Článek

VIDEO: Šofér mercedesu si zahrál v Brně na závodníka, po smyku skončil v protisměru

 
Nejspíš jako závodník se cítil při vjezdu do Brna na Ostravské ulici šofér tmavého mercedesu. Svou suverenitu však pořádně přehnal a na několikaproudové křižovatce ohrozil desítky řidiče. Nebezpečnou scénu zachytilo hned několik kamer, muže čeká citelný postih.
22.04.2021 11:00 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Dodávka vyjela ze silnice a narazila do stromu, pro řidiče přiletěl vrtulník LZS

 
Pětačtyřicetiletý řidič dodávky dnes po poledni po smyku na zasněžené silnici z Patokryjí na Sedlec na Mostecku nezvládl řízení, vjel do protisměru, doslova vylétl z komunikace a přerazil strom. Vážně zraněný muž podle svědků sám vylezl z havarované dodávky. Údajně mu přeběhla přes cestu srna, on se snažil vyhnout střetu a strhl vozidlo Po smyku pak skončil v příkopu.
30.01.2014 10:20 |

podobné články

Nezkušený šofér (†18) vjel do protisměru: Smetl ho kamion!

 
Život řidiče (†18) vyhasl v úterý zrána v Havířově. Poté, co se dostal do smyku, vjel na silnici do protisměru.
12.12.2018 08:55 |

podobné články

Řidič po smyku skončil na kolejích: Běžel proti vlaku a zabránil nehodě

 
Způsobil nehodu, ale díky své duchapřítomnosti zabránil katastrofě. Čtyřicetiletý řidič z Horažďovicka nezvládl na namrzlé silnici řízení a po smyku skončil v kolejišti. Naneštěstí se na místo nehody v té době řítil vlak, muž ho ale dokázal zastavit.
06.01.2016 10:00 |

podobné články

HROMADNÁ BOURAČKA: Řidička PO SMYKU sestřelila MOTORKÁŘE, do ní nabourala DVĚ AUTA!

 
S těžkými zraněními skončil v neděli ráno v nemocnici motorkář, jemuž se stala osudným řidička osobního auta, která nezvládla jízdu po mokré silnici. Po smyku motorkáře srazila, za ní pak nedobrzdila další dvě auta.
31.07.2011 11:25 |

podobné články

Řidič se řítil po dálnici D10 v protisměru: Způsobil nehodu a ujel

 
Dosud neznámý řidič způsobil v pátek odpoledne nehodu na dálnici D10, když jel v protisměru. Střetl se s protijedoucím autem, které jelo od Prahy směrem na Liberec. Při havárii se nikdo nezranil, řidič auta, které jelo v protisměru, ale z místa nehody ujel. Policie proto hledá svědky. Podobné nehody, které způsobí řidič jedoucí na dálnici v protisměru, ale nejsou ojedinělé a často končí tragicky.
23.12.2017 11:55 |

podobné články

Šílená jízda mladíka v mercedesu: Naboural hned tři zaparkovaná auta, jedno převrátil na střechu!

 
Jako šílený se choval mladík (23), který zřejmě opilý sedl v neděli brzy ráno za volant svého mercedesu a začal bezohledně demolovat ostatní zaparkovaná auta ve Vestci u Prahy. Naboural hned do tří vozů a během nárazů poškodil i své auto natolik, že ho z něj posléze museli vyprostit hasiči. Šofér během zásahu jen s klidem seděl a čekal a nakonec se nechtěl ani podrobit dechové zkoušce.
25.09.2016 11:20 |

podobné články

Blázen v mercedesu (32) vybržďoval kamion, pak vytáhl na jeho řidiče kladivo a poničil mu vůz

 
Jako smyslů zbavený byl řidič (32) mercedesu, když kolem něj projel šofér náklaďáku Scania. Okamžitě ho předjel a začal ho vybržďovat. Když ho donutil zastavit, vyběhl na něj s kladivem v ruce a rozmlátil mu zrcátko a poničil i čelní sklo.
14.09.2017 12:05 |

podobné články

Jedu psovi pro granule, škemral u policistů šofér s dvojnásobným zákazem řízení

 
Svérázné představy o dodržování dopravních předpisů předvedl ve Strážnici na Hodonínsku šofér mercedesu. Policisty zaujal tím, že si to bez skrupulí namířil do zákazu vjezdu. Když zjistil, že se ocitl v hledáčku strážců zákona, snažil se zmizet.
07.04.2021 13:55 |

