Článek

VIDEO: Hustý dým se valil z oken! Na Andělu hořel obytný dům, seniorka (65) skončila v nemocnici

 
Plné ruce práce měli pražští hasiči v Lidické ulici v Praze 5. Ve středu odpoledne tam začal hořet byt v jednom z domů, na místě zasahovalo několik jednotek hasičů i záchranářský vůz Atego. 65letá žena skončila v nemocnici, další tři osoby byly zraněny.
21.04.2021 15:55 |

podobné články

Podobné články

Hustý dým se valil z oken činžáku: Hasiči vykopli dveře a z hořícího bytu vynesli babičku

 
K hořícímu bytu, z jehož oken se valil hustý černý dým, vyjeli hasiči v pondělí dopoledne do ulice Botanická v Brně. Z bytu museli vynést zraněnou seniorku.
18.05.2020 11:35 |

podobné články

VIDEO: Mohutný požár u Prahy: Z domu ve Vestci se valil hustý dým. Škoda osm milionů!

 
Ohnivé peklo zachvátilo dům ve Vestci u Prahy! Ze střechy i oken se valil hustý tmavý dým, hasičům se podařilo požár zlikvidovat. Jako zázrakem se nikomu nic nestalo, obyvatelům se před ničivými plameny podařilo utéct. Nezkrotný živel ale stačil napáchat škody za 8 milionů korun.
08.03.2020 16:05 |

podobné články

V Otrokovicích hořel průmyslový areál: Valil se hustý dým a ozývaly se výbuchy

 
Požár, který dnes odpoledne zachvátil jednu z budov v průmyslovém areálu TOMA v Otrokovicích na Zlínsku, již mají hasiči pod kontrolou. Z oblohy nad městem už zmizel také hustý černý dým, který byl viditelný ze vzdálenosti několika kilometrů. Místo ohraničili policisté páskou, hasiči však nikoho evakuovat nemuseli.
05.07.2016 14:10 |

podobné články

Hustý černý dým v Hloubětíně! Hořel sklad s televizemi, škoda pět milionů

 
Pořádně napilno mají už od silvestrovského rána pražští hasiči. Z vrat skladu v Hloubětíně, kde je uložena elektronika, začal stoupat hustý černý dým. Hasičům se požár brzy podařilo přemoci, škoda ale šplhá k pěti milionům. Jen o půl hodiny později zasahovali hasiči také v Řeporyjích, kde na poli hořel stoh.
31.12.2020 08:40 |

podobné články

Hustý dým se valil z domu ve Vršovicích! Požár uhasili policisté, pomohl elektrikář-amatér v uniformě

 
Hustý dým se v neděli odpoledne začal valit z jednoho z bytů v pražských Vršovicích. Na místo jako první dorazili policisté z pohotovostní motorizované jednotky, z auta bleskovou rychlostí vytáhli hasicí přístroje a běželi dovnitř. Tam našli majitele bytu (67), který se sám v hustém kouři snažil hasit požár elektroinstalace, ale marně. Policisté muže vyvedli ven a zavolali záchranku. Pak jeden z policistů, který je amatérským elektrikářem, vypnul elektřinu a jeho kolegové
11.11.2020 13:50 |

podobné články

Ve Větřní hořel obytný dům, tři zranění

 
Ve Větřní na Českokrumlovsku v pátek v poledne hořel dvoupatrový obytný dům. Záchranáři museli několik jeho zraněných obyvatel převézt do nemocnice.
30.07.2010 14:40 |

podobné články

Hustý dým vyděsil Miletice: Kvůli hořícímu lihu z krbu vzplál na Klatovsku rodinný dům

 
Rodinný domek hořel ve čtvrtek v Mileticích na Klatovsku. Hustý valící se černý dým vyděsil místní obyvatele. Oheň zachvátil první patro a půdu. Naštěstí nebyl nikdo zraněn.
01.02.2018 16:05 |

podobné články

Hustý dým na Barrandově! Hořel byt, hasiči evakuovali 10 lidí a dvě želvy

 
Hustý šedý dým se začal valit z balkonu bytu v ulici V remízku na pražském Barrandově. Na místo hned vyrazili hasiči a ve spolupráci s policií začali evakuovat obyvatele domu. Své příbytky muselo nakonec opustit deset lidí a dvě želvy. Škoda byla vyčíslena na 100 tisíc.
22.10.2020 10:45 |

podobné články

Hustý dým a oheň vyhnaly lidi z postelí! V Nuslích hořel byt, hasiči evakuovali 18 lidí, psy i kočku

 
Plameny a hustý dým vyhnaly v noci na úterý obyvatele z domu v pražských Nuslích. Hořet začal byt ve třetím patře, na místo hned vyrazilo několik jednotek hasičů. Z domu evakuovali 18 lidí, z toho 16 zachránili pomocí vyváděcích masek. Zachránili i čtyři psy a kočku. Jeden člověk skončil v péči záchranářů.
20.04.2021 08:05 |

podobné články

VIDEO: Z bytu v Karlíně se valil hustý dým! Hořelo vybavení, hasiči evakuovali sedm lidí

