Článek

Video: Neskutečné lidské výkony!

 
Zkusili jste někdy zajít až za hranice lidských možností? Pokud ano, určitě víte, jak skvělý pocit to je. Když se vám podaří něco, co nikdo jiný zatím nedokázal, zahřeje vás to u srdce!
29.05.2012 05:35 |

podobné články

Podobné články

Světové rekordy v atletice jsou minulostí. Lepší výkony lidské tělo nezvládne

 
Nové světové rekordy v atletice už budou jen velkou vzácností. Tvrdí to profesor biofyziky z Liverpoolu Greg Whyte. Podle jeho výzkumů totiž lepší výkony už lidské tělo nemůže zvládnout. Odporuje to fyzikálním zákonům a biologickým možnostem lidského pohybového aparátu.
17.06.2016 17:05 |

podobné články

Největší nemehlo v historii StarDance o letošním ročníku: Tydýt Pavlásek je pyšný na Arichtevu!

 
Před třemi lety se Lukáš Pavlásek (40) v sedmé řadě StarDance blýskl coby neřízená atomová střela, která nepřišla tančit, ale neskutečně pobavit lidi. Jeho výkony skutečně provázely výbuchy smíchu, na chvíli svými neuvěřitelnými výkony ovládl celou soutěž. Co říká na letošní účastníky?
28.10.2018 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pavlásek (253 článků)

Největší nemehlo v historii StarDance o letošním ročníku: Proč je Tydýt Pavlásek pyšný na Arichtevu?

 
Před třemi lety se Lukáš Pavlásek (40) v sedmé řadě StarDance blýskl coby neřízená atomová střela, která nepřišla tančit, ale neskutečně pobavit lidi. Jeho výkony skutečně provázely výbuchy smíchu, na chvíli svými neuvěřitelnými výkony ovládl celou soutěž. Co říká na letošní účastníky?
28.10.2018 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pavlásek (253 článků)

Neskutečně dojemné: Tomáš Řepka se něžně rozpovídal o ročním synkovi Fiškusovi

 
Říkají mu pan Drsňák a Blikanec, v soukromí ale Tomáš Řepka  (39) roztaje jako sníh při oblevě. Neskutečně si užívá otcovství. Rok a půl „starý“ Markus Řepka je prý neskutečně zvídavé dítě a slavný tatínek je z něj na větvi. Podívejte se na video, kde se o synáčkovi něžně rozpovídal!
23.09.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1172 článků)

Neskutečné lidské výkony ve strhujícím videu

 
Zkusili jste někdy zajít až za hranice lidských možností? Pokud ano, určitě víte, jak skvělý pocit to je. Když se vám podaří něco, co nikdo jiný zatím nedokázal, zahřeje vás to u srdce!
28.01.2013 05:05 |

podobné články

To vás zvedne ze židlí! Podívejte se na neskutečně žhavé video Taťány Kuchařové

 
Taťána Kuchařová  (23) se předvedla v nejvíc žhavém videu ve své kariéře. Nafotila další kampaň pro návrhářku Ivanu Mentlovou v rámci které natočila i neskutečné video. Miss World se vlní, předvádí a svádí výrazy v modelech proslulé návrhářky. Tyhle fotky a video zaručeně nenechá muže chladnými a ženy budou blednout závistí.
16.12.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (924 článků) , Ivana Mentlová (77 článků)

Itala zatkli na letišti: Pašoval LIDSKÉ LEBKY!

 
Policie v africkém Burundi zadržela italského emigranta, který se snažil ze země propašovat dvě lidské lebky. Šestapadesátiletý Giuseppe Favaro byl zastaven 31. října na letišti v Bujumbuře, když se chystal odletět do Thajska. Komu lidské pozůstatky patřily, není podle britského deníku The Daily Telegraph jasné.
08.11.2013 22:51 |

podobné články

Strážník nalezl ve Vltavě lidské tělo, vylovili ho policisté

 
Městská policie Praha obdržela ve čtvrtek oznámení na linku 156, že ve Vltavě, nedaleko Jiráskova mostu, plave pravděpodobně lidské tělo. Strážníci, kteří na místo dorazili, opravdu nalezli na hladině plavající lidské tělo. Na místo proto byla přivolána PČR, jednotka HZS Praha a k řece vyjel také lékař ZZS hl.m. Prahy.
20.03.2014 15:50 |

podobné články

Na letišti našli lidské lebky zašité do plyšových medvídků! Měly sloužit k temným rituálům

 
Dvě lidské lebky a další lidské ostatky našli zaměstnanci mexického letiště, když v rámci běžné prohlídky rentgenem zkontrolovali náklad plyšových medvídků. Lebky a kosti v nich byly zašité, napsala dnes agentura AFP.
24.06.2014 12:11 |

podobné články

Policisté na Rakovnicku objevili na odlehlém místě lidské ostatky

 
Policisté v pondělí odpoledne nalezli poblíž obce Pochvalov na Rakovnicku lidské ostatky. Lidské tělo, které na místě leželo delší dobu, se nacházelo mimo obydlenou zástavbu, a to na odlehlém místě. Jak přesně se člověk na místo dostal a za jakých okolností zemřel nyní prověřují kriminalisté.
07.10.2014 01:30 |

podobné články

Šokující nález: Fotoalbum z lidské kůže! Mělo tetování, vlasy a divně zapáchalo, popsal hrůzu zákazník starožitnictví