podobné články

Stav těžce zraněného závodníka Bartocciho je stabilizovaný

 
Stav těžce zraněného italského automobilového závodníka Giorgia Bartocciho, který v sobotu havaroval na Masarykově okruhu a záchranáři jej vytáhli z hořícího vozu, je stabilizovaný. tuto zprávu dnes sdělila tisková mluvčí Fakultní nemocnice v Brně-Bohunicích Anna Mrázová.
24.05.2010 14:35 |

podobné články

Šofér podvodník dostal u Radiotaxi AAA padáka

 
Šofér taxi, který na videozáznamu ošidil zákazníka, už pro Radiotaxi AAA nejezdí. Společnost dnes zrušila spolupráci s Wotawa Crystal, u které byl tento šofér zaměstnaný. Na dnešním setkání s novináři to řekl jednatel Radiotaxi AAA Jiří Kvasnička. Zároveň se omluvil za sobotní reakci, ve které uvedl, že kontrolovat nepoctivé taxikáře má magistrát.
16.12.2013 19:45 |

podobné články

Šofér škodovky přejel do protisměru a trefil autobus: S vážným zraněním skončil v nemocnici

 
Chvilka nepozornosti a na silnici nedaleko Křepic na Břeclavsku bylo „zaděláno“ ve čtvrtek v podvečer na malér. Řidič (45) felicie se ocitl v protisměru, kde narazil do linkového autobusu. Pro viníka nehody startoval záchranářský vrtulník.
30.11.2018 10:05 |

podobné články

Jel po dálnici v protisměru

 
Šofér (34) ujel od nehody v Brně, projel Pisáreckým tunelem a zamířil na D1, kde se vydal v protisměru na Prahu.
09.12.2020 12:10 |

podobné články

Jak v zimě zvládnout řížení: Škola smyku

 
Sněží, mrzne a na cestách je opět pořádně kluzko. Klidná cesta autem se tak může v okamžiku změnit na pořádnou tragédii. Jak tedy cestu autem zvládnout  tak, abyste v pořádku dorazili domů? Vyzkoušeli jsme za vás školu smyku.
10.12.2010 14:50 |

podobné články

Nová hra Škola smyku umí zlevnit povinné ručení

 
Škola smyku je v pořadí druhou interaktivní hrou Allianz pojišťovny, která je určena pro chytré telefony a tablety. Lidé každého věku s ní mohou velmi hravou formou trénovat situace, kterým musí motoristé v provozu denně čelit. Patří mezi ně smyky, překážky na silnici, mokrý, nebo namrzlý povrch a další nepředvídatelné dopravní okamžiky.
08.04.2013 15:55 |

podobné články

Autodrom Most: Před čtvrt stoletím začali na autodromu učit zvládání smyku. Byli první

 
V těchto dnech uplynulo 25 let od zahájení výuky v kurzech bezpečné jízdy v České republice. Jako první je začal firmám i jednotlivcům nabízet mostecký autodrom. Na premiéru - ještě pod názvem škola smyku - vzpomíná zkušený instruktor a dopravní expert Jiří Patera.
15.10.2018 09:50 |

podobné články

Český kamioňák (55) bezohledně vyrazil do protisměru: Firma se za něj omluvila a chce vyvodit důsledky

 
Na sociální síti se objevilo šokující video. Zachycuje českého šoféra kamionu (55), který jel střemhlav po silnici v protisměru. Zachytil ho řidič, jehož český šofér předjížděl. Kamion patří české firmě. Její spolumajitel uvedl, že se dosud jednalo o zkušeného a bezproblémového řidiče.
08.12.2020 12:05 |

podobné články

Do Putinova BMW to hrozivě napálil mercedes. Prezidentův šofér zemřel na místě

 
Na rušné moskevské křižovatce havaroval vůz Vladimira Putina (63). Na Kutuzovském prospektu do služebního sedmičkového BMW ruského prezidenta ve velké rychlosti naboural Mercedes CLS, který se z neznámého důvodu přiřítil z protisměru. Putinův osobní šofér byl na místě mrtev, sám prezident ovšem v autě neseděl – v čase tragédie byl na summitu G20 v Číně.
07.09.2016 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3595 článků)

Nehoda závodníka: Mladík je v kritickém stavu

 
Praha - Český motosport zasáhla další velmi vážná nehoda mladého závodníka.
30.09.2009 09:40 |

podobné články

Tragická SMRT na RALLYE: VZPOMÍNKA na závodníka Jiřího Skoupila

 
Při páteční rychlostní zkoušce Rallye Šumava zhasl po těžké nehodě život šestačtyřicetiletého závodníka Jiřího Skoupila.
10.04.2011 15:00 |

podobné články