Článek

VIDEO: Výbuch v policejním muničním skladu v Bílině: Trosky budov letěly stovky metrů daleko

 
Hasiči v Bílině v Ústeckém kraji zasahovali u požáru s výbuchy v policejním areálu. Policie odklání dopravu, byla nařízena i velká evakuace. Video zachytilo výbuch! Ministr Vnitra Jan Hamáček uklidnil veřejnost, druhé Vrbětice nehrozí. Hasiči požár uhasili po čtyřech hodinách a místo budou hlídat i přes noc.
15.09.2020 14:15 |

podobné články

Podobné články

Výbuch munice v policejním skladu. Starostka o něm vůbec nevěděla

 
V Bílině na Teplicku explodovala munice v policejním skladu. Na místě zasahují hasiči. Údajně nebyl nikdo zraněn. V současné chvíli mají požárníci oheň pod kontrolou a na místě již nic nevybuchuje. Také byla nařízena evakuace osob ve vzdálenosti 500 metrů od výbuchu. Starostka města o skladu prý vůbec nevěděla. Zprávu přinesl iROZHLAS.
15.09.2020 16:52 |

podobné články

Lidé evakuovaní kvůli výbuchům v muničním skladu domů nesmějí

 
Evakuovaní obyvatelé Haluzic a Lipové na Zlínsku, kteří museli odejít ze svých domovů kvůli středečním explozím v areálu muničního skladu ve Vrběticích, se ve čtvrtek domů vrátit nemohou. Podle policie v oblasti trvá nebezpečí. Policisté události v muničním skladu vyšetřují jako úmyslné obecné ohrožení.
04.12.2014 18:17 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1787 článků)

Výbuch v muničním skladu zabil člověka, další zázrakem přežili

 
Šťastně skončilo pátrání po desítkách lidí, kteří byli v době výbuchu v ruském muničním skladu.
13.11.2009 17:05 |

podobné články

Masivní exploze v muničním skladu v Bílině: Na místě zasahují hasiči, lidé jsou evakuováni

 
V úterý 15. září došlo v Bílině na Teplicku k děsivé explozi. Na místě byla zahájena evakuace osob a zasahují hasiči i pyrotechnik. Informovala o tom starostka města Zuzana Schwarz Bařtipánová.
15.09.2020 14:20 |

podobné články

Pamatujete na outfity, které letěly kolem roku 2000? Celebrity vám je připomenou! (2. část)

 
"Před pár dny jsme se trochu prohrabali ve starých archivech celebrit":http://www.extra.cz/pamatujete-na-outfity-ktere-letely-kolem-roku-2000-celebrity-vam-je-pripomenou-1-cast a prostřednictvím jejich starých snímků zavzpomínali na módní styly, které letěly kolem roku 2000.
20.12.2014 19:35 |

podobné články

Ve slovenském muničním skladu vybuchnul granát! Jeden člověk je mrtvý

 
V muničním skladu vybuchl granát. Jeden člověk zemřel a další jsou zranění. Podobná nehoda se na stejném místě odehrála již před 5 lety.
07.03.2012 15:30 |

podobné články

Deset mrtvých po explozích v muničním skladu na Sibiři

 
Minimálně deset lidí přišlo o život a 18 dalších se zranilo při havárii v muničním skladu v ruském Zabajkalském kraji na Sibiři. Počet obětí ještě může stoupat, čtyři z 11 hospitalizovaných jsou v kritickém stavu. Budovu v úterý zachvátil požár, který drancoval nedaleký les a rozšířil se pak do armádního areálu.  Část uskladněné munice explodovala. Oheň se podařilo uhasit až ve středu ráno. 
30.04.2014 12:00 |

podobné články

Vláda jednala o mimořádné situaci ohledně výbuchů v muničním skladu ve Vrběticích

 
Vláda ČR dnes jednala o mimořádné situaci ohledně výbuchů v muničním skladu ve Vrběticích ve Zlínském kraji a následných opatřeních pro zajištění bezpečnosti v této oblasti.
03.11.2014 18:05 |

podobné články

O vybuchlém muničním skladu měl stát alarmující informace, přiznal Chovanec

 
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) v neděli v Otázkách Václava Moravce přiznal, že stát měl v minulosti alarmující informace o vybuchlém muničním skladu ve Vrběticích na Zlínsku. Policie má nyní zjistit, jak se s těmito informacemi naložilo a zda byla udělána potřebná opatření.
30.11.2014 15:06 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1425 článků)

Pardubický kraj žádá vyklizení skladu ve Slatině, v němž je semtex a tuny munice

 
V muničním skladu firmy Multiagro ve Slatině u Vysokého Mýta jsou stovky tun munice, včetně nelegálně uloženého semtexu, povolení má firma pouze na šest tun. ČTK to dnes řekl hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD). "Semtex je tam nelegálně, našlo se tam devět palet. Budeme trvat na tom, aby sklad byl vyklizen," řekl. Po páteční kontrole začala policie vyšetřovat možné nedovolené ozbrojování. Kontrolní orgány dnes začaly s další prohlídkou areálu. Majitel skladu odmítá, že by uskladňoval semtex.
16.02.2015 12:01 |

podobné články

Výbuch munice: V utajeném policejním skladu!

