Článek

VIDEO Plival a křičel na policistu. Pak přišlo zakleknutí. Už to zase vře

 
Silné reakce vyvolává video z pensylvánského Allentownu, které ukazuje tamního policejního důstojníka, jak zřejmě klečí na krku Afroameričanovi. Krátký zákrok vůči vzpouzejícímu se muži odstartovalo, že podezřelý na policisty křičel a plival, když mu chtěli nabídnout pomoc.
15.07.2020 22:45 |

podobné články

Podobné články

Mám žloutenku! křičel na Andělu muž bez roušky a plival po lidech. Pak se vrhl na strážníka

 
„Prokousnu ti tepnu!“ křičel muž na strážníky v sobotu večer na Andělu. Ti na místo přijeli poté, co dostali oznámení o opilcích, kteří tam dělali rozruch. Navíc neměli roušku a jeden z nich prý dokonce plival po ostatních a vykřikoval, že má žloutenku typu C!
30.03.2020 17:00 |

podobné články

Alláhu akbar, křičel. A křičel. A křičel. Nové informace o muži tmavé pleti, který se nedokázal odpálit, ale jen křičel

 
V úterý večer se odehrál pokud o teroristický útok na centrálním nádraží v Bruselu. Útočník byl však zneškodněn předtím, než se mu podařilo se odpálit. Podrobnosti světových médií hovoří o zradikalizovaném islamistovi, kterého předčasně prozradily jeho pozdravy velkému Allahovi.
21.06.2017 11:00 |

podobné články

Muž nakažený ŽLOUTENKOU plival po policistech krev! Hrozí mu 4 roky vězení

 
Až čtyřleté vezení hrozí devatenáctiletému muži, který se agresivně choval k policistům při převozu na plzeňskou protialkoholní stanici. Muž, který má nakažlivou nemoc, policistům vyhrožoval, plival po nich svou krev a jednoho z nich i kousl.
21.02.2014 13:45 |

podobné články

Opilec pokousal policisty a plival na ně krev. Byl přenašečem žloutenky!

 
Nevídané představení předvedl opilý 19letý mladík z Plzeňka, který při středečním převozu na protialkoholní záchytku plival na policisty krev a jednoho z nich dokonce pokousal. Za zmíněný čin mu nyní hrozí čtyři roky odnětí svobody.
21.02.2014 15:40 |

podobné články

Muž plival na projíždějící tramvaj, poté pěstí napadl strážníka MP Praha

 
V pátek večer, při běžné hlídkové činnosti si povšiml strážník z Prahy 1 muže, který v křižovatce na Václavském náměstí s ulicí Jindřišská, plival na projíždějící tramvaj. Strážník přistoupil k muži s výzvou k prokázání totožnosti a rovněž požadoval vysvětlení, co ho vedlo k protiprávnímu jednání.
25.08.2014 13:35 |

podobné články

VIDEO Muslimský kazatel na ulici křičel na Britku v "těsných džínách". Ta přivolala policii a pak to začalo

 
Server britského bulvárního deníku The Sun přinesl informaci o muslimském kazateli, jenž byl zadržen v Birminghamu poté, co slovně napadl ženu, že má příliš těsné džíny. Křičel i na přivolané policisty, kteří se snažili situaci zklidnit. Alláhu Akbar, křičel jim do tváře.
30.07.2016 13:15 |

podobné články

Útočník pobodal v Bruselu policistu. Při útoku křičel „Alláhu akbar“

 
V centru Bruselu dnes útočník pobodal policistu. Motiv činu je zatím nejasný, podle místního listu La Derniere Heure ale muž křičel Alláhu akbar (arabsky Bůh je veliký). Úřady tuto informaci nepotvrdily. Policista utrpěl lehká zranění, útočníka kolegové napadeného zranili vážně.
20.11.2018 09:25 |

