Článek

VIDEO: Ve Zlíně hořela bývalá tržnice u autobusového nádraží

 
Hasiči museli v úterý odpoledne vyjet k požáru bývalé asijské tržnice v blízkosti autobusového nádraží ve Zlíně.
14.12.2010 17:35 |

podobné články

Podobné články

U autobusového nádraží v Brně objevili mrtvého muže

 
Mrtvolu muže s rozbitou hlavou našel náhodný kolemjdoucí ve čtvrtek ráno nedaleko autobusového nádraží v Brně na Zvonařce. Podle policie mrtvola ležela v Plotní ulici.
30.09.2010 11:20 |

podobné články

Ostravský most opět v ohrožení, tentokrát lávka u autobusového nádraží

 
V Ostravě opět nákladní auto narazilo do mostní konstrukce. Tentokrát do lávky u autobusového nádraží. Doprava v Místecké ulici je kvůli nehodě ve směru do centra zastavena. Řidiči musí počítat s dopravními komplikacemi.
13.10.2011 11:05 |

podobné články

Brněnské divadlo odehraje novou inscenaci na střeše autobusového nádraží

 
Na střeše Ústředního autobusového nádraží Zvonařka odehraje svou novou inscenaci brněnské divadlo D'Epog. Představení nazvané Sólo pro toho, kdo je nejblíž čerpá inspiraci od současných českých a moravských básníků. Jejich texty spojuje s prvky nonverbálního divadla, uvedli divadelníci.
26.05.2013 10:10 |

podobné články

Primátor Charvát: Město nabídku ke koupi autobusového nádraží nikdy nedostalo

 
Na jednání pardubického zastupitelstva se zastupitelé zabývali nově vzniklou situací kolem pardubického autobusového nádraží pro regionální dopravu. Podle slov primátora město nabídku k odkupu pozemků nikdy neobdrželo.
19.12.2017 11:45 |

podobné články

Novák (TOP 09): Léta čekání jsou u konce. Rekonstrukce autobusového nádraží je v plném proudu

 
Je tomu již 6 let co zvolení zastupitelé a další členové TOP 09 Český Krumlov řekli „NE“ prodeji autobusového nádraží.
12.05.2018 21:15 |

podobné články

Takto jste nafotili požár Baťáku ve Zlíně!

 
Odpoledne vyděsil Zlíňany mohutný černý dým v centru města. Plameny šlehaly z bývalé tržnice „Baťák“ v těsné blízkosti autobusového nádraží. Oheň likvidovalo sedm hasičských jednotek. Příčinou byla zřejmě nedbalost. Pohotový čtenář nafotil požár i zásah hasičů.
14.12.2010 18:05 |

podobné články

Tuhý boj o nejkrásnější nádraží Česka. Těsně vyhrál Nový Jičín

 
Nádraží Nový Jičín–město se může od středy chlubit titulem Nejkrásnější nádraží v Česku. Rozhodlo o tom 1100 lidí, kteří pro ně hlasovali mezi desítkou finalistů v 9. ročníku soutěže. Titul pohádkového nádraží si letos odnesla nádraží na úzkorozchodné důlní dráze Kateřina v Karlovarském kraji a nádraží Lašovice v kraji Středočeském.
11.11.2015 13:20 |

podobné články

Anonym nahlásil na Hlavním nádraží bombu, policie ho už zadržela

 
Anonym dnes večer nahlásil uložení bomby na Hlavním nádraží v Praze. Policie evakuovala nádraží v centru metropole, kontrolovala celou budovu i vlaky, které na nádraží zůstaly. České dráhy začaly ihned odklánět ostatní vlaky na jiná pražská nádraží, soupravy metra stanicí Hlavní nádraží na lince C jen projíždějí.
22.11.2015 22:06 |

podobné články

Za první rok správy nádraží vynaložila SŽDC za opravy a přípravu staveb 215 milionů korun

 
Právě před rokem proběhl dlouho očekávaný převod nádraží pod SŽDC. Za první rok správy nádraží vynaložila následně státní organizace do oprav, stavebních úprav nebo projektové přípravy přes 215 milionů korun. Zcela dokončených je 149 stavebních akcí za bezmála 110 milionů, další desítky větších či menších oprav běží. Proměnou prošla třeba nádraží v Kostomlatech nad Labem, Dobříši či Rakovníku. V srpnu se dokončí i poslední etapa rekonstrukce náchodského nádraží, cestujícím slouží nové nádraží v Karlových Varech či České Lípě.
10.07.2017 14:50 |

podobné články

Praha: Smlouva na pronájem holešovické Tržnice se změní

 
Radní hlavního města Prahy Aleksandra Udženija zahájila s nájemcem Pražské tržnice v Holešovicích jednání o revitalizaci celého komplexu, která bude odpovídat územnímu plánu města, požadavkům památkářů a ekonomickým možnostem využití tržnice.
08.03.2011 21:50 |