 
Ohlušující rána a dým viditelný na kilometry daleko! Trosky z utajeného skladu zabavené nebo nalezené munice Prezidia Policie ČR v bílinské čtvrti Chudeřice se rozlétly do širokého okolí.
16.09.2020 05:05 |

podobné články

Výbuch potrubí rozmetal trosky do oklí 500 metrů. PODÍVEJTE SE!

 
Bezpečnostní kamery mnohdy zaznamenají víc, než pro co byly nainstalovány. Čínská bezpečnostní kamera natočila obrovský výbuch potrubí, který rozmetal trosky 500 metrů daleko.
19.08.2012 15:25 |

podobné články

V Bílině uspěli komunisté, v Chomutově hnutí PRO Chomutov

 
Opakované komunální volby vyhrála v Bílině na Teplicku KSČM. Získala 25,63 procenta hlasů a v zastupitelstvu bude mít devět mandátů. Na druhém místě skončilo sdružení Nezávislí v Bílině (17,99 procenta), třetí ANO (16,82 procenta). V Chomutově vyhrálo hnutí PRO Chomutov, které získalo 26,97 procenta hlasů. Druhá skončila ČSSD (17,85 procenta), třetí komunisté (15,18 procenta).
01.02.2015 08:51 |

podobné články

Šimůnek (KSČM): KSČM získala v Chomutově a Bílině nejvíce mandátů

 
O víkendu proběhly dodatečné volby a opakované hlasování v 15 obcích ČR. Pozornost byla upřena na hlasování ve dvou městech, v Chomutově a Bílině. Mezi politickými stranami při součtu obdržených mandátů z obou těchto měst jasně zvítězila KSČM, která získala v Chomutově a Bílině dohromady 15 mandátů a porazila tak své největší soupeře. Hnutí ANO získalo v obou městech 11 a ČSSD 7 zastupitelů.
01.02.2015 20:56 |

podobné články

Hejtman Bubeníček: Mamografické centrum v Bílině představuje posun v preventivní péči

 
Za účasti hejtmana kraje a současně starosty města Bílina Oldřicha Bubeníčka bylo v Hornické nemocnici s poliklinikou v Bílině slavnostně otevřeno pracoviště mamografického screeningu. Je to pro město V Bílině slavnostně otevřelo nové mamografické centrum.
24.02.2016 19:45 |

podobné články

Soud se zabývá možným kupčením s hlasy při volbách v Bílině

 
Podezřením z uplácení voličů při komunálních volbách v Bílině na Teplicku se v pondělí začal zabývat Krajský soud v Ústí nad Labem. U sodu se objevily videonahrávky, na kterých voliči uváděli, že dostali peníze za volbu konkrétní strany. Před čtyřmi lety se hlasování v Bílině kvůli prokázanému kupčení s hlasy opakovalo.
05.11.2018 17:25 |

podobné články

Výbuch trafostanice v Praze: Trosky letěly 100 metrů daleko!

 
(VIDEO) Ohlušující rána, dvacetimetrové plameny, na kilometry viditelný sloup jedovatého kouře… Tak vypadala nehoda, která se v úterý večer stala v transformátorovně v pražském Chodově. Jeden z velkých transformátorů vybuchl a následoval výpadek, při kterém byly bez proudu statisíce Pražanů.
19.06.2013 19:00 |

podobné články

Policie našla v muničním skladu ve Slatině nelegální výbušniny

 
Policie našla ve skladu munice firmy Multiagro ve Slatině u Vysokého Mýta nelegálně uloženou výbušninu. Podle nepotvrzených zpráv by se mnohlo jednat o semtex. Kontrola skladu začala dnes v raních hodinách na základě upozornění, že jsou zde výbušniny nesprávně skladovány. Informovala tom ČT24.
13.02.2015 15:51 |

podobné články

Vojenské lesy a statky: Oceňování pozemků ve Vrběticích začne ještě v létě

 
Vojenské lesy a statky ČR (VLS) v souvislosti se zpřístupněním části areálu muničního skladu a v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek zaslaly znalcům výzvu k podání cenových nabídek za zpracování znaleckého posudku na ocenění pozemků v muničním skladu Vrbětice. Předmětem ocenění budou pozemky, které lze ocenit v důsledku zpřístupnění části areálu muničního skladu od 1. 7. 2018.
20.07.2018 09:25 |

podobné články