podobné články

Vrah křičel Alláh je velký, tvrdí svědci z Hamburku. Ahmad přišel jako běženec

 
Velkým nožem či mačetou zaútočil Ahmad A. (26) v supermarketu Edeka v německém Hamburku muž, který dle svědků křičel Alláh je velký. Zabil jednoho člověka, dalšího zranil vážně. Do cesty se mu připletli i tři další lidé, kteří utrpěli lehčí zranění. Svědectví z obchodu se přitom zaměřují i na další věc: Útočník křičel Allahu akbar. Alláh je velký. Podle policie pochází pachatel ze Spojených arabských emirátů.
28.07.2017 21:10 |

podobné články

Zakleknutí policie na maminku před uplakanou dcerou (5): Nepřiměřené, myslí si Šándor

 
Internetem se jako lavina šíří video, ve kterém policisté násilně spoutali ženu, která si odmítla nasadit roušku. Celý hrůzný incident sledovala její pětiletá dcera, která ihned propukla v pláč. Podobných videí se zákroky policie se přitom na sociálních sítích v posledních dnech objevilo víc. Podle experta na bezpečnost Andora Šándora jde ale často o nepřiměřenou reakci policistů, kteří nejsou na takové situace připraveni. „Jedna věc je, že použijete donucovací prostředky při nějaké kriminální činnosti a druhá věc je, že je použijete proti lidem, kteří už rok žijí v psychicky náročné situaci,“ říká Šándor.
04.03.2021 12:45 |

podobné články

Brutální zakleknutí matky před zraky dcery pobouřilo internet. Zákrok byl v pořádku, tvrdí policie

 
Video, kdy si na sebe žena odmítla vzít roušku, a proto ji policie povalila na zem i před zraky její malé pětileté dcery, vzbudil vlnu různých reakcí. Většina lidí byla zpočátku pobouřená, ale poté, co začaly vyplouvat na povrch nové skutečnosti, se mnoho lidí začalo zastávat policistů. Podle strážníků byl zákrok v pořádku.
09.03.2021 11:01 |

podobné články

A dost! Experti ukázali pravdu ohledně zabití George Floyda. České VIDEO se šíří světem jako lavina

 
Po sociálních sítích se šíří video dvou českých instruktorů bezpečnostních sil, které dokazuje, že není možné při zakleknutí osoby ji udusit. Video reaguje na otázky, které vzbudila smrt Afroameričana George Floyda. Ten zemřel krátce po zásahu Minneapoliské policie, ta na něj byla přivolána kvůli podezření z požití omamných látek a placení falešnou bankovkou. Při zatýkání příslušníci použili podobný zákrok, a proto se nyní hovoří o jeho zákazu, k němuž již přistoupila například Francie. Objevují se však informace, že významnou roli v úmrtí Floyda sehráli zejména drogy.
10.06.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: George George (764 článků)

»Mám zpackaný život kvůli vám,« křičel opilec na policisty: Plival na ně a jednomu dal pěstí

 
Ze svého zpackaného života vinil policisty muž (39) z Tachova. Opakovaně jim vulgárně nadával, sprostoty volal i na tísňovou linku. Nakonec se vydal přímo na služebnu a v nadávkách a výhrůžkách pokračoval. Když mu policisté sebrali nůž, který měl u sebe, dal jednomu z nich pěstí. Napadený skončil v nemocnici, agresor ve vazbě.
09.10.2017 13:45 |

podobné články

Tomáš upozornil ochranku v Tescu, že nemá roušku: Ty mr*ko, křičel sekuriťák a plival na zákazníka

 
Tomáš šel do Tesca ve Vysokém Mýtě vrátit lahve od piva a koupit si vodu. U vstupu napomenul člena ochranky, že nemá správně nasazenou roušku. Odpovědí bylo agresivní jednání, vyhrožování a plivání. Se vším šel na policii.
15.09.2020 17:00 |

podobné články

Černoch, kvůli kterému hoří USA: Krotil jsem horší gaunery... Elitní český policista drsně k věci

