Největší senzace letošního French Open se zrodila v ženském osmifinále, které bylo konečnou pro světovou jedničku Viktorii Azarenkovou. Po prohřel se Slovenkou Cibulkovou se na tiskové konferenci málem rozplakala.
03.06.2012 19:15 |

Tenisové hvězdy Serena Williamsová a Viktoria Azarenková se představily v netradiční roli. Na přehlídce v Bangkoku vystoupily jako modelky. Na konci si však slíbily, že se opět shledají na tenisovém kurtu. Další články k tématu: Na úvod Turnaje mistryň uspěly Azarenková a Serena Williamsová MÓDNÍ POLICIE: Tenistky se vyfikly, Kvitová se měla víc odhalit
28.12.2013 11:23 |

Osobnosti: Serena Williams (302 článků)

Azarenková je světová jednička, Šarapovové zpíval kanár

Azarenková vyhrála Australian Open 2012
28.01.2012 11:10 |

Federer překvapivě prohrál s Roddickem, Azarenková předvedla ukázkové zmrtvýchvstání

Švýcar Roger Federer prohrál ve třetím kole turnaje v Miami s Američanem Andym Roddickem 1:2 na sety, světová jednička Viktoria Azarenková z Běloruska postoupila přes Slovenku Dominiku Cibulkovou i přesto, že prohrávala 1:6 a 0:4.
27.03.2012 08:30 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Andy Roddick (61 článků) , Dominika Cibulková (90 článků)

Běloruska Azarenková potřebuje odpočinek. Dá si pět týdnů pauzu

Současná ženská tenisová světová jednička Victoria Azarenková si dopřeje po své první letošní prohře pětitýdenní pauzu a k zápasům se vrátí až v květnu v Madridu.
30.03.2012 12:35 |

Osobnosti: Victoria (261 článků)

Azarenková otočila finále s Li Na a ovládla Australian Open

Světová tenisová jednička Viktoria Azarenková to dokázala. Na úvodním grandslamu sezony, prestižním Australian Open, obhájila rok starý titul a zároveň si udržela i post nejlepší hračky světa.
26.01.2013 13:25 |

Kingdoms of Amalur: Reckoning připomíná svůj brzký příjezd

Ano, ano, takhle by měl vypadat lákavý trailer na epické RPG, jímž Kingdoms of Amalur: Reckoning je, nebo alespoň chce být - to se teprve uvidí. Dává jen letmo ochutnat záblesky příběhu, hudba pěkně duní, akce se blyští všemi barvami (ale věřte mi, to té tíživé atmosféře nijak neubírá) a celé to video vám tluče do hlavy „už jdu už jdu už jdu už jdu“. A také,...
01.02.2012 21:40 |

Desátá nasazená tenistka Viktoria Azarenková zkolabovala zřejmě z horka v prvním setu utkání 2. kola US Open proti Gisele Dulkové z Argentiny a newyorský grandslamový turnaj pro ni skončil.
01.09.2010 20:05 |

Velké plány má ve Wimbledonu Viktoria Azarenková. Běloruska patří mezi tři největší favoritky na vítězství. Jenže už v prvním zápase měla velký problém s kolenem.
25.06.2013 20:40 |

Azarenková zničila Šarapovovou a v Miami ovládla ženskou dvouhru

Běloruská tenistka Victoria Azarenková porazila ve finále turnaje v Miami Marii Šarapovovou z Ruska 6:1, 6:4 a získala titul.
02.04.2011 21:30 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Victoria (261 článků)

Azarenková vyhrála Australian Open

Běloruská tenistka Viktoria Azarenková vyhrála Australian Open, získala první grandslamový titul v kariéře a bude světovou jedničkou. V dnešním finále v Melbourne zvítězila nad Ruskou Marií Šarapovovou jednoznačně 6:3 a 6:0 za hodinu a dvaadvacet minut.
28.01.2012 13:55 |

Běloruska Azarenková smázla Šarapovovou: 47 milionů a trůn k tomu!

Běloruska Viktoria Azarenková (22) byla před finále grandslamu Australian Open strašně nervózní. Jenže nakonec smázla ruskou krásku Marii Šarapovovou 6:3, 6:0. Nejenže vyhrála v přepočtu 47 milionů korun, ale k tomu usedne na tenisový trůn.
29.01.2012 12:15 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků)

Běloruska Azarenková: Královna s puchýři!

Běloruska Viktoria Azarenková (22) si den po vítězném finále s Ruskou Marií Šarapovovou užívala s pohárem a lahví šampaňského u vody. „Dosáhla jsem na grandslamový titul, post světové jedničky je bonusem.“
30.01.2012 12:15 |

Azarenková zničila ve finále v Dauhá Stosurovou

Běloruská tenistka Viktoria Azarenková porazila ve finále v Dauhá Australanku Samanthu Stosurovou 6:1 a 6:2.
19.02.2012 18:35 |

Osobnosti: Samantha Stosurová (46 článků)

Azarenková zvýšila náskok v čele žebříčku WTA, Kvitová zůstává třetí

Běloruska Victoria Azarenková si po víkendovém vítězství na turnaji v Dubaji upevnila pozici světové jedničky, na druhou Rusku Marii Šarapovovou má náskok už 1580 bodů. Petra Kvitová je v aktuálním pořadí žebříčku WTA třetí.
20.02.2012 09:15 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Petra Kvitová (1525 článků) , Victoria (261 článků)

Azarenková šokovala rivalku Kvitovou: Pusa a pak... Zazpívala jí s celým stadionem!

Byla červená studem. Tenistce Petře Kvitové (22) zapívala její úhlavní rivalka Victoria Azarenková (22) k narozeninám, a to s celým stadionem! Na turnaji v Indian Wells spolu hrají čtyřhru, jen tak pro zábavu.
10.03.2012 12:16 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1525 článků) , Victoria (261 článků) , Victoria Wells (3 články)

O titul v Indian Wells si to rozdají Azarenková se Šarapovovou

Běloruska Victoria Azarenková pokračuje v Indian Wells ve spanilé jízdě, když v semifinálovém souboji vyřadila Němku Angelique Kerberovou hladce ve dvou setech 6:3 a 6:4.
17.03.2012 11:05 |

Osobnosti: Victoria (261 článků) , Victoria Wells (3 články)

Federer a Azarenková triumfovali v Indian Wells

Federer-Isner 7:6,6:3, Azarenková-Šarapovová 6:2,6:3
18.03.2012 21:40 |

V Indian Wells vyhráli Federer a Azarenková

Švýcar Roger Federer a Běloruska Victoria Azarenková se stali v neděli večer vítězi mužské a ženské dvouhry na turnaji v Indian Wells.
18.03.2012 22:10 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Victoria (261 článků) , Victoria Wells (3 články)

Tenistka Azarenková zbila bojovníka: Petro, zmlátím i tebe!

Je neporazitelná, vyhrála všech 23 zápasů v sezoně. Snad aby tenisová královna Victoria Azarenková (22) ještě více zdůraznila svoji nadvládu, šla si během turnaje v Miami vyzkoušet trénink smíšených bojových umění MMA.
24.03.2012 12:20 |