Článek

VIDEO „Tadadadá, lálálá, hej hej hej.“ Šťastný tálibánec baví internet. Bratři zabrali boháčovo sídlo. Užili si

 
Vítězné tažení Tálibánu Afghánistánem má za následek výrazné změny ve společenském i mocenském uspořádání. Ze země musel uprchnout i Rašíd Dóstum, donedávna velmi významný muž, který pomocí síly a peněz držel v zemi velký vliv. Internet nyní zaplavují videa, na kterých si bojovníci Tálibánu užívají válečnou kořist v Dóstumově luxusní rezidenci. A nejen to, došlo i na vládní budovy. Na sociálních sítích již zlidovělo video křepčícího Tálibánce, který projevuje obrovskou radost v obsazené úřední budově po svém. Podívejte se.
16.08.2021 10:55 |

podobné články

Podobné články

Golden Kids: Hej, hej, hej, s námi si hrej

 
Kdo přichází do hradeckého Klicperova divadla na scénickou kopii poslední československé svobodné filmové komedie – na Světáky Zdeňka Podskalského a Vratislava Blažka (1969) – bude určitě překvapen autorským vkladem Vladimíra Morávka alias René Ludowitze. Rozšířil je o uhranutí nesporným vrcholem české populární hudby šedesátých let - Golden Kids - a povýšil na poctu Martě Kubišové.
24.02.2011 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Blažek (3 články) , Marta Kubišová (534 článků) , Vladimír Morávek (38 článků)

Ornella provokatérka: Co si myslím o skandálku Jágra s nějakou ostravskou c*urou?

 
Mysleli jste si, že jsem tentokrát zapomněla okomentovat a zhodnotit kauzičku Jágr a kdo je jeho nová gorilka? Pokud ANO, tak jste se zmýlili, protože takovou analýzu, jakou jsem dnes napsala, jste opravdu nikde jinde číst nemohli. A pokud by se Vám to ještě zdálo málo, tak se neplašte, recept na mládí dnešní blog přináší také. A že chcete vypadat třeba jako Míša Ochotská? Po tomhle článku už nikdy chtít nebudete! Ať žije slanina a šunka od kosti. HEJ, HEJ, HEJ! Začínáme teď!
27.09.2015 13:46 |

podobné články

Přesně věděl, co dělá... Šídlo udeřil na Klause juniora. Toto je prý za jeho vtipem o romském žákovi

 
Dlouholetý novinář Jindřich Šídlo byl hostem Interview Plus Českého rozhlasu. Řešilo se téma rasismu. Šídlo si myslí, že nebylo náhodou, když Václav Klaus mladší sdílel na Den romského holokaustu vtip s romským žákem. „Mně to přišlo pozoruhodné, protože on jako bývalý pedagog si udělá na internetu před statisíci lidmi z jednoho kluka legraci, já nevím, jestli je ten kluk skutečný, možná že ano, možná že tu fotku viděl, já ale Václavu Klausovi tohle nevěřím,“ myslí si Šídlo. Prý se však doby změnily a téma rasismu je nyní jiné než v 90. letech.
24.08.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10667 článků) , Václav Český (600 článků)

Simple Minds: I popěvky lalala můžou bojovat s rasisty

 
Rozhovor s kapelou Simple Minds, která se podílela na boji Nelsona Mandely s apartheidem
17.01.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Nelson Mandela (206 článků)

Simple Minds: I popěvky lalala můžou bojovat s rasisty

 
Rozhovor s kapelou Simple Minds, která se podílela na boji Nelsona Mandely s apartheidem
17.01.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Nelson Mandela (206 článků)

Šťastný z Ordinace: Narodí se mi syn Ondrášek!

 
Hvězda Ordinace v růžové zahradě Jan Šťastný (45) po dlouhé době konečně promluvil. A dokonce o soukromí, o svatbě, o miminku, které má přijít zanedlouho na svět, a také o tom, na kolik přišel zásnubní prsten s diamantem. Herec Šťastný je prostě skutečně šťastný. Přestože ho ranil před rokem svatbou syn a on sám se rozváděl, láska k přítelkyni Báře Petrové (25) všechny trable překonala. Herce Blesk vyzpovídal v Průhonicích, kam s Jiřím Krampolem přijel otevřít novou hospodu.
18.07.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (969 článků) , Barbora Petrová (44 článků)

Kdybychom s Nečasem nezasáhli, Svoboda by přešel k TOP 09, tvrdí Šťastný

 
Šéf pražské ODS Boris Šťastný přibližuje hektické události, které v posledním týdnu vedly ke změně mocenských poměrů na pražském magistrátu. ODS nejprve vypověděla koaliční smlouvu ČSSD, aby se primátor Bohuslav Svoboda (ODS) vzápětí dohodl na spolupráci s TOP 09. Štastný mimo jiné tvrdí, že Svobodu přivedl do ODS kontroverzní podnikatel Tomáš Hrdlička. Šťastný s šéfem strany Petrem Nečasem prý zabránil odchodu Svobody a jeho blízkých do TOP 09.
27.11.2011 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hrdlička (106 článků) , Boris Šťastný (413 článků) , Petr Nečas (9379 článků) , Bohuslav Svoboda (740 článků)