podobné články

Nájemce Holešovické tržnice dluží Praze 200 milionů

 
AKTUALIZOVÁNO. Praha žaluje firmu Delta Center, nájemce Holešovické tržnice, kvůli dlužnému nájemnému. Delta Center dluží městu 211 milionů korun, řekla dnes ČTK radní pro majetek Aleksandra Udženija (ODS). Delta Center, jejíž vyjádření se nepodařilo zjistit, už dříve existenci pohledávek odmítala. Nájemní smlouva, kterou Praha vypověděla na konci loňského roku, končí v prosinci. V části tržnice by podle radní v budoucnu měla sídlit radnice Prahy 7.
17.05.2012 12:20 |

podobné články

Farmářské trhy, kultura či „masná“ restaurace: Holešovická tržnice oblékne nový háv

 
Už žádné prázdné budovy ve špatném stavu! Do místy chátrající Holešovické tržnice budou Pražané nově chodit třeba na farmářské trhy nebo za kulturou. Úředníci začínají pracovat na projektech přeměny tržnice i jejího celkového rozvoje.
12.09.2017 20:50 |

podobné články

V DEPO2015 v Plzni se otevře stálá tržnice: Nabídne jídlo, sezónní suroviny i workshopy

 
Nový projekt se chystá v plzeňském areálu DEPO2015. Na podzim se v průmyslové hale ze 30. let minulého století otevře stálá městská tržnice. Místo zde najdou farmářské či řemeslné obchůdky a sezónní stánky, vznikne i prostor pro setkávání, trhy, workshopy, přednášky a další akce. Tržnice se propojí i s dalšími aktivitami místní kreativní zóny.
31.03.2018 15:25 |

podobné články

Výbuchy a hustý dým: V centru Plzně vyhořela tržnice. Škoda je přes milion!

 
V centru Plzně hořela v noci na dnešek vietnamská tržnice s oblečením v objektu bývalého kina Hvězda. Škoda činí asi 1,5 milionu korun. Na webu hasičů to oznámila mluvčí krajského hasičského sboru Pavla Jakoubková.
23.04.2014 11:50 |

podobné články

V Chebu hořela tržnice Svatý Kříž: Škoda až 2,5 milionu

 
Škody zhruba za 2,5 milionu korun způsobil v noci na dnešek požár tržnice na Svatém Kříži u Chebu. Vyplývá to z informací hasičů. Oheň poškodil asi dvě desítky stánků, v nichž byla mimo jiné i pyrotechnika. Příčina vzniku požáru je zatím neznámá.
06.11.2017 23:40 |

podobné články

Jílové u Prahy musí vrátit dotace. Drahé nádraží nakonec nevznikne

 
Město Jílové u Prahy bude muset vrátit dotaci 36 milionů na stavbu autobusového nádraží. Zastupitelé nakonec hlasovali ve většině proti stavbě. Nádraží bylo prý naddimenzované a předražené.
21.01.2012 14:10 |

podobné články

Ministr Ťok: Náchodské nádraží je důstojnou vstupní branou do města

 
SŽDC dokončila první větší rekonstrukci výpravní budovy od převzetí správy nádraží loni v létě. Státní organizace navázala na České dráhy a dokončila poslední etapu oprav. Koncem prázdnin tak začíná cestujícím sloužit omlazené náchodské nádraží, které citlivě respektuje již dokončenou stavbu autobusového terminálu.
21.08.2017 13:50 |

podobné články

Léta zanedbané okolí Nádraží Veleslavín bude minulostí: Vyrůst tu má parkoviště či dům služeb

 
Několikrát vyhořelý dům plný bezdomovců a odpadků nedaleko Nádraží Veleslavín v Praze 6 místní ve velkém kritizují. Situace, včetně jeho okolí, se nezměnila ani několik let po otevření stanice metra. Konečně se však zdá, že se „hnuly ledy“. Už v blízké době by radnice měla začít projektovat nové garážové stání a další služby pro rezidenty v těsné blízkosti nádraží. Stavbu zbrzdily majetkové problémy a také už dříve zrušený projekt garáží, které měly být součástí autobusového terminálu.
17.10.2017 20:45 |

podobné články

Policie prohledává hlavní nádraží v celé republice: Anonym hrozí bombou

 
Policisté včera museli prohledávat všechna železniční hlavní nádraží v České republice. Anonym totiž ohlásil bombu na hlavním nádraží, ale neuvedl, ve kterém městě. Uzavřena byla kvůli výhrůžce nádraží v Brně, Olomouci, Ostravě, Prostějově, Chomutově, Liberci či Karviné a byl také zastaven nebo omezen provoz vlaků. ČTK to oznámila mluvčí Českých drah Kateřina Šubová. Žádná bomba nalezena nebyla, řekla ČTK mluvčí policejního prezidia Jana Macalíková. Opět otevřena byla nádraží kolem 17:30, vlaky nabraly až hodinu zpoždění.
22.02.2015 12:10 |

podobné články