Článek

Video: ´Zákeřná´ simulace. Baník ale nebude brečet

 
Dominik Kraut si jeden zápas nezahraje
28.07.2009 11:45 |

podobné články

Podobné články

ROZHODNUTO: Baník se stěhuje z Bazalů na vítkovický stadion

 
Vedení města rozhodlo, nový a příliš nákladný stadion pro Baník Ostrava se stavět nebude. Do roku a půl město zrekonstruuje vítkovický Městský stadion pro fotbal a atletiku a Baník se tam přestěhuje po příští sezoně.
16.02.2011 12:15 |

podobné články

Baník vyfasoval jen pokutu. Bazaly disciplinárka NEZAVŘELA

 
Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR potrestala Baník Ostrava za nezvládnutí pořadatelské služby v sobotním ligovém duelu se Spartou pokutou 300 tisíc korun a podmíněným uzavřením hlediště na stadionu na Bazalech na dva zápasy. Podmínka je do konce kalendářního roku. Baník se proti trestu nebude odvolávat. Potrestána byla i Sparta pokutou 50 tisíc korun.
27.03.2014 18:05 |

podobné články

Baník musí zaplatit za výtržníky ze zápasu se Spartou 300 000 korun

 
Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR potrestala Baník Ostrava za nezvládnutí pořadatelské služby v sobotním ligovém duelu se Spartou pokutou 300 tisíc korun a podmíněným uzavřením hlediště na stadionu na Bazalech na dva zápasy. Podmínka je do konce kalendářního roku. Baník se proti trestu nebude odvolávat. Potrestána byla i Sparta pokutou 50 tisíc korun. 
27.03.2014 18:35 |

podobné články

Izrael útočil na íránský reaktor. USA nepomohly, ukázala simulace

 
Simulace útoku izraelského komanda na reaktor na výrobu těžké vody v íránském Aráku ukázala, že USA se na stranu Izraele nepostaví a dál budou pokračovat v jednání s Íránem o jeho jaderném programu.
23.12.2009 09:35 |

podobné články

Simulace hokejové tragédie: Piloti Jaku-42 chybovali

 
Ruský Mezistátní letecký výbor MAK zveřejnil počítačové simulace tragické havárie letounu Jak-42 u Jaroslavle. Při tragédii zemřeli hráči hokejového klubu Lokomotiv Jaroslavl včetně tří Čechů.
10.11.2011 13:20 |

podobné články

Na útok teroristů musíme cvičit v ulicích, džihádisté najdou rychle novou zbraň, říká generál

 
Potřebujeme v ulicích reálné simulace teroristického útoku. „Z opakujících se útoků džihádistů se musíme konečně poučit, probudit se a nespoléhat se, že to teroristům zrovna u nás v Česku nevyjde,“ řekl generál František Mičánek, děkan vojenské školy NATO Defense College v Římě. A dodal: „Jen takové nečekané simulace útoku teroristů nám ukážou, jak na tom policisté nebo záchranáři opravdu jsou.“ Rozhovor přineslo Aktuálně.cz.
22.08.2017 11:05 |

podobné články

Rozvadovská spojka dějištěm simulace drsné nehody. Autobus kontra osobák, dva mrtví

 
Nevyužívaná část Rozvadovské spojky na západě Prahy se stala dějištěm nácviku záchranných složek hlavního města. Hasiči, zdravotníci i policisté zasahovali u simulace ošklivě vypadající čelní srážky autobusu s osobním autem s figuranty, kteří byli realisticky nalíčení. Záchranáři v takových situacích nic nepodceňují a fungují, jako by šlo o skutečnost.
19.09.2017 16:10 |

podobné články

Národní divadlo: Sametová simulace

 
Sametová simulace je koprodukční divadelně-výstavní projekt u příležitosti 30. výročí sametové revoluce, jehož hlavními iniciátory jsou Činohra Národního divadla a VOSTO5. Uměleckého vedení divadelní části projektu se ujal režisér Jiří Havelka ze skupiny VOSTO5, šéfdramaturgyně Činohry ND Marta Ljubková a producent VOSTO5 Petr Prokop. Výstavní projekty Boj o klíčky a Slavíme!!! a interaktivní instalaci Sametové arkády připravuje Činohra ND pod ideovou supervizí režiséra Jana Friče.
06.11.2019 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Havelka (35 článků)

Budete brečet smíchy: Hitler právě zjistil, kolik lidí vidělo komedii Špindl! VIDEO

 
Podařená zimní komedie Špindl válcuje kina. Ale když se o ní dozvěděl Adolf, to se teprve začaly dít věci. Budete brečet smíchy
05.01.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (717 článků)

