Článek

VIDEO: Strážníci ze skupiny „taxi“ odhalili „černého“ taxikáře

 
Ve čtvrtek před půlnocí strážníci ze specializované skupiny Taxi prováděli hlídkovou činnost v pražské ulici Žitná. Zde si všimli osobního motorového vozidla šedé barvy, které bylo označeno jako vozidlo taxislužby. Vozidlo mělo nezakrytou nerozsvícenou střešní svítilnu žluté barvy s nápisem TAXI. Toto vozidlo jim bylo povědomé z dřívějšího přestupkového jednání, proto se ho rozhodli zkontrolovat.
25.07.2014 15:05 |

podobné články

Podobné články

Policisté v Praze chytili dalšího "černého" taxikáře: Měl zakázáno převážet lidi

 
Pražští strážníci v neděli odhalili taxikáře, který vozil zákazníky, i když to měl výslovně zakázáno. Případ předali policistům s podezřením ze spáchání trestného činu maření úředního rozhodnutí. Za dva měsíce jde o třetího odhaleného černého taxikáře, informovala dnes ČTK městská policie v Praze.
05.01.2016 14:45 |

podobné články

Nejrychlejší cestování po Praze! S chytrou aplikací AAA TAXI

 
Kliknete a za pár okamžiků pro vás přijede objednané žluté taxi. Cestování po Praze už nemůže být jednodušší a rychlejší. Žádný trik v tom nehledejte: s aplikací AAA TAXI objednáte vůz do pěti vteřin a za chvíli máte taxi na požadovaném místě.
15.10.2014 10:15 |

podobné články

VIDEO: Policie stavěla taxikáře kvůli pomalé jízdě, jeden měl zákaz řízení. Stopla i taxi s redaktorem Blesk.cz

 
Do pražských ulic vyrazily ve čtvrtek kolem půl druhé odpoledne zhruba dva tisíce taxikářů poté, co členové vlády nedorazili na jednání na Strahov. Řidiče kontrolují policisté, kteří jsou rozeseti po celé trase a mají za úkol strážit bezpečnost a plynulost provozu. Některé taxikáře zastavili kvůli pomalé jízdě, u jednoho odhalili platný zákaz řízení.
08.02.2018 16:05 |

podobné články

Podívejte se: „Jednotka Taxi“ opět v akci, zatla tipec dalšímu černému taxikáři

 
Na porušování zákazu vození zákazníků doplatil další černý taxikář. Toho se totiž v neděli podařilo chytit pražským strážníkům. Za dva měsíce jde tak už o třetího dopadeného černého taxikáře, proti kterým bojuje speciální policejní jednotka Taxi.
05.01.2016 16:05 |

podobné články

Strážníci z taxiskupiny přistihli taxikáře, který měl vysloven zákaz činnosti

 
V pondělí v noci prováděli strážníci ze Skupiny Taxi pražské městské policie kontrolu zaměřenou na provozování taxislužby.
08.07.2014 18:00 |

podobné články

Záchrana taxikáře-diabetika (63) v centru Prahy. Dostal záchvat, skončil v nemocnici

 
Pražští strážníci si v historickém centru během noční služby všimli netradičně zaparkovaného vozu taxi. Vyšlo najevo, že třiašedesátiletý řidič uvnitř upadl do hypoglykemického šoku, který souvisí s onemocněním cukrovkou. Záchranáři taxikáře převezli do nemocnice.
21.02.2018 19:50 |

podobné články

Praha: Strážníci a úředníci z magistrátu se zaměřili na taxikáře

 
V týdnu od 11. do 15. dubna se strážníci a úředníci magistrátu věnovali intenzivním kontrolám stanovišť TAXI a přestupkům ze strany taxíkářů. Počet kontrol šel do tisíců - během pěti dnů provedli 3 239 kontrol.
20.04.2011 17:00 |

podobné články

ZPOVĚĎ TAXIKÁŘE: Takhle nás okrádají společně s hoteliéry! VIDEO

 
Televizi Nova se podařilo získat exkluzivní zpověď taxikáře, který popisuje, jak pražští hoteliéři spolupracují s taxi službami při převozu turistů. Muže v noci odhalila česká obchodní inspekce. Její figuranti se vydávali za turisty a taxikář nejen, že předražil cestu, ale jezdil dokonce bez licence.
14.05.2013 19:10 |

podobné články

Senior taxi. Na Moravě se svezou na úřad či k lékaři za 15 korun

 
V Bohumíně na Karvinsku začne od ledna fungovat nová služba pro starší obyvatele města - senior taxi. Speciální taxi pro osoby starší 70 let je za 15 korun za jednu jízdu odveze na úřady, k doktorovi, na hřbitov či na poštu. Zbytek nákladů za cestu doplatí radnice.
11.10.2012 20:40 |

podobné články

Taxikář předložil strážníkům v Praze padělané osvědčení

 
V neděli v ranních hodinách prováděli strážníci ze specializované skupiny Taxi kontrolní činnost zaměřenou na provozování taxislužby na území metropole. V rámci kontroly si hlídka strážníků na taxistanovišti v ulici Nádražní, Praha 5 všimla vozidla zelené barvy, které bylo označeno jako vozidlo taxi. Řidič vozidla se poté, co spatřil hlídku městské policie, prudce rozjel do ulice Lidická a dále pokračoval až do ulice Jindřicha Plachty, kde byl hlídkou pro podezření ze spáchání přestupky za pomoci výstražného zvukového i světelného signálu zastaven.
07.10.2014 01:30 |

podobné články

Osobnosti: Jindřich Plachta (9 článků)

