Článek

VIDEO: Zásahová jednotka zadržela dvojici dealerů drog

 
Kriminalistům devátého oddělení druhého policejního obvodu se podařilo ve spolupráci se zásahovou jednotkou zadržet mladý „páreček“, který distribuoval drogy na území hlavního města Prahy. Kriminalisté monitorovali dvojici několik měsíců. V průběhu prověřování zjistili, že mladý pár prodával na území hlavního města převážně marihuanu, nárazově také kokain, hašiš a extázi. Policistům se podařilo zjistit, že se dvaatřicetiletý muž živil pouze prodejem drog, to však na veřejnosti maskoval a tvrdil, že peníze na obživu si obstarává půjčováním aut.
28.02.2014 15:25 |

podobné články

Podobné články

Zásahová jednotka zadržela v Orlové a Ostravě výrobce a distributory drog

 
Policisté Služby kriminální policie a vyšetřování v Orlové zadrželi ve spolupráci s policisty Zásahové jednotky Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje několik dealerů a vařičů drog. K zadržení došlo v posledních dnech během dvou akcí na dvou různých místech.
29.08.2014 01:30 |

podobné články

Zásahová jednotka v Praze zadržela dealera pervitinu

 
Pražští kriminalisté vyšetřují případ cizince, který v Praze 4 prodával pervitin. Jak zjistila TV Nova na místě, muže zadržela zásahová jednotka poblíž supermarketu u křižovatky ulic Štúrova a Durychova.
04.04.2013 15:05 |

podobné články

Dealer drog vytáhl pistoli na své zákazníky. Vše musela vyřešit až zásahová jednotka

 
Konflikt při prodeji drog se rozhodl rázně ukončit dealer v Praze 16. Na své zákazníky zřejmě po neshodách vytáhl pistoli a začal s ní ohrožovat i další lidi. Na místo tak po ohlášení musela vyjet policejní Pohotovostní motorizovaná jednotka. Policistům s neprůstřelnými vestami a samopaly se podařilo všechny tři lidi zpacifikovat. Při zásahu také zabavili bednu plnou marihuany. Případ řeší kriminální policie.
10.01.2017 09:15 |

podobné články

Zadrží vás zásahová jednotka na filmu Kajínek?!

 
Akční thriller režiséra Petra Jákla Kajínek měl opět nejvyšší víkendové tržby, když ho za poslední víkend vidělo téměř 30.000 dalších diváků. Snímek inspirovaný skutečným případem Jiřího Kajínka už přilákal do tuzemských kin přes půl milionu lidí. Ražisér Petr Jákl a zásahová jednotka tak zadrží ve středu diváka filmu Kajínek číslo 600 000. Ve Slovanském domě byste tak měli být v ten den ve střehu!
07.09.2010 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jákl (208 článků) , Jiří Kajínek (773 článků)

Zásahová jednotka se marně pokoušela vyrazit dveře: Dobrý den, pustíte nás dovnitř?

 
Turecká zásahová jednotka si uřízla pořádnou ostudu. Speciálně vycvičení chlapi v kuklách a se samopaly si nedokázali poradit s obyčejnými dveřmi!
30.01.2014 21:05 |

podobné články

Ozbrojený muž vykopl dveře do bytu, kam měl zakázán vstup, zadržet ho musela zásahová jednotka

 
Scéna jako z akčního filmu předcházela zadržení jedenadvacetiletého muže. Až zásahová jednotka musela v pátek kolem třetí hodiny odpoledne zadržet tohoto ozbrojeného muže v obci na Kdyňsku. Muž vyhrožoval a byl ozbrojen neidentifikovanou střelnou zbraní.
13.10.2014 15:25 |

podobné články

Dva zloději plenili pražská parkoviště: Ukradli přes třicet vozidel Dacia, došlápla si na ně zásahová jednotka

 
Na dva drzé zloděje (48, 67) si „posvítila“ pražská policie. Už od loňského roku prověřovali krádeže hned několika desítek vozidel. Vždy se ovšem jednalo o typ Dacia Duster. Celkově způsobili škodu téměř 11 milionů korun, za což jim nyní hrozí až deset let vězení. Jejich zadržení provedla zásahová jednotka přímo při činu. Ke krádežím zároveň používali velice profesionální vybavení, ani to jim ale nepomohlo.
18.04.2018 12:15 |

podobné články

Zásahová jednotka zadržela v Praze dvojici mužů těsně před plánovanou loupeží

 
Na základě upozornění policistů z České Lípy zadrželi v pátek kriminalisté v Praze 9 dvojici lupičů, kteří se chystali přepadnout hernu v Jablonecké ulici. Informoval o tom v úterý mluvčí policie Tomáš Hulan.
31.08.2010 16:45 |

podobné články

Policie pozatýkala 6 dealerů drog!