Baník přežil KLINICKOU SMRT, město koupí Bazaly. Klub by měl získat licenci

 
Fotbalový Baník Ostrava přežil klinickou smrt a tisícům jeho fanoušků se ulevilo. Zastupitelstvo města Ostravy na první pokus neschválilo návrh na odkoupení zadluženého stadionu na Bazalech, jenže hlasování se na ostravské radnici o chvíli později opakovalo a na druhý pokus už to pro Baník dopadlo dobře.
20.05.2013 20:30 |

podobné články

Baník musí Ostravě vrátit část dotace, nakoupil z ní i příbory či kavkazskou jedli

 
Ostravský fotbalový klub Baník musí městu vrátit část z 20miliónové dotace z loterií, kterou předloni získal na podporu sportovní mládeže do 26 let. Kontrola z magistrátu, která v klubu probíhala od letošního ledna do března, totiž zjistila, že Baník část peněz využil neoprávněně, a porušil tak rozpočtovou kázeň. Do 21. dubna tak musí klub městu zaplatit 355 681 korun.
10.04.2015 04:55 |

podobné články

Z úředních obálek omdléval... Příběh muže, který téměř deset let čekal na pomoc

 
PŘÍBĚH Pan Vladimír Dedek ze severu Moravy je již zoufalý. Váhá prý nad tím, zda by vlajka prezidenta republiky s heslem Pravda vítězí neměla být doplněna o další slova: „…ale ne v České republice." Prožil řadu let soudních a úředních tahanic, zhubl skoro dvacet kilogramů, poznal, co to je, když chlap musí brečet. Brečet vzteky.
12.12.2013 10:25 |

podobné články

Andrea Pomeje vyhrožuje svému svalovci rozchodem: Budeš brečet!

 
Andrea Pomeje (30), manželka s rakovinou bojujícího Jiřího Pomeje (54), se již nějaký ten pátek hřeje v náručí vysekaného svalovce Petra Plačka. Veřejně mu teď ale přes sociální sítě vyslala varovný vzkaz. „Když se rozejdeme, budeš brečet!“
18.01.2019 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1708 článků)

Místo mejdanu chtěla doma brečet v depresi: Naše prostorově nejvýraznější moderátorka plánovala zazdít narozeniny

 
Moderátorka Aneta Christovová letos vůbec nechtěla narozeniny slavit. "Ráno jsem se probudila s obří depkou, všechno na mě najednou dolehlo, a měla jsme chuť se zavřít doma a brečet," svěřila Super.cz na narozeninovém večírku, který jí tajně připravili kamarádi.
04.10.2015 16:50 |

podobné články

Muž z Pardubic (28) zabil dvoutýdenní miminko. Chtěl, aby dcerka přestala brečet: Soud ho poslal na 18 let za mříže

 
Téměř 20 let vyměřil pardubický soud muži (28) za vraždu své vlastní 14denní dcery. Otec s dítětem silně třásl, aby přestalo brečet, pak jím udeřil pravděpodobně o zem.
20.11.2018 18:20 |

podobné články

Terezu srazila zdrcující zpráva na kolena: Na Štědrý den budu jen brečet

 
Terezina největší obava se stane skutečností. Pákistánský soud totiž v jejím případu nestihne rozhodnout do Vánoc. Obviněná Češka tak bude muset svátky klidu a míru strávit ve vazební věznici. Zpráva Terezu rozesmutnila. „Na Štědrý den budu jen brečet a spát,“ řekla, když se nepříjemnou novinu dozvěděla.
21.12.2018 12:40 |

podobné články

BANÍK konečně VYHRÁL, ale přišel o ZRANĚNÉHO Jankulovského!

 
Marek Jankulovski se po 11 letech vrátil do české ligy, ale na trávníku pobyl jen sedm minut, než se zranil a musel být odnesen na nosítkách. Baník nakonec vyhrál 1:0 hlavně díky tomu, že rozhodčí neuznali Hradci dva góly.
15.10.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Jankulovski (57 článků)

BANÍK má naději, spasí ho Ostrava. Ale až v poslední možnou chvíli

 
Bude to asi dost horká noc. Ostravský Baník už má plán na záchranu. Do 21. května má šanci se odvolat proti rozhodnutí Licenční komise. Záruky ale dostane až den předem. Fotbalovou ligu by tak měl tradiční klub hrát i za rok.
07.05.2013 18:45 |

podobné články

Boj o titul: Baník doufá v pomoc Liberce, Sparta chce zvrátit historii

 
K mistrovskému titulu má dvě kola před koncem blíže Sparta, Baník ale neskládá zbraně a věří v pomoc Liberce.
07.05.2010 14:05 |

podobné články