 
„Setkal jsem se s mnohem většími gaunery, než byl Floyd…“ Bývalý velitel speciální protiteroristické jednotky Vojenské policie, bezpečnostní expert Lumír Němec analyzuje policejní zásah, který vyvolal bouři v Americe. „Pokud jsem měl problém při zatýkání, tak na pachatele, který moc ‚zlobil‘, jsem použil zakleknutí hlavy.“ „To, co jsem viděl, je ukázka policejní zvůle a ukázka toho, jak může zamindrákovaný idiot poškodit práci tisíců policistů a policistek,“ konstatuje. Nasazení všech dostupných složek k uklidnění situace považuje za nutnost. A k páteční „krátké inspekci“ Donalda Trumpa dodává: „To, že schovali prezidenta do bunkru, je pochopitelné.“ V závěru podotýká: „O hlasech aktivistů z levicových hnutí, z genderových komunit nebo ochránců bůhví čeho všeho si myslím svoje a neposlouchám je.“
04.06.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5685 článků)

VIDEO Fuj! Lenin... Český mládežník vyjel do Ruska. Plival tam z okna i na louce a ze všeho měl hroznou srandu

 
Mladý youtuber Karel Kovář alias Kovy je vzorem pro desítky tisíc dospívajících Čechů. Kovy, který loni vedl interview s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem, ve svých videích publiku často přibližuje politická a společenská témata. Jeho nejnovějším počinem je cesta do Ruska, kterou důkladně zdokumentoval. Co mu na Rusku přišlo zajímavé?
20.08.2018 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Kovář (49 článků)

Muž vyzbrojený nožem na silvestra pobodal tři lidi, křičel prý slovo „Alláh“

 
Muž vyzbrojený nožem pobodal v pondělí večer v centru Manchesteru na stanici železnice a tramvaje tři osoby - muže, ženu a policistu. Agresora zadržela policie, stanice Manchester Victoria je uzavřená. Útok vyšetřuje protiteroristická policie. Útočník byl zadržen. Podle deníku Daily Mail křičel muž „Alláh“, což agentury nepotvrdily.
01.01.2019 08:20 |

podobné články

VIDEO: Nechceme vás v Krkonoších, křičel na Zemana naštvaný muž! Co na to Klaus?

 
VIDEO: Sobotní mše na vrcholu Sněžky se učastnili kromě kardinála Duky také Miloš Zeman a Václav Klaus. Jejich setkání narušil muž v červené bundě. Na Zemana křičel tak, až se ho musel zastat i Klaus.
10.08.2013 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10363 článků) , Miloš Zeman (25399 článků)

Drsné zakleknutí kvůli roušce v Budějovicích: Policista skočil na mladíka jako hladový pes

 
Další incident s policií kvůli nenasazené roušce. Po sociálních sítích koluje video z náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích. Mladík si odmítl nasadit roušku, policisté ho zpacifikovali a zhruba dvě minuty drželi povaleného na zemi.
15.03.2021 10:41 |

podobné články

Předseda policejních odborů k „zakleknutí“ v Uherském Hradišti: Bylo to jinak, než pán tvrdil. Kamerový záznam jako důkaz

 
Odmítl si nasadit respirátor, prokázat svoji totožnost a odstrčil strážníka. Městští policisté zákrokem neporušili zákon a jednali dle svých povinností. S takovým závěrem skončilo policejní šetření případu, kdy strážci zákona v Uherském Hradišti strhli muže k zemi, aby byl následně odveden na stanici. Vše se odehrálo před jeho malým synem, což si vysloužilo silnou kritiku veřejnosti. Video zákroku putovalo po sociálních sítích a internetu. Předseda odborové organizace Unie bezpečnostních složek Zdeněk Drexler však tvrdí, že vše bylo trochu jinak, než jak je prezentováno.
09.04.2021 18:15 |

podobné články