Herec Jan Šťastný nemá zrovna důvod být šťastný. Jeho bývalá snacha se znovu vrátila k pornu a chce po něm tučné alimenty

 
Když si jeho syn Honza začal s pornoherečkou, tak rozhodně do stropu neskákal, ani po jejich svatbě. Ale byl šťastný, že se mu narodila vnučka Leontýnka. Jenže to herec Jan Šťastný ještě netušil, že ho čeká pořádný šok, bude muset platit na holčičku výživné!
10.02.2016 12:26 |

podobné články

Talibanec č. 2 je v rukou Američanů, přiznali teroristé

 
Abdul Ghaní Baradar padl do rukou agentů CIA. V současnosti je v pákistánském vězení.
17.02.2010 11:25 |

podobné články

Bárta se rozjel na blogu: Ekonomika s kameny na zádech a daňový talibánec v čele

 
Postupné oživování české ekonomiky? Jen zbožné přání ministra financí Miroslava Kalouska. Alespoň podle předsedy Věcí veřejných Víta Bárty, který na svém blogu kritizuje daňový balíček. Zvýšení DPH, aby narostlo inkaso daně, je totiž dle jeho slov v současné ekonomické situaci úplný nesmysl.
07.04.2013 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7484 článků) , Vít Bárta (2856 článků)

Daniela (†35) zabil Talibanec: Manželka se zhroutila!

 
Teroristický útok na letišti v Kandaháru otřásl celým Slovenskem. Co však prožívá manželka zabitého vojáka Daniela Kavuliaka (†35) si dokáže představit jen málokdo. Před týdnem oslavila narozeniny. S Danielem plánovali rodinu. Když jí Danielovi kolegové oznámili tragickou zprávu nešťastná žena se zhroutila.
10.07.2013 10:55 |

podobné články

Smutný návrat Daniela (†35), kterého zabil terorista: S manželkou toužil po miminku!

 
Smutek, pláč a naříkání. Tak to vypadalo na letišti v Bratislavě, kam přivezli tělo četaře Daniela Kavuliaka (†35). Toho v Afghánistánu při výkonu služby zabil Talibanec. Rodina je jeho ztrátou zdrcena a při převozu rakve se neubránila potokům slz. Smutek byl o to větší, že s manželkou plánovali miminko.
11.07.2013 15:15 |

podobné články

Talibánec, který zastřelil Daniela (†35), uprchl z basy: Pomohl mu spoluvězeň!

 
Afghánec pracoval v armádě dlouhých pět let a nikdo nevěděl, že je tajným agentem teroristického hnutí Tálibán. Minulý týden spustil střelbu na své kolegy kvůli své zvrácené ideologii. Slováka Daniela Kavuliaka (†35) zabil, šest dalších zranil. Teď terorista pláchl z vězení, pomohl mu komplic.
15.07.2013 09:35 |

podobné články

Další VIDEO ke kauze Čapí hnízdo baví internet

 
Španělský herec a humorista El Risitas znovu baví internet. Svým nakažlivým smíchem a patřičnými českými titulky „informuje“ o kauze Čapího hnízda Andreje Babiše. Video zveřejnil Humr.cz. To takhle jednou mluvil se šéfem Babišem a dozvěděl se, jak přijít k „padesáti míčům“.
19.03.2016 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24038 článků)

Nová DVD – Stmívání, Příběh o Zoufálkovi i Pražákům, těm je hej

 
Na DVD vychází romantický horor Stmívání, animovaný film Příběh o Zoufálkovi nebo legendární hudební dokument Pražákům, těm je hej.
23.06.2009 06:00 |

podobné články

Hej, mistře s dirigentem Bělohlávkem se rozezní ve 40 kinech

 
Po historicky prvním přenosu Dvořákovy Novosvětské z pražského Rudolfina do kin zvou Česká filharmonie a společnost Aerofilms na adventní přenos Rybovy České mše vánoční. Při druhém přenosu z Rudolfina do kin se špičkový orchestr a sbor rozezní známým Hej, mistře ve 40 kinech napříč Českou republikou. Stane se tak v sobotu 20. prosince od 14.45 hod., oznámil Jiří Šebesta z této distribuční společnosti.
12.12.2014 09:06 |

podobné články

Přemysl Votava: Hej, Slované…

 
Píseň „Hej, Slované“ v 19. století burcovala slovanské národy. Ty v té době prožívaly své národní obrození. V revolučním roce 1848 monarchie ještě zúčtovala s touto snahou, ale s jejím rozpadem a koncem války roku 1918 se slovanské národy své svobody dočkaly.
13.05.2020 18:50 |

podobné články