Článek

VIDEO: Takhle došlo k tragédii v Cholupickém tunelu! Kamion skončil ve zdi, spolujezdec nepřežil

 
V noci z pátka na sobotu došlo v Komořanském tunelu na Pražském okruhu k velké nehodě, po níž zůstal kamion na boku. Náklaďák narazil do zdi a ve voze zůstali zaklínění dva lidé. Spolujezdec na místě zemřel. Cholupický tunel byl sedm hodin uzavřen, doprava byla odkláněna na exitu na Zbraslav.
16.05.2020 08:30 |

podobné články

Podobné články

Dobrosrdečný Michal (†47) zemřel v Komořanském tunelu: Pro jeho rodinu založili sbírku

 
Tragicky skončila sobotní nehoda, ke které došlo v Komořanském tunelu v Praze. Kamion narazil do příčné zdi v tunelu, uvnitř zůstali zaklínění dva lidé. Spolujezdec Michal (†47) na místě zemřel. Kamarádi vyhlásili sbírku na pomoc jeho rodině.
21.05.2020 05:50 |

podobné články

Ředitelství silnic a dálnic upozorňuje na úplnou uzavírku tunelů Libouchec a Panenská na dálnici D8

 
Uzavírka dálnice D8, tunelů Libouchec (km 82,8 – 83,5) a Panenská (km 84,4 – 86,5) proběhne z důvodu úpravy řídicího systému tunelů v souvislosti s dokončováním stavby D8 Lovosice - Řehlovice, provedení zkoušky požárně bezpečnostního zařízení tunelů a pravidelné údržby a servisu tunelů. V době uzavírky tunelů jsou stanoveny objízdné trasy.
08.10.2016 10:40 |

podobné články

Smrtelná nehoda na Pražském okruhu! Vůz sjel ze silnice a narazil do zdi tunelu

 
K tragické nehodě došlo v sobotu před devátou hodinou večerní u Lochkovského tunelu. Třicetiletý řidič vozidla patrně sjel z vozovky a v přílišné rychlosti narazil do zdi tunelu. Zranění, která utrpěl, byla bohužel fatální.
19.01.2019 21:40 |

podobné články

Opilý řidič v Kladně naboural do zdi, spolujezdec se při nárazu zranil

 
Dopravní policisté z Kladna vyšetřují dopravní nehodu, ke které došlo v brzkých ranních hodinách v sobotu 9. srpna v ulici Dukelských hrdinů v Kladně. Řidič osobního vozidla narazil do zdi u obchodního řetězce. Při nárazu byl šestadvacetiletý spolujezdec zraněn a převez k dalšímu ošetření do nemocnice.
10.08.2014 00:40 |

podobné články

V tunelu na Pražském okruhu se srazila auta, tvořily se kolony

 
Nehoda čtyř nákladních aut a jednoho osobního v Cholupickém tunelu zablokovala dopravu na Pražském okruhu. Jednoho řidiče museli vystříhat hasiči.
29.09.2010 11:50 |

podobné články

Nehody zastavily na hodiny dopravu na nové části pražského okruhu

 
Téměř čtyři hodiny ve středu blokovaly provoz v nové části pražského okruhu v Cholupickém tunelu dvě nehody. Nejprve po 10:00 zastavila provoz v tunelu nehoda pěti kamionů a následně v poledne další kolize osobního auta s nákladním.
29.09.2010 20:20 |

podobné články

PRAŽSKÝ OKRUH STOJÍ! Nehoda v Cholupnickém tunelu zastavila provoz mezi D5 a D1!

 
Střet osobního a nákladního auta v Cholupickém tunelu uzavřel v pondělí odpoledne provoz na Pražském okruhu směrem na dálnici D1. Informace Mediafaxu potvrdila mluvčí hasičů Pavlína Adamcová s tím, že hasiči vyprošťují zaklíněné osoby.
08.08.2011 13:25 |

podobné články

Zemánek (ČSSD): Koncepce řízení a dohledu tunelů

 
Dopravu na komunikaci včetně tunelu řídí ze zákona Policie ČR. Pro případ mimořádných událostí a poruch technologických zařízení tunelů je požadována z důvodu bezpečnosti provozu přímá spolupráce s pracovníky údržby smluvní firmy (placené správcem tunelu), kteří slouží nepřetržitě rovněž v budově velínu tunelu, který je umístěn relativně blízko vlastní tunelové stavby s dojezdovým časem řádově v minutách.
25.02.2016 16:35 |

podobné články

Ředitelství silnic a dálnic upozorňuje na úplnou uzavírku tunelu Lochkov na Pražském okruhu