 
Zákazník v polském obchodě se starožitnostmi si při prohlížení starého alba povšiml, že je na něm tetování, lidské vlasy a že přebal divně zapáchá. Tak vyšlo najevo šokující zjištění, že je vyrobeno z lidské kůže! Předmět, který zřejmě vznikl v koncentračním táboře Buchenwald, skončil ve sbírkách muzea v bývalém vyhlazovacím táboře v Osvětimi.
07.03.2020 05:25 |

podobné články

VIDEO: „Hvězdná pěchota“ s Karlem Gottem a Rytmusův rytmus

 
V každé pěvecké soutěži se najdou skvělé i méně povedené výkony soutěžících. Vybrali jsme pro vás ukázky, v nichž byli zpěváci za opravdové hvězdy. Skvěle zazpívali, pobavili nebo překvapili svojí přítomností, jako třeba Karel Gott. Další články k tématu: Divokou kartu iDNES.cz Martina Hrabala vyřadil z Hlasu Petr Kutheil ANKETA: Hlasujte o nejkrásnější zpěvačku Hlasu Leoš Mareš o Souboji v Hlasu: Tak našlapané výkony tu ještě nebyly
22.03.2012 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5619 článků) , Leoš Mareš (3128 článků) , Petr Kutheil (58 článků) , Karel Mareš (54 článků)

Pamatujete si na video s prvním polibkem First Kiss? Tohle je další verze, ale s dotýkáním se pornohvězd!

 
"Video s názvem First Kiss":http://www.extra.cz/tohle-video-vas-uchvati-umelkyne-dala-dohromady-dvacet-cizich-lidi-aby-se-poprve-zalaskovane-polibili-pred-jeji-kamerou, ve kterém se objevilo několik lidí, kteří se viděli poprvé v životě a před kamerou se měli líbat, se stalo obrovským hitem. Nehledě na to, že se později ukázalo, že v něm "vystupují zpěváci z nezávislých kapel nebo modelky":http://www.extra.cz/videli-jste-to-video-ve-kterem-se-dvacet-nahodnych-lidi-poprve-liba-cele-je-to-podvod-hraji-v-nem-profesionalni-modelky-a-herci. Popularita tohoto videa spustila i několik zajímavých kopií, mezi nimi například "video, ve kterém se cizí lidé poprvé svlékali":http://www.extra.cz/pamatujete-se-na-video-kde-se-cizi-lide-poprve-libali-tak-tohle-je-video-kde-se-cizi-lide-poprve-svlekaji.
14.10.2014 22:25 |

podobné články

Dagmar Pecková a Susan Grahamová zpestřily festival Pražské jaro

 
Festival Pražské jaro již finišuje a začátkem posledního víkendu připravil i dva koncerty s mimořádnými pěveckými výkony. Obě sólistky, naše Dagmar Pecková a Američanka Susan Grahamová, předvedly ve čtvrtek a v sobotu vždy v plném Rudolfinu vrcholné výkony.
01.06.2009 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Pecková (66 článků)

Zlatou tretru začali Frydrych a Melkamuová nejlepšími výkony roku

 
Atletický mítink Zlatá tretra Ostrava ještě ani pořádně nezačal a už přinesl dva nejlepší světové výkony roku. Postarali se o ně nečekaně český oštěpař Petr Frydrych, jenž hodil 88,23 metru, a etiopská vytrvalkyně Meselech Melkamuová v běhu na 10.000 metrů, který vyhrála časem 31:04,52.
27.05.2010 18:55 |

podobné články

Zapšklou Révaiovou v Dobrém ránu střídá Musil

 
Jako papír shořela v roli moderátorky Dobrého rána s Českou televizí Daniela Révaiová (35). Její výkony, ani výkony jejího kolegy Jiřího Filipa nenaplnily očekávání tvůrců pořadu. Po pět měsíců trvající křeči je proto střídá moderátorská dvojice Honza Musil (43) a Monika Brindzáková (40).
04.06.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Honza Musil (189 článků)

Ústecký mítink zklamal, zčásti i kvůli prudkému dešti

 
Útok na špičkové výkony se na atletickém mítinku v Ústí nad Labem změnil ve fiasko. Zčásti za to mohl přívalový déšť, který se těsně před začátkem na stadion snesl a promáčel i atletické dráhy, k tomu se přidaly i špatné výkony a smůla hlavních hvězd. Překážkář Petr Svoboda místo útoku na český rekord do cíle doklopýtal bez vyzuté tretry, jamajský sprinter Lerone Clark zase zaběhl jen průměrný čas 10,32.
14.07.2010 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (585 článků) , Petr Svoboda (576 článků) , Petr Svoboda (585 článků)

Americký plavec Phelps se blýskl nejlepšími výkony roku

 
Americký plavec Michael Phelps se blýskl na mítinku v Indianapolis nejlepšími výkony roku na tratích 200 metrů volný způsob a motýlkářské stovce.
04.03.2011 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Phelps (80 článků)

SUPERSTAR minutu po minutě: Připomeňte si výkony chlapců!

 
Chlapecké semifinále je za námi. Některé výkony posadily porotce na zadek, jiné je naopak zklamaly. V žádném případě porotci u chlapců kritikou nešetřili.
20.03.2011 20:05 |

podobné články