Článek

VIDEO: Vandal poškodil hrob rodiny Josefa Rychtáře, věc řeší policie

 
Na vdovce po zpěvačce Ivetě Bartošové Josefa Rychtáře čekalo na hřbitově v Říčanech nemilé překvapení. Zatímco vybavuje pohřeb, někdo poničil hrob jeho rodičů.
09.05.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6724 článků) , Josef Rychtář (1342 článků)
Podobné články

Prznitel hrobu rodiny Josefa Rychtáře má smůlu: Policie už má proti nechutné hyeně jasné důkazy!

 
Netrvalo to ani tak dlouho… Jak Super.cz informoval jako první , v pátek jakýsi nenormální vandal posprejoval říčanský hřbitov. Na obvodové zdi nastříkal s pravopisnou chybou několik nápisů „Richtář je vrah“ a jako by to nebylo málo, červenou barvou posprejoval hrob rodiny Josefa Rychtáře  (56) a navíc ho popsal modrými urážlivými nápisy. Policie ihned zahájila vyšetřování a podle nejnovějších zpráv se zdá, že to nechutnému gaunerovi ani náhodou neprojde!
10.05.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1342 článků)

Z poničeného hrobu Rychtářovy rodiny dnes zmizely hanlivé nápisy. Takhle teď vypadá

 
Super.cz včera jako první informoval, že neznámý vandal v noci na včerejšek poškodil hrob rodiny Josefa Rychtáře  (56) a část obvodové zdi na hřbitově v Říčanech.
10.05.2014 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1342 článků)

Zneuctěný hrob Rychtářova otce: Policie usilovně pátrá po pachateli, Macura vinu odmítá

 
Jak Super.cz jako první informoval, neznámý vandal jako ta největší hyena zneuctil hrob rodiny Josefa Rychtáře  (56) , když ho posprejoval hanlivými nápisy. Hřbitovní zeď navíc „ozdobil“ nápisy „Richtář je vrah“. Policie již případ šetří. Co na to dva pánové, kteří mají na vdovce po Ivetě Bartošové  (✝48) největší pifku?
09.05.2014 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6724 článků) , Josef Rychtář (1342 článků)

Pardubická nemocnice: Vandal poškodil babybox, dočasně je mimo provoz

 
Babybox v Pardubické nemocnice je dočasně mimo provoz. Speciální schránku, do níž mohou ženy v těžké životní situaci odložit novorozené dítě, v neděli odpoledne poškodil vandal. Nadační fond pro odložené děti Statim, který je majitelem babyboxů, v současné době řeší opravu poškozeného zařízení.
07.02.2018 08:45 |

podobné články

Hyenismus největšího kalibru: Vandal znesvětil hrob rodiny Josefa Rychtáře. Označil ho za vraha a hovado

 
Hněv veřejnosti vůči Josefu Rychtářovi  (56) nabírá na obrátkách. Muž, který byl posledního dva a půl roku po boku Ivety Bartošové  (✝48) a bohužel se mu nepodařilo přesvědčit ji k léčení její nemocné duše a spíš se vyhříval v její slávě, leží lidem tolik v žaludku, že někteří už bohužel sahají k nechutným činům. Super.cz se dozvěděl, že kdosi neznámý znesvětil hrob jeho rodičů i samotnou hřbitovní zeď!
09.05.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6724 článků) , Josef Rychtář (1342 článků)

Dlaždici Donalda Trumpa na Chodníku slávy v Hollywoodu poškodil vandal

 
Vandal převlečený za městského zedníka ve středu 26. října v noci poškodil dlaždici s hvězdou a jménem Donald Trump na Chodníku slávy v Hollywoodu. Policie zatím případ vyšetřuje a hodlá předat státnímu zástupci. Dotyčný muž podle záběrů z kamer kladivem odtesal Trumpovo jméno, hvězdu a symbol kamery.
01.11.2016 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4114 článků)

Domaloval jí brýle! Vandal poškodil sochu před muzeem v Hradci Králové

 
Klukovina, za kterou ale může vandal zaplatit vězením! V Hradci Králové někdo poškodil sochu na secesní budově Muzea východních Čech, které prochází rekonstrukcí. Neznámý pachatel přemaloval oči sochy červenou barvou, vzhledem k její historické hodnotě tak způsobil škodu za desetitisíce korun. Policie případ vyšetřuje pro podezření z poškození cizí věci, za které hrozí vězení od tří měsíců do šesti let.
29.05.2018 12:50 |

podobné články

Vandal v Uherském Hradišti poškodil polský autobus

 
Autobus polského dopravce poškodil v pondělí večer v Sokolovské ulici v Uherském Hradišti neznámý vandal.
28.12.2010 15:55 |

podobné články

Posprejovaný HROB NEPATŘÍ JOSEFU RYCHTÁŘOVI! Vandal se šeredně spletl

 
V pátek někdo v Říčanech posprejoval hrob rodiny Rychtářových a napsal na něj vulgární výrazy. Jenže hyena, která to má na svědomí, se pořádně přepočítala. Hrob totiž nemá s Josefem Rychtářem až tolik společného! Přečtěte si proč.
10.05.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1342 článků)