 
Desítky policistů, zásahovka v kuklách a výjezd na několik míst Prahy. Tak to ve středu večer vypadalo při mezinárodní protidrogové akci, při které lidé z Národní protidrogové centrály zadrželi šest drogových dealerů. A na další dojde!
11.08.2010 19:30 |

podobné články

Prodej drog na západě Čech: V Plzni za sex, na Tachovsku za stravenky

 
Celkem pět dealerů pervitinu a marihuany obvinili kriminalisté, jeden distributor byl z Plzně a za drogy kromě peněz přijímal i sexuální služby. Čtveřice dealerů z Tachovska měla zase tak »silně vyvinuté« sociální cítění, že prodávala fet i za stravenky...
21.08.2017 14:40 |

podobné články

Kriminalisté u Prahy rozbili síť drogových dealerů. Pervitin vařili i poblíž cyklostezky

 
Policejním kriminalistům se podařilo odhalit dvě varny drog, jedna z nich se nacházela v Praze a druhá v jejím těsném sousedství. Pětice dealerů měla díky těmto aktivitám prodávat pervitin na území Prahy-západ, v hlavním městě a v Libereckém kraji.
07.02.2018 18:30 |

podobné články

Velký zátah v Teplicích: Kukláči zatýkali drogové dealery!

 
Zásahová jednotka zatýkala krátce po poledni skupinu drogových dealerů v Teplicích. Rozsáhlá akce probíhala ještě v odpoledních hodinách, policisté dělali především domovní prohlídky.
14.05.2013 18:35 |

podobné články

Kriminalisté v Písku zadrželi dva dealery drog. Prodávali pervitin a marihuanu

 
Dvojici výrobců a dealerů drog odhalili v uplynulých dnech kriminalisté z Písku. Policejní mluvčí Kamila Ingrišová pro agenturu Mediafax v pátek uvedla, že v jednom případě se jednalo o konopí, v druhém o pervitin.
08.10.2010 12:20 |

podobné články

Razie na prodejce drog u Václaváku: Policie odhalila nový systém dealerů

 
Tři dealeři drog nigerijského původu skončili ve vazbě poté, co je odhalili kriminalisté, jak prodávají drogy na Václavském náměstí v Praze. Nyní jim hrozí až deset let vězení kvůli opakovanému prodeji kokainu. Nově policisté přišli také na systém, který dealeři praktikují. Problémem pro dokázání dealování drog je jejich nenápadnost, kdy se na předávce i malého množství omamných látek podílí několik lidí.
19.04.2017 17:20 |

podobné články

Studentka používala spolužáky k natáčení dětského porna!

 
Jihočeská zásahová jednotka zadržela dvojici podezřelou z obchodování s lidmi a natáčení dětské pornografie v saunách, fitness centrech a penzionech v jižních a středních Čechách, řekl ve čtvrtek agentuře Mediafax policejní mluvčí Jiří Matzner.
22.12.2011 12:00 |

podobné články

ŠŤÁRA POLICIE! V Praze zatkla 20 dealerů drog

 
V Žitné ulici v centru Prahy policie zadržela distributory drog, načapala je v jednom z barů.
24.06.2011 11:10 |

podobné články

Policejní zásah: Politik »vařil« drogy!

 
V policejních klepetech skončil v pondělí zastupitel Prahy 9 Petr Müller (41, ČSSD). Zásahová jednotka ho zadržela společně s dalšími jedenácti lidmi podezřelými z nedovolené výroby a držení drog a z krádeží.
02.03.2011 12:10 |

podobné články

Výrobci drog z Břeclavi zásobovali i Rakousko: Chytili je při vaření!

 
Poslední dávka pervitinu se mužům (31 a 39) podařila uvařit minulý čtvrtek. Krátce poté je přímo s čerstvě vyrobenou drogou zadržela zásahová jednotka. Kriminalisté také na zahradě domu, kde muži drogu vyráběli, zajistili několik desítek vzrostlých rostlin marihuany. Oba jsou nyní ve vazbě.
21.08.2012 17:20 |

podobné články

Marihuanu pěstovali kamarádi ve dvou speciálních stanech, zadržela je zásahová jednotka

 
Na základě operativního šetření a vyhodnocení všech získaných poznatků došlo k úspěšnému odhalení nedovolené výroby drog. Dva kamarádi pěstovali marihuanu ve dvou rodinných domech na Úvalsku. Jeden z domů patřil čtyřicetiletému z nich a druhý si pětatřicetiletý muž pronajal před více než osmi měsíci.
17.10.2014 11:50 |

podobné články