 
Hustý kouř stoupal ve čtvrtek odpoledne z jednoho z bytů na Rohanském nábřeží v pražském Karlíně. Na místo vyrazily dvě jednotky hasičů, které požár krátce před druhou dostaly pod kontrolu. Z domu evakuovali sedm lidí.
31.05.2018 14:10 |

podobné články

Poplach v Kuřimi! Hasiči vyváděli obyvatele paneláku: Valil se z něj hustý černý dým

 
Šest jednotek hasičů bojovalo dnes dopoledne s požárem v bytě v panelovém domě v Kuřimi na Brněnsku. Hustý kouř vycházející z jednoho bytů je nejdřív nechtěl pustit dovnitř. Nevěděli proto, jak je oheň rozsáhlý a co se v bytě vlastně nachází.
27.04.2018 10:55 |

podobné články

Hustý dým nad Novoměstskou radnicí. Hasiči tady cvičili zásah nanečisto

 
Z věže Novoměstské radnice se valil v pondělí 23. října dopoledne dým. Důvodem bylo cvičení hasičů hlavního města Prahy, kteří si zde vyzkoušeli nanečisto co nejrychlejší a nejefektivnější zásah. Půl hodiny od nahlášení požáru bylo hotovo.
23.10.2017 18:40 |

podobné články

Z bývalé Poldovky se valil černý dým! Hořela skládka pneumatik, dva hasiče museli ošetřit

 
Z areálu bývalé Poldovky se v pondělí začal valit hustý dým, který byl vidět i desítky kilometrů daleko, například z pražského letiště. Krátce po poledni začala hořet skládka pneumatik, v blízkosti ohně bylo asi 22 vagonů uhlí, které se hasičům podařilo uchránit před ohněm a odvézt do bezpečí. Vyhlášený byl druhý stupeň poplachu, který velitel zásahu následně zvýšil na třetí, řekla mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková. Kolem 16:40 se požár podařilo uhasit.
13.08.2018 14:05 |

podobné články

Hustý dým nad Malou Stranou: Hořelo v areálu Musea Kampa! Jeden zraněný, desetimilionové škody

 
Obří dým, který se ve středu odpoledne a navečer valil nad Kampou, vyděsil Pražany. Hasiči vyráželi k Sovovým mlýnům, kde v areálu Musea Kampa začaly hořet kabely v technické místnosti. Jednoho člověka museli ošetřit záchranáři, dalších 100 lidí bylo nutné z objektu evakuovat.
15.07.2020 15:00 |

podobné články

Děsivé svědectví z ohnivého pekla ve Strašnicích: Hustý černý dým v bytě, nebylo vidět na krok!

 
V Černokostelecké ulici v pražských Strašnicích se v neděli kolem páté hodiny odpoledne rozpoutalo ohnivé peklo! Začalo tu hořet v malém bytě ve třetím patře obytného domu. Z domu se valil dým a ozývalo se volání o pomoc, někteří lidé se dokonce pokoušeli slézt dolů po hromosvodu. Dva z obyvatel domu Blesku popsali, jak to vypadalo uvnitř domu před tím, než se k nim dostali hasiči.
13.04.2021 05:30 |

podobné články

Hořel „Malý Berlín“ v Holešovicích! Hasiči z bytu zachránili dva dospělé, dvě děti a dvě kočky

 
V ulici U Smaltovny v Praze 7 právě zasahují dvě jednotky hasičů. V pátek odpoledne začal hořet jeden z bytů v bloku, jenž je také známý jako Malý Berlín. Z okna se valil hustý dým, na místo vyrazila také chemická služba z Petřin.
09.03.2018 16:20 |

podobné články

V Krkonoších hořel penzion. Hrozil výbuch propanbutanových bomb

 
Horský penzion hořel ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Z budovy se valil dým.
21.05.2009 16:50 |

podobné články

Požár v motolské nemocnici! Hořel pokoj, 50 lidí museli evakuovat

 
Pořádně rušno bylo v noci v areálu motolské nemocnice. Kolem jedné ráno tam vyrazilo několik jednotek hasičů k hlášenému požáru - hořel pokoj na místní ubytovně. Hustý dým se rozšířil do veškerých prostor, evakuovat museli 50 lidí, tři skončili v péči záchranářů.
31.07.2020 07:05 |

podobné články

Pražské Holešovice zamořil hustý dým z požáru nelegální skládky

 
Hustý dým z požáru skládky v Libni zamořil v neděli před půlnocí takřka celou městskou část Prahy Holešovice.
26.04.2010 07:35 |

podobné články