Článek

VIDEO: Soutěžící na Farmě pomohli na svět teleti

 
Obyvatelé Farmy zažili pořádné drama. Jedna z krav začala rodit. Soutěžící si s tím nevěděli rady, nakonec ale pomohli na svět zdravému telátku. Další články k tématu: Reality show Farma vzniká v Žítkové, místní na ni volali policii VIDEO: V reality show Farma se už hádají, stačilo nenařezat dřevo Reality show Farma: na samotě se zavře i zootechnik se striptérkou Pergnerová: Dobře se cítím i v džínách ze sekáče za třicet korun
27.07.2012 15:20 |

podobné články

Podobné články

Reality show Farma zná vítěze, milion získal Michal Páleník

 
Reality show Novy Farma zná svého vítěze. Velké finále vyhrál jednadvacetiletý Michal Páleník, který tak porazil soupeřku a kamarádku v jedné osobě Šárku Havrlíkovou. Další články k tématu: Jakub z Farmy si užíval s novým milencem v Chorvatsku VIDEO: Soutěžící na Farmě pomohli na svět teleti Reality show Farma vzniká v Žítkové, místní na ni volali policii VIDEO: V reality show Farma se už hádají, stačilo nenařezat dřevo
26.08.2012 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Páleník (6 článků) , Šárka Havrlíková (7 článků) , Jakub Šárka (10 článků)

Drama na Farmě: Soutěžící se hroutí! Pro jednu musela přijet záchranka

 
Ve Farmě pěkně přituhuje! Některé soutěžící už pomýšlejí na útěk a na usedlosti mimo civilizaci musela dokonce zasahovat záchranka.
15.07.2012 15:20 |

podobné články

Den s Lukášem Hejlíkem: Co dělá hezoun Meduna z Ošklivky Katky, když nehraje? Maká na farmě!

 
Herce Lukáše Hejlíka (32), kterého většina z nás zná ze seriálu Ošklivka Katka, jsme navštívili na jeho farmě v Říčkách u Brna, kde má velkou zahradu a chová ovce. Bylo krásné počasí,  a tak jsme tu prožili celý den. A divili byste se, co všechno život na farmě obnáší!
11.08.2012 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (171 článků)

To je vážně síla: Brutální hádka na Farmě

 
Na Farmě propukla první pořádně drsná hádka! Soutěžící Milan v nové reality show slovně napadl Davida kvůli tomu, že nenanosil dřevo a pálí odřezky. Ostatní obyvatelé jen šokovaně přihlíželi.
24.06.2012 08:05 |

podobné články

Bláznivá mula a nedostatek jídla. Už dnes večer na Farmě

 
Včera jste mohli sledovat první díl Farmy, velkého letního dobrodružství. Že to soutěžící ve Farmě nebudou mít lehké, pochopili už v prvním díle. Podívejte se, jak si poradili s mulou, která jim utekla.
25.06.2012 17:00 |

podobné články

Češka uvázla v bouři na lodi v Chorvatsku: O pomoc volala 1400 km! Z Varů přišla za hodinu

 
Hasiči z Česka pomohli posádce na rozbouřeném moři! Operátoři tísňové linky z Karlových Varů pomohli zprostředkovat pomoc posádce lodi na moři u chorvatského Dubrovníku. Na linku se obrátila matka dívky, která byla na rozbouřeném moři s dalšími dvěma lidmi. Karlovarští záchranáři pak pomohli zajistit pomoc chorvatských kolegů, řekl ČTK Martin Kasa, mluvčí krajských hasičů, kteří tísňovou linku zajišťují.
07.09.2016 19:00 |

podobné články

Farmář podváděl: Se soutěžící se znal už dříve

 
Účinkování Petra Hájka (46) v primácké show Farmář hledá ženu zatím provázejí jen skandály! Nejdřív ho jedna z žen, které si chtěly vyzkoušet život na farmě, opařila tím, že má na dům exekuci. A teď se dokonce sám Petr přiznal, že se se soutěžící Johanou Janečkovou (31) nevidí poprvé! „Něco mezi námi proběhlo,“ přiznal farmář.
14.03.2011 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Johana (15 článků)

První odvážné přiznání na Farmě: Soutěžící prozradil Pergnerové, že je gay!