 
Důvodem uzavírky je kompletní výměna kamerového systému v tunelu Lochkov. Práce v tunelu probíhají již od 25. ledna, prozatím vždy pouze v jedné tunelové troubě (druhá tunelová trouba je v režimu obousměrného provozu). Od pátku 3. února, kdy již budou kamery v celém tunelu vyměněny, musí dojít z důvodu komplexních zkoušek k uzavření celého tunelu (obě tunelové trouby). Harmonogram celé akce byl maximálně zkrácen, úplné uzavírky budou probíhat za třísměnného provozu.
02.02.2017 16:55 |

podobné články

Tragická nehoda na Frýdecko-Místecku: Spolujezdec (†28) zemřel, řidič skončil v nemocnici

 
Osmadvacetiletý spolujezdec zemřel při nehodě v Třanovicích na Frýdecko-Místecku. Dvaadvacetiletý řidič nezvládl řízení a v levotočivé zatáčce v Třanovicích na Frýdecko-Místecku vyjel mimo silnici, kde narazil do betonového mostku. O život přišel jeho osmadvacetiletý spolujezdec.
03.01.2016 10:55 |

podobné články

Tragické ráno na D1: U Rohlenky boural kamion a superb, spolujezdec z osobáku nepřežil

 
Čtyři hodiny stála ve středu nad ránem kvůli tragické srážce dálnice D1 u Rohlenky na Brněnsku. Při nehodě osobního a nákladního auta zemřel mladý spolujezdec (21).
20.11.2019 08:30 |

podobné články

VIDEO: Složky IZS prověřilo cvičení v tunelu Blanka

 
V tunelu Blanka v Praze 6 proběhlo ve čtvrtek po poledni cvičení složek IZS, které tyto složky prověřilo v případě zásahu u dopravní nehody. V tunelu došlo ke střetu dvou osobních automobilů a následně také kloubového autobusu, který narazil do zdi. Jedno z vozidel začalo po nehodě hořet.
25.09.2014 18:55 |

podobné články

Spolujezdec opilého řidiče nepřežil nehodu, další muž zemřel na Písecku

 
Spolujezdec nepřežil v neděli dopoledne vážnou dorpavní nehodu u Kovanic na Nymbursku. Opilý mladý řidič nezvládl řízení. Další smrtelná nehoda se stala na Písecku.
16.09.2012 12:10 |

podobné články

Dodávka u Kroměříže vletěla do stromu: Spolujezdec nepřežil

 
Kdyby seděl vepředu, zřejmě by žil. Třiatřicetiletý spolujezdec nepřežil v pondělí ráno havárii dodávky u osady Skavsko poblíž města Morkovice-Slížany na Kroměřížsku. Vozidlo vyjelo mimo komunikaci a narazilo do stromu.
29.08.2016 14:35 |

podobné články

Řidička při odbočování vjela do cesty dodávce: Skončila v nemocnici, spolujezdec nepřežil

 
Srážku s dodávkou nepřežil u Strašic na Rokycansku spolujezdec (+28) v osobním voze. Mladá řidička auta odbočovala mimo silnici a vjela do cesty dodávce. V té se nikdo nezranil.
09.06.2017 19:30 |

podobné články

Nová fakta o „smrťáku“ na D6: Šofér měl BMW, zákaz řízení a letní gumy: Spolujezdec nepřežil!

 
Závažná nehoda stála dnes v noci život jednoho člověka na Karlovarsku. Na dálnici D6 havaroval osobní automobil. Neštěstí se neobešlo bez obětí na životech. Řidič byl vážně zraněn. Spolujezdec nehodu nepřežil.
14.12.2018 07:20 |

podobné články

Český kamion v Německu: Začal hořet v tunelu!

 
Tahle nehoda mohla skončit ohromnou tragédií! V Německu na dálnici A4 ve směru na Drážďany začal v 3,1 km dlouhém tunelu Jagdberg hořet český kamion!
20.07.2016 19:35 |

podobné články

VIDEO: V Klimkovickém tunelu došlo k další explozi neznámé pyrotechniky

 
Policisté dálničního oddělení Ostrava prověřují okolnosti dalšího výbuchu neznámého předmětu v Klimkovickém tunelu. K prvnímu případu došlo 30. ledna, obdobný scénář má i včerejší událost. Předmět mohl být hozen z vozidla značky BMW tmavé barvy jedoucího tunelem. Minimálně 2 vozidla musela v tunelu zpomalit. Obecně, exploze mohla zapříčinit úlek projíždějících řidičů, přičemž mohlo dojít k nehodě a ohrožení životů a zdraví osob.
28.02.2014 16:00 |

podobné články

Výbuch v tunelu na Slovensku: Jeden mrtvý, pět zraněných

 
K obrovské tragédii došlo v pondělí v časných ranních hodinách na stavbě dálničního tunelu nedaleko slovenské Levoče. Několik lidí bylo zasypáno zeminou, jeden z nich neštěstí bohužel nepřežil.
12.08.2013 11:10 |

podobné články