Známý herec z filmu Taxi ukazoval dětem své přirození

 
Francouzský herec Samy Naceri (49), který je známý svou rolí taxikáře Daniela z akční komedie Taxi, má velké problémy se zákonem. Byl odsouzený za telefonické obtěžování, ublížení na zdraví a vyhrožování smrtí. V současné době si herec odpykává trest a aby toho nebylo málo, začal nový proces.
28.06.2011 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Samy Naceri (10 článků)

Copak je to za šediváka? Hvězda série Taxi zestárla, ale je pořád sexy

 
Málokdo ho zná podle jména, ale jeho tvář pozná skoro každý. Samy Naceri (54) je v Čechách známý především díky své roli v komediální sérii Taxi. Ve filmech z let 1998, 2000, 2003 a 2004 si zahrál svérázného taxikáře a získal v české kotlině mnoho příznivců. Od těch dob už ale uplynula spousta času. Jak slavný francouzský herec vypadá dnes? Pořád skvěle! Přesvědčte se sami.
11.09.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Samy Naceri (10 článků)

Muž se zákazem řízení si hrál v Praze na taxikáře

 
V noci na čtvrtek prováděli strážníci Městské policie Praha ze specializované skupiny Taxi kontrolní činnost v okolí Václavského náměstí.
25.09.2014 18:55 |

podobné články

Nejen Uber rozčiluje taxikáře. Trnem v oku jsou jim i tihle alternativní přepravci

 
Je Uber legální, nebo ne? A lze ho nazývat taxislužbou? To jsou otázky, které poslední léta pálí nejednoho úředníka a „klasického“ taxikáře. Ať už je odpověď jakákoli, jisté je, že alternativní taxislužby jsou na vzestupu a majitelé tradičních taxi se bojí oprávněně. Vedle Uberu, který se stal pro tyto služby symbolem, jich totiž v Česku působí hned několik. A ne vždy jsou tolik na hraně zákona.
03.11.2017 06:00 |

podobné články

Keith Richards: Kouření se do smrti nevzdám!

 
Drogy? Prosím. Alkohol? Klidně. Toho všeho se kytarista Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Rolling Stones prohlásil, že se nevzdá kouření ani kvůli nemocem a bude kouřit do posledního dechu.
03.02.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Keith Richards (58 článků) , Keith Richards (58 článků)

Mladík na Žďársku ubodal taxikáře. Ukrýval se doma

 
Policisté z Vysočiny stíhají mladíka (20) ze Žďárska za vraždu devětapadesátiletého taxikáře. Vyšetřovatel případu Pavel Kubiš řekl, že vrah jednal v loupežném úmyslu a taxikáře ubodal deseti ranami nožem do krku a hrudníku.
28.07.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kubiš (8 článků)

Nebezpeční lupiči vybrali hernu a napadali taxikáře

 
Dvojice mladíků, která minulý týden oloupila taxikáře v Praze, má na svědomí daleko více trestných činů. Oba muži se přiznali, že během devíti dnů stejným způsobem okradli čtyři taxikáře a k tomu ještě přepadli hernu.
28.01.2013 18:40 |

podobné články

Němci, kteří sekerou usmrtili pražského taxikáře, dostali mnohaleté tresty vězení

 
Soud v Tübingenu dnes uzavřel případ brutální vraždy pražského taxikáře, která se odehrála loni v červnu. Dva němečtí mladíci vylákali taxikáře na okraj metropole, kde muže napadli sekerou a brutálně ho zavraždili. Starší z pachatelů (22) dostal doživotní trest. Jeho mladší komplic (17) byl souzen jako mladistvý a soud ho poslal do vězení na deset let.
28.05.2014 17:01 |

podobné články

Nedělejte protest, vyzývá taxikáře primátorka Krnáčová

 
Pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) dnes v otevřeném dopise vyzvala taxikáře, aby upustili od středečního protestu proti službám typu Uber. Stejně jako říjnová blokáda letiště Václava Havla by podle ní i chystaný protest poškodil nejen obyvatele a návštěvníky hlavního města, ale především samotné taxikáře včetně těch, kteří se k akci nepřipojí. Sdružení českých taxikářů zatím formu protestu neupřesnilo.
13.11.2017 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4914 článků) , Adriana Krnáčová (696 článků)