Iveta Bartošová si vzala Josefa Rychtáře, svatbě asistovala policie

 
Zpěvačka Iveta Bartošová se podruhé provdala. V úterý odpoledne si na radnici v Uhříněvsi vzala Josefa Rychtáře. Celé svatbě asistovala policie, která chránila svatebčany před novináři. Další články k tématu: Bartošová chystá svatbu, zasnoubila se s Rychtářem Iveta Bartošová je doma z léčebny, vydržela v ní týden Iveta Bartošová opustila nemocnici a nastoupila do léčebny Bartošová skončila v nemocnici. Rychtář s Macurou se hádali v televizi Bylo to peklo, promluvila poprvé o Itálii Bartošová. V léčebně zatím není VIDEO: Iveta Bartošová se vrátila domů s Josefem Rychtářem Bartošová skončila s Rychtářem. Odvedl ji od italského exmilence Bartošová už není v databázi hledaných osob, policie ji kontaktovala Bartošová utekla od Rychtáře. Nový ochránce Macura ji odvezl do ciziny
24.09.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6724 článků)

Kdo poničil Rychtářův hrob a říčanský hřbitov? Pachateli hrozí vězení

 
Poškození hrobu rodiny Josefa Rychtáře v Říčanech u Prahy už vyšetřuje i policie. Zatím neznámý pachatel v Říčanech počmáral hřbitovní zeď a také hrob rychtářovy rodiny. V jeho příjmení navíc udělal chybu.
09.05.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1342 článků)

Vandal poničil pamětní desku obětem heydrichiády

 
Neznámý vandal poničil pamětní desku obětem heydrichiády na táborském popravišti. Desku vandal částečně postříkal sprejem a navíc ještě přelepil průhlednou páskou. Právu to potvrdil táborský policejní mluvčí komisař Miroslav Doubek.
24.04.2014 14:05 |

podobné články

Spravedlnost v přímém přenosu: Vandal rozbil výlohu, při útěku ho srazilo auto

 
Boží mlýny melou někdy velmi rychle! Své o tom ví vandal z Polska, který rozbil výlohu obchodu a pak napadl i kolemjdoucího, který ho chtěl zastavit. Když na něj svědek zavolal policii, vandal se dal na útěk. Jenže vzápětí ho srazilo auto.
25.09.2017 15:55 |

podobné články

Prasárna! Někdo zničil hrob Rychtářovy rodiny. "Vrah, hovado, vůl," nasprejoval úplně všude!

 
Opravdu nepochopitelný a vrcholně nechutný kousek provedl zatím neznámý vandal na hřbitově v Říčanech. Sprejem zničil nejen hrob rodiny vdovce po Ivetě Bartošové (†48), ale i hřbitovní zdi.
09.05.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6724 článků)

Vandal zničil u Slapech 16 karavanů, škoda za půl milionu

 
Neznámý vandal o víkendu poškodil karavany v rekreační oblasti Oboz u Slapské přehrady. Ze střech strhal solární panely, některým karavanům také prorazil stěny. Zdemoloval šestnáct obytných aut, škoda byla vyčíslena na více než půl milionu korun, řekla dnes mluvčí příbramské policie Monika Schindlová. 
04.02.2013 12:40 |

podobné články

Trumpova hvězda „zhasla“: Na chodníku slávy ji zdemoloval vandal

 
Hvězdu republikánského prezidentského kandidáta Donalda Trumpa na „chodníku slávy“ v Hollywoodu poškodil vandal, oznámila policie v Los Angeles. Pachatele zachytil videozáznam, jak s pomocí perlíku a krumpáče odstraňuje z hvězdy Trumpovo jméno. Očekává se, že bude brzy dopaden.
27.10.2016 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4114 článků)

Vandal ničí zemědělcům zařízení! Škody dosahují milionů!

 
Neznámý vandal nebo vandalové působí vážné škody zemědělcům v Soběšicích na Klatovsku. Už před časem jim někdo poškodil část zařízení. Teď někdo do kukuřice nastražil past, která vážně poničila drahý speciální kombajn.
28.09.2011 05:25 |

podobné články

Vandal poškrábal přes čtyřicet aut!

 
Rýpance, kam oko dohlédne! Přesně tak včera vypadalo parkoviště na pražském Smíchově. Neznámý vandal tu poškodil přes 40 vozů.
11.08.2017 12:10 |

podobné články

Vandal v Praze 3 uráží autům zrcátka: Poškodil přes 12 vozidel

 
V Praze 3 řádí vandal. O žádného sprejera se ale nejedná, tento člověk uráží autům zrcátka. Z neděle 24. června na pondělí majitelé více než dvanácti vozů v ulici Pod Lípami tak přišli o zpětná zrcátka.
25.06.2018 12:05 |

podobné články