 
Natáčení reality show Farma je v plném proudu a hned na začátku se moderátorka pořadu Tereza Pergnerová dozvěděla první pořádné intimnosti. Soutěžící Jakub přiznal Pergnerové, že je gay a má přítele.
23.06.2012 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Pergnerová (434 článků)

Z toho běhá mráz po zádech: Šílený pláč soutěžící z Farmy: Víme o tom vše

 
Soutěžící Jana Stránská je na Farmě teprve první den a už je toho na ní moc. Šíleně se jí stýská po synovi. Nedokáže bez něj být, což ji samotnou šokovalo. Zatímco ona soutěží o milióny v nové reality show, jejího synka hlídá doma partner. 
23.06.2012 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Stránská (4 články)

Na Farmě se přiostřuje: Hřejete si na prsou hada, vzkázala vyřazená soutěžící

 
Reality show farma opustila Jana (26) a soutěžícím vzkázala: Pozor, hřejete si na prsou hada. Na mysli má Libuši, která se zatím jeví nepostradatelnou a ostatní soutěžící se jí nemohou zbavit. Umí totiž jako jediná pořádně vařit!
10.07.2012 16:10 |

podobné články

Žena úspěšně odkojila tele, kterému zemřela matka

 
Indka Chouthi Baiová se rozhodla zachránit život teleti, které odkojila poté, co zemřela jeho matka.
01.09.2010 18:00 |

podobné články

Zlámali teleti nohy. Zvíře týrali i v paneláku

 
Policisté z Českobudějovicka vyšetřují případ krádeže a krutého týrání zvířete, který se stal už v průběhu roku 2008. Z činu se nyní zpovídá dvojice pachatelů ve věku 27 a 42 let, řekl v neděli mluvčí policie Milan Bajcura.
21.11.2010 11:25 |

podobné články

TO JSTE NEVIDĚLI! Býček Tonda má UMĚLOU NOHU!

 
Pan Kejř ze Všestud na Chomutovsku nechal svému teleti udělat protézu.
04.08.2011 18:15 |

podobné články

Krávě se narodilo tříoké tele, uctívají ho jako boha

 
Obrovské pozornosti se dostalo teleti, které se narodilo v Kolathuru na jihu Indie. Mládě má totiž tři oči. Místní věří, že se jedná o převtělení boha Šivy a že jim zvíře přinese štěstí, napsal server listu The Daily Mail.
17.09.2014 09:00 |

podobné články

Farma ve fiatu: Muž si z vozu udělal malý výběh pro tele

 
Polská silniční policie zastavila nebezpečného řidiče, který v zadní části vozu převážel tele. Šlo ale spíš o to, jak zvíře převážel – teleti udělal na zadních sedačkách doslova malý výběh!
27.03.2015 19:00 |

podobné články

Hrabě Mensdorff-Pouilly: Proč se pleteme do Ukrajiny? Proč ponižovat Rusy? Modli se a pracuj, platilo. Dnes je v módě klanění se zlatému teleti, na tom se nedá postavit ani záchod

 
CIVILIZACE A MY Rod Mensdorff-Pouilly do českých zemí přišel v 19. století a k jeho majetku patřily boskovický zámek a rozsáhlé zemědělské pozemky. Hugo Mensdorff-Pouilly zažil v Boskovicích německou okupaci, nástup komunismu a vyvlastnění a po roce 1989 i restituce rodového majetku. Dnes stojí v čele společnosti, která jej spravuje. Tvrdí, že na příslušnosti ke šlechtě už dnes příliš nezáleží, v politice by nevydržel ani čtrnáct dní a Evropě by prospělo držet se více hesla „modli se a pracuj“.
07.07.2015 16:51 |

podobné články

Strážník z České Lípy pomáhal topícímu se teleti, útočila na něj přitom kráva, mládě nepřežilo

 
Smutně dopadl pokus o záchranu topícího se telete v České Lípě. Strážníka, který mládě tahal na břeh, několikrát napadla kráva a záchranu svého potomka tak zcela zmařila. Tele se nakonec utopilo.
21.06.2017 11:45 |

podobné články

VIDEO: Slávik se skoro rozbrečel dojetím, Prachař si ho vychutnal

 
Porotce talentové soutěže Jaro Slávik slavil své 39. narozeniny během natáčení show. Televizní štáb mu připravil překvapení v podobě narozeninového dortu. Dojatému Slávikovi porotkyně Lucie Bílá zazpívala. Další články k tématu: VIDEO: Mareš si dělal legraci ze Slávika. Jsi vůl, řekla mu Bílá VIDEO: Bílou v Talentu naštval loňský soutěžící, odešla ze sálu VIDEO: Mareš nepolevuje, v Talentu stoupl na stůl a tančil zumbu VIDEO: Leoš Mareš si v Talentu zatančil s mužem a postoupil VIDEO: Hadí muž šokoval. Bílá valila oči, Marešovi spadla čelist
17.11.2013 10:31 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2273 článků) , Leoš Mareš (2986 článků)

Vyhrajte pro celou rodinu dovolenou na statku v Rakousku

 
Zapojte se do naší SMS soutěže o týdenní pobyt pro 2 osoby na farmě v Rakousku a 2 děti (do 12 let). Jedná se 7 nocí na "4 hvězdičkové" farmě s vynikající domácí snídaní.
27.04.2009 11:15 |

podobné články