorn!

 
Blesk.cz se jako jedinému serveru podařilo získat úplné vyjádření taxikáře ze slavného videa, kde ho řidič luxusního mercedesu několikrát uhodil mečem. Podle něj vše vyprovokoval "Aragorn", jak se muži s mečem přezdívá.
07.10.2010 11:55 |

podobné články

Aragorn hvězdou internetu: Vydělá balík peněz?

 
Nevídané, šokující! V centru Prahy vytáhl meč a vrhl se na taxikáře. Petr N., přezdívaný Aragorn, se díky své zbrani "proslavil" jako málokdo jiný. Jeho kolegové z branže ho dokonce nabádají, aby své současné popularity náležitě využil a vydělal nějaké peníze navíc! Na internetu má tisíce fanoušků!
07.10.2010 16:20 |

podobné články