Článek

VIDEO: Řidič zkolaboval za volantem. Na Štěrboholské spojce ho oživovali svědci a policisté

 
Všímavost nejednoho řidiče pomohla zachránit život muži, který zkolaboval za volantem na Štěrboholské spojce. Odstaveného auta na sjezdu si všiml v sobotu večer muž jedoucí kolem. Okamžitě zastavil a muže začal resuscitovat. Společně s dalšími svědky i policisty, kteří se v nepřímé srdeční masáži vystřídali, se muže podařilo přivést k životu.
12.10.2021 15:40 |

podobné články

Podobné články

Vážná nehoda na Štěrboholské spojce. Po střetu náklaďáku s automobilem skončil řidič v bezvědomí

 
Vážná nehoda komplikuje ranní dopravní situaci na Štěrboholské spojce. Zrána se tam srazil nákladní vůz s osobním automobilem. Na místě zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému. Řidič osobního vozidla utrpěl vážná zranění, kvůli kterým byl urychleně převezen do nemocnice.
06.11.2018 08:40 |

podobné články

Dědečkovi (75) se udělalo zle za volantem. Na Jižní spojce zastavil a zkolaboval! Tvořily se kolony

 
Dlouhé kolony se vytvořily na Jižní spojce chvíli před čtvrtečním polednem. Stařečkovi (75) se za volantem udělalo nevolno, s autem ještě stihl zastavit, než zkolaboval. Záchranáři naštěstí byli poblíž, muže začali ihned oživovat, pak ho převezli do nemocnice. Na Jižní spojce se mezitím vytvořily dlouhé kolony.
13.05.2021 13:30 |

podobné články

Začala oprava na Jižní spojce u lanového mostu

 
S několikadenním zpožděním začaly ve středu práce na Jižní spojce a Štěrboholské radiále. Stavba řeší zkapacitnění kritického úseku Jižní spojky a výhledově i mimoúrovňové křížení Štěrboholské radiály s městským okruhem. Práce na jedné z nejvytíženějších komunikací v zemi potrvají až do konce října.
06.08.2014 11:35 |

podobné články

Jedno auto najelo na druhé: Nehoda na Štěrboholské spojce zkomplikovala dopravu

 
Krátce po sedmé hodině ranní se na Štěrboholské spojce v úrovní ulice Národních hrdinů stala dopravní nehoda. Podle dopravních informací policie se zde došlo k dopravní nehodě nákladního a dvou osobních automobilů, z nichž jedno najelo na druhé.
10.04.2017 08:25 |

podobné články

Smrt za volantem v Praze! Řidič (†62) zkolaboval a narazil do auta, oživovali ho půl hodiny

 
Tragédie se odehrála v noci na Nuselské ulici v Praze. Řidič zkolaboval za volantem! Narazil v nízké rychlosti do zaparkovaného auta, oživit se ho snažili policisté i záchranáři, ale marně - 62letý muž na místě zemřel.
06.05.2020 08:40 |

podobné články

Na Štěrboholské se srazilo 10 aut. Řidiči pak museli jezdit přes benzinku

 
K hromadné nehodě 10 aut došlo v pátek vpodvečer na Štěrboholské spojce, konkrétně poblíž obchodního centra Europark. Na místo musel přijet i jeřáb na vyprošťování vozidel, záchranáři ošetřili dvě osoby. Odklízení nehody potrvá až do nočních hodin.
10.03.2017 18:25 |

podobné články

VIDEO: Řidič polského autobusu zkolaboval, vůz museli řídit cestující

 
Jen krůček od tragédie se nacházeli pasažéři na palubě polského autobusu. Uprostřed cesty totiž jejich řidič znenadání zkolaboval, a autobus se tak nekontrolovatelně řítil dál po silnici. Situaci zachránila dvojice žen, která se pohotově chopila volantu. Další články k tématu: Řidič autobusu boural kvůli mrtvici, tvrdí dopravce. Policie to prověří Za srážku drezíny s autobusem mohli řidič i výpravčí, zjistila policie Při srážce autobusů v Brně se zranilo devatenáct lidí, nejhůř řidič Dodávka dvakrát narazila do autobusu plného dětí, spolujezdec zemřel Oceněný řidič autobusu najel v Hradci 1,5 milionu kilometrů bez nehody Za nehodu českého autobusu může řidič, tvrdí chorvatská média Horší už je snad jen válka, říká o nehodách autobusů šéf záchranky
01.03.2013 18:20 |

podobné články

Kolaps na Jižní spojce! Stádo divočáků v noci způsobilo hromadnou nehodu

 
Stádo divočáků způsobilo v noci kolaps na Štěrboholské spojce v hlavním městě. Ve směru na Černý most došlo ke střetu osobního vozu s jedním divočákem. V opačném směru havarovala vozidla minimálně tři.
15.02.2015 14:20 |

podobné články

VIDEO: Honička na Jižní spojce! Řidič ujížděl v kradeném audi z Rakouska, další našli ve Svijanech a na Semilsku

 
Celkem pět aut ukradli zloději v noci na pátek v Rakousku, dali jim falešné značky a zamířili přes Česko směrem do Polska. Čeští policisté si na ně ale počíhali – jedno auto zadrželi na Semilsku, další při dramatické honičce na ucpané Jižní spojce. Tam řidič naboural několik aut a dal se na útěk, policisté ho ale záhy zpacifikovali. V sobotu dopoledne se podařilo zajistit i třetí z aut, a to ve Svijanech.
12.05.2018 11:50 |

podobné články

Bouračka na Štěrboholské radiále: Zbrzdila řidiče, stáli v dlouhých kolonách

 
Zhruba půl hodiny před polednem se na Štěrboholské radiále bouralo. Zasahovaly všechny složky záchranného integrovaného systému, tedy policisté, hasiči i záchranáři. Silnice ve směru do centra se hned ucpala, řidiči projížděli jen jedním pruhem.
02.03.2017 13:45 |

podobné články

Video: Porovnání, jak ulehčilo pražské jižní spojce otevření nového okruhu

 
Právě dnes se otevřel dlouho očekávaný pražský okruh, který má ulevit hlavně Pražské dopravě na jižní spojce. Redaktoři iDNES.cz porovnali pomocí záběrů situaci na jižní spojce před otevřením okruhu a po jeho otevření.
21.09.2010 18:50 |

podobné články

VIDEO: Noční honička na Jižní spojce! Zběsilý řidič měl zákaz řízení, v autě vezl drogy

 
Okolo 12. hodiny večerní po Jižní spojce stíhala policie vůz, který na výzvy zastavení nereagoval. Po zablokování automobilu policisté zjistili, že měl řidič zakázané řízení. U jeho partnerky navíc objevili drogy.
26.03.2018 11:30 |

podobné články

Opilý, zfetovaný a v pátrání: Policisté na Jižní spojce zadrželi gaunera, navíc jel v kradeném autě

 
To se povedlo! Pražští policisté v pátek vpodvečer vyhmátli gaunera za volantem. Ve směru na Barrandov si to štrádoval na Jižní spojce, a to v kradeném autě. To ale nebylo všechno!
22.05.2020 21:45 |

podobné články

V Praze otevřeli nový úsek Štěrboholské radiály, zbytečné zúžení zmizí

 
V Praze se v pondělí otevřela nová větev Štěrboholské radiály. Důvodem výstavby nového úseku bylo rozšíření stávající komunikace u Lanového mostu, která doposud nabízela pouze dva pruhy v každém směru a neměla odstavný pruh. Vybudovány byly rovněž sjezdy, které v budoucnu umožní napojení na plánovaný úsek městského okruhu.
29.08.2011 16:40 |

podobné články

Kvůli údržbě zeleně bude omezen provoz na Štěrboholské radiále

 
Kvůli údržbě zeleně bude v Praze příští týden omezena doprava na Štěrboholské radiále. V kilometrovém úseku od Průmyslové ulice ve směru do centra bude neprůjezdný levý jízdní pruh, zbývajícími dvěma pruhy řidiči projedou. ČTK to dnes sdělil tiskový odbor magistrátu.
11.07.2014 15:55 |

podobné články

Praha se bojí dalšího kolapsu dopravy: Odloží uzavírku Vinohradské či Štěrboholské spojky

 
Metropoli letos čeká obrovské množství uzavírek, některé z nich jsou pro řidiče kritické a v posledních měsících způsobily první z nich několik kolapsů dopravy. Magistrát se proto rozhodl několik z plánovaných rekonstrukcí odložit nebo upravit tak, aby do cestování Pražanů zasáhly co nejméně. Odložena bude úprava Vinohradské ulice nebo například Štěrboholské spojky, omezení na mostech budou také spíše menšího rázu.
10.04.2018 13:05 |

podobné články

VIDEO: Šokující jízda: V protisměru záchranářskou uličkou se vydal řidič Boltu?!

 
Neuvěřitelné video natočili pražští hasiči, kteří ve středu před polednem jeli k velké dopravní nehodě na Jižní spojce. Bouraly zde tři náklaďáky a jeden dokonce zatarasil cestu. Jenže rychlý příjezd zkomplikoval hasičskému automobilu nezodpovědný řidič, který jel v záchranářské uličce. A dokonce v protisměru! Za volantem údajně seděl řidič Boltu, společnosti, která funguje jako alternativní taxislužba.
04.03.2020 17:40 |

podobné články

NEHODA NA JIŽNÍ SPOJCE! Renault skončil ve svodidlech! USNUL ŘIDIČ?

 
Kuriózní havárii vyšetřují od nedělního rána pražští policisté. Na Jižní spojce poblíž exitu na Braník havaroval řidič renaultu, který po nehodě zůstal s vozem viset na středových svodidlech.
08.05.2011 08:30 |

podobné články

Ujížděl ulicemi s dvěma promile! Řidič prchl od nehody na Rozvadovské spojce, chytli ho v Holešovicích

 
Pořádné drama způsobil řidič, jenž měl na Rozvadovské spojce nehodu. Nečekal totiž na policisty, jak se sluší a patří, ale místo toho nechal druhého účastníka nehody s nabouraným autem na místě a se svým vozem začal zběsile ujíždět ulicemi. Moc dobře věděl proč - byl totiž opilý, jak zákon káže. Policisté ho dostihli v ulici Milady Horákové.
07.07.